Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    ejlover - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Yamaha R1
    Abi sese çok da takılmayın. Ben R1in sesini seviyo muyum? Sevmiyorum, ama motordan keyif alıyor muyum? Hem de çok Pişman mıyım çapraz krank milli bi motor aldığıma hiç de bile

Al sese bak Ama sürerken zaten ses çok da önemli değil, dışardan geldiği gibi gelmiyor tam sana zaten
    Redmoon bunu beğendi.
    2016 BMW S1000RR
    2012 Yamaha R1
    2011 Kawasaki Ninja 250R

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı ejlover adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi sese çok da takılmayın. Ben R1in sesini seviyo muyum? Sevmiyorum, ama motordan keyif alıyor muyum? Hem de çok Pişman mıyım çapraz krank milli bi motor aldığıma hiç de bile

Al sese bak Ama sürerken zaten ses çok da önemli değil, dışardan geldiği gibi gelmiyor tam sana zaten
    http://www.youtube.com/watch?v=QUtLpj4oWYo&hd=1
    sesin şiddeti ya güzelliği değil..ses çıkmıyosa bile kaliteli çıkmasın..egzoslu ybr sesi duyup baktığında vfr çıkmasın yoksa hiç ses çıkmasa bile farketmez benim için...
    ejlover bunu beğendi.

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı trgy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok çabuk sıkılıyoruz sanki motorlardan ,çok çabuk tüketiyoruz gibime geliyor o yüzden alsam bi tane baba bir şey ondan da sıkılacam çekincesi var , kararsızlık zor iş.. bi oyuncağa 20 bin lira vermek için gerekli zihinsel altyapım oluştuğu anda zaten ;

..I promise to cherish and protect you and treat you as good as my leather and ride you as much as my harley
    Ben motor değiştirmekten yanayım. Madem yapmış adamlar, uygun bütçe içerisinde sermayeyi döndürmek kaydı ile çeşit çeşit motor değiştirerek hepsinin tadına bakma taraftarıyım. Bir tarz belirlenecekse bence ondan sonra belirlenebilir mesela. İlla da bir tarz belirlemek durumunda da değiliz ayrıca. Sevdiğimiz, beğendiğimiz motorların bize uygun olduğunu düşünüyoruz ancak yanılıyor olabiliriz. Yada yeni denediğimiz bir tarz içimizdeki farklı yönleri ortaya çıkarabilir. Kendimizi kısıtlıyoruz da haberimiz yok bence. Yada çok görmüş geçirmiş kişiler gibi davranıyoruz, "şunu da alsam daha da bişey istemem" havasına bürünüyoruz. Halbuki hayat uzun. Her evresinde, her döneminde farklı zevkler farklı tatlar yaşamak varken... Daha şimdiden "tamam" diyebileceğimiz bir motora bakmak neden ?

Ancak bu demek değil ki, motordan sıkılacağız diye yada satışını düşüneceğimiz için kendimizi sıkıntıya sokalım... Bu yüzden de katılıyorum aslında sana, sonuç olarak çok fazla düşünmemek gerek.

İşte ben sana bunları geçen akşam da diyecektim de .....; http://www.youtube.com/watch?v=pz692-88-tA
    makseli, ejlover, SEÇ ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
    #sürenadam

Motosikleti
    Rks Titanic 200
    Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben motor değiştirmekten yanayım. Madem yapmış adamlar, uygun bütçe içerisinde sermayeyi döndürmek kaydı ile çeşit çeşit motor değiştirerek hepsinin tadına bakma taraftarıyım. Bir tarz belirlenecekse bence ondan sonra belirlenebilir mesela. İlla da bir tarz belirlemek durumunda da değiliz ayrıca. Sevdiğimiz, beğendiğimiz motorların bize uygun olduğunu düşünüyoruz ancak yanılıyor olabiliriz. Yada yeni denediğimiz bir tarz içimizdeki farklı yönleri ortaya çıkarabilir. Kendimizi kısıtlıyoruz da haberimiz yok bence. Yada çok görmüş geçirmiş kişiler gibi davranıyoruz, "şunu da alsam daha da bişey istemem" havasına bürünüyoruz. Halbuki hayat uzun. Her evresinde, her döneminde farklı zevkler farklı tatlar yaşamak varken... Daha şimdiden "tamam" diyebileceğimiz bir motora bakmak neden ?

