Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    250 cc custom
    Alıntı Redmoon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eyvallah koray abi, cansın örnek alabilmek adına adını bilmem çok önemli ki daha önce yapılmış olanları örnek alabileyim...

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:35 ----------

Alıntı Soykan67 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu pazar bir etkinlik düşüncesi var mı acaba? Şöyle bir go-kart yapsak, kapışsak?
    Toplu taşıma ile ulaşımı çok zor olmayan biyerde olursa ben varım
    [B]Çoğunlukla şarkılar İstanbul'u anlatır; çünkü Ankara anlatılmaz yaşanır...[/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Varuna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09 Tracer
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla geçen sene hava çok soğuktu mart ilk haftası...cankurtaran geçidi kardan dolayı 1,5 şerit kalmıştı otobanda...araçla gitmekte çok yorucu ve vakit kaybı olur gece gitmek sıkıntı olacağından...gece otobüse atlanıp gidilir, böylece organizasyon sıkıntısı da olmaz...
    Peki şimdiden tren organizasyonu yapsak. Malum hele de kışın bilet bulmak mesele. Çok eğlenceli olur.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:18 ----------

Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne istanbulmuş istanbulda 5 sene okudum, daha önce de 13 sene yaşadım hiç böyle görünmedi gözüme Hele taksim çok vasat bence
    Benim de 3 yıl istanbul mazim vardır, her taşında da unutulmadık doyumsuz anılarım. İstanbul bir Dünya kentidir, NewYork gibi, Viyana gibi ve yapılamayacak, bulunamayacak bişey yoktur. İstanbulda sadece geceleri yaşayan ciddi bir nüfus var. Sabahın 4'ünde çok rahat minibüsle Taksimden Kadıköye gidebilirsin veya Bakırköye mesela. Tamam Taksim zorunlu değildir ama oylama yapılsa benim de parmak Taksim için havada kalır.
    Objects in the rear view mirror may appear closer than they are.

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı Varuna adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Peki şimdiden tren organizasyonu yapsak. Malum hele de kışın bilet bulmak mesele. Çok eğlenceli olur.
    abi aklıma geldi ama istanbul a tren seferi yok şu an...uzun bir müddet olmayacak, planlanan tarih 2013 Ekim benim bildiğim..uçak bileti şu na pegasusta git gel 80 lira gibi bişey...anadolujet 120, kalmalı olursa günlük kiralanan evler var, ya da otel 60-70 liraya çözüm olur...

Varuna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09 Tracer
    Eğer öyleyse şimdiden alınacak uçak bileti en iyi seçenek gibi duruyor. Tabi Sabiha Gökçene inilirse aradaki farkı fuar alanına gitmek için harcamayız di mi? Bir de hatırlatma Atlasjet uçuşlarına başladı seçenek olabilir. Ozan'la zaten sözleştik gidicez eğer nüfusumuz toplam 4ü geçmezse benim kar lastikli aracımla da gidebiliriz hatta tercih ederim. Karlı da olsa Bolu dağları hiç sıkıntı olmaz merak etmeyin.
    Wozy bunu beğendi.
    Objects in the rear view mirror may appear closer than they are.

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    abi aklıma geldi ama istanbul a tren seferi yok şu an...uzun bir müddet olmayacak, planlanan tarih 2013 Ekim benim bildiğim..uçak bileti şu na pegasusta git gel 80 lira gibi bişey...anadolujet 120, kalmalı olursa günlük kiralanan evler var, ya da otel 60-70 liraya çözüm olur...
    günlük ev olayı çok uygun kalabalık gidilecekse kelle başı 10liraya gelir nerdeyse ev 1 geceliğine bilemedin 20 sudan ucuz..
    ANGARAJ

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Lan tren lafını görünce birden ben de heves ettim! Tren olaymış çok güzel olurmuş... Valla hiç gitmezdim, çünkü geçen sene duyduk, tee ankaralardan gidilmeye değecek bir fuar değilmiş. Ama böyle hep beraber olursa gitme taraftarıyım bende. Eskişehirde zaten bunun bir provasını yapmıştık, 2-3 kere motorları gezmiştik fuar havasında

Alıntı Redmoon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @Gaco Yunus ustam bak gör, elalem 350cc diye çinlilere kaç para istiyorlar... Harbi nebiçim fiyat lan o

Al bunlar da cabası! :
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...00615854/detay
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...89448865/detay
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...51768536/detay (dikkat kırmızıçizgi!)

