Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    Bulent78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Ayni ilani daha once de vermislerdi, o zaman biraz daha ucuzdu yanlis hatirlamiyorsam, sahibi Ankara da olmadigindan ve motora binemediginden sattigini soyluyordu, dpgru durust resim yoktu ama en azindan 2-3 tane vardi eski ilanda, simdi 1 tane koymus sadece, o da eski ilandaki fotolardan biri, valla Metin Ustanin adi gecmese direk yalandir diye dusunucem ama Metin Usta dedikleri zaman dogrudur diye dusunuyo insan, adam oyle guven veren bi yere sahip Ankara da motor zamiasinda
    ANGARAJ
    Whatever it is, it's better in the wind.
    Only a biker knows why a dog sticks his head out of a car window.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Wozy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 990 ADV - HND XR650R
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...05803909/detay gayet güzel duruyor adam plakayı da gizlememiş eğer düşünen varsa fiyatıda gayet uygun
    Keep your bike in good repair: motorcycle boots are not comfortable for walking.

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    şeyh metin el-gimati hazretlerinin hayır duası alınmadan motor alınmaya!
    Soykan67 bunu beğendi.
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı forewer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2005 model 7000 kmde öyle mi? ))
    ben canlı canlı gördüm motoru...gıcır gıcır...yanlış hatırlamıyosam yunus da görmüştü fi tarihinde bahsediyodu çok temiz bi fazer var orda diye...

beyler bu arada yurtdışından ankara ya gelen mal gümrüğe takılırsa nerde takılır...ankara da mı istanbulda mı? fedexle geliyo...

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    İstanbulda takılır. Benim neredeyse bütün kargolar istanbuldan giriş yaptı...

Varadero'ya da dünyanın parasını istemişler, bence fazla pahalı...
    #sürenadam

Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster

.
    ee napacaz orda takılırsa, telefonla halledilebilecek bi iş değil diyolardı bu işler...

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Evet, telefonla olmaz da, niye takıldığını düşündün sen şimdi? Ben de geçen PTT nin sitesinden kontrol etmiştim, 2-3 gün beklettiler istanbulda, sonra geldi geçen gün elime. Takıldığına emin misin?
    #sürenadam

SEÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GSR600
    eren takip no dan sorgula takılırsa ankara pim (posta işleme merkezi) de takılır, biliyoruz da konuşuyoruz. yerini de telefonda tarif edeyim hele bi oraya gelsin.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:27 ----------

polat istanbul da oturuyorsan orada takılır evet. ankara pim gelir adres burası çünkü, adresinde olan posta işleme merkezine gelir ki gidip bilgi veresin yanlışlık varsa düzelmesi için sana tebligat geliyor ayrıca. ben çinli den telefon aldım takip nodan bakıyorum ist. geldi 1 gün sonra ankara ya geldi. hehe hee derken kargo takıldı. nooluyo lan dedim gittim. çıtır bi hatun ilgilendi benimle gitti paketi getirdi ne vardı içinde dedi telefooon dedim. bizde öyle gördük zaten o yüzden takıldı dedi. eee dedim, ee si geri gidecek dedi, hadi be dedim, yaa dedi türkiye'ye girmesi yasak olan cihaz dedi kozmetik, parfüm, tütün, telefon,alkol bunlar ı ıh, cık, olmaz, tu kaka, yassak dedi.
    ÖNCE LAFA BAKARIM, LAF MI DİYE. SONRA ADAMA BAKARIM, ADAM MI DİYE...

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Doğrudur. İstanbulda görünüyordu benim de kargo. 2-3 gün orada göründü, sonra elime geçti. İstanbulda belki aktarma için bekletiyorlardır, dediğin gibi Ankarada takılıyor olması daha mantıklı. Erhan sen sorgulattın mı takip numarası ile??
    #sürenadam

Soykan67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100GS
    Alıntı Wozy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...05803909/detay gayet güzel duruyor adam plakayı da gizlememiş eğer düşünen varsa fiyatıda gayet uygun
    Hakikaten güzel motosikletmiş. Parası çok ama temizse alınabilecek birşey.
    ANGARAJ

Motosikleti
    SUZUKI GSR600
    Alıntı Soykan67 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hakikaten güzel motosikletmiş. Parası çok ama temizse alınabilecek birşey.
    bu motoru alıp şehir içinde mi gezeceksiniz ya da yılda bir 1 hafta tatile mi gideceksiniz. soruyorum arkadaşlar size bu motorun km doğru mudur? siz bu motoru ne maksatla alırsınız?madem bir motor her işe yarıyor neden tek tip ve çeşitte motor üretilmiyor? uzun km'ler kullanılması için, zor şartlara göre tasarlanmış bu güzelim makinayı hangi aklı evvel, hangi matıkla almıştır? ben şunu diyorum içimden ""!!##££$½{[}\*3/*s piip...at yalanını inanmayanın ...piiiiipp neyse ağzımı bozdum yine.