Ancak bu demek değil ki, motordan sıkılacağız diye yada satışını düşüneceğimiz için kendimizi sıkıntıya sokalım... Bu yüzden de katılıyorum aslında sana, sonuç olarak çok fazla düşünmemek gerek.

İşte ben sana bunları geçen akşam da diyecektim de .....; http://www.youtube.com/watch?v=pz692-88-tA
    katılıyorum. bu adamın söylediği doğru.

yalnız "hayatın evreleri" felan derken seni bi 10 yıl sora, dolandırma suçlarından birinden kaçak konumda, dubai de güneşlenirkene bi elinde avakado bi elinde suşi varken aklıma getirdim :D

nedendir bilinmez ama öyle gibi geldi yani O_o

SEÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GSR600

aynen katılıyorum benimle mi yaşayacak motor imkanım varsa çeşitlere bakarım

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:41 ----------

aynen katılıyorum benimle mi yaşayacak motor imkanım varsa çeşitlere bakarım
    ÖNCE LAFA BAKARIM, LAF MI DİYE. SONRA ADAMA BAKARIM, ADAM MI DİYE...

eRRRen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R----Suzuki GSXR600

Way yavrum vay ) rodaj bitti gazlama bitti video dönemi bile açılmış ) kazasız belasız çok çok güzel günlerde ağız tadıyla bin ınş
    Bugün yakaliycam seni biliyosun ama Dimi :p öyle anlatma devri bitti duman gördüm abi buharlastin falan diye :p
    ejlover ve karapara bunu beğendiler.

Bulent78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    @bulent78
    Sayın abi selamlar
    Ben sizin eski motorunuz olan gv250 lere hastayım..Eğer para biriktirebilirsem önümüzdeki sezon almak istiyorum.Bir ara keeway Superlight 150 lere niyetlendim fakat pek içime sinmedi.Eski sahibi olarak sizi yakalamışken sormak istediklerim var.
    Bu makinaların kronik problemleri var mı?
    Kronik problem benim bildiğim kadarıyla yok, boşa zor geçme derler ama bugüne kadar denediğim 5-10 n değilmotorun hepsinde hemen hemen aynıydı o yüzden bu bir sorun değil bence.Yedek parçası,ıvırı zıvırı pahalı mı?
    Çinden pahalı japondan ucuz, debriyaj teli hariç, 75 lira koparttığımın teli, ama diğer kalemler bu kadar pahalı değil
    Başköyümüz Angara'da servisi neyin yaygın mı?
    Bizde bildiğim 4-44 var ama abartı birşey olmadığı sürece onlara gitmene gerek kalmaz, ufak işleri yağı filtreyi falan kendin halledersin, yapamazsan Yunus Ustamız var hemen çözüverir
    Yakıt olayı nedir? (Sakin kullanırım max çıkacağım hız 70-80 olur)
    Enjeksiyonlu alırsan şehiriçi 3.5 falan 4 olmaz, şehirdışında da 3 e kadar düşer, karbüratörlü de hemen hemen aynı sayılır.
    Amacım bu motoru alıp 4 sene kadar binmek.Uzun yol yapabilmek için mantıklı bir seçim midir?
    temizse 120-130 hızlarında uzun zaman gidebilir, şişmez, patlamaz, titremez, hararet yapmaz, adam gibi bakarsan tabii.
    Halen 125 zn scooter kullanıcısıyım,bakımlarını kendim öğrendim bir şekilde,bu makinanın bakımı vs. çok zormudur?
    Gayet kolay, indir manualini ordan bak, olmadı yardım ederiz.
    Alırken nelere dikkat etmek lazım,ne yapmak lazım?
    Ondan çok anlamam ben, benimkini alırken 4-44 e gösterdim, söylediler gördüklerini. Satarken sanayi de bi adama gösterdi eleman, yiibanın arkasında, 2 dakka kullanıp geldi, 10 numara motor dedi, hiç sağına soluna bakmadı bile Yani demem o ki 4-44 biraz daha düzgün baktı, sağını solunu değişenini söyledi, ama onlar şart değil, Yunus Ustamız gibi arkadaşlarla gidip deneyerek bakabilirsin, ben de pek anlamam, ama almadan tramer sorgusunu yapmakta yarar var plaka ve şaşi nodan.
    Kısaca kendi ayakları üzerinde durmaya çalışan bir öğrenciye gelirmi yoksa boşuna macera aramayayım mı?
    YBR alırsan tabii ki daha ucuz olur, onlarda 100 e kadar çıkabiliyor, ama tarzım değil dersen, daha fazla para verebilirim dersen iyi makinalardır, özellikle motorları cclerine göre kuvvetlidir ve çok sıkıştırmadığın, iyi baktığın sürece de dayanıklıdır, uzun zaman sorunsuz kullanabilirsin. Bence gayet güzel motorlar.
    Teşekkür ediyorum,saygılar sunuyorum efem
    ANGARAJ
    Whatever it is, it's better in the wind.
    Only a biker knows why a dog sticks his head out of a car window.

Redmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 500

Ne güzel video, PC oyunu gibi o yanındaki km/h ler falan çok güzel olmuş, bir de kamera motorda değil de sürücü üzerinde olaymış-görüntü daha net olması açısından- tadından yenmezmiş

Motosikleti
    Fz6 Fazer
    @ejlover, video üzerine hız, harita saat vs. yerleştirmek için ne gibi ekipman ve program kullandınız acaba?

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Alıntı Bulent78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @bulent78
    Sayın abi selamlar
    Ben sizin eski motorunuz olan gv250 lere hastayım..Eğer para biriktirebilirsem önümüzdeki sezon almak istiyorum.Bir ara keeway Superlight 150 lere niyetlendim fakat pek içime sinmedi.Eski sahibi olarak sizi yakalamışken sormak istediklerim var.
    Bu makinaların kronik problemleri var mı?
    Kronik problem benim bildiğim kadarıyla yok, boşa zor geçme derler ama bugüne kadar denediğim 5-10 n değilmotorun hepsinde hemen hemen aynıydı o yüzden bu bir sorun değil bence.Yedek parçası,ıvırı zıvırı pahalı mı?
    Çinden pahalı japondan ucuz, debriyaj teli hariç, 75 lira koparttığımın teli, ama diğer kalemler bu kadar pahalı değil
    Başköyümüz Angara'da servisi neyin yaygın mı?
    Bizde bildiğim 4-44 var ama abartı birşey olmadığı sürece onlara gitmene gerek kalmaz, ufak işleri yağı filtreyi falan kendin halledersin, yapamazsan Yunus Ustamız var hemen çözüverir
    Yakıt olayı nedir? (Sakin kullanırım max çıkacağım hız 70-80 olur)
    Enjeksiyonlu alırsan şehiriçi 3.5 falan 4 olmaz, şehirdışında da 3 e kadar düşer, karbüratörlü de hemen hemen aynı sayılır.
    Amacım bu motoru alıp 4 sene kadar binmek.Uzun yol yapabilmek için mantıklı bir seçim midir?
    temizse 120-130 hızlarında uzun zaman gidebilir, şişmez, patlamaz, titremez, hararet yapmaz, adam gibi bakarsan tabii.
    Halen 125 zn scooter kullanıcısıyım,bakımlarını kendim öğrendim bir şekilde,bu makinanın bakımı vs. çok zormudur?
    Gayet kolay, indir manualini ordan bak, olmadı yardım ederiz.
    Alırken nelere dikkat etmek lazım,ne yapmak lazım?
    Ondan çok anlamam ben, benimkini alırken 4-44 e gösterdim, söylediler gördüklerini. Satarken sanayi de bi adama gösterdi eleman, yiibanın arkasında, 2 dakka kullanıp geldi, 10 numara motor dedi, hiç sağına soluna bakmadı bile Yani demem o ki 4-44 biraz daha düzgün baktı, sağını solunu değişenini söyledi, ama onlar şart değil, Yunus Ustamız gibi arkadaşlarla gidip deneyerek bakabilirsin, ben de pek anlamam, ama almadan tramer sorgusunu yapmakta yarar var plaka ve şaşi nodan.
    Kısaca kendi ayakları üzerinde durmaya çalışan bir öğrenciye gelirmi yoksa boşuna macera aramayayım mı?
    YBR alırsan tabii ki daha ucuz olur, onlarda 100 e kadar çıkabiliyor, ama tarzım değil dersen, daha fazla para verebilirim dersen iyi makinalardır, özellikle motorları cclerine göre kuvvetlidir ve çok sıkıştırmadığın, iyi baktığın sürece de dayanıklıdır, uzun zaman sorunsuz kullanabilirsin. Bence gayet güzel motorlar.
    Teşekkür ediyorum,saygılar sunuyorum efem
    Bülocum esas söylemen gereken cümleyi söylememişin?

