Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    Wozy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 990 ADV - HND XR650R
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yarın hazır boş bi günümken metin ustaya bi ziyaret düzenleyim diyorum...malum adamla önceden tanışmak gerekiyo, işin düşüp gidince ilgilenmiyo gibi dedikodular var
    sonrasında da ulusan, motomax yapabilirim
    Erhan şu şarj cihazlarına bi bakabilirmisin çıkış değerleri nedir kaç amper sağlıyorlar?
    Keep your bike in good repair: motorcycle boots are not comfortable for walking.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı Wozy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Erhan şu şarj cihazlarına bi bakabilirmisin çıkış değerleri nedir kaç amper sağlıyorlar?
    çakmaklıklardan mı bahseiyosun? motomax da mı satılıyor?

Lütfücüğüm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motor çıksaydı da kıyağı geçselerdi... 2013'e girmek üzereyken hala daha satışa çıkmamış bir motora 2012 yılının ödülünü veriyorlarsa,,,üzülerek ve sıkılarak+utanarak erhana katılıyorum. Arkandanım Erhan. (Botların da yine patlamış, neyse ki acelen yok)

Sen bu işi biliyon Sen de gelseydin de dük kardeşliği yapsaydınız. Hala yatıyor mu motor? Benim ledler de geldi, ustaların ustasını hafta sonu ayarlayabilirsem montaj işine girişcez inşallah.

@Soykan Altında N modeli varken ER6-F 'i neden ödüle boğduğunu sorabilir miyim? Hayır bu aralar ben de o motora gönül vermiş birisiym de o açıdan daha doğrusu Versys en ideali benim için ama fiyat avantajından dolayı ER6-F göze batıyor.(Not: motor felan aramıyorum, almıyorum, satmıyorum henüz )
    Yatmıyor günlük kullanıyorum da ulaşım olarak kullanıyorum, yatıyor sayılır.

Benim Ledler bu hafta içi gelecek, beraber gidelim montaja. Hatta iki tane sipariş vermiştim kargo ücreti farkı olmayınca; isteyen varsa verebilirim.

Motosikleti
    KTM 990 ADV - HND XR650R
    Yo hayır akü şarj cihazlarından
    Keep your bike in good repair: motorcycle boots are not comfortable for walking.

Motosikleti
    Rks Titanic 200
    şu makine beni benden almakta :(

kırmızı bi de

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...01792111/detay

yaw bu arada ben 200 lük moturu hiç sakin kullanamıyom.

4 litre den aşağı düşmüyorum.

Acaba diyom 250 den büyük makine alsam rahat kullanıp yine 4 litre yakar mıyım, yakabiler miyim yoksa yine mi basarım

vee mikrofonu Ankara dan Bülent beye uzatıyoruz.

Siz ne diyorsunuz bu yakma işine ?

Büyük makine alınca şehir içinde de ( en azından işe geliş gidiş anlamında ) gaza gelinebiliyo mu ?

Siz şehir içi hiç yakıt ölçtünüz mü ? ölçtüyseniz gaç guruşa gaç köfte ?

hakanerdogan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000A
    Selo eğer isterseniz banada yapabilirsiniz bide kırmızı-siyah shadow kullanan kırmızılı siyahlı ekipmanla geziyor arkadaşta a city taraflarında geziyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:05 ----------

Orhan abi ben sadece azmettirdim bana kızma sonra. Eğer kızdıysan genç samurayı gönderebilirsin

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:07 ----------

@Sel0 lütfen böyle şeyler yaptığınızda iki adet action shot cam kullanın bi tanesi öne bi taneside arkaya bakar durumda olursa şahane olur. Şimdi herkes diyecek niye alay ediyorsun diye alay etmiyorum arkadaşı tanımıyorum ama motosiklet üzerinde o kadar yayılmamalıyız bence herzaman gözümüz dikiz aynalarında olmalı bu işte bence herzaman arkayı kollamak gerekli her zaman gözüm aynalarda lütfen dalgınlaşmayalım eğer rehavet çökmüş ise üzerimize yorgun isek vücüdumuza direnmeyelim kenara çekip biraz esneyip sonra yola devam edelim en çok kaza sürücülerin dalgınlığından olur.
    Hasılı mevzu az buçuk açıklığa kavuşmuş oldu, bir gün bir ortamda dostane bir şekilde, hep birlikte kahve içebilmek dileğiyle diyelim, sert tavrımı hoş karşılamaları bile mutluluk verici, deal is a deal derler ya, ben müsterihim
    Wozy bunu beğendi.

umurcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07
    Buraları bir ER-6 muhabbeti almış. Ne oldu nasıl oldu pek farkına varamadım ama sanırım olay Bülent abi ve Soykan ikilisinde düğümleniyor

Büyük düşüş la az
    Heil Spellcheck

SEÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GSR600
    Alıntı eRRRen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi videon on numara olmuş ama benim adımı yazmamışsınya :(
    işte o an yıkıldım :(
    yazdım nasıl yazmam 0.50 sn. yeri yanlış olmuş sadece benim gidon da çıkıyor ismin orada hata yapmışım.
    ÖNCE LAFA BAKARIM, LAF MI DİYE. SONRA ADAMA BAKARIM, ADAM MI DİYE...

