Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    Alıntı rayjay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende dizlik bakiyorum ama ice giyilen bisi lazim, gene icon begendim heralde cantayla beraber onu da import edecez usa den... bi de mesh mont lazim gavruk sicaklar icin
    Ben de yazlık mont düşündüm ama, Ankara'nın yaz akşamlarında mesh montlarla üşünülüyormuş dostum.

Bu arada Held'in süper bir yazlık montu var, 4.44'e gelecek yakında fiyatı da çok uygun, bir ara almayı planlıyorum gidelim beraber
    Onur Yollarda
    Facebook: http://www.facebook.com/OnurYollarda
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1TqEwgGS4AHvdmULc9qoIQ

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı R3N - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Prometheus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de yazlık mont düşündüm ama, Ankara'nın yaz akşamlarında mesh montlarla üşünülüyormuş dostum.
    richanın yazlık fileli montunu gecen sene yazın sabah aksam kullandım , ilk seferker ehliyet olmadığı için gece cevre yoluna cıkıyodum, serin aksamlarda evet biraz ama genel olarak üşüdüm desem yalan olur, böle hoş bi serinlik oluyor kızgın kumlardan serin sulara magnum misali,

Motosikleti
    honda cbr 125
    Alıntı R3N adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    richanın yazlık fileli montunu gecen sene yazın sabah aksam kullandım , ilk seferker ehliyet olmadığı için gece cevre yoluna cıkıyodum, serin aksamlarda evet biraz ama genel olarak üşüdüm desem yalan olur, böle hoş bi serinlik oluyor kızgın kumlardan serin sulara magnum misali,

kucukkene eskimolar misali celikleme yapilsaydi bize ne mont gerekirdi ne de pantolon.. nü şekillerde giderdik ne guzel..

muhah bi sefer oyle kayak yapan birini gormustum.. uludagda cehennem denen yamactan iniyoruz keyif ile, bi baktik vucut gelistirmis, akabinde yag surmus ve slip giymis bi vatandas kayak yapiyor, bi tane de normal giyinmis vatandas elinde kamerasi ile cekim yapiyor..

akla benzer durum motorsiklet ile de gerceklestirilir mi diye korklar gelmiyor degil

di mi muhendisim, kardesim, evrenim

Shakulin

rayjay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1000RR

Bu arada Held'in süper bir yazlık montu var, 4.44'e gelecek yakında fiyatı da çok uygun, bir ara almayı planlıyorum gidelim beraber
    moruk icligini katlayip sele altina sikistiririz sogukladi mi hava cikarip takariz icine diye dusundum ben, hem oraya hem de bmw ye gidelim valla, bu arada bugun vaktim var benim
    [COLOR="Red"][B]Been here, done that before and survived[/B][/COLOR]

Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    Alıntı rayjay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    moruk icligini katlayip sele altina sikistiririz sogukladi mi hava cikarip takariz icine diye dusundum ben, hem oraya hem de bmw ye gidelim valla, bu arada bugun vaktim var benim
    Beni artçı alırsanız gidelim Gitarcı1453'e döndüm

HELD daha gelmedi ama 4.44'e. Birkaç güne kadar gelmesi lazım ama.
    Onur Yollarda

Motosikleti
    250 mct
    Alıntı birazblues adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yahu yıbada da 3 liralık mala 10 lira diyor.. onu alacağıma gider 15 liralık malı 15 liraya alırım. Umut istersen birlikte bakalım. Gerçi benim bulduklarım da hep istanbulda..
    olur tabi benim msn yazılı profilde haftaya cumartesi falan müsaitim bakarız istersen...telide yazayım ben istersen kardeş 05555761251

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    350 beyaz cava....hemde stylee...
    Alıntı umut35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    olur tabi benim msn yazılı profilde haftaya cumartesi falan müsaitim bakarız istersen...telide yazayım ben istersen kardeş 05555761251

aha ilk defa bıtene avea cıktı...

herkes turkcellı yaw....

birazblues - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mz Etz 251
    Olur umut arkadaş birlikte bakarız. ben telefonunu aldım. Aslında bir yer dışında genel olarak kılım ben. Neden diyeceksiniz, tükkana giriyosun adamcağız illa sana sorduğun markadan kask denettirecek ya m beden istiyorsun xxl ı tutuşturuyor eline. yahu bu olmaz diyosun. denettiriyor zorla.. yahu ben mi malım adam mı mal anlayamıyorum? monta bakıyorsun bunun korumaları zayıf diyorsun daha güvenilir birşey yok mu? adam bu sefer farklı rengini çıkarıyor .. ama en komiği geçenlerde başıma geldi. Montlara bakıyordum daha hesaplıları varmı dedim. Öyle deyince tezgahtar çocuk bana çok daha pahalı bir mont çıkardı sonunda anladımki o tarafta esnafta genel bi duyma anlama bozukluğu var alışveriş yaparsam da orada tek bir yerden yaparım deiğim gibi.. ismini söylemeye gerek yok. İnternetten sipariş edeyim dedim bikaç model buldum hatta bazı firmaları arayım aklıma takılanları da sordum ama giymeden de alınmıyor ki bu meret. domates almıyorsunki şurdan bir kilo ver diyesin. Neyse umut arkadaş sanırım aynı dönemlerde motosiklet sahibi olacağız ve yine sanırım aynı sıkıntıları yaşıyoruz. Biribirimize öğrendiklerimizi aktarırız artık.