"Sınıfının en güçlüsü!"
    ANGARAJ

Motosikleti
    Honda CB125E/NC700x

Uğur hocam (şayet göz doktoru tanıdığın falan yoksa) insan uyarır abi sadece ses zımbırtısı için koydum görüntüyü izlemeyin diye...düzelecek diye beklerken gözüm mahvoldu

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:20 ----------

Alıntı Redmoon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne güzel video, PC oyunu gibi o yanındaki km/h ler falan çok güzel olmuş, bir de kamera motorda değil de sürücü üzerinde olaymış-görüntü daha net olması açısından- tadından yenmezmiş
    Koray git yaw birde güzel falan demeyin abi Allah aşkına.. (pardon Koray senin fikrine niye karışıyorum ki özür dilerim )...Ama uğur hocam böyle görüntüleri döşemesinden krndiminde düzelecek diye izleyip gözleri hepten bozacagımdan korktuğum için... İnsan ister istemez çekimi izlemek için ayırdığı zamanın karşılığı için beklentiye giriyor yaw..[COLOR="Silver"]

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:26 ----------
    ‘’ http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/98835-mt-camiasi-bir-el-atar-mi-yazilarinizla-motosiklet-askima-yardim-edin-lutfen.html’’ konusuna destek veren herkese teşekkür ederim...Sevgiyle kalın,

caneryavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ST Kanuni GT250R
    Şiii Yarın ne yapacıkkk???

Motosikleti
    2012 Yamaha R1
    Alıntı eRRRen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Way yavrum vay ) rodaj bitti gazlama bitti video dönemi bile açılmış ) kazasız belasız çok çok güzel günlerde ağız tadıyla bin ınş
    Bugün yakaliycam seni biliyosun ama Dimi :p öyle anlatma devri bitti duman gördüm abi buharlastin falan diye :p
    Erenim sen kavus motoruna biran once de hayirlisiyla yeni sezonda bol bol birlikte gaz acariz ;)

Alıntı Redmoon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi cok eglenceli oluyor o gostergeler aynen dedigin gibi oyun gibi Ama o titresim sorununa cozum bulamadim. Kabin kask aparati da var da kaskin tepesinde essek gibi bi iPhone'la dolasmak biraz garip olur diye hic bosu bosuna yapistirip kaski rezil etmiim dedim =D