Motosikleti
    BMW R1100GS
    Alıntı SEÇ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu motoru alıp şehir içinde mi gezeceksiniz ya da yılda bir 1 hafta tatile mi gideceksiniz. soruyorum arkadaşlar size bu motorun km doğru mudur? siz bu motoru ne maksatla alırsınız?madem bir motor her işe yarıyor neden tek tip ve çeşitte motor üretilmiyor? uzun km'ler kullanılması için, zor şartlara göre tasarlanmış bu güzelim makinayı hangi aklı evvel, hangi matıkla almıştır? ben şunu diyorum içimden ""!!##££$½{[}\*3/*s piip...at yalanını inanmayanın ...piiiiipp neyse ağzımı bozdum yine.
    Selçuk abicim dur sakin ol Kilometre doğru olabilir en kötü 20-30.000 km fazladır. Ben bunu alsam şehir içinde de kullanabilirim.Motor büyük ve ağır diye şehir içinde niye kullanılmasın.Bu motosikleti şehir içinde kullanıp kullanamamak tamamiyle sürüş stiline kalıyor.

Güzel motor işte, detaylarla boğulmayalım
    ANGARAJ

Motosikleti
    SUZUKI GSR600
    benim 2007 naked 50000km de bırakın yaa.. bu makinayı şehir içinde kullanacaksın hee

Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    O makinayi sehiricinde kullanirsin ama biz rahat rahat dolanirken sen yorgunluktan geberirsin muhtemelen, esek kadar makina, sehiricinde hammalliktir arkadas ben onu bilir onu soylerim, ne kadar agir, ne kadar buyuk, ne kadar yuksekse sehir icinde kullanmakta o kadar zorlar adami. Istersen kullanirsin orasi ayri ama bizden cok yorulacagin kesin.

Ben gv ile 7000 km falan yaptim, simdiki er6 yi da sayarsan yilda yaklasik 10bin km diyelim ki martta kullanmaya baslamistim gvyi, eskisehir disinda hep sehir ici ve beypazari kizilcahamam falan gezdik yani, o da sadece haftasonu. Bu mantikla o aletin 60000 olmasi bence de zor. Benim gibi kullansa 80000 olmasi lazimken o aletin hakkini az bucuk verdiyse 100binden asagi olmamasi lazim, ama tabii garajda yatti falansa bilemem. Illaki guzel makinadir ama sehirici icin mantiksiz, bana bedava 1200 gs verseler al kullan diye, birkac gun sonra eminim yine er6 ya donerim sehiricinde kullanmaya, uzun yolda hacim fazla olmasi rahatlik olabilir ama sehiricinde gereksiz bence. Ne kadar agir, o kadar yorucu, belki usta biniciler icin o kadar yorucu olmayabilir ama bizim gibi adamlarin pestilini cikarir
    SEÇ bunu beğendi.
    ANGARAJ

Motosikleti
    BMW R1100GS
    Sizin gibi düşünüp sadece uzun yolda yahut kısa gezilerde kullandıysa kilometre normal Bende 2 yılda ER6'yı sayarsak 10.000 km anca yapmışımdır. Enduroların kilometresini düşüren adam genelde 50.000 altına düşürür model yılı çok geçmediyse.30.000 km'den bile çekinen bir millet olduğumuz için 60.000'e alıcı bulmak zor.

