Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda CB125E/NC700x
    Erhan sen senin motora çakar takmışmıydın?
    ‘’ http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/98835-mt-camiasi-bir-el-atar-mi-yazilarinizla-motosiklet-askima-yardim-edin-lutfen.html’’ konusuna destek veren herkese teşekkür ederim...Sevgiyle kalın,

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı karapara adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Erhan sen senin motora çakar takmışmıydın?
    evet abi..çok kaliteli değil ama iyiydi...

Motosikleti
    250 cc custom
    Alıntı makseli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    haydin pazara
    http://www.facebook.com/events/315712755202934/

kahvaltı dan sonra bir yerlere gezmeye gideriz gelenlerle.

katılmak isteyenlerle orada görüşürüz ;)

---------- Post added at 14:45 ---------- Previous post was at 14:32 ----------

ankara veya yakınlarda var mı böyle gezilecek bir yer ?

http://img74.imageshack.us/img74/8198/dscf4586as1.jpg
    abi diyorum işte toprak olmasada asvaltlı dar yolları olan bol virajlı bi yolu var hüseyin gazinin
    makseli bunu beğendi.
    [B]Çoğunlukla şarkılar İstanbul'u anlatır; çünkü Ankara anlatılmaz yaşanır...[/B]

Motosikleti
    Honda CB125E/NC700x
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet abi..çok kaliteli değil ama iyiydi...
    iyiydi derken demonte mi ettin? Demonte etmişssen neden?
    ‘’ http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/98835-mt-camiasi-bir-el-atar-mi-yazilarinizla-motosiklet-askima-yardim-edin-lutfen.html’’ konusuna destek veren herkese teşekkür ederim...Sevgiyle kalın,

Motosikleti
    250 cc custom
    http://mw2.google.com/mw-panoramio/p...m/68167365.jpg bu fotoğraf bence hiçbirşey ama fikir edinmeniz için yeter herhalde.
    makseli bunu beğendi.
    [B]Çoğunlukla şarkılar İstanbul'u anlatır; çünkü Ankara anlatılmaz yaşanır...[/B]

Wozy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 990 ADV - HND XR650R
    Abi akşama evdeysen havada iyiyse biraz dolaşabiliriz evin oralarda görüşemedik seninle uzun zamandır aramızda 50mt olmasına rağmen
    Keep your bike in good repair: motorcycle boots are not comfortable for walking.

Motosikleti
    Rks Titanic 200
    Alıntı _Boreas_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi diyorum işte toprak olmasada asvaltlı dar yolları olan bol virajlı bi yolu var hüseyin gazinin
    hüseyingazi hemen dibimiz zaten

oraya senle de çıkarız başka gün;

şimdlik bu pazar ivedikten yakın gidilebilecek yer bakıyoruz ;)

Facebook ta yazılan bu http://www.facebook.com/events/315712755202934/ etkinliğe geliyon mu sen ?

Doğantepe den Yunus var. Pazar günü 08:30 da hüseyingazi de buluşup kahvaltı yerine beraber gideceğiz, geleceksen katıl sende ;)

Motosikleti
    Honda CB125E/NC700x
    Alıntı Wozy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi akşama evdeysen havada iyiyse biraz dolaşabiliriz evin oralarda görüşemedik seninle uzun zamandır aramızda 50mt olmasına rağmen
    Ozan çok isterdim ama bu aralar misafirler var akşamları dışarıda oluyorum. ilk uygun vakitte lafın belini kıralım. Bu cumartesi haberleşelim şayet pazar kahvaltısına katılma şansım olursa sende katılacaksan birlikte gidebiliriz.
    Wozy bunu beğendi.

Motosikleti
    tracer 900
    ledler beklediğim gibi ışık vermiyo..ben daha güçlü bi çakma bekliyodum açıkçası...ama beklentim tamamen cahillikten..ucuz bi çift lamba alıp iki park lambasının yerine taktım...bir de aç kapa için öyle idareten anahtar koydum...
    karapara bunu beğendi.

Motosikleti
    250 cc custom
    Alıntı makseli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hüseyingazi hemen dibimiz zaten

oraya senle de çıkarız başka gün;

şimdlik bu pazar ivedikten yakın gidilebilecek yer bakıyoruz ;)

Facebook ta yazılan bu http://www.facebook.com/events/315712755202934/ etkinliğe geliyon mu sen ?

