Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    Abi bir fırsatı bulamadım ki tekrar geleyim. Bugün yine iş görüşmem var, hafta içi de yine İstanbul'da olabilirim. Umarım tekrar gelirim.

Bu arada arkadaşlar BORUSAN OTO eve MotoShow davetiyesi yollamış. Test sürüşü yapıp bilgilerinizi kayıt ettirdiyseniz size de gelir mutlaka.
    Onur Yollarda
    Facebook: http://www.facebook.com/OnurYollarda
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1TqEwgGS4AHvdmULc9qoIQ

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    chimeraby - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar merhaba,arada bi yazıyorum foruma ama ne yazık ki henüz tanışma fırsatımız olmadı.. Çok yoğun bi tempom vardı,bu hafta sona erdi inşallah.. Motorumu yatırdığım kış uykusundan da bu haftaiçi uyandırmayı düşünüyorum Artık hem toplartılarınıza hem de gezilerinize katılmak istiyorum.. Bu arada çankaya gop ta oturuyorum,aklına esen haber verirse çıkarım gezmeye Mekan da farketmez aslında, nereye isterseniz oraya gideriz,maksat motora binmek Yılda 2000 km bile yapamıyorum yoğunluktan.. Haberleşelim.. Saygılar..

Cihat abiye tekrar geçmiş olsun.. Sanırım büyük bi kaza geçirmiş..

Forumdan Uzaklaştırıldı R3N - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    motor on dergisi de fuar davetiyesi veriyor

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı ihtiyarDelikanlI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar felaket bir rüzgar var motorla çıkmanızı önerem ben bu gün uçuyordum çiftlik tarafından sıhhıye yönüne gelirken rüzgar sebebiyle dengem bozuldu pisi pisine gidiyordum. size önerim bugün motora binmemeniz.
    sen sen o olmalısın Şu Abay kubay caddesındekı cbr 125 i olan dimi

rayjay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1000RR
    Alıntı Prometheus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi bir fırsatı bulamadım ki tekrar geleyim. Bugün yine iş görüşmem var, hafta içi de yine İstanbul'da olabilirim. Umarım tekrar gelirim.

Bu arada arkadaşlar BORUSAN OTO eve MotoShow davetiyesi yollamış. Test sürüşü yapıp bilgilerinizi kayıt ettirdiyseniz size de gelir mutlaka.
    ya ben test surusu yaptirmadim ugrasak ayar ederler mi yarina bi test

bu arada simdi motoru garaja biraktim ogleden sonra hava guzeldi gezdim ama oglen yagdi biraz
    [COLOR="Red"][B]Been here, done that before and survived[/B][/COLOR]

Motosikleti
    CBR 600 F
    arkadaslar mayıs sonuna doğru Sinop a gitmeyi planlıyorum motorla, o tarafın yollarını bilen ve o tarafta tanıdığı olan birileri varmı, gerçi sinop a da mesaj atıcam oralarda bana yardımcı olurmusunuz diye
    [B][I][COLOR="blue"][LEFT]DERYA[/LEFT][/COLOR][/I][/B]

Motosikleti
    Yamaha MT-09 TRACER
    ben samsunlu olarak bilirim biraz...
    samsundan mı gitceksin sinopa...
    bişi dicem ama sinop yolu kadar güzel bi yol da biraz zor bulursun...
    muhteşem bi doğa manzarası ile yol alcaksın...biraz da tehlikelidir kendileri...
    bende gelmek isterdim şahsen...
    sen gideceğin zaman söyle ben biraz daha bişiler sölerim sana...

Motosikleti
    CBR 600 F
    abi mayıs sonuna doğru çankırı-kastamonu üzerinden gideyim diyorum(sanırım en yakın yol), handikapım şu; cumartesi gidicem, pazar akşamı burada olmalıyım. kız arkadaşımı bırakıp geri gelicem. gitmişkende biraz gezilecek yerleri motorla turlayalım diyoruz. iki alternatifim var, birisi cumartesi sabahı saat 04 veya 05 gibi yola çıkıp saat 16:00 gibi sinopta olmak(böyle yaparsam oraları dolaşamam gibi geliyo),ikinciside cuma akşamı motorla birlikte otobüse binip sabah 04 de boyabatta inip gün ışıldayınca sinop a motorla geçmek. ertesi günde boyabat a geri dönüp kız arkadaşımı ailesine teslim edip ankaraya motorla geri dönmek.

Motosikleti
    Yamaha MT-09 TRACER
    opni kardeş bişi dicem ama 12 saat sürmez gibime geliyo...
    yani 50 ile falan gidersen belki ama gene de 12 saat sürmez
    benim motorla arkadaş alanyadan buraya 7 saatte geldi bizimkisi de 250 cc yane

Motosikleti
    CBR 600 F
    abi sinop ankaradan,çankırı-kastamonu üzerinden 9 saat sürüyo otobüsle. kız arkadasım motor üzerinde çok kalamıyo,uzun süre kalınca böbrek problemi olduğu için sıkıntı yaşıyo,bu sebepten çok sık mola vereceğimi düşünerek,tahmini saat söyledim.gerçi benimde ilk uzun yol tecrubem olacak bu kısmet olursa birde ertesi gün ben motorla geri döneyim diye düşündüğüm ve ilk tecrubemde nekadar kasılacağımı bilmediğim için gidişte otobüsle gidip dönüşte motor,diye düşündüm. ama tabi sizlerin tecrubeleri benden çok daha fazla olduğu için düşünve ve tavsiyeleriniz benim için çok önemli

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Abi Motosikletle gezerek gitmek süper bişide Boşver Atlayın Otobüse uyuya uyuya gidersiniz

Motosikleti
    CBR 600 F
    Alıntı Juniors adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi Motosikletle gezerek gitmek süper bişide Boşver Atlayın Otobüse uyuya uyuya gidersiniz
    abicim sinopta gezilecek çok güzel yerler varmış,şelaleler vs.. benim düşüncemde otobüsle boyabat a gidip sabah orada olup-boyabattan motorla sinop a geçip,gezebileceğim kadar yer gezip,akşam orada kaldıktan sonra ertesi günde hatun u boyabata bırakıp ( sinop-boyabat 2 saatmiş ) motorla boyabattan ankaraya dönmek.