Çoper'ci arkadaşlar, bu motorları bilenler, takip edenler... nedir bu fiyatlar, hak ediyor mu bu motorlar, ederi var mı cidden bukadar? Yoksa fiyatlar biraz şişirme mi ?? (bilmediğimden soruyorum)
    #sürenadam

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı Varuna adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eğer öyleyse şimdiden alınacak uçak bileti en iyi seçenek gibi duruyor. Tabi Sabiha Gökçene inilirse aradaki farkı fuar alanına gitmek için harcamayız di mi? Bir de hatırlatma Atlasjet uçuşlarına başladı seçenek olabilir. Ozan'la zaten sözleştik gidicez eğer nüfusumuz toplam 4ü geçmezse benim kar lastikli aracımla da gidebiliriz hatta tercih ederim. Karlı da olsa Bolu dağları hiç sıkıntı olmaz merak etmeyin.
    SAbiha gökçen taksim arası servis 10 TL, taksim-fuar arası 4-5 tl ye denk geliyo...hafif raylı sistem + tramvay vs...yaklaşık 2 saat çeker yol...ben büyük bi aksilik olmadığı müddetçe gidiyorum...

Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Lan tren lafını görünce birden ben de heves ettim! Tren olaymış çok güzel olurmuş... Valla hiç gitmezdim, çünkü geçen sene duyduk, tee ankaralardan gidilmeye değecek bir fuar değilmiş. Ama böyle hep beraber olursa gitme taraftarıyım bende. Eskişehirde zaten bunun bir provasını yapmıştık, 2-3 kere motorları gezmiştik fuar havasında
    bebe; geçen sene de vardı senin gibi bir sürü tip, yok harley yokmuş, yok kawa sadece bisiklet getirmiş, fuar bok gibiymiş, gidilmezmiş...ducati diye ağzının suyu akıyo anasını satayım...bu iki marka olmayınca nasıl kötü oluyo anlamadım...onların ayıbı...honda, yamaha, ducati, suzuki yeter, bumoto standında bulunan afetül afet, alametifarik, bir içim su kız hala aklımda mesela diğer standlarda bulunan aksesuarcılar, giyim malzemeleri, customcılar...aksesuarcılarda fiyatlar aynı olsada çeşit anasını satayım, değişiklik işte...fuar kötü diyenler sanki her yıl detroitten, eicma dan, zürih te fuarlarda fink atıyo zanneder...

Ama ben gibi cahil cahil daha motosiklet hayatına başlamadan gidilirse sadece şekil olarak bakılabiliyo...diğer tecrübeli arkadaşlar kablolarla ilgili yorumlar bile yapabiliyoken beni biraz cahil hissetmiştim kendimi...bu sene kısmet olur gidersem daha farklı bi gözle bakacağımı biliyorum...

fuar iyiydi hacı..

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:55 ----------

uzun uğraşlar sonucu buldum alametifarikayı, bi de yanında ekürisi vardı bundan aşağı kalmayan, bazılarımız hatırlar

Wozy ve Varuna bunu beğendiler.