Doğantepe den Yunus var. Pazar günü 08:30 da hüseyingazi de buluşup kahvaltı yerine beraber gideceğiz, geleceksen katıl sende ;)
    ehliyetimi kasım 17deki direksiyon sınavından sonra alıyorum malesef :( haberleşelimde pazargün geç dönmeyeceksen beraber çıkalım. olmadı ben cumartesi çıkarım. akşam karanlığa kalmamak lazım skıntılı yol

Motosikleti
    Rks Titanic 200
    ehliyetimi kasım 17deki direksiyon sınavından sonra alıyorum malesef :( haberleşelimde pazargün geç dönmeyeceksen beraber çıkalım. olmadı ben cumartesi çıkarım. akşam karanlığa kalmamak lazım skıntılı yol
    tamam ben sana haber ederim. belli olmaz başka günde olabilir ;)

Wozy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 990 ADV - HND XR650R
    Ozan çok isterdim ama bu aralar misafirler var akşamları dışarıda oluyorum. ilk uygun vakitte lafın belini kıralım. Bu cumartesi haberleşelim şayet pazar kahvaltısına katılma şansım olursa sende katılacaksan birlikte gidebiliriz.
    Cumartesi haberleşelim abi ozaman bende numaran var seni cuma akşamı ararım abi
    karapara bunu beğendi.
    Keep your bike in good repair: motorcycle boots are not comfortable for walking.

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    ledler beklediğim gibi ışık vermiyo..ben daha güçlü bi çakma bekliyodum açıkçası...ama beklentim tamamen cahillikten..ucuz bi çift lamba alıp iki park lambasının yerine taktım...bir de aç kapa için öyle idareten anahtar koydum...
    Ben hala anlamlandıramıyom la niye öle bişi yaptında motorun orjinelliğini bozdurdun sen..
    Senden hiç beklemediğim bi hareket yani bu hani ben olsam neyse..

Trans Anatolia mı yapıyonuz hayırdır
    ANGARAJ

Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben hala anlamlandıramıyom la niye öle bişi yaptında motorun orjinelliğini bozdurdun sen..
    Senden hiç beklemediğim bi hareket yani bu hani ben olsam neyse..

Trans Anatolia mı yapıyonuz hayırdır
    anasını satayım orjinali bozuldu da sanki şasi değiştirdik..ne var olum iki lamba takıp bi kabloyla birleştirmeyle...ben yeniliklere açık adamım aslanım, öyle stotükocu değilim..kaldı ki biz bunu güvenlik sebebiyle gece farkedebilelim diye yaptık...ha 250 kaat verip adam gibi yaptırmak lazımdı o ayrı...
    karapara bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda CB125E/NC700x
    anasını satayım orjinali bozuldu da sanki şasi değiştirdik..ne var olum iki lamba takıp bi kabloyla birleştirmeyle...ben yeniliklere açık adamım aslanım, öyle stotükocu değilim..kaldı ki biz bunu güvenlik sebebiyle gece farkedebilelim diye yaptık...ha 250 kaat verip adam gibi yaptırmak lazımdı o ayrı...
    Erhan benim motora çakar olur mu olmaz. Millet bilmem neresiyle güler, amma velakin gülerse gülsün abi kimin umurunda. Mesele güvenlikse herşeyi yaparım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:13 ----------

Bazen motora yarı çıplak binsem herkes bana bakar, (farkedilme koruması > kıyafet koruması ) ve farkedilirim diye düşünüyorum ama nezle, grip, böbrek üşütmesi gibi yan etkiler beni bu fikrimden alıkoyuyor

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    @makseli yahu şu avuç kadar Ankarada yakın uzak muhabbeti neden yapıyorsun? Şimdi neresi nerde tam anlamadım ama kahvaltı yaptığımız yerden çevre yoluna vurduk mu bahsi geçen yerlere 10 bilemedin 15 dakka uzaktayız demektir. İvedik taraflarına yakın biryer diye bişey mi sende... (çok fena eleştirdim ama yanlışsam söyle ).

