Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    trgy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD xl 883
    Breaking Bad'de Walter White reyizin meth pişirdiği barakaya benziyo bunlar , narkotik basmasın sonra mekanı =) şaka bi yana ben 200 metre yürümeyi tercih ediyorum kapalı garaja koymak için kask ve ıvır zıvır eşyalarım garajda duruyor sadece montumu evden alıp gidiyorum, evet insan biraz üşeniyor bazen ama çok da problem değil bence çevreden bir kapalı garaj bulmak olmadı apartman aidatı karşılığı oraya bırakmak daha mantıklı gibi , bu baraka kulübe falan ne bileyim bana pek iç açıcı gelmedi , bir süre sonra çok göze batar sıkıntı olur gibi ,sonra başa dert olmasın .
    GaCCaLL ve Redmoon bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Bulent78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Abi eger iskeleti de moduler olacaksa, bu islerden az cok anlayan birini bulacan, matkapla falan dalacak profillere iste, pimapenci de calisan eleman yapabilir, konusursun, bos gununde gelir yapar. Sen malzemeleri falan ayarlayip hazir edecen tabii once. Olmayacak is degil. Iskelette kaynak falan olacaksa onu sanayide yaptirirsin, Ostim de falan birsuru yer var oyle. Hatta bizim kuvvet macununun bildigi varsa bir iki demirci falan Ostim de, onlarla konusup fikir almak daha mantikli olabilir, sonucta adamlarin isi, daha iyi bilirler.
    ANGARAJ
    Whatever it is, it's better in the wind.
    Only a biker knows why a dog sticks his head out of a car window.

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900

dombay35 bunu beğendi.

Wozy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 990 ADV - HND XR650R
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hacı beyin fırtınası yapıyoz işte...ama en uygun fikir ozan ın fikri gibi geliyo hala...

bu bekçi kulübesi gibi, konteyner gibi şeyleri aradım sordum...yalama 1,5x2 m lik bişeyi 2500 lira fiyat verdi...o da kamyonla gelip bırakıyolar...benim koyacağım yere kamyonet girmesi mümkün değil..sadece binek araç ve zorlayarak jeep girebiliyo..onun için bana modüler bişey lazım ki ilerde taşınırsam da iişime yarasın...

peki ozan ın fikrinde karar kılarsak bunu kime yaptıracaz, kime gitmemiz lazım..? misal mahalledeki pimapen yapan yere gitsem bu işi halledebilir mi? yoksa demirciye mi gidecez illa demir iskelet için...
    Nasıl kime biz yapacağız yardımlaşarak yaparız ne olcak en elzem şey malzeme taşıyabileceğimiz bir Doblo tarzı araç ya da pickup

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:37 ----------

Lazım olan aletleri baumax gibi yerlerden kiralayabiliyorsun oradanda alışveriş yaparsın. tamam o gösterdiğin satılık kasalar gayet güzel. baya birşey yapılabilir bunlarla ama senin dediğin yer anladığım kadarıyla jeep sığacak kadar yani bu kasalar için imkansız
    Keep your bike in good repair: motorcycle boots are not comfortable for walking.

Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı Wozy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nasıl kime biz yapacağız yardımlaşarak yaparız ne olcak en elzem şey malzeme taşıyabileceğimiz bir Doblo tarzı araç ya da pickup

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:37 ----------

Lazım olan aletleri baumax gibi yerlerden kiralayabiliyorsun oradanda alışveriş yaparsın. tamam o gösterdiğin satılık kasalar gayet güzel. baya birşey yapılabilir bunlarla ama senin dediğin yer anladığım kadarıyla jeep sığacak kadar yani bu kasalar için imkansız
    ASlında yer problemi yok ama otoparka girerken dar bir alandan geçiyosun...kamyonet geçmesi pek olası değil....

Motosikleti
    KTM 990 ADV - HND XR650R
    [IMG][/IMG]

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:09 ----------

Üst tarafı yazmadım çünkü kapı tarafı ile aynı olacak alt zeminde ize büyük ihtimalle strafor üstü laminant olabilir birleştirme noktalarında ise somun ve civata kullanılacak
    zemin için sert strafor lazım üst ve yanlar içinse

yanlar ve üst içinse yumuşak ama su geçirmez olması lazım

akvaryumcular kullanır bunu
    taşınabilir ve portatif ama sağlam yaz sıcağından ve kış soğuğundan etkilenmez
    Keep your bike in good repair: motorcycle boots are not comfortable for walking.