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    bebe; geçen sene de vardı senin gibi bir sürü tip, yok harley yokmuş, yok kawa sadece bisiklet getirmiş, fuar bok gibiymiş, gidilmezmiş...ducati diye ağzının suyu akıyo anasını satayım...bu iki marka olmayınca nasıl kötü oluyo anlamadım...onların ayıbı...honda, yamaha, ducati, suzuki yeter, bumoto standında bulunan afetül afet, alametifarik, bir içim su kız hala aklımda mesela diğer standlarda bulunan aksesuarcılar, giyim malzemeleri, customcılar...aksesuarcılarda fiyatlar aynı olsada çeşit anasını satayım, değişiklik işte...fuar kötü diyenler sanki her yıl detroitten, eicma dan, zürih te fuarlarda fink atıyo zanneder...

Ama ben gibi cahil cahil daha motosiklet hayatına başlamadan gidilirse sadece şekil olarak bakılabiliyo...diğer tecrübeli arkadaşlar kablolarla ilgili yorumlar bile yapabiliyoken beni biraz cahil hissetmiştim kendimi...bu sene kısmet olur gidersem daha farklı bi gözle bakacağımı biliyorum...

fuar iyiydi hacı..
    Yav işte bu sene inazumayı getirmeyeceklerse fuara(bilmiyorum), Honda da 500 serisini getirmeyecekse diyorum, biraz hevesim kaçıyor. Çinlilerden hiç bahsetmeyelim, yibanın önü 2 aya kadar fuar gibi oluyor, milletin merak ettiğin, kanuni, asya, SYM, Bumoto ve mondialin tüm modellerini gide gele inceledim orada Ha ama aprilia gibi bazı motorları görmeye değer elbet, yada ducati de modellerini geniş tutacaksa mesela... hiç görmediğimiz motorlar sonuçta. Bir de geçen sene dediğim gibi, tek başıma gidiyordum, şimdi toplu(yumuş'la birlikte) olursa daha güzel olur elbet. Ah bir de tren olaydı, 2 masa kapatırdık yemekli vagonda...

Bu arada fuarda Mondial diye bir marka, Xtreme-p.é. (Polat Edişın) modelini sergileyecekmiş. O modele dikkat edin, bu seneye damgasını vuracak diyorlar...
    #sürenadam

Taylan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR
    Büyüksün ERRO!

Soykan67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100GS
    Erhannnnn Erhannnn naptın sen Bu kız ve bunun gibiler bu fuarda oradaysa ben de oradayım
    ANGARAJ

Motosikleti
    Rks Titanic 200
    Yav işte bu sene inazumayı getirmeyeceklerse fuara(bilmiyorum), Honda da 500 serisini getirmeyecekse diyorum, biraz hevesim kaçıyor. Çinlilerden hiç bahsetmeyelim, yibanın önü 2 aya kadar fuar gibi oluyor, milletin merak ettiğin, kanuni, asya, SYM, Bumoto ve mondialin tüm modellerini gide gele inceledim orada Ha ama aprilia gibi bazı motorları görmeye değer elbet, yada ducati de modellerini geniş tutacaksa mesela... hiç görmediğimiz motorlar sonuçta. Bir de geçen sene dediğim gibi, tek başıma gidiyordum, şimdi toplu(yumuş'la birlikte) olursa daha güzel olur elbet. Ah bir de tren olaydı, 2 masa kapatırdık yemekli vagonda...

Bu arada fuarda Mondial diye bir marka, Xtreme-p.é. (Polat Edişın) modelini sergileyecekmiş. O modele dikkat edin, bu seneye damgasını vuracak diyorlar...
    he işte hacı bu yüzden bende gitmek istemiyorum...

özellikle Honda 500 serisi gelmeyecekse daha da gitmem

buberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Varadero
    İmkanım olursa "fuara gittim" diyebilmek için bile giderim. Daha önce "gidenlerin" arasında kalan ve ezilen "gidemeyen" kardeşlerim adına. Yaşasın fuar görememişlerin kardeşliği! Gidersem dönüşte şu motorun gideri vardı, şu hatun bazlama gibiydi geyiğimide yaparım...
    _Boreas_ ve Redmoon bunu beğendiler.
    dolar 10 lirayı geçecekmiş.

