Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de tam onu diyecektim, bu motorun kazalı olması hiç mi aklına gelmedi diye. Tüm işaretler onu gösteriyor. Bir kere far değişmiş Neyse km nin de orjinal olduğunu hepimiz anladık zaten, sevgili ustamız hariç....

Yavrum sen sabağnan kahvaltını etmedin mi? Şu ilana bakım Km'si düşük diyorsun, lan bir de başımıza usta ettik seni... Adam tüm şüpheli hareketleri yapmış. F model almış, grenajlar gitmiş. Ön far değişmiş ustam, ön far !! Aloo? Adam hala "temiz duruyor motor" diyor yav. Kanser edersin sen beni yeminlen...
    la ziya bebesi hele şurayı okuda öle görüşelim
    Hele şunun duruşuna hele şunun düşünüşünee hele şunun kazasına...

Alıntı Bulent78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Olm ciplak diyince dunku kacirdigim motor geldi aklima yaw, senin koydugun link vardi ya koray, ER6f den n e cevirmis eleman. Aradim abi az once satildi dedi, yaw dedim bu niye bu kadar az km, arkadasin motoru, evlendi falan kullanamadi dogru durust dedi, park yerinde de yan dusmus, grenaji kirilmis, eleman da full grenaj fiyati cok pahali olunca ER6n grenaji alip takmis daha ucuz yollu. Gerci tramerde bir kazasi gozukuyordu ama yine de resimlerde cok temiz duruyordu o alet, ulan erken arasam belki su anda bi er6 motorum olacakti, tuh bee.
    Bülo motoru bizim soykan almış ya la hay ben böyle şansa offf olm aynı durum benim başıma gelse napardım bilmem hee
    ANGARAJ

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Bulent78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Olm en kisa zamanda Soykani yunusgil parka cagiriyoruz, ben motoru deneyecem ayagina alip biniyorum ve Ankarayi terkediyorum, baska bir sehre yerlesiyorum plan bu yani

Bi laf vardi hani allah once esegini kaybettirirmis de sonra buldururmus gibisinden bisilerdi, ben simdi kaybettim, bekliyom bakalim ne zaman bulacam
    ANGARAJ
    Whatever it is, it's better in the wind.
    Only a biker knows why a dog sticks his head out of a car window.

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Bülo motoru bizim soykan almış ya la hay ben böyle şansa offf olm aynı durum benim başıma gelse napardım bilmem hee
    soykan bülente bi tur verir artık

kime niyet kime kısmet işte...bebe aylardır motor arıyodu iyi olmuş...soykan ın hakkıydı bence

Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Benim zaten param su anda cikismiyodu, gidip kredi cekmem gerekirdi falan, haa iki dakkada cekerdim o ayri Bir tur mu, verecek tabii hatta ortak bile olabilirim motora gerekirse parasi neyse veririz artik Neyse tanidigimiz birinin almasi iyi oldu, eger soylendigi kadar temiz bir motorsa gayet guzel, cok da iyi oldu, cok da guzel oldu
    ANGARAJ

Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı Wozy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu mangal nerede saat kaçta yapılacak haber verirseniz sevinirim http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:A...-J2gJk5ddCgTmg
    alacaatlı piknik sanırım en son konuşulan..ama saat konuşuldu mu göremedim...

trgy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD xl 883
    Benim zaten param su anda cikismiyodu, gidip kredi cekmem gerekirdi falan, haa iki dakkada cekerdim o ayri Bir tur mu, verecek tabii hatta ortak bile olabilirim motora gerekirse parasi neyse veririz artik Neyse tanidigimiz birinin almasi iyi oldu, eger soylendigi kadar temiz bir motorsa gayet guzel, cok da iyi oldu, cok da guzel oldu
    Ortak harleye girek mi ? Haftaiçi işe gidip gelirsin cuma akşamı teslim alır pazar gecesi bırakırım sana
    Bulent78, KUVVETMİRA ve Satharian bunu beğendiler.

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    Alıntı trgy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ortak harleye girek mi ? Haftaiçi işe gidip gelirsin cuma akşamı teslim alır pazar gecesi bırakırım sana
    iyi ortak seçmişin kendine müdür

http://www.youtube.com/watch?v=ktFZzwOqo6g#t=75m58s
    Redmoon, Bulent78, Wozy ve 2 diğerleri bunu beğendiler..
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

Redmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 500
    Bu alet 20102 model yaziyor belki oyle olabilir ama kasa 2009 da cikan kisa, 2012 modeller de cift boru sasi var, far biraz daha degisik falan, motorda da ufak tefek oynamalar var, alet temiz, ER6 topiginde yazan bir arkadasti zaten sahibi, cantalar icin total de 2000 lira gibi bir rakam verdi diye hatirliyorum ama 2012 model sifir 19 liraya satilirken buna 18 lira vermek, sirf cantali diye, bence cok mantikli degil, ille de canta olsun diyosaniz olabilir tabii ama bin lira daha verip sifir almak daha mantikli diye dusunuyorum, ama kesinlikle siritmamis, gayet guzel, ben olsam sadece topcase ile kullanabilirim ama naked da yan cantaya siddetle karsiyim, chopper olsa neyse ama naked in mantigina uymuyor bence.
    Evet aga haklısın, ben de dikkat edince eski kasa olduğunu fark ettim, zaten sadece çantalar için paylaştım, yoksa sıfır gibisi var mı kız gibi olcak-sen binicen ilk
    Çanta konusunda ben tam tersi düşünüyorum, Enduro ise 3lü takıyorsun zaten ama touring-naked gibi spor karakterli motorlara sadece yan çanta daha çok yakıştırıyorum, ilandaki motorda topcase olmasa da-çantalar motor renginde olsaydı çok şekil dururdu bana kalsa, mesela festivalda beyaz bir Honda CBF-600 vardı ve üzerinde orjinal, beyaz renk yan çantaları vardı sadece, hala gözümün önünden gitmez

Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    bir de namussuz namuslu vardi yine sener senin, o da olabilir Banker biloooo, ah ahh banker olaydi da motor galerisi yapaydi kendine namissiz biloo
    ANGARAJ

SEÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GSR600
    beyler yarın için kesin liste yok. gelenler belli değil, yunus ortada yok, bu ne biçim lahana turşusu hadi eller çalışsın hareket biraz.
    ÖNCE LAFA BAKARIM, LAF MI DİYE. SONRA ADAMA BAKARIM, ADAM MI DİYE...

Motosikleti
    CBF 500
    Bence saat olarak 12:00 iyidir, yer aşağıdadır, mangaldı-semaverdi mekandan, alışveriş marketten, siftahı senden, bereketi Allahtan

http://maps.google.com/maps?saddr=Me...sz=12&t=m&z=12
    SEÇ ve ejlover bunu beğendiler.

Motosikleti
    tracer 900

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:55 ----------

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    ben burdayım yahu,
    Ben listeyi başlattım kimse adını yazmadı,
    Tekrardan başlayalım öleyse??

1-)GaCCaLL
    2-)Bülo
    3-)Turgay
    4-)Koray
    5-) Selçuk Abi
    6-)??????
    7-)?????

erhan flood yapma
    ANGARAJ

Motosikleti
    tracer 900

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:08 ----------

Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben burdayım yahu,
    Ben listeyi başlattım kimse adını yazmadı,
    Tekrardan başlayalım öleyse??

1-)GaCCaLL
    2-)Bülo
    3-)Turgay
    4-)Koray
    5-) Selçuk Abi
    6-)??????
    7-)?????

erhan flood yapma
    1-)GaCCaLL
    2-)Bülo
    3-)Turgay
    4-)Koray
    5-) Selçuk Abi
    6-)Erhan (katılım zamanı belli değil)
    7-)?????

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı karapara adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Veya tehlikeden KAÇMA, UZAKLAŞMA refleksi...
    Abi önceki mesajında haklısın. Lakin Bülentin de dediği gibi köpekler farklı tavırlar sergileyebiliyor. Bizim sokakta var birtane, sahipli. Ancak yavru sayılır. O yüzden işi gücü oyun. Beni ilk kovaladığımda korkudan düşüyordum. Saklanıyor bu it ve sanki beni paramparça edecekmiş gibi kovalıyor. Sabahın körü veya gece farketmiyor. Ancak motorla durunca mal gibi afallayıp kalıyor, etrafa kaçışıyor. Sadece duruyorum.

Ancak forumda da birisi konu açmıştı, "hani köpekler durunca ısırmazlardı" gibisinden. Eleman galiba sokağın girişinde köpeğe rastlıyor. Sallamayıp devam ediyor. İleride motordan inip motoru kitlerken köpek bunu yakalayıp adam farkedemeden paçasına saldırıyor. Yani bazı sahipli köpekler de çok ısrarcı olabiliyor, hatta motor üstündeyken doğrudan bacağınıza saldırmaya çalışıyor.