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen niye eleştiriyon ki adamı? Hayır yanlış bişey mi yapıyor? Veya gereksiz...? Anlamıyorum ha, elalemin videolarını izlerken "millet yapıyor, uğraşıyor" diye hayıflanıyoruz, bizim ağzımızdan bişey çıkınca da hemen eleştiri... Sen de biraz düşün, fikir beyan et, daha ucuza nasıl yapılır, patlatılmaması için ne yapmak gerekir, daha iyi fikirler ancak tartışarak çıkar. Adam motorunu hem güzel hem de daha güvenli bir şekilde muhafaza etmek istiyor, gayet doğal... Sinirlendirme adamı

Zaten sinirliyim sana, sayın çok bilmiş usta. Bak elcik koruma aparatları da uymadı, hem de "orası çok kolay yaav, abartma" dediğin yandan somunlar uymadı. İlk aklıma sen geldin zaten...Hayır korktuğumuz kelepçe kısmı çok güzel oldu ama busefer de yan taraflar girmedi. İşin yoksa gidonu genişlet felan filan... Lan ne bahtsız, hayırsız elcik koruma almışım ben. Aylardır takamadım ! Zaten fren maneti kırık, bari gidip onu yaptırayım... Şu gudubet gidondan da arasan bulamazsın, bizim başımıza bela oldu Antoni Kuin !

Çüş devenin bale pabucu! Bak Wozy çok güzel izah etmiş bence, bu hazırların fiyatı resmen saçmalık...
    La bebe beceriksiz bebe,
    elinden bi iş gelmeyen bebe,
    herşey hazır olsunda kucağıma cuk düşssün diye bekleyen bebe!!

bak hususi elleşmiyom senin elcikleri ki ustalığımın farkına varasın
    bak kaç aydır sürünüyo senin elcikler..
    sonrada gel burda car car car öt bana kız, sinirlen

Miyendis olmuşssun ama işte usta olamamışsın pratik zeka eksik bebe sende
    Alıntı trgy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Breaking Bad'de Walter White reyizin meth pişirdiği barakaya benziyo bunlar , narkotik basmasın sonra mekanı =) şaka bi yana ben 200 metre yürümeyi tercih ediyorum kapalı garaja koymak için kask ve ıvır zıvır eşyalarım garajda duruyor sadece montumu evden alıp gidiyorum, evet insan biraz üşeniyor bazen ama çok da problem değil bence çevreden bir kapalı garaj bulmak olmadı apartman aidatı karşılığı oraya bırakmak daha mantıklı gibi , bu baraka kulübe falan ne bileyim bana pek iç açıcı gelmedi , bir süre sonra çok göze batar sıkıntı olur gibi ,sonra başa dert olmasın .
    Haftada 1 yahut 2 kere binen trgy erro arkadaşlar için o kadar elzem olmasa gerek müdür bu 200metre??

Hani zorla bana bu işe bulaştıracaksınız beni seri üretime geçecem şerefsizim adamlar size bütün filizbitte raporlarını çıkartmışlar elde bi dünya örnekler var üşenmemiş koymuşlar ha bu işlere üşenen adamlar ise bülonun gösterdiğini alır geçer gider fiyat uygun çünki!. Şimdi kaç kişi istiyor bundan?? akrabayla yapalım biz bunu en azıncan bizim akraba sebeplensin anasını satayım öğrenci çocuk.
    trgy bunu beğendi.
    ANGARAJ

Bulent78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hani zorla bana bu işe bulaştıracaksınız beni seri üretime geçecem şerefsizim adamlar size bütün filizbitte raporlarını çıkartmışlar elde bi dünya örnekler var üşenmemiş koymuşlar ha bu işlere üşenen adamlar ise bülonun gösterdiğini alır geçer gider fiyat uygun çünki!. Şimdi kaç kişi istiyor bundan?? akrabayla yapalım biz bunu en azıncan bizim akraba sebeplensin anasını satayım öğrenci çocuk.
    Olm o ise akraba el atarsa onumuzdeki kisa anca yetisir diye dusunmekteyim
    erro bunu beğendi.
    ANGARAJ
    Whatever it is, it's better in the wind.
    Only a biker knows why a dog sticks his head out of a car window.