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Tamam henüz şu güzel bayanın etkisinden kurtulamadım. Ama şu videoları paylaşarak kafa dağıtabiliriz belki biraz.

"O hatun insan ise..." muhabbetini geçip, şu videodakileri izledikten sonra "....ozaman biz neyiz?" diye soruyorum..

http://www.youtube.com/watch?v=DNQ9N...feature=relmfu

http://www.youtube.com/watch?v=MqzK-...feature=relmfu

http://www.youtube.com/watch?v=y9mGA...feature=relmfu

http://www.youtube.com/watch?v=S-pYO...&feature=share
    #sürenadam

trgy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD xl 883
    Bazlamalar börekler havada uçuşuyor yine, sonra niye kız yok =)

Wozy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 990 ADV - HND XR650R

Tamamdır ben bunu alcam

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:07 ----------

En fazla 19 daha
    Keep your bike in good repair: motorcycle boots are not comfortable for walking.

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Tamam henüz şu güzel bayanın etkisinden kurtulamadım. Ama şu videoları paylaşarak kafa dağıtabiliriz belki biraz.

"O hatun insan ise..." muhabbetini geçip, şu videodakileri izledikten sonra "....ozaman biz neyiz?" diye soruyorum..

http://www.youtube.com/watch?v=DNQ9N...feature=relmfu

http://www.youtube.com/watch?v=MqzK-...feature=relmfu

http://www.youtube.com/watch?v=y9mGA...feature=relmfu

http://www.youtube.com/watch?v=S-pYO...&feature=share
    Çocuk hani biz motorcuların kullandığı bi tabir var ya "yardırmak"
    hah işte o işi bunlar yapıyor,
    Biz se en fazla voltamızı alıp uzuyoruz yani..
    ANGARAJ

Motosikleti
    250 cc custom

@Gaco Yunus ustam bak gör, elalem 350cc diye çinlilere kaç para istiyorlar... Harbi nebiçim fiyat lan o

Al bunlar da cabası! :
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...00615854/detay
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...89448865/detay
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...51768536/detay (dikkat kırmızıçizgi!)

Çoper'ci arkadaşlar, bu motorları bilenler, takip edenler... nedir bu fiyatlar, hak ediyor mu bu motorlar, ederi var mı cidden bukadar? Yoksa fiyatlar biraz şişirme mi ?? (bilmediğimden soruyorum)
    sadece görüntü... neticede 350 cc aman aman bi performansı yok doğal olarak, görüntüden beklenen bi kükremede yok. sadece görüntü yani...
    [B]Çoğunlukla şarkılar İstanbul'u anlatır; çünkü Ankara anlatılmaz yaşanır...[/B]

Wozy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 990 ADV - HND XR650R
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...61284698/detay gibi
    ya da http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...89890733/detay harca üstüne 5-6 kayme al sana cillop gibi bobber ama gidip regal raptor'a 11-12 kayme çooook fazla illede bobbera bineceğim diyorsan hiç değilse böyle birşey yapın. Bobber hiç bir zaman fabrikasyon olamaz çok saçma olurdu biraz kendin yapmalısın bence. Birazda büyük cc'li bir motor kullanmalısın ortası çok boş duruyo
    Redmoon bunu beğendi.
    Keep your bike in good repair: motorcycle boots are not comfortable for walking.

Soykan67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100GS
    Benim motorun öylesine bi ilanını koydum, sadece takas diye(Amaç şans denemek). Motosikletten çok otomobil teklif ettiler Hatta biri 50.000 TL'lik otomobil ile takas teklif etti. Nerem zengin gözüküyorsa artık...
    ANGARAJ

Motosikleti
    250 cc custom
    Yarın sabah 8:30da karapürçek can sürücü kursunun orda direksiyon sınavına gircem ama oraları hiç bilmiyorum. o civarda oturan varmı acep :/

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 100 kullanıcı var. (0 üye ve 100 misafir)

Bu Konudaki Etiketler