Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Alıntı trgy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yunus parkta tüplü mangalla yapılır mı?
    park ve bahçeler müdürlüğüne sormak lazım ama ben ihtimal dahilinde görmüyorum zira nerdeyse 4 senedir orda oturuyorum 1 tane mangal yapan adam görmedim daha,
    ayrıcana hadi mangalı yaptık diyelim köpekler ile kim uğraşacak? benim teklifim mangal başka yerde yapılır mangaldan sonra yunusgilparkta oturulabilir?
    ANGARAJ

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    trgy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD xl 883
    Hocam kiloyla mangal yapan yerlere gidelim o zaman balgat falan ne bileyim uğraşmadan aynı paraya , bu kadar adama pişirmesiydi hazırlamasıydı bi de her zaman ki gibi gelecem diyenin 3 katı kişi gelecek sıkıntı hep .

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    Alıntı trgy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam kiloyla mangal yapan yerlere gidelim o zaman balgat falan ne bileyim uğraşmadan aynı paraya , bu kadar adama pişirmesiydi hazırlamasıydı bi de her zaman ki gibi gelecem diyenin 3 katı kişi gelecek sıkıntı hep .
    vay arkadaş, utanmasanız mekdanılds'a gidip iki hamburger atak diyeceniz

kaynattırdın mı magneti lo?
    buberk bunu beğendi.
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

bizim evin köşedeki yerde de olabilir o zaman.kilo ile et,tavuk,köfte.fiyatlarıda fena değil.

Motosikleti
    HD xl 883
    Alıntı KUVVETMİRA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vay arkadaş, utanmasanız mekdanılds'a gidip iki hamburger atak diyeceniz

kaynattırdın mı magneti lo?
    yok vele duruyor öyle ,diğerini de kırmanın zamanı gelmiştir.

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    @trgy hakketen magneti kaynattıracak bir yer buldun mu? Benimkini de halledelim aynı şekilde. 2 parmak fren zevk vermiyor artık
    #sürenadam

Motosikleti
    HD xl 883
    Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @trgy hakketen magneti kaynattıracak bir yer buldun mu? Benimkini de halledelim aynı şekilde. 2 parmak fren zevk vermiyor artık
    Halledelim cumartesi,ostimde önceden yaptırdığım yerde de yapabiliriz ya da başka yerlerde.

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Ben motoru Yunusa bırakcam, keli görünmesin diye daha yüksek motora binmek istiyormuş. Olmazsa gelir senin yanına halledersiniz.
    #sürenadam

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Ben motoru Yunusa bırakcam, keli görünmesin diye daha yüksek motora binmek istiyormuş. Olmazsa gelir senin yanına halledersiniz.
    şuna benim çinli uzun yola dayanamaz o dayansa bile benim totoşum dayanamaz demiyonda
    ANGARAJ

SEÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GSR600
    vay arkadaş diyip fatih'e katılıyorum. mangalın tadı nerede kaldı ya. koku üstüne sinecek, etleri yellerken bi fırt rakıdan çekecen, etler cozurdayacak. ben anlamam abicim dedeniz bi kere mangal diye tarif ettiğim yer güzel alacaatlı piknik internetten araştırın kalabalık olursak 2 tane mangal yakarız. hazır diyorum hammallık yapmayacaz diyorum, mangaldı kömürdü hazır diyorum. kime diyorum acaba
    erro ve trgy bunu beğendiler.
    ÖNCE LAFA BAKARIM, LAF MI DİYE. SONRA ADAMA BAKARIM, ADAM MI DİYE...

buberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Varadero
    Alıntı SEÇ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vay arkadaş diyip fatih'e katılıyorum. mangalın tadı nerede kaldı ya. koku üstüne sinecek, etleri yellerken bi fırt rakıdan çekecen, etler cozurdayacak. ben anlamam abicim dedeniz bi kere mangal diye tarif ettiğim yer güzel alacaatlı piknik internetten araştırın kalabalık olursak 2 tane mangal yakarız. hazır diyorum hammallık yapmayacaz diyorum, mangaldı kömürdü hazır diyorum. kime diyorum acaba
    Selçuk abi ben montu her giyişimde buram buram is kokuyo ya sorma Tam yıkıyorum hoop bi mangal daha yapıyoz gene eski haline geliyor ama dediğin gibi cozur cozur mangal olacak herşeye değer valla alacaatlıya gidebilirsiniz gayet rahat oluyor girişte verdiğin paraya değer bence tavsiye ederim.
    dolar 10 lirayı geçecekmiş.

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    bugün dedeman ın aşağısında köpek saldırdı...gazı açarak kendisinden uzaklaşmaya çalıştık önümde durmuş olan araçlara doğru gaz açar vaziyette yaklaşıyodum...cadde tek yön, araçlar duruyor, sağlı sollu park halinde araçlar...yoldaki araç ile park halinde duran araç arasında çok dar bi mesafe var..ve gaz açar şekilde yaklaşıyorum, köpek kovalıyor...ısırmasın diye sağ ayağını kaldırım...neyseki aradaki boşluğa yavaşlayarak girebildim sağa sola sürtmeyip dengeyi kaybetmeden...

adrenalin tavan yaptı şerefsizim...

Motosikleti
    HD xl 883
    Alıntı SEÇ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2 yıl önce gittim ben buraya gel zaman unuttum adını millete sordum araştırdım bulamadım hatta bugün yine bir bilen vardır diye sordum millete bu mangal muhabbeti açılınca çok yaşa sen selçuk abi çok güzel bi yer burası çok sevmiştim .

