Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı trgy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Müdür sen de şu ''motosikleti'' kısmına ; yeni motor arayışında , kaporayı verdi gelmesini bekliyor, pederden izin alınca inş, x vardı y için para biriktiriyor , aralıkta ehliyet alınca alıcaamm gibi bişeyler yazsana

puahaha sesli güldüm panpa...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    -None-
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nası ibren şaştı yani biraz daha açar mısın
    Tüm planlarımı ER-6f için yapıyordum fakat Fazer'ı denedikten sonra şu an karasızım. ER-6, Fazer'a göre daha konforlu, düşük devirlerde torkunu çok iyi hissettiriyor ve yakıt konusunda da çok cimri, Fazer'ın kafamı karıştıran kısmı ise kullanırken çok rahattım, manevralar olsun ivmelenmesi olsun motosiklete fazlasıyla hakimdim kendimi daha güvende hissettim (bunda abs'nin etkisi de olabilir) tabi kredi kartım benimle ayını fikirde değildi Dediğim gibi standart kararsızlık klişesi, bilmediğiniz daha önce hiç duymadığınız ekstra bir tespitim yok ;)

Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı Satharian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tüm planlarımı ER-6f için yapıyordum fakat Fazer'ı denedikten sonra şu an karasızım. ER-6, Fazer'a göre daha konforlu, düşük devirlerde torkunu çok iyi hissettiriyor ve yakıt konusunda da çok cimri, Fazer'ın kafamı karıştıran kısmı ise kullanırken çok rahattım, manevralar olsun ivmelenmesi olsun motosiklete fazlasıyla hakimdim kendimi daha güvende hissettim (bunda abs'nin etkisi de olabilir) tabi kredi kartım benimle ayını fikirde değildi Dediğim gibi standart kararsızlık klişesi, bilmediğiniz daha önce hiç duymadığınız ekstra bir tespitim yok ;)
    olsun müdür...her görüş önemli ki senin bu fikrin beni fazera bir adım daha yaklaştırdı diyebilirim..
    Satharian bunu beğendi.

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Fazer'a 1 adım kala... Bülent ucuz yırttı ama birisi fena sopalanacak bu gidişle başımızı ütülemekten

Erhan, gerçekten söylüyorum, senin için bir tane fazer bulacağım. Sırf sür fikir edin diye. Hatta bir arkadaşım var(Metin usta ile tanıştıran), epeydir görüşmüyorum ama rica etsem belki sana yardımcı olur. Uzun süredir Fazer kullanıcısı. Eh zaten ER-6 da bülentte var, istediğin zaman kullanabilirsin(Vur kafasına al ER'sini )

Şaka bir yana gerçekten motor alırken karar vermek zor oluyor, hele ki artık 250lik bişeyler bakmıyorsan. Bu işin de en güzel yolu, test etmek. Sana takılıyoruz ama karar vermen zor. Ve bence test etmediğin sürece bu böyle sürüp gidecek. Yine de benim sana nacizane tavsiyem ER6-F.
    karapara bunu beğendi.
    #sürenadam

Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fazer'a 1 adım kala... Bülent ucuz yırttı ama birisi fena sopalanacak bu gidişle başımızı ütülemekten

Erhan, gerçekten söylüyorum, senin için bir tane fazer bulacağım. Sırf sür fikir edin diye. Hatta bir arkadaşım var(Metin usta ile tanıştıran), epeydir görüşmüyorum ama rica etsem belki sana yardımcı olur. Uzun süredir Fazer kullanıcısı. Eh zaten ER-6 da bülentte var, istediğin zaman kullanabilirsin(Vur kafasına al ER'sini )

Şaka bir yana gerçekten motor alırken karar vermek zor oluyor, hele ki artık 250lik bişeyler bakmıyorsan. Bu işin de en güzel yolu, test etmek. Sana takılıyoruz ama karar vermen zor. Ve bence test etmediğin sürece bu böyle sürüp gidecek. Yine de benim sana nacizane tavsiyem ER6-F.
    taam la artık kafa ütülemeyecem..biraz piyasayı izlemem lazım...

bu arada metin ustanın tam yerini tarif edebilir misiniz? bilen biri varsa..? google mapsten link vs.

