Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    rayjay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1000RR
    Alıntı ophicornus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abicim sinopta gezilecek çok güzel yerler varmış,şelaleler vs.. benim düşüncemde otobüsle boyabat a gidip sabah orada olup-boyabattan motorla sinop a geçip,gezebileceğim kadar yer gezip,akşam orada kaldıktan sonra ertesi günde hatun u boyabata bırakıp ( sinop-boyabat 2 saatmiş ) motorla boyabattan ankaraya dönmek.
    Oo komsu bakiyorum sehirlerarasi calismaya baslamisin. Ben de methini duydum karadeniz sahillerinin ama haftasonu icin biraz haldir huldur olur bence bayrama seyrana denk getir veya cumadan bi izin ayarla genis genis gez derim

*** pro bize davetiye dagitacan mi

cuma gecesine bileti aldik simdi cmt kim geliyo & pazar kim geliyo yazin buraya çetere tutacam
    [COLOR="Red"][B]Been here, done that before and survived[/B][/COLOR]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    Hafta sonu sınavım olabilir. Sınavın gününe göre karar vereceğim geleceğim güne. O da tahminen perşembe ya da cuma belli olur.
    Onur Yollarda
    Facebook: http://www.facebook.com/OnurYollarda
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1TqEwgGS4AHvdmULc9qoIQ

Motosikleti
    honda cbr 125
    ben gelemiom
    ama siz benim yerime de gezin..

canim rayjay kardesim.. su ikon (icon ?) tankpad hakkinda bilgi verirsen sevinirim.. hatta sen ankaraya donunce cantam ile donmus olursan yemek yoksa semaver ismarlarim

pro da cakmis mail group dan yoklamayi..
    selam durduk komtanım..
    bilmedigimiz bin tane adam msj yollamis bu arada.. amma cokmuşuz be..
    :]

Shakulin

Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    Alıntı shakulin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    pro da cakmis mail group dan yoklamayi..
    selam durduk komtanım..
    bilmedigimiz bin tane adam msj yollamis bu arada.. amma cokmuşuz be..
    :]

Shakulin
    Hehe, abi 65 tane üyemiz var boru mu
    Onur Yollarda
    Facebook: http://www.facebook.com/OnurYollarda
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1TqEwgGS4AHvdmULc9qoIQ

Motosikleti
    CBR 600 F
    [QUOTE=rayjay;612712]Oo komsu bakiyorum sehirlerarasi calismaya baslamisin. Ben de methini duydum karadeniz sahillerinin ama haftasonu icin biraz haldir huldur olur bence bayrama seyrana denk getir veya cumadan bi izin ayarla genis genis gez derim

komşu şehirler arası dediğin yer, ankamall ın 6 km ilerisi yaw abi hatun mayıs sonunda memlekete gidecek zaten,benim işlerde çok yoğun. akşamları geç çıkmamın yanında cumartesileride tam gün mesai yapıyorum walla. o yuzden izin çok zor,ancak işte cumartesi izin alabilirsem gidebilirim. hem onu bırakmış hemde ilk uzun yol tecrubemi yapmış olurum diyorum.
    Bu arada şu fidan işi için bizde bi çalışma yapalım diyorum arkadaşlar. bence herkesin duyarlı olması gereken bir konu.
    [B][I][COLOR="blue"][LEFT]DERYA[/LEFT][/COLOR][/I][/B]

Motosikleti
    CBR 1000RR
    Alıntı shakulin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben gelemiom
    ama siz benim yerime de gezin..

canim rayjay kardesim.. su ikon (icon ?) tankpad hakkinda bilgi verirsen sevinirim.. hatta sen ankaraya donunce cantam ile donmus olursan yemek yoksa semaver ismarlarim

Shakulin
    tamamdir geyiklere aciyim cihazin konusunu ordan konusalim

komşu şehirler arası dediğin yer, ankamall ın 6 km ilerisi yaw
    yok mesafeye istinaden demedim ama allah korusun yolda bir ariza olursa stres yasama diye dedim agac olayini bizim okul da org ediyor ama fuardan mutevellit katilamiyorum

Motosikleti
    Yamaha MT-09 TRACER
    Alıntı rayjay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Oo komsu bakiyorum sehirlerarasi calismaya baslamisin. Ben de methini duydum karadeniz sahillerinin ama haftasonu icin biraz haldir huldur olur bence bayrama seyrana denk getir veya cumadan bi izin ayarla genis genis gez derim

*** pro bize davetiye dagitacan mi

cuma gecesine bileti aldik simdi cmt kim geliyo & pazar kim geliyo yazin buraya çetere tutacam
    kardeş aynen benim de durum belli değil, yani hangi gün orda olacağım...bide akşam konsere gidecem galiba ozric konseri varmış...hehehe...
    cmts kesin ordayım da belki önceden gelip rahat rahat gezebilirim motoşovu...