Motosikleti
    KTM 990 ADV - HND XR650R
    0.50 mm kalınlığındaki galvanizli sac 15 metrekaresi 120 tl.
    http://www.gozdenalbur.com/KOSE-BIRL...M,PR-4005.html
    yuvarlak profil birleştirici 8 adet lazım 5 tl diyor ama 2 lirayada var
    Aşırı abartmaya gerek yok motor için panik odası yapmıyoz sonuçta .....
    400 en fazla 500 tl masrafı var

Motosikleti
    tracer 900
    La bebe beceriksiz bebe,

Haftada 1 yahut 2 kere binen trgy erro arkadaşlar için o kadar elzem olmasa gerek müdür bu 200metre??

olum mayıs-ekim arası bizatihi her gün bindim olum ben motora...ne haftada bir ikisinden bahsediyon...ben istiyom bundan..en azından eni konu araştırıyom şimdi en kullanışlı malzeme hangisi olur vs...saolsun arkadaşlar da esirgemeyip vakitlerini ayarlayıp yazıyolar...hem ne belli yarın bi gün senin ihtiyacının olmayacağı gobel...herkes sebeplensin en azından aklında bulunsun...

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:33 ----------

0.50 mm kalınlığındaki galvanizli sac 15 metrekaresi 120 tl.
    http://www.gozdenalbur.com/KOSE-BIRL...M,PR-4005.html
    yuvarlak profil birleştirici 8 adet lazım 5 tl diyor ama 2 lirayada var
    Aşırı abartmaya gerek yok motor için panik odası yapmıyoz sonuçta .....
    400 en fazla 500 tl masrafı var
    ozan ağzından bal damlıyor...fiyat gerçekten çok uygun...

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    La bebe beceriksiz bebe,

Yahu motora takmaya çalışyorum kelepçeleri, tam uğraşıyorum ediyorum... Pat! motorun "Yunus Usta! ışığı yandı. Ya dedim Yunus ustan da takamaz felan ama anlatamadım. Yaktı ışığını belkiyor şimdi... Sen gel de becerebilecek misin bakalım...(Buarada benim şu egzoz olayına hız vermemiz lazım...)

@Erhan bak bence en mantıklı yol Ozanın dediği yol. O parçaları bulmak kalıyor sana. Çelik profilleri istersen bauhausta bile hazırlatabiliyorsun diye biliyorum. Şirketteki arkadaşım da şu siteyi söyledi http://www.ankaraprofil.com.tr/. Buradan tüm ihtiyaçlarını halledebilirmişsin. Hatta bir perforjeciye gitsin komple sistemi anlatsın, çizsin. Sonra da 4 parça halinde adam hazırlasın dedi. sonra da getirsin bahçede toplasın dedi. En fazla 700e mal olur dedi...
    erro bunu beğendi.
    #sürenadam

Motosikleti
    tracer 900
    @Erhan bak bence en mantıklı yol Ozanın dediği yol. O parçaları bulmak kalıyor sana. Çelik profilleri istersen bauhausta bile hazırlatabiliyorsun diye biliyorum. Şirketteki arkadaşım da şu siteyi söyledi http://www.ankaraprofil.com.tr/. Buradan tüm ihtiyaçlarını halledebilirmişsin. Hatta bir perforjeciye gitsin komple sistemi anlatsın, çizsin. Sonra da 4 parça halinde adam hazırlasın dedi. sonra da getirsin bahçede toplasın dedi. En fazla 700e mal olur dedi...
    eyvallah..perforjeci bu işin uygulayıcısı mı? 4 parça olayını anlamadım...bizim sistemde bütün profilller sökülebilir olmayacak mı..?

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Şimdi şöyle, klübe tarzı şeyleri ticaret olarak yapan kişiler yüksek fiyat çekiyor ya... Böyle demirci veya perforjeciye gidip durumu izah edersen profili sacı felan ayarlayıp komple yapar dedi arkadaşım. Onu da taşıyabilmek için 4-5 parça halinde, araca yüklenecek şekilde hazırlar, yani profiller felan saca bağlanmış şekilde. Sonra evin oraya getirirler, 2 dakkada montaj yapılır diye. O durumda en fazla 700 TL tutar diyor. İşte, istediğin profil tipine ve sac tipine göre fiyat daha da aşağı iner diyor.
    erro bunu beğendi.
    #sürenadam

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Yahu motora takmaya çalışyorum kelepçeleri, tam uğraşıyorum ediyorum... Pat! motorun "Yunus Usta! ışığı yandı. Ya dedim Yunus ustan da takamaz felan ama anlatamadım. Yaktı ışığını belkiyor şimdi... Sen gel de becerebilecek misin bakalım...(Buarada benim şu egzoz olayına hız vermemiz lazım...)

Sen beni güldürdünya Allah da seni güldürsün emi
    PM attım bi bak sen bakim emencik..