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    erro bunu beğendi.
    #sürenadam

Motosikleti
    Honda CB125E/NC700x
    Polat dün kameranın SD kartını verecektim sana, ama gözden kayboldunuz

Ünalda fazer yokmuydu ????
    ‘’ http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/98835-mt-camiasi-bir-el-atar-mi-yazilarinizla-motosiklet-askima-yardim-edin-lutfen.html’’ konusuna destek veren herkese teşekkür ederim...Sevgiyle kalın,

Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı karapara adlı üyeden alıntı Mesajı göster

evet abi konuştum fazer var onda..bi kaç muhabbet ettik ama yurtdışında bi 6 ay daha..onun için deneme sürüşü imkanı yok...

beyler imkanı olan ayağına uyan varsa kaçırmasın derim..

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...03400064/detay

Motosikleti
    Honda CB125E/NC700x
    motosiklet ankaradan değil mı.neyse.
    ‘’ http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/98835-mt-camiasi-bir-el-atar-mi-yazilarinizla-motosiklet-askima-yardim-edin-lutfen.html’’ konusuna destek veren herkese teşekkür ederim...Sevgiyle kalın,

Motosikleti
    Rks Titanic 200
    Alıntı karapara adlı üyeden alıntı Mesajı göster

hee Osman abi şimdi aklıma geldi.

Dün Karapürçek girişine giderkene seni beklemedik gibi oldu, Kusura bakma abi, benim hemen arkamda birileri var diye şeyettim di :(

özür dilerim, kusura bakma

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    @osman abi tepeden aşağı indikten sonra samsun yolundan giderken benim de aklımdan geçti. Dedim neyse, kısmet değil galiba
    #sürenadam

Motosikleti
    Honda CB125E/NC700x
    @makseli onemli degil. @polat bir dahaki sefere diyelim.bende tembellik yapmadan cdye yukleyeyim.

erroErhancım,doğum gününü kutlar,sevdiklerinle birlikte sağlıklı uzun yıllar dilerim.
    karapara ve Wozy bunu beğendiler.

Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı nezih77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    erroErhancım,doğum gününü kutlar,sevdiklerinle birlikte sağlıklı uzun yıllar dilerim.
    teşekkür ederim hüseyin abi hep beraber inşallah...

buberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Varadero
    Face kullanmayanlar için birde burada paylaşayım
    erro, gmsi61, karapara ve 2 diğerleri bunu beğendiler..
    dolar 10 lirayı geçecekmiş.

Motosikleti
    tracer 900
    beyler günaydın

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:11 ----------

Müdür sen de şu ''motosikleti'' kısmına ; yeni motor arayışında , kaporayı verdi gelmesini bekliyor, pederden izin alınca inş, x vardı y için para biriktiriyor , aralıkta ehliyet alınca alıcaamm gibi bişeyler yazsana
    müdür ben de bugün şuna denk geldim;

Motosikleti: Kocasının Mondial MH 125Drift'inde ARTÇI şmdilik

Motosikleti
    Honda CB125E/NC700x
    beyler günaydın
    günaydın İHTİYAR

trgy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD xl 883
    müdür ben de bugün şuna denk geldim;Motosikleti: Kocasının Mondial MH 125Drift'inde ARTÇI şmdilik
    Çok masummuş bu kıyamaam çok tatlıeaaa gülücük kalp kalp =))

2-3 gün önce ''Peder yüzünden kaporam yandı yaa'' gibi bişeye rastladım da kaybettim ben de kimdi neydi tam olarak bi daha denk gelebilsem keşke.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX

2-3 gün önce ''Peder yüzünden kaporam yandı yaa'' gibi bişeye rastladım da kaybettim ben de kimdi neydi tam olarak bi daha denk gelebilsem keşke.
    eren özer
    Motosikleti: Peder yüzünden kaporam yandı ve asla affetmeyecem

erro ve trgy bunu beğendiler.

Motosikleti
    tracer 900

o kısımda ne yaşanmışlıklar saklı ya motor severlerin hezeyanları, heyecanları, pişmanlıkları ve bir çok duyguları gizli o iletilerde

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 31 kullanıcı var. (0 üye ve 31 misafir)

Bu Konudaki Etiketler