Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    buberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Varadero
    Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu sene benimde gidesim var toplu halde gidebiliriz arabası olan arkadaşlar ile hatta münübüsü olan varsa o bile olur diyeceğim ama pek sanmıyorum o kadar kişi toplanacağımızı..
    bu konudaki çalışmalarımız 1 hafta önce başladı ve devam ediyor..
    karapara bunu beğendi.
    dolar 10 lirayı geçecekmiş.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    şu an uçakla gidiş pagasus sabiha gökçenden 70 lira gibi bişey herşey dahil...

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:58 ----------

cuma akşamından çıkacaksın...saat 10-11 de istanbuldasın...istanbul a giden her angaralı gibi kendini taksime atacaksın (by ercüment çözer)...içip içip nevizade, asmalı mescit, cumhuriyet meyhanesi vs. takılacaksın...otele gidip zıbarıp sabah mükellef kahvaltı akabinde fuar akşamında rakı balık..sonra atla uçağa gel...ohhh mis...farklı alternatifler de olabilir...cuma akşamı otobüsle gidip cumartesi sabahı kahvaltı fuar akşama rakı balık yapılır...gerçi son haftaya kadar neyin ne olacağı belli olmaz herkes için...

Bulent78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Alıntı buberk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu konudaki çalışmalarımız 1 hafta önce başladı ve devam ediyor..
    Ne calismasi yapiyosun, soyle bakayim.
    ANGARAJ
    Whatever it is, it's better in the wind.
    Only a biker knows why a dog sticks his head out of a car window.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şu an uçakla gidiş pagasus sabiha gökçenden 70 lira gibi bişey herşey dahil...

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:58 ----------

cuma akşamından çıkacaksın...saat 10-11 de istanbuldasın...istanbul a giden her angaralı gibi kendini taksime atacaksın (by ercüment çözer)...içip içip nevizade, asmalı mescit, cumhuriyet meyhanesi vs. takılacaksın...otele gidip zıbarıp sabah mükellef kahvaltı akabinde fuar akşamında rakı balık..sonra atla uçağa gel...ohhh mis...farklı alternatifler de olabilir...cuma akşamı otobüsle gidip cumartesi sabahı kahvaltı fuar akşama rakı balık yapılır...gerçi son haftaya kadar neyin ne olacağı belli olmaz herkes için...
    Ne istanbulmuş istanbulda 5 sene okudum, daha önce de 13 sene yaşadım hiç böyle görünmedi gözüme Hele taksim çok vasat bence
    karapara bunu beğendi.

Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne istanbulmuş istanbulda 5 sene okudum, daha önce de 13 sene yaşadım hiç böyle görünmedi gözüme Hele taksim çok vasat bence
    önemli olan nası yaşadın...?

taksimin de neresi vasat...nevizade mi? asmalı mescid mi? gayet güzel ortamları var..tek gün gelmelik için çok da tatmin edici olur...bi gece kalınacağı bile şüpheli olan ziyarette bağdat cad., ortaköy vs. mi takılalım...gelinir, iki tek atılır dönülür, maksat değişiklik olsun...ankara dan istanbul a sadece taksim için giden varsa bir miktar haklı olabilirsin....
    karapara bunu beğendi.

buberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Varadero
    Alıntı Bulent78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne calismasi yapiyosun, soyle bakayim.
    Çalışma derken; kredimi aldım elime dolanıyom 2 gündür gariban dostu bir tomofil bulamadık henüz. Artık bende şemsiyenin açılıp açılmadığını test edenler kervanındayım
    _Boreas_, karapara ve Redmoon bunu beğendiler.
    dolar 10 lirayı geçecekmiş.

Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı buberk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çalışma derken; kredimi aldım elime dolanıyom 2 gündür gariban dostu bir tomofil bulamadık henüz. Artık bende şemsiyenin açılıp açılmadığını test edenler kervanındayım
    Hayırlısı olsun o zaman...allah gönlüne göre versin...
    buberk bunu beğendi.

Motosikleti
    250 cc custom
    Bunun Markası modeli nedir acep bilen var mı ? Benim motora çok benziyo, böyle bişey yapmayı düşünüyorum (ayna ve sinyal olacak şekilde)
    [B]Çoğunlukla şarkılar İstanbul'u anlatır; çünkü Ankara anlatılmaz yaşanır...[/B]

hakanerdogan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000A
    Alıntı _Boreas_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bunun Markası modeli nedir acep bilen var mı ? Benim motora çok benziyo, böyle bişey yapmayı düşünüyorum (ayna ve sinyal olacak şekilde)
    http://motomarka.ru/netcat_files/440/418/BOBBER_350.jpg
    Leonart 350 cc Bobber.

Harley Bobber'a benzetilmeye çalışılmış sanırım.

Motosikleti
    250 cc custom
    Alıntı hakanerdogan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Leonart 350 cc Bobber.