Motosikleti
    Yamaha MT-09 TRACER
    Alıntı Juniors adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hehehe..
    yok la o kadar da deel...binsin gitsin mobilete işte be...
    almış ne güzel...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı erginbay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hehehe..
    yok la o kadar da deel...binsin gitsin mobilete işte be...
    almış ne güzel...
    ehehe tamam abı ben binmesin demiorumda Yorulmasın yazık tüm gün gezcek akşamı bide Ankaraya dönücek. Otobusde sarılır bırbırınıze Mışıl mışıl uyursunuz ne guzel ayrıca oralarda Şimdi Yamur çamur vardır sakata gelmeyin

Seviyorum sizleri

Motosikleti
    CBR 600 F
    sanırım mayısta havalar iyi olur, yani işallah bide lastik alacam, 400 YTL diyo vehbi lastiğe zaten.ha bu arada bi arkadasın biri direksyon dersi diyodu, vehbiyle konuştum 350 YTL 16 saatlik ders ücretiymişç

Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    Ders isteyene Soner Tanrıkulu'nu öneririm.
    Onur Yollarda

ender99108 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ophicornus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sanırım mayısta havalar iyi olur, yani işallah bide lastik alacam, 400 YTL diyo vehbi lastiğe zaten.ha bu arada bi arkadasın biri direksyon dersi diyodu, vehbiyle konuştum 350 YTL 16 saatlik ders ücretiymişç
    çok teşekkür ederim ya yalnız bana ali diye birisinin telefonunu verdiler aramadım da daha.vehbi nin numarası olan varmı?

Alıntı Prometheus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ders isteyene Soner Tanrıkulu'nu öneririm.
    ankaradayım ben yalnız,bu bahsettiğiniz kişi kimdir nerededir ücreti nedir?

Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    Soner Hoca'yı ara, "Onur yolladı beni CBR125'i vardı eskiden" de, indirim iste.

Telefonu:
    0-533-474 38 91

Sitemize de üye zaten kendisi, MOD olduğumu biliyor.
    Onur Yollarda

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    sevgili motorseven arkadaşlar, değişen dünya ikliminin ve gittikçe belirgenleşen kuraklığın hepimiz farkındayız. Betonarme binaların hızlı artışı, çoğalan egsoz ve baca dumanı, orman arazilerinin yağmalanması derken pikniklere veya gezilere gittiğimizde şehir yakınlarında başlayan cılız ağaçlıkların farkına varmışızdır hepimiz.
    İşte bu yüzden Mersin MT'deki arkadaşlarıma bu konuyu açtım ve destek sözlerini aldım. Ardından tanıdığım Mersin Orman Bölge Müdürlü yetkilileri, Mersin Orman İşletme Şefi, Mersin Orman İşletme Ve Orman Müdürlüğü'ndeki Orman Mühendisi arkadaşlarım ve abilerimle görüştüm ve onlardan da tam destek sözünü alınca onlarla da konuştuğum gibi konuyu buraya taşıdım.
    Sağlacacak yardımlar =
    1- Tüm fidanlar ( sayısı ve türü isteğimize göre olacak ama ben tercihi mühendislere bıraktım )
    2 - Ağaçlandırılacak yer ve bölge ( tercih bize bırakıldı ama en uygun zemin tercihlerini onlar söyleyecek ve biz birini seçeceğiz)
    3 - Fidanlar için su arazözleri getirilecek ve sürekli bakımı sağlanacak.
    4 - Fidanların nakliyesi için araba tahsis edilecek

ve daha akla mantığa uygun ne istenirse yapılacak.

Eğer sizce de uygunsa YER ve ZAMAN için önerilerinizi bekliyoruz

Bu etkinliğimiz için motosikletli olunması, grup ya da birey olunması şartı aramıyoruz. bir dikili ağacım olsun diyen herkesi davet ediyoruz. özellikle yakın il ve ilçelerden gelecek destekleri bekliyor ve eğer istenirse bir başka ilde ağaçlandırma organizasyonu için de destek vermeye hazırız.

Özellikle de;

Mersin Motor Klübü - Adana Mt - ÇMSK (Çukurova Motor Sporları Klübü)'nün de katılımlarını bekliyoruz

destek verecek tüm arkadaşlara şimdiden teşekkür ederiz.

Mersin MT
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

eby78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TNT 25
    Alıntı ender99108 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok teşekkür ederim ya yalnız bana ali diye birisinin telefonunu verdiler aramadım da daha.vehbi nin numarası olan varmı?

ender Ali dedikleri kişi Ali Ulusan dır.Vehbi abinin abisi.motor eğitimi konusunda Ali abiler iyidir,yani ulusan motor dıger adı ıle adventure..gorusmek ıstersen yardımcı olurum sana.tellerı bende var hatta dun yanlarında ıdım gıder konusuruz bır gun ..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 86 kullanıcı var. (0 üye ve 86 misafir)

Bu Konudaki Etiketler