@karapara Abi nette çeşit çeşit güçte ledler var. Güçlü olanlarından, mesela yunusunkiler gibi, alırsa ve çakar yaparsan 2-3 güne dayak yiyebilirsin Çünkü güçlü olanlar cidden göz alıcı oluyor. Erhan bilememiş, zayıf bitane takmış. O açıdan sana yardımcı olabilirim. Benim siparişler de gelecek, az kaldı. Onlara bakar bir fikir edinirsin... Farkedilmek için atraksiyonlara girme hani
    karapara bunu beğendi.
    #sürenadam

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Ne alakası var olm.Motorunun yağını gidip serviste değiştiriyon lambayı gidip ele taktırıyon
    Bide hacı hani benim dahi içime sinmedi yani senin o açma kapama düğmesi ki beni biliyon salaş adamım hani iş görsünde nası olursa olsun mantığında.
    hele hele tek silindirli ss tarzı motorum olacak o düğmeyi hiç görünmeyecek bi yere ayarlatırdım.
    neyse mevzuyu dallanıp budaklandırmayalım da birazda şu süper totoya giydireyim

Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @makseli yahu şu avuç kadar Ankarada yakın uzak muhabbeti neden yapıyorsun? Şimdi neresi nerde tam anlamadım ama kahvaltı yaptığımız yerden çevre yoluna vurduk mu bahsi geçen yerlere 10 bilemedin 15 dakka uzaktayız demektir. İvedik taraflarına yakın biryer diye bişey mi sende... (çok fena eleştirdim ama yanlışsam söyle ).

@karapara Abi nette çeşit çeşit güçte ledler var. Güçlü olanlarından, mesela yunusunkiler gibi, alırsa ve çakar yaparsan 2-3 güne dayak yiyebilirsin Çünkü güçlü olanlar cidden göz alıcı oluyor. Erhan bilememiş, zayıf bitane takmış. O açıdan sana yardımcı olabilirim. Benim siparişler de gelecek, az kaldı. Onlara bakar bir fikir edinirsin... Farkedilmek için atraksiyonlara girme hani
    osman abi bakma sen bu seyran bebesine dayak mayak atamazlar heleki sana??
    Valla bülenti gönderirizde adama gülme krizi geçirir alimallah
    Bide polat bebesi olm bende gece kullandım ama kimse uzunları yakıp gözümü almadı,
    hem senin kendi lambaların geldide osman abiye gelecek hee??
    neyse sustum ben..
    karapara bunu beğendi.
    ANGARAJ

abi sende çok büyük performans düşüklüğü var açık konuşayım...yüzünü gören cennetlik...
    desene yenge cennetlik oldu çoktandır
    erro ve karapara bunu beğendiler.

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    osman abi bakma sen bu seyran bebesine dayak mayak atamazlar heleki sana??
    Valla bülenti gönderirizde adama gülme krizi geçirir alimallah
    Bide polat bebesi olm bende gece kullandım ama kimse uzunları yakıp gözümü almadı,
    hem senin kendi lambaların geldide osman abiye gelecek hee??
    neyse sustum ben..
    "Beni anlamıyorsunuz..."
    karapara bunu beğendi.
    #sürenadam

Motosikleti
    tracer 900
    Ne alakası var olm.Motorunun yağını gidip serviste değiştiriyon lambayı gidip ele taktırıyon
    Bide hacı hani benim dahi içime sinmedi yani senin o açma kapama düğmesi ki beni biliyon salaş adamım hani iş görsünde nası olursa olsun mantığında.
    hele hele tek silindirli ss tarzı motorum olacak o düğmeyi hiç görünmeyecek bi yere ayarlatırdım.
    neyse mevzuyu dallanıp budaklandırmayalım da birazda şu süper totoya giydireyim

hacı garantisi olduğu için servise götürüyoz..o konuda haklısın oraya yallı bi düğme yaptırdık işte zamanında...ama geri dönülmeyecek olay değil sonuçta...onun için kafam rahat...

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:34 ----------

Erhan benim motora çakar olur mu olmaz. Millet bilmem neresiyle güler, amma velakin gülerse gülsün abi kimin umurunda. Mesele güvenlikse herşeyi yaparım.[COLOR="Silver"]
    niye olmasın abi oluyor...sinyalin içine bile yerleştiriyolar...ama dediğim gibi 200-250 lira masrafı var...

http://www.youtube.com/watch?v=tCZbtfzP_3k

yeni motora yapabilirim ben bu pahalı olandan...sonra tayyip koruması gibi gezerim ne güzel...
    Wozy ve karapara bunu beğendiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 19 kullanıcı var. (0 üye ve 19 misafir)

Bu Konudaki Etiketler