2move - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    evet Ankaralı dostlar,19 mayıs yaklaştığı için Ankaralı olarak sizlerden yapılacak olan etkinlik için destek bekliyorum.henüz başlık açılmadığını farkettim geç olmadan aktif hale getirdim

http://www.motosiklet.net/forum/konu...tml#post633447

pro;mehmet binli sanırım bir organizasyon hazırlığı içindeymiş varmı bilgin?
    YA İSTİKLAL ,YA ÖLÜM ! ! !

Alemin kralı çarşı , herkeze karşı

Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    Bir şeyden bahsetmedi bana, sorarım.
    Onur Yollarda

Bir şeyden bahsetmedi bana, sorarım.
    ok,inşşalh geçen seneki gibi olur..ümitle bekliyorum........

ender99108 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

cuma günü istanbula gidecek var mı?

arkadaşlar cuma günü saat 4 ten sonra istanbula gideceğim moto gp için.gidecek arkadaş var sa haber verebilirmi bana enderbahar@gmail.com

Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    Biz geziye gidiyoruz Beypazarı'na Gitmem ben Hayden'ın, Rossi'nin ayağına kardeşim :p Gibernau olsa bir derece yine
    Onur Yollarda

Alıntı ender99108 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar cuma günü saat 4 ten sonra istanbula gideceğim moto gp için.gidecek arkadaş var sa haber verebilirmi bana enderbahar@gmail.com
    motorlamı gidicen?eğer havalar uygun olursa 2-3 kişi motorla gidicez.haberleşelim

Boğaçhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 162 MC
    Arkadaşlar bir çift Alman malı Bot/çizmem var, 41 numara. marka yok çünkü el yapımı. Burun ve topuğun etrafı tamamen çelik, değil motorun altında kalıp ayağın ezilmesi (Allah göstermeye), üstünden küçük tonajlı araç geçse, bir şey olacağını zannetmiyorum. Altı tamamen kösele, derisi hayli kalınca, kapıya tekme atsanız delip geçer.
    Niye satıyorsun diye sorarsanız; ben kullanamadım (bir kere bu cumartesi günü denedim), robocop gibi oluyorsun, boy olarak da biraz uzun, ben daha kısa bir şey düşünüyorum. İlgilenen arkadaşlarla özelden görüşebiliriz.
    [B][COLOR="Purple"]Ne kadar bilirsen bil, söylediklerin, karşındakinin anlayabildiği kadardır. [/COLOR][/B]

ender99108 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

artcı:)

Alıntı 2move adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorlamı gidicen?eğer havalar uygun olursa 2-3 kişi motorla gidicez.haberleşelim
    yok ben artçı olmak istiyorum benzin benden :d kabul edersen mail atarmısın dostum.

chimeraby - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Gittiniz mi Beypazarı'na? Acayip kıskandım ya,inşallah bi dahakine ben de gelicem.. Gerçi aküm bitmiş,yeni akü alıp takana kadar bişi kaçırmam inşallah.. Dün gidenler anlatsın geziyi,foto koysun da benim gibi gidip göremeyenler sevinsin..

Motosikleti
    Hyosung Gv250
    Ben cruiser istiyorum çin malı olsa da dedikçe cbr125 diye direten arkadaslara kulak verip hafta sonu efemotor / demetevler"de baktım makinaya. nette göründüğü gibi değil, cılız zayıf geldi bana biraz. ya da ben bunca zaman cruiser diye şartlandıgım için öyle geldi bilemiyorum ama 600lük abilerinden çok çok uzakta malum. ha aldık ha alıcaz derken buluşma filan dediniz, gider fikir alırız dinleriz tecrübeleri dedik ama yakalayamadık bir türlü. haftasonu istanbul için plan program varsa orda takılırız belki

Selamlar herkese..

Motosikleti
    Hyosung GT 250 & Honda CBF 150
    Alıntı chimeraby adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gittiniz mi Beypazarı'na? Acayip kıskandım ya,inşallah bi dahakine ben de gelicem.. Gerçi aküm bitmiş,yeni akü alıp takana kadar bişi kaçırmam inşallah.. Dün gidenler anlatsın geziyi,foto koysun da benim gibi gidip göremeyenler sevinsin..
    Ohooo.... Geziyi bu pazara erteledik ya. Baksana başlığa. Gelirsin artık...
    [CENTER]Vuuuu diye aşarım dağları, enginlere sığmam taşarım :P[/CENTER]

Motosikleti
    Yamaha MT-09 TRACER
    Alıntı st_erdogan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ohooo.... Geziyi bu pazara erteledik ya. Baksana başlığa. Gelirsin artık...
    hehehe
    evet yakalandı bidahakine dediğine göre bu hafta gelecektir heralde arkadaş...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 89 kullanıcı var. (0 üye ve 89 misafir)

Bu Konudaki Etiketler