Alıntı Redmoon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Köpek konusunda biber gazı da etkili bir tekniktir ama biraz zamanlama ve soğuk kanlılık gerektirir, köpeği erken fark ederseniz motoru güvenli bir şekilde kenara çekin ve motordan inin, sonrada kolay bir yere koyduğunuz biber gazını çıkartın, hayvan yeterince yaklaştığında köpeğin yüzüne doğru gazı sıkın,...
    Bu köpek konusuna değinmeyecektim ama şu yazdığını okuyunca tutamadım kendimi. Köpeğe resmen adam muamelesi yapmışsın, yazık günahtır. Birdaha motor kovalamasın diye böyle işkence yapılır mı hayvana yav! Senin motordan inip geldiğini bile anlamayabilir ki sen resmen planlı bir saldırı yapıyorsun. Kaldı ki birdaha motora saldırmasın diye bunu yapmaya hakkın yok. Yani bazı sıkıntılarımızı şiddet uygulamadan çözmeliyiz. O köpek kim bilir nasıl acı çekiyordur, öldürmüyor diye biber gazı da sıkılmaz ki... Motoru kovalarsa affetmem dediğin şey köpektir en nihayetinde, biraz aklı varsa bile çoğunlukla iç güdüleriyle hareket ediyor. Yazdıklarına şaşırdım doğrusu. Böyle şeyler yapmamanı temenni ederim, üzüldüm doğrusu...

Alıntı trgy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zamanında renault europe beymen club vardı =) bu ducati diesel de öyle bişey olmuş italyan&italyan işbirliği olunca böyle estetik bir şey çıkmış ortaya
    Başkanım, şunu kelime bulamadım ben, sen bişey söyle
    ejlover bunu beğendi.
    #sürenadam

trgy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD xl 883
    A
    Başkanım, şunu kelime bulamadım ben, sen bişey söyle[/url]
    Diesel only the brave diyorum
    ejlover bunu beğendi.

Motosikleti
    CBF 500
    Bu köpek konusuna değinmeyecektim ama şu yazdığını okuyunca tutamadım kendimi. Köpeğe resmen adam muamelesi yapmışsın, yazık günahtır. Birdaha motor kovalamasın diye böyle işkence yapılır mı hayvana yav! Senin motordan inip geldiğini bile anlamayabilir ki sen resmen planlı bir saldırı yapıyorsun. Kaldı ki birdaha motora saldırmasın diye bunu yapmaya hakkın yok. Yani bazı sıkıntılarımızı şiddet uygulamadan çözmeliyiz. O köpek kim bilir nasıl acı çekiyordur, öldürmüyor diye biber gazı da sıkılmaz ki... Motoru kovalarsa affetmem dediğin şey köpektir en nihayetinde, biraz aklı varsa bile çoğunlukla iç güdüleriyle hareket ediyor. Yazdıklarına şaşırdım doğrusu. Böyle şeyler yapmamanı temenni ederim, üzüldüm doğrusu...
    Buna bir hayvanseverin tepki göstereceğini biliyordum
    Henüz böyle birşey yapmış değilim, normal tepkim gazı açıp gitmektir, fakat köpek de köpekliğini bilecek, sürekli aynı noktada aynı köpeğin saldırısına uğrayanlar oluyor, şahsen ben böyle bir durumda olsam belki önce daha insancıl yollar denerim; mesela sahibi ile konuşmak ya da belediyeye haber vermek vs. ama köpek bana saldıracak, ısırmaya yeltenecek, biber gazına başvurduğuma şükretmesi gerekir
    Varuna bunu beğendi.

SEÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GSR600
    Alıntı Redmoon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Buna bir hayvanseverin tepki göstereceğini biliyordum
    Henüz böyle birşey yapmış değilim, normal tepkim gazı açıp gitmektir, fakat köpek de köpekliğini bilecek, sürekli aynı noktada aynı köpeğin saldırısına uğrayanlar oluyor, şahsen ben böyle bir durumda olsam belki önce daha insancıl yollar denerim; mesela sahibi ile konuşmak ya da belediyeye haber vermek vs. ama köpek bana saldıracak, ısırmaya yeltenecek, biber gazına başvurduğuma şükretmesi gerekir
    ayvancık dan ne istersin be ya ısırmaz o, korkutur besbelli. ayıbdır kızanım yapmayın öle şeyler, yakışmaz delikanlı adama gaz sıkmak. oşt dersin gider be ya
    Taylan bunu beğendi.
    ÖNCE LAFA BAKARIM, LAF MI DİYE. SONRA ADAMA BAKARIM, ADAM MI DİYE...

Taylan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR
    1-)GaCCaLL
    2-)Bülo
    3-)Turgay
    4-)Koray
    5-) Selçuk Abi
    6-)Erhan (katılım zamanı belli değil)
    7-)Taylan
    8-)???
    ejlover bunu beğendi.

Motosikleti
    CBF 500
    Tamam yoğun baskı üzerine teklifimi geri alıyorum, ama sonra durduk-motordan indik bir şey yapmaz diye, sonra paçadan kaptı, göbekten 10 tane iğne oldum falan demeyin bana
    Hayvanları sevelim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 56 kullanıcı var. (0 üye ve 56 misafir)

Bu Konudaki Etiketler