Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    Bulent78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    yaw o alette hornet be Osman Abi, er6 yerine gayet olur yani. Bildigin guzel alet, hatta bugun de 2 ilan vardi biri 600 biri 900 luk onlara da baktim ama sadece bakiyorum iste ben motoru aldiktan sonra koruma demiri falan olmadan boyle islere hayatta girmem, duserim kesin, sakin sakin fazla yakmadan bi yil kullanmam lazim ki kredisi anca biter
    karapara bunu beğendi.
    ANGARAJ
    Whatever it is, it's better in the wind.
    Only a biker knows why a dog sticks his head out of a car window.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda CB125E/NC700x
    Ölemi er6n zannettim ben...Cahile laf anlatmak zor değil mi? Adamı görünce motor sürüyorum demeye utandım walla..
    ‘’ http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/98835-mt-camiasi-bir-el-atar-mi-yazilarinizla-motosiklet-askima-yardim-edin-lutfen.html’’ konusuna destek veren herkese teşekkür ederim...Sevgiyle kalın,

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı Bulent78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaw o alette hornet be Osman Abi, er6 yerine gayet olur yani. Bildigin guzel alet, hatta bugun de 2 ilan vardi biri 600 biri 900 luk onlara da baktim ama sadece bakiyorum iste ben motoru aldiktan sonra koruma demiri falan olmadan boyle islere hayatta girmem, duserim kesin, sakin sakin fazla yakmadan bi yil kullanmam lazim ki kredisi anca biter
    hacı bence 4 silindir düşünme...

geçen gün çok mal bi hareket yaptım, anlamsız bi maka gibi bişeydi...ama yapmadan önce öyle olduğunu farketmedim ama yaptıktan sonra noluyo lan niye yaptım böyle bişey dedim kendi kendime...

Bulent78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster

geçen gün çok mal bi hareket yaptım, anlamsız bi maka gibi bişeydi...ama yapmadan önce öyle olduğunu farketmedim ama yaptıktan sonra noluyo lan niye yaptım böyle bişey dedim kendi kendime...
    Haci yine inciye mi takiliyon sen bu aralar, yazilarin enteresanlasmaya basladi, insanlar zor anlamaya basladi Gecen gun naptin, evde 4 silindir mi yaptin Bence de fazla benim gibi surekli sehirici dolanan bi adama diye dusunuyorum, zati para yok su an, biraz biriktirebilecek miyim bakalim, kis ola hayrola, belkim duses bisey bulurum.

Estagfrullah Osman abi, fardan dolayi benziyolar baktigin zaman onden aslinda, ama hornet 4 silindir kuvvetli bi alet, fazera yakin beygir gucu var ki, adami ucurmaya yeter, Okan Abiden biliyorum, beni bi ucurdu da Fazer la
    ANGARAJ
    Whatever it is, it's better in the wind.
    Only a biker knows why a dog sticks his head out of a car window.

Motosikleti
    tracer 900
    Haci yine inciye mi takiliyon sen bu aralar, yazilarin enteresanlasmaya basladi, insanlar zor anlamaya basladi Gecen gun naptin, evde 4 silindir mi yaptin Bence de fazla benim gibi surekli sehirici dolanan bi adama diye dusunuyorum, zati para yok su an, biraz biriktirebilecek miyim bakalim, kis ola hayrola, belkim duses bisey bulurum.

Estagfrullah Osman abi, fardan dolayi benziyolar baktigin zaman onden aslinda, ama hornet 4 silindir kuvvetli bi alet, fazera yakin beygir gucu var ki, adami ucurmaya yeter, Okan Abiden biliyorum, beni bi ucurdu da Fazer la
    olum trafikte çok mal bi hareket yaptım demek istedim la..

makas gibi bişey di demek istedim "s" çıkmamış...

Wozy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 990 ADV - HND XR650R

Hornet daha güçlü bir motor Okan Abi kızılcahamam gezisinde anlatmıştı fz6'ya ok er6n'ye süper dedi ama 919 hornet'i duyunca aman çok erkek bi motor çok tehlikeli dedi. Düz otobanda belki diğer 600'lükler geçebilir ama bununla şehir içine dalarsan aman diyim işte o zaman tehlikeli olur er6n en iyisi bence fazla düşünüp taşınma al bitane bide güzel endülü giysileri ohh şahane olur
    Redmoon bunu beğendi.
    Keep your bike in good repair: motorcycle boots are not comfortable for walking.

Motosikleti
    Rks Titanic 200

erhan konusunda haklısın. öğlen arası olmadık şeyler yedi-içti sanımca, bende bişey anlamadım

4 silindir hiç binmedim ben :( ama deli aletler onlar. seslerine ve görüntülerine hayranım ama aşk başka iş başka.

Ben uzun yol için çift silindir bir makine düşünüyorum. Uzun yola çıkıyosan basabilecen hacı. yemişim 200 lüğü 250 liliği. isterse çift silindir olsun motorlar bağırıyor 140 da.

tabi bundan kaç yıl sonra olur bilemem. çocuk geliyo, cam balkon yaptırılacak, araba alınacak felan filan OOooooo.

yazık lan bize şu ihtiyaçlara bak :(

"devlet baba bize korusun"
    nezih77 bunu beğendi.

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Bülentin yüreğinin en ücra köşesine değinmek adına,
    Bülentin bam telinin en ince kısmını okşamak adına,
    Bülentin göbeğindeki yağların gülmekten sallanması adına,

Bu resimde benden Bülent'e, Bülenciğime, Büloya Gelsin

SEÇ, nezih77 ve Bulent78 bunu beğendiler.
    ANGARAJ

Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı makseli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    erhan konusunda haklısın. öğlen arası olmadık şeyler yedi-içti sanımca, bende bişey anlamadım

4 silindir hiç binmedim ben :( ama deli aletler onlar. seslerine ve görüntülerine hayranım ama aşk başka iş başka.

Ben uzun yol için çift silindir bir makine düşünüyorum. Uzun yola çıkıyosan basabilecen hacı. yemişim 200 lüğü 250 liliği. isterse çift silindir olsun motorlar bağırıyor 140 da.

tabi bundan kaç yıl sonra olur bilemem. çocuk geliyo, cam balkon yaptırılacak, araba alınacak felan filan OOooooo.

yazık lan bize şu ihtiyaçlara bak :(

"devlet baba bize korusun"
    çift silindiler nası bağırır 140 da ya..hayallerim yıkıldı...bana 130-140 da akacak bağırmayacak makine lazım...

Motosikleti
    Rks Titanic 200
    çift silindiler nası bağırır 140 da ya..hayallerim yıkıldı...bana 130-140 da akacak bağırmayacak makine lazım...
    600 lükler