Şehir için kısmına gelecek olursak; Bu motosikletin ağırlığından dolayı bizimkilere nazaran biraz daha fazla yoracağı malum.Fakat denge konusunda iyi olan, ağırlığı ayaklara değilde motosiklete veren biri, kısaca azıcık usta biri şehir içinde zorlanmaz.Trafikte görüyorum en ufak yavaşlamada bile ayağını yere indirenleri, genelde bu tarz hareketler motosikletçinin tecrübesini belirler. Dersen ki ben öyle aralardan vızır vızır giden biri değilim, sıkışık trafikte bile çok dar alanlardan geçmem o zaman rahatça kullanılabilir.Ayrıca bu motosikletlerde ağırlığı o kadar büyütmemek lazım.Motosiklet ağır ve yüksek olduğu için üreticiler mümkün olduğunca ağırlık merkezini aşağıya çekiyorlar. Size de sadece tüm ağırlığı motosiklete taşıttıracak dengeyi ayarlamak kalıyor.

15-20 dakika BMW R1100 GS kullandım ben, 250 kiloluk makineydi ve ağırlığını test etmek için yavaş manevralar ve dönüşler ile durk kalk yaptım. Açıkcası çok zorlanmadım.Bana kalırsa büyük makineyi şehir içinde kullanmak biraz ustalık gerektiriyor. Ama çok profesyonel olmayan biri içinde imkansız değil.
    ANGARAJ

Motosikleti
    tracer 900
    eren takip no dan sorgula takılırsa ankara pim (posta işleme merkezi) de takılır, biliyoruz da konuşuyoruz. yerini de telefonda tarif edeyim hele bi oraya gelsin.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:27 ----------

polat istanbul da oturuyorsan orada takılır evet. ankara pim gelir adres burası çünkü, adresinde olan posta işleme merkezine gelir ki gidip bilgi veresin yanlışlık varsa düzelmesi için sana tebligat geliyor ayrıca. ben çinli den telefon aldım takip nodan bakıyorum ist. geldi 1 gün sonra ankara ya geldi. hehe hee derken kargo takıldı. nooluyo lan dedim gittim. çıtır bi hatun ilgilendi benimle gitti paketi getirdi ne vardı içinde dedi telefooon dedim. bizde öyle gördük zaten o yüzden takıldı dedi. eee dedim, ee si geri gidecek dedi, hadi be dedim, yaa dedi türkiye'ye girmesi yasak olan cihaz dedi kozmetik, parfüm, tütün, telefon,alkol bunlar ı ıh, cık, olmaz, tu kaka, yassak dedi.
    Doğrudur. İstanbulda görünüyordu benim de kargo. 2-3 gün orada göründü, sonra elime geçti. İstanbulda belki aktarma için bekletiyorlardır, dediğin gibi Ankarada takılıyor olması daha mantıklı. Erhan sen sorgulattın mı takip numarası ile??
    yok benimki daha yeni yola çıktı...ama fedex ups dhl gibi özel şirketlerin takılma riski daha fazla olduğu için birden aklıma düştü..alırken aklıma gelmemişti...gerçi 120 dolar bişey olmaz ama paket büyük olduğu için düşündürdü beni...

Lütfücüğüm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok benimki daha yeni yola çıktı...ama fedex ups dhl gibi özel şirketlerin takılma riski daha fazla olduğu için birden aklıma düştü..alırken aklıma gelmemişti...gerçi 120 dolar bişey olmaz ama paket büyük olduğu için düşündürdü beni...
    Paketin üzerinde ki faturada ne kadarlık bedel gösterdiler?

Benim eşşek kadar paket ( alt üst deri tulum ) geçmiş gümrükten (dhl). Takılsa da burada ki gümrük te takılır; Keçiören e gidip vergisini ne kadar çıkartırlarsa ( pazarlığa tabii) ödeyip alacaksın.

Dhl le geliyorsa özel kargo olmayabilir, bildiğimiz posta ile geliyor olabilir; Almanya nın posta hizmetlerini artık DHL yapıyor.

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben canlı canlı gördüm motoru...gıcır gıcır...yanlış hatırlamıyosam yunus da görmüştü fi tarihinde bahsediyodu çok temiz bi fazer var orda diye...

beyler bu arada yurtdışından ankara ya gelen mal gümrüğe takılırsa nerde takılır...ankara da mı istanbulda mı? fedexle geliyo...
    Ben Transalp demiştim ve o transalpide bugün yüne gördük metin abinin orda ve şuan satılık o alet istesenizde bulamazsınız öylesini iddaa ediyorum ve özel renk,
    600lük enduro düşünen motoruna aşık olmak isteyen ve uzun yıllar değiştirmek istemeyen biri için biçilmiş kaftan o motor benim gözümde!