Bulent78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Alıntı makseli adlı üyeden alıntı Mesajı göster

kırmızı bi de

Acaba diyom 250 den büyük makine alsam rahat kullanıp yine 4 litre yakar mıyım, yakabiler miyim yoksa yine mi basarım

vee mikrofonu Ankara dan Bülent beye uzatıyoruz.

Siz ne diyorsunuz bu yakma işine ?

Büyük makine alınca şehir içinde de ( en azından işe geliş gidiş anlamında ) gaza gelinebiliyo mu ?

Siz şehir içi hiç yakıt ölçtünüz mü ? ölçtüyseniz gaç guruşa gaç köfte ?
    Valla benim eski gv de sehir ici 4- 4,5 yakiyodu, er6 ile asiri trafik olmazsa, noormal kullanim da 5 litre civari ortalamalarda, beni bizim oralarda gaz getiren biyer varsa o da Cinnah yokusu, alttan basliyorum gazi acmaya, farabi duraginda trafik daraliyor, oralarda aralardan dar alanda kisa paslasmalar seklinde gecip tekrar atakuleye kadar gazi kapatmiyorum, arabalar sanki gitmiyormus gibi geliyor o derece Onun disinda cok basmiyorum cunku gerek yok, genelde 5000 devrin uzerine cikmazsam 5 litrenin altina bile dusuyor, aslinda cikmama da gerek yok ama iste ara sira basiyosun, trafige giriyosun falan o yuzden 5 lt. diyorum ortalama. Tabii bunu hangi makinayla karsilastiracagin da onemli, benimkinin f modeli grenajli oldugundan uzun yolda biraz daha az yakiyor diyor herkes, sehir icinde cok farkedecegini sanmam, baska bir 600 luk ile karsilastirirsan motor karakteristigi onemli, max torku yuksek devirde veriyorsa Fazer gibi, hizlanmak icin yuksek devir cevirmen gerekecek, ama onun disinda sakin giderim diyorsan, fazer la benim makina arasinda sehiricinde hatri sayilir bir fark yok yakit anlaminda. Fark yuksek devirlerde ortaya cikiyor bence, gecen haftasonu 6 lt. yakmisim ki hep devirli kullandik, bugune kadar o kadar abanmamistim gaza hic.

Umurcanim canim benim, er6 ulasilabilir bir motordu ki ulastim hatta, halen borclarini oduyor olsam da, o ''Canavar'' a ulasmak icin baya bir borc odemen lazim, ha cok eski model alirim diyorsan o ayri, o zaman alinabilecek fiyatlarda. Burda fiyattan bagimsiz begendigimiz modellere girersek cikamayiz valla, sonunda hepimiz aglariz o olur yani
    ANGARAJ
    Whatever it is, it's better in the wind.
    Only a biker knows why a dog sticks his head out of a car window.

Taylan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR
    nezih77 bunu beğendi.

Motosikleti
    KTM 990 ADV - HND XR650R
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...01696398/detay Canlar gidin alın şunu bırakın er6n'i f'i alın size ducati canavar gibi motor fiyatlarda yakın

Motosikleti
    SUZUKI GSR600
    2-3 ay sonra erhan'ın motor bakma olayına girecez daha onu mu alsam, şurada bi motor var onu mu alsam, kawa mı alsam, suzi'nin busu var onu alacagına kadar buna bak diyecek biri, yok olm o motor alınır mı la onun bi şeyinde bi şey oluyormuş onu alana kadar bu var onu al diyecek başka biri, başka bir arkadaş, olm onu kullananlar ıvırında zıvır varmış diyollaonu goyuvede buna bagıve diyecek ve bu beyin mikintisi 2 ay kadar sürecek. bi bakacaz bi erhan gitmiş kimsenin hakkında yorum yapmadıgı bir marka motor almış ahanda bunu aldım lorke lorke diyerek gelecek. onlar erecek muradına bizde baklavaları götürecez. son.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:09 ----------

milliyet geleride 2.foto arkadaşlar içerde bir hatun yatıyor ayrıca ambleme dikkat ettiniz mi? zaten 2.fotodan sonra salyalarıma hakim olamadım.
    Wozy ve erro bunu beğendiler.

Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Ben bi ara bikini katalogu zannettim fuar resimlerini

Erhan aldiktan sonra motoru negadada guzelmis diyecek
    ANGARAJ

Motosikleti
    KTM 990 ADV - HND XR650R
    Alıntı SEÇ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2-3 ay sonra erhan'ın motor bakma olayına girecez daha onu mu alsam, şurada bi motor var onu mu alsam, kawa mı alsam, suzi'nin busu var onu alacagına kadar buna bak diyecek biri, yok olm o motor alınır mı la onun bi şeyinde bi şey oluyormuş onu alana kadar bu var onu al diyecek başka biri, başka bir arkadaş, olm onu kullananlar ıvırında zıvır varmış diyollaonu goyuvede buna bagıve diyecek ve bu beyin mikintisi 2 ay kadar sürecek. bi bakacaz bi erhan gitmiş kimsenin hakkında yorum yapmadıgı bir marka motor almış ahanda bunu aldım lorke lorke diyerek gelecek. onlar erecek muradına bizde baklavaları götürecez. son.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:09 ----------

milliyet geleride 2.foto arkadaşlar içerde bir hatun yatıyor ayrıca ambleme dikkat ettiniz mi? zaten 2.fotodan sonra salyalarıma hakim olamadım.
    sen diyince farkettim ah o "A" tarzını minivanın içinde bana gösterseler............
    SEÇ bunu beğendi.

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı makseli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kırmızı bi de
    Heee biz paylasinca mi aklina geldi ER6=F Alet guzel zaten dedim yukarda da ama ozanin dedigi de kafami karistirmadi degil... Hatta http://www.sahibinden.com/motosiklet...ting=price_asc suraya bakarsak korlasin 2012 ducati 696 lari kawasakinin 2012 er6=f lerinden daha ucuza sattigini gorebiliriz... Demek ya Tokati okadar pahali degil, yada kawasaki biraz gereksiz pahali...
    Hah, buarada ben de abaniyorum benim motora ama 3,7 yakiyorum bebeeeem .....

Alıntı Lütfücüğüm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yatmıyor günlük kullanıyorum da ulaşım olarak kullanıyorum, yatıyor sayılır.
    Benim Ledler bu hafta içi gelecek, beraber gidelim montaja. Hatta iki tane sipariş vermiştim kargo ücreti farkı olmayınca; isteyen varsa verebilirim.
    Biyere gitmiycem taktirmaya. Bizim yunusu kastediyordum usta diye, henuz sertifikasi yok ama kendi motoruna taktiydi. Zaten zor degildir takmasi sadece bilen biri olsa yeter...

Alıntı umurcan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Buraları bir ER-6 muhabbeti almış. Ne oldu nasıl oldu pek farkına varamadım ama sanırım olay Bülent abi ve Soykan ikilisinde düğümleniyor
    Büyük düşüş la az http://d1211.hizliresim.com/13/p/g425r.png
    Yeni Panigale de motor blogunu sasenin bir parcasi yapmislardi, bunda da egzoz borusunu sasenin bir pacasi gibi yapmislar
    #sürenadam

Motosikleti
    Rks Titanic 200
    Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Heee biz paylasinca mi aklina geldi ER6=F Alet guzel zaten dedim yukarda da ama ozanin dedigi de kafami karistirmadi degil... Hatta http://www.sahibinden.com/motosiklet...ting=price_asc suraya bakarsak korlasin 2012 ducati 696 lari kawasakinin 2012 er6=f lerinden daha ucuza sattigini gorebiliriz... Demek ya Tokati okadar pahali degil, yada kawasaki biraz gereksiz pahali...
    Hah, buarada ben de abaniyorum benim motora ama 3,7 yakiyorum bebeeeem
    tokati ye girmem hacı. 7. hisse olsa yine girmem.

Allah göstermeye bi servise gidecek olsam ... yok yok neyse

bu arada sen o yüksek motorla benim gadaran abanamazsın

abiler sizde bi el atın hele;

GS 500 mü, Kawa ER-5 mi yoksa daha yağuşuhlu Honda CBF 500 mü ?

http://www.motosiklet.net/forum/mark...gs-500-mu.html

Motosikleti
    SUZUKI GSR600
    ducati aklımı almadı degil hani gayet yırtıcı.. ama ben suzimle 1 sezon daha geçirecem. ondan sonra bakacagım makine arasına girdi ducati. aslında fiyatıda o kadar yüksek gelmedi kafam karıştı biraz sebebi ne ola ki? araştırma yapmadan yazdım piyasasını bilmiyorum?

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    sen diyince farkettim ah o "A" tarzını minivanın içinde bana gösterseler............
    http://g1.milliyet.com.tr/Detail/201...en-1334764.jpg
    Sizi bilmemde şu fotodaki taa ii taa şaaneymiş

ANGARAJ

Motosikleti
    SUZUKI GSR600
    abi hangisi..motor...kızl.. salya diyorum anlayın

Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Alıntı SEÇ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi hangisi..motor...kızl.. salya diyorum anlayın
    Selcuk yine mustafa topalogluna bagladii
    SEÇ ve Wozy bunu beğendiler.
    ANGARAJ

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 27 kullanıcı var. (0 üye ve 27 misafir)

Bu Konudaki Etiketler