Varuna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09 Tracer
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bugün dedeman ın aşağısında köpek saldırdı...gazı açarak kendisinden uzaklaşmaya çalıştık önümde durmuş olan araçlara doğru gaz açar vaziyette yaklaşıyodum...cadde tek yön, araçlar duruyor, sağlı sollu park halinde araçlar...yoldaki araç ile park halinde duran araç arasında çok dar bi mesafe var..ve gaz açar şekilde yaklaşıyorum, köpek kovalıyor...ısırmasın diye sağ ayağını kaldırım...neyseki aradaki boşluğa yavaşlayarak girebildim sağa sola sürtmeyip dengeyi kaybetmeden...

Birkaç gün önce sabah erken saatlerde araba ile Dogukent bulvarından havaalanına giderken IKEA Kavşağı'nın oralarda çöplük tarafından dana yavrusu kadar bir köpek arabaya atladi o anda reflekse bir sol bir sağ zor kurtardım az kalsın eziliyordu it. Ancak motor üzerindeyken beklenmedik bir yerden çıksa gelse devrilmeden ordan nasıl geçerdim bilemiyorum. Yeri gelmişken yakın zamanda köpek nedeni ile kullandığı motorsikletle kaza yapan ve talihsiz bir şekilde hayatını kaybeden Sevgili Gökmen Savaş'a Allah'tan rahmet ailesine de sabırlar diliyorum. Umarım be sebeple başka arkadaşımızın canı yanmaz.
    Objects in the rear view mirror may appear closer than they are.

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Olum senin yaşına göre fazla aksiyon dolu anlar bunlar... Bir de köpek bırak ısırsın(düşük bir ihtimal zaten), bukadar gaz açmaktan daha tehlikeli olamaz. Ben gece eve dönerken bir tanesi trafo kutusunun arkasına saklanmış, köpek neredeyse benim eski motor kadardı. Ben geçene kadar saklanmış hayvan. Yandaki arabaya yapışıyordum neredeyse...Çoğunun amacı korkutmak oluyor. Olmadı bas tekmeyi geç, motor botunun faydasını gör
    #sürenadam

Redmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 500
    Normalde köpeğin yanına kadar yavaş gitmek lazım, o sırada it de pozisyon alıyor zaten motora göre, tam yanındayken gazı açıp arkada bırakacaksın, ama bir anda çıkarsa ne yapılır onu ben de bilmiyorum, bana da tam bir kavşağı döneceğim sırada-sinyalim dahi yanarken olmuştu, heyecanla gazı açınca dümdüz geçtim tabi kavşaktan sonra söve söve geri dönmüştüm mecbur...
    SEÇ ve Wozy bunu beğendiler.

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Olum senin yaşına göre fazla aksiyon dolu anlar bunlar... Bir de köpek bırak ısırsın(düşük bir ihtimal zaten), bukadar gaz açmaktan daha tehlikeli olamaz. Ben gece eve dönerken bir tanesi trafo kutusunun arkasına saklanmış, köpek neredeyse benim eski motor kadardı. Ben geçene kadar saklanmış hayvan. Yandaki arabaya yapışıyordum neredeyse...Çoğunun amacı korkutmak oluyor. Olmadı bas tekmeyi geç, motor botunun faydasını gör

sokaktan diğer sokağa döner dönmez karşımda gördüm..aslında sokak köpee değildi sanırım, tasmalı masmalı, adamın biriyle şımarıklıklar yapıyodu..itoğlu beni görünce bi sabitledi gözlerini ben de henüz yeni köşeyi dönmüş olduğum için direkt kucağına düştüm köpeen

Motosikleti
    Honda CB125E/NC700x
    İş çıktı ben mangala gelemiyorum ...Size afiyet olsun....

Her yerde ''köpekten kaçmak için gaz açmak gerekli'' cümlesini okuduğumuz için bilinçaltımıza yerleşiyor köpekle karşılaşıncada otamatik olarak DÜŞÜNMEDEN gaz açıyoruz. Bence BU DURUM çok tehlikeli... Bir kere Eskişehir yolunda Başkent üniversitesi kavşağının oralardaki trafik lambaları kırmızı yanıyor durmak için yavaşlayarak lambalara yaklaşıyorum, yol kenerındaki bina arkasından köpek havlayarak koşmaya başladı, bir baktım ki ben DÜŞÜNMEDEN GAZI AÇMIŞ GİDİYORUM ama IŞIK KIRMIZI YANIYOR. Hemen asıldım frenlere yoksa ışıkta geçip diğer araçların altına girmek var işin ucunda(Allah Korusun). Ben durunca köpek ne yaptı dersiniz, gggıııçıınıı döndü gitti it oğlu it... Onun için köpekten vs KAÇMAK için GAZ AÇMA refleksi çok tehlikeli bence...
    ejlover bunu beğendi.
    ‘’ http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/98835-mt-camiasi-bir-el-atar-mi-yazilarinizla-motosiklet-askima-yardim-edin-lutfen.html’’ konusuna destek veren herkese teşekkür ederim...Sevgiyle kalın,

Redmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 500
    Bir kadının hata yaptığında ilk tepkisi erkeğe kızmak oluyor, izleyelim

https://www.youtube.com/watch?v=uikb...eature=related
    ejlover bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda CB125E/NC700x
    Veya tehlikeden KAÇMA, UZAKLAŞMA refleksi...
    ‘’ http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/98835-mt-camiasi-bir-el-atar-mi-yazilarinizla-motosiklet-askima-yardim-edin-lutfen.html’’ konusuna destek veren herkese teşekkür ederim...Sevgiyle kalın,

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 94 kullanıcı var. (0 üye ve 94 misafir)

Bu Konudaki Etiketler