OrjinAli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ns 200
    jUNİORSS BİLDİNN O BENİM
    ARKADAŞLAR CBR 125 R İLE BİR DEPOYA YANİ 29,000 YTL YE 330 KM YOL YAPIYORUM ŞEHİR İÇİ NASIL FENA DEĞİL AMA
    cbr125R (32,000 km) gt250R (20,000 km) mct250(5,000 km) gt250(4,000km) gt250R (1000km) cb125(1500km) NS200 (2.000km )

baco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Peugeot Speedfight2
    uzun zamandır yazamıyodum şafak 50 ankara il jandarma komutanlığından sevgiler
    Bacoman

Motosikleti
    Ns 200
    JUNİORS KARŞILAŞTIĞIMIZ GÜN İŞTEN ÇIKTIM ANTRENMANA GİDİYORDUM
    WWW.kickboks.com
    cbr125R (32,000 km) gt250R (20,000 km) mct250(5,000 km) gt250(4,000km) gt250R (1000km) cb125(1500km) NS200 (2.000km )

Motosikleti
    CBR 600 F
    Alıntı ihtiyarDelikanlI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    WWW.kickboks.com

Sene teee 1994, bende o dönemde birkaç yıl selehattin ve sami hoca ile çalışmıştım

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı ihtiyarDelikanlI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    WWW.kickboks.com
    Tamam Bı gun seyretmeye gelırım Hazirana anlaştık dımı bak sağa sola soyledım para bırıktırmeyede başladım .. Çok temiz senin motor iyi bakıosun

Motosikleti
    CBR 1000RR
    Sene teee 1994, bende o dönemde birkaç yıl selehattin ve sami hoca ile çalışmıştım
    selahattin hocayi ben de bilirim onur carsisinin arkasinda salonu vardi

Forumdan Uzaklaştırıldı
    selahattin bıyıklımıydı reklamlara çıkıodu Ulustaydı onun yeri yaw

Motosikleti
    CBR 1000RR
    evet biyikli ama dedigim yerde de salonu vardi

gencler hitit geyiklere actim tesisat incelememi bu arada

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    350 beyaz cava....hemde stylee...
    [QUOTE=ophicornus;612907]
    Alıntı rayjay adlı üyeden alıntı Mesajı göster

komşu şehirler arası dediğin yer, ankamall ın 6 km ilerisi yaw abi hatun mayıs sonunda memlekete gidecek zaten,benim işlerde çok yoğun. akşamları geç çıkmamın yanında cumartesileride tam gün mesai yapıyorum walla. o yuzden izin çok zor,ancak işte cumartesi izin alabilirsem gidebilirim. hem onu bırakmış hemde ilk uzun yol tecrubemi yapmış olurum diyorum.
    Bu arada şu fidan işi için bizde bi çalışma yapalım diyorum arkadaşlar. bence herkesin duyarlı olması gereken bir konu.

abıcım turkıye yolları benden sorulur....2,5 sene ıcınde gıtmedım 5-6 tane ıl kaldıda...sinopada 2005 te gıttım...ah o ormanlar yıyıp bıtır benı....cok ısterım oralarda gezmeyı...ama yollar cok tehlıkelı....gıderken devamlı rampa cıkacaksın...yollarda ozaman tek serıttı...sımdı bılmıyorum....bıde yokusu cıkmak kolya ama önemlı olna ınmek....aman dıyım ınerken cok dıkkatlı ol abıcım...cok keskın ve cok dık rampalar dan ıneceksın.....ıyı yanı ıse yukardan bosa sallarsın stopta edersın beles ten ınersın....ama cok dıkkatlı ol abıcım...sakın kendını bırakma...bıde yol tek serıtse sen ınerken karsından tırlar falan gelır vırajı genıs alırlar aman dıyım onlara cok dıkkat et abıcım....sımdıden hayırlı yolculuklar...

bende ılk uzun yol tecrubemı köye gıderken yapmıstım...280 km..3 saate gıttım...ama gece yarısı gıtmıstım...tam saat 12 de köyde ıdım.....bıde kastamonuda deponu güzel bı benzınlıkten doldur...yolda ıyı yerler yoktu...2005 yılında tabııı.....

Motosikleti
    CBR 600 F
    bahadinli, tesekkür ederim bilgiler için. ben kararımı verdim buradan boyabat a otobusle, orada motoru indirip sinop a, ertesi günde motorla boyabat a geri dönüp yine motorla ankaraya dönücem.
    Yolculukta yanımda mutlaka bulunması gereken şeyler,en çok ihtiyacım olabilecek malzemeler ne olur birde yanımda benzin taşımalımıyım sizce,malum bende yakıt göstergesi yok ve uzun yolda yakıtın nekadar gittigini bilmiyorum

caya104 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    05 Honda Today-99 Honda Transalp vardı
    Bir depo ile 200 km nin altında yol yapmayacağına göre (Benim şehir içi tecrübem) ve yedek depo ilede 40-50 km yapacak olduğunu hesaplarsak.Her 150-200 km aralığında bulduğun benzinlikte deponu doldurursan sorun yaşamazsın.Yanında debriyaj teli ve bunun için gerekebilecek birkaç alet(Tornavida,pense vs.) bulundurursan yeter nasılsa diğer arızalara müdahale etmen zor.Her halikarda sıkı giyin uzun süreceği için en küçük noktadaki eksiklik bile sorun yaratır.
    " Hayat üçbuçukla dört arasındadır.

Ya üçbuçuk atarsın ya da dört dörtlük yaşarsın..."

Motosikleti
    Hyosung GT 250 & Honda CBF 150
    Bana uyar. Sizler ne dersiniz?
    [CENTER]Vuuuu diye aşarım dağları, enginlere sığmam taşarım :P[/CENTER]

Motosikleti
    Ns 200
    caya104 kawasakiyi satıp transalpmi aldın cağlayan abi Eğer öyleyse süper bişey olmuş

ophicornus´isimli üyeden Alıntı

Bencede güzel bi düşünce, bende varım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 81 kullanıcı var. (0 üye ve 81 misafir)

Bu Konudaki Etiketler