Erhan sanada lego gibi bişey lazım pöti çocuk doğru sölüyor ama fiyat sana uygunmu sıkıntı orda..
    ANGARAJ

Motosikleti
    tracer 900
    Erhan sanada lego gibi bişey lazım pöti çocuk doğru sölüyor ama fiyat sana uygunmu sıkıntı orda..
    hacı 700 fena değil..mülk sahibi oluyon
    Lütfücüğüm bunu beğendi.

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hacı 700 fena değil..mülk sahibi oluyon
    Bence pazarlıkla, al aşağı ver yukarı, o sac olmaz bu sac kullan vs, vs, diye fiyat indirilebilir. Tabi orayada kahvaltıya geldiğin gibi, güneş gözlüğü, kulakta küpe, üstünde ferrari tsört ile gidip de "motoruma klübe yapar mısın abi " dersen pek pazarlık edemeyebilirsin Oraya böyle,,,, böyle nasıl desem,,, Hani anadolunun bağrından kopmuş ama ağzı anadolu ağzından kopmamış, (ağzı soğan kokan hani ) hani böyle taa dededen motorcu felan birisi gitmeli, anadolu ağzıyla pazarlık etmeli. Öyle birisine ihtiyacımız var ama öyle bir kahramanı nereden bulacaz ki şimdi..
    #sürenadam

Motosikleti
    tracer 900
    Bence pazarlıkla, al aşağı ver yukarı, o sac olmaz bu sac kullan vs, vs, diye fiyat indirilebilir. Tabi orayada kahvaltıya geldiğin gibi, güneş gözlüğü, kulakta küpe, üstünde ferrari tsört ile gidip de "motoruma klübe yapar mısın abi " dersen pek pazarlık edemeyebilirsin Oraya böyle,,,, böyle nasıl desem,,, Hani anadolunun bağrından kopmuş ama ağzı anadolu ağzından kopmamış, (ağzı soğan kokan hani ) hani böyle taa dededen motorcu felan birisi gitmeli, anadolu ağzıyla pazarlık etmeli. Öyle birisine ihtiyacımız var ama öyle bir kahramanı nereden bulacaz ki şimdi..
    ferrari değildi hacı redbul racing 2011 world championship tamam aldım tüyoları....

bu arada galvaniz sac ile OSB arasında kullanılabilirlik açısından ne fark var diye sorabilir miyim? ya da bu kafes dıştan galvaniz kaplanıp içten de osb mi kaplanması mantıklı araya da izocam...çok mu oldu yoksa...ya osb ya galvaniz mi...?

Motosikleti
    KTM 990 ADV - HND XR650R
    Ahanda buldum en önemli parça bu idi 8 adet lazımdı işte bu kadar yuvarlak profilli demirden vidalı olacak dahada ucuzlar ve daha sağlam olur
    erro bunu beğendi.

Motosikleti
    tracer 900
    http://<a href="http://bit.ly/c25MCx...69.png</a></a>

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:09 ----------

Üst tarafı yazmadım çünkü kapı tarafı ile aynı olacak alt zeminde ize büyük ihtimalle strafor üstü laminant olabilir birleştirme noktalarında ise somun ve civata kullanılacak
    zemin için sert strafor lazım üst ve yanlar içinse
    http://www.sesyalitimrehberi.com/res...en-strafor.jpg
    yanlar ve üst içinse yumuşak ama su geçirmez olması lazım
    http://img802.imageshack.us/img802/3803/72755803.jpg
    akvaryumcular kullanır bunu
    taşınabilir ve portatif ama sağlam yaz sıcağından ve kış soğuğundan etkilenmez
    üst taraf kapı ile nneden aynı oluyo onu anlayamadım...bu sanayicesi şıngıl orjinali shingle olan çatı kaplama malzemesi var bununla birlikte altına osb ve membran falan olmayacak mı?

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:05 ----------

Ahanda buldum en önemli parça bu idi 8 adet lazımdı işte bu kadar yuvarlak profilli demirden vidalı olacak dahada ucuzlar ve daha sağlam olur
    http://www.ozkardeslermetal.com.tr/p...9222682457.jpg

hacı hep kutu profil olarak hayal etmiştim ben...yuvarlak profil birbirine bağlaması kolay iye mi tercih ediyosun....

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:07 ----------

koymayı planladığım yerde apartman otoparkı aydınlatması var..ordan da bi elektrik çektim mi tamamdır

Soykan67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100GS
    Görende yarın işe başlıyorsunuz sanır Aslında otoparkım var ama özendim hea şu resimler yüzünden.
    ANGARAJ

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 20 kullanıcı var. (0 üye ve 20 misafir)

Bu Konudaki Etiketler