Harley Bobber'a benzetilmeye çalışılmış sanırım.
    çok teşekkür ederim. harley kısmını bilemicem ama 250 MCT ye çok benziyo. lastik kalınlıkları, motoru, özellikle benzin deposu vs vs... önümüzdeki bahara kadar uğraşıcam bakalım ne çıkacak ortaya. eli yüzü düzgün birşey çıkar umarım
    [B]Çoğunlukla şarkılar İstanbul'u anlatır; çünkü Ankara anlatılmaz yaşanır...[/B]

Motosikleti
    Honda CB125E/NC700x
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla geçen sene hava çok soğuktu mart ilk haftası...cankurtaran geçidi kardan dolayı 1,5 şerit kalmıştı otobanda...araçla gitmekte çok yorucu ve vakit kaybı olur gece gitmek sıkıntı olacağından...gece otobüse atlanıp gidilir, böylece organizasyon sıkıntısı da olmaz...
    Sen deyince yolların karlı olduğunu hatırladım Erhan.Ama o karlı yollar bana sanki CENNETE açılan kapı gibi gelmişti. Planı yapmışım ilk gün fuar gezisi ve motor siparişi hedefine ulaşmak, sonra sultanahmette konaklama ve 2 gün İstanbul turu ile bunu kutlamak. Ama bizimki nuh dedi peygamber demedi. Ama İstanbul bir başka güzel arkadaş, insana herşeyi unutturuyor

Neyse . Bu sene de gitmek planlarım arasında İnşaalah. Şayet ailemle İstanbul gezi planı entegre etmez isem sizlere katılmaktan ONUR duyarım Saygılarımla Otobüsle, arabayla,kamyonla, yürüyerek her türlü atraksiyon kabulüm olur. Hatta belki bir gün kalınırsa varya tadından yenmez
    ‘’ http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/98835-mt-camiasi-bir-el-atar-mi-yazilarinizla-motosiklet-askima-yardim-edin-lutfen.html’’ konusuna destek veren herkese teşekkür ederim...Sevgiyle kalın,

Motosikleti
    DL1000A
    çok teşekkür ederim. harley kısmını bilemicem ama 250 MCT ye çok benziyo. lastik kalınlıkları, motoru, özellikle benzin deposu vs vs... önümüzdeki bahara kadar uğraşıcam bakalım ne çıkacak ortaya. eli yüzü düzgün birşey çıkar umarım
    Merakla beklemekteyiz o halde

trgy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD xl 883
    [QUOTE=_Boreas_;2861620]Bunun Markası modeli nedir acep bilen var mı ? Benim motora çok benziyo, böyle bişey yapmayı düşünüyorum (ayna ve sinyal olacak şekilde)QUOTE]

Hocam mct'ye değil de asya ghost 350 ya da regal raptor daytona 350'ye (ikisi de aynı motor) benziyor desek daha doğru olur gibi sanki.
    Redmoon bunu beğendi.

Motosikleti
    250 cc custom
    [QUOTE=trgy;2861649]
    Bunun Markası modeli nedir acep bilen var mı ? Benim motora çok benziyo, böyle bişey yapmayı düşünüyorum (ayna ve sinyal olacak şekilde)QUOTE]

Hocam mct'ye değil de asya ghost 350 ya da regal raptor daytona 350'ye (ikisi de aynı motor) benziyor desek daha doğru olur gibi sanki.
    Deposu mctye çok benziyo ondan dedim.ghost'un motorunun sağı solu kapalı. ayrıca ghost bundan biraz daha iri duruyo. ikiside 350 olduğu için olabilir belki resim aldatıyo. gerçi 125 ve 250sinede baktım aynı duruyolar

Motosikleti
    125 Zn
    @GaCCaLL
    Sana bi yunus usta yolu gözükmüş uffie
    Bi ara toplaşmaya gel bakalım neymiş senin problem rulmanlarda sıkıntı var ise o kolay alırsın 15tlye 2 rulman kendimiz söker yenilerini takarız,
    Ayrıca fren merkezi zaten balataya sürtecek hatta balata fren merkezinde takılı halde,
    ve seninkisi sadece balatadan gelen sürtünme sesi anlattığından anlaşılan
    korkulacak birşey yok..
    Vallahi öyle oldu galiba
    İlk toplaşma ne zaman olacak sayın abi?Seve seve katılırım aranıza.(tabi kabul ederseniz)
    @Syanur
    Hocam evet devamlı wd-40 uyguluyorum disk ve balataya değdirmeden..Bakalım ne zaman,nasıl geçecek..
    @_Boreas_
    Aynen hocam doğrudur Fatih ustanın yeri..
    Sanırım adı Erhan'dı arkadaşın evet..Ama sadece fren merkezine şöyle bir dokundu,salladı 'değişmesi lazım' dedi..Açıkcası böyle olunca da inanmadım..Yoksa fatih usta her gittiğimde ilgileniyor sağolsun..Serdar'la Murat' ta öyle..

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    İşten çıkmama ~15 dakka var... Şöyle çıkıp da gezeyim istiyorum, çok sıkıldım. 1saat felan gezsem... sıkıntım geçer mi ki?
    #sürenadam

Motosikleti
    DL1000A
    Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İşten çıkmama ~15 dakka var... Şöyle çıkıp da gezeyim istiyorum, çok sıkıldım. 1saat felan gezsem... sıkıntım geçer mi ki?

Az evvel 45 dakika gezdim geldim, inanılmaz rahatım, ne stres kaldı ne bişey.

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı hakanerdogan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Az evvel 45 dakika gezdim geldim, inanılmaz rahatım, ne stres kaldı ne bişey.
    Geziyim geziyim de,,, nerelere gitsem ki acaba?
    #sürenadam

Redmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 500
    http://motomarka.ru/netcat_files/440/418/BOBBER_350.jpg
    Makine bunun az daha oynanmışı;

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...49218308/detay

Soykan67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100GS
    Bu pazar bir etkinlik düşüncesi var mı acaba? Şöyle bir go-kart yapsak, kapışsak?
    ANGARAJ

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 24 kullanıcı var. (0 üye ve 24 misafir)

Bu Konudaki Etiketler