Alıntı Grado adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @ejlover, video üzerine hız, harita saat vs. yerleştirmek için ne gibi ekipman ve program kullandınız acaba?
    iPhone ve gerekli yazilim yeterli hocam. Videoyu da cekiyor tum bilgileri de yerlestiriyor yazilim. Optrix VideoPro adi ;)

Alıntı karapara adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uğur hocam (şayet göz doktoru tanıdığın falan yoksa) insan uyarır abi sadece ses zımbırtısı için koydum görüntüyü izlemeyin diye...düzelecek diye beklerken gözüm mahvoldu

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:20 ----------

Koray git yaw birde güzel falan demeyin abi Allah aşkına.. (pardon Koray senin fikrine niye karışıyorum ki özür dilerim )...Ama uğur hocam böyle görüntüleri döşemesinden krndiminde düzelecek diye izleyip gözleri hepten bozacagımdan korktuğum için... İnsan ister istemez çekimi izlemek için ayırdığı zamanın karşılığı için beklentiye giriyor yaw..[COLOR="Silver"]

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:26 ----------
    Abi haklisin valla onu atladim Ama yine de mide bulantisina karsi 20dakikalik videodan kucuk bi kisim koydum o da bi sey
    karapara ve Grado bunu beğendiler.
    2016 BMW S1000RR
    2012 Yamaha R1
    2011 Kawasaki Ninja 250R

Redmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 500
    Gurup sürüşü dediğin böyle olur..

Satharian, ejlover ve nezih77 bunu beğendiler.

Motosikleti
    tracer 900
    uğur hesap makinasıyla mı çektin videoyu hiç bişey göremedik valla titreşimden..
    ejlover bunu beğendi.

Motosikleti
    tracer 900
    beyler gezen, tozan, kaşınan, piyasa yapmak isteyen yok mu

Motosikleti
    2012 Yamaha R1
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    uğur hesap makinasıyla mı çektin videoyu hiç bişey göremedik valla titreşimden..
    iPhone da gidona monte ettigim icin 140/150den sonra kusmuga donuyor video
    2016 BMW S1000RR
    2012 Yamaha R1
    2011 Kawasaki Ninja 250R

SEÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GSR600
    iPhone da gidona monte ettigim icin 140/150den sonra kusmuga donuyor video
    ya evet bende bu konuda muzdarip durumdayım.kaska yapıştırmak için bir aparat uydurmak gerek çalışmalarım devam ediyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:39 ----------

erhan sende dizlik varmı ya
    ÖNCE LAFA BAKARIM, LAF MI DİYE. SONRA ADAMA BAKARIM, ADAM MI DİYE...

Motosikleti
    2012 Yamaha R1
    Alıntı SEÇ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya evet bende bu konuda muzdarip durumdayım.kaska yapıştırmak için bir aparat uydurmak gerek çalışmalarım devam ediyor.
    Depoya yapistirsam hicbi sey olmazdi da depoyu rezil etmek istemedim. Kask aparati da var bu kitin ama kafamda essek gibi telefonla motora binmeyi pek tercih etmiyorum =D
    2016 BMW S1000RR
    2012 Yamaha R1
    2011 Kawasaki Ninja 250R

soa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 500
    Kocaelinden selamlar abilerim nasılsınız geçen tenekede tavuk tarifini abimle tattınız afiyet olsun. Şimdi siz yarın yapacak şey ararsınız ben biliyorum Ankara MT bu son günleri boş geçirmez o zaman buyrun size yeni 1 tarif "Tenekede Et"

Afiyet olsun ..

Kendinize çok iyi bakın herkese iyi akşamlar...
    SEÇ, Redmoon, nezih77 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 65 kullanıcı var. (0 üye ve 65 misafir)

Bu Konudaki Etiketler