Varadero'ya da dünyanın parasını istemişler, bence fazla pahalı...
    kargo istanbuldan giriş yapar lakin ki ankara PİM'e gelince gümrüğe takılır normal şartlarda yalnız DHL'in yahut Fedex'in kargoları hangi kanal ile dağıtılıyor o konuda bir bilgim yok pöti çocuk.
    Ayrıca vara varaların fiyatları bu civarda var demekki bi alameti-farikası deyip sıvışıyorum..

benim 2007 naked 50000km de bırakın yaa.. bu makinayı şehir içinde kullanacaksın hee
    Ben alayım kullanıcam kullanırımda zaten sıkıntı yok selcuk abi sakin ol

Alıntı Bulent78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O makinayi sehiricinde kullanirsin ama biz rahat rahat dolanirken sen yorgunluktan geberirsin muhtemelen, esek kadar makina, sehiricinde hammalliktir arkadas ben onu bilir onu soylerim, ne kadar agir, ne kadar buyuk, ne kadar yuksekse sehir icinde kullanmakta o kadar zorlar adami. Istersen kullanirsin orasi ayri ama bizden cok yorulacagin kesin.

Ben gv ile 7000 km falan yaptim, simdiki er6 yi da sayarsan yilda yaklasik 10bin km diyelim ki martta kullanmaya baslamistim gvyi, eskisehir disinda hep sehir ici ve beypazari kizilcahamam falan gezdik yani, o da sadece haftasonu. Bu mantikla o aletin 60000 olmasi bence de zor. Benim gibi kullansa 80000 olmasi lazimken o aletin hakkini az bucuk verdiyse 100binden asagi olmamasi lazim, ama tabii garajda yatti falansa bilemem. Illaki guzel makinadir ama sehirici icin mantiksiz, bana bedava 1200 gs verseler al kullan diye, birkac gun sonra eminim yine er6 ya donerim sehiricinde kullanmaya, uzun yolda hacim fazla olmasi rahatlik olabilir ama sehiricinde gereksiz bence. Ne kadar agir, o kadar yorucu, belki usta biniciler icin o kadar yorucu olmayabilir ama bizim gibi adamlarin pestilini cikarir
    Bülocum 1200gs'e bok atarken daha dikkatli olmanı öneririm zira alet 180kg senin bayıldığın er6n'inden 6kg fazla
    ANGARAJ

Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı Lütfücüğüm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Paketin üzerinde ki faturada ne kadarlık bedel gösterdiler?

Benim eşşek kadar paket ( alt üst deri tulum ) geçmiş gümrükten (dhl). Takılsa da burada ki gümrük te takılır; Keçiören e gidip vergisini ne kadar çıkartırlarsa ( pazarlığa tabii) ödeyip alacaksın.

Dhl le geliyorsa özel kargo olmayabilir, bildiğimiz posta ile geliyor olabilir; Almanya nın posta hizmetlerini artık DHL yapıyor.
    Fedexle gelicek...120 Dolar olacak fatura üzerinde...

Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben Transalp demiştim ve o transalpide bugün yüne gördük metin abinin orda ve şuan satılık o alet istesenizde bulamazsınız öylesini iddaa ediyorum ve özel renk,
    600lük enduro düşünen motoruna aşık olmak isteyen ve uzun yıllar değiştirmek istemeyen biri için biçilmiş kaftan o motor benim gözümde!

kargo istanbuldan giriş yapar lakin ki ankara PİM'e gelince gümrüğe takılır normal şartlarda yalnız DHL'in yahut Fedex'in kargoları hangi kanal ile dağıtılıyor o konuda bir bilgim yok pöti çocuk.
    Ayrıca vara varaların fiyatları bu civarda var demekki bi alameti-farikası deyip sıvışıyorum..
    onu da gördüm ama bakmadım...fedex i mng dağıtıyo olabilir...

Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bülocum 1200gs'e bok atarken daha dikkatli olmanı öneririm zira alet 180kg senin bayıldığın er6n'inden 6kg fazla
    Sen kullanırsın haci, biz senin gibi leylek bacak olmadıgımızdan zorlanıyoz sorun orda Sen değilmiydin kızılayda r1100 mü 1150 mi ne üzerine oturunca motoru ayaklıktan alırken ağır olduğunu anladım diyen, 1200 gs onlardan çok mu hafif yani ?
    ANGARAJ

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 41 kullanıcı var. (0 üye ve 41 misafir)

Bu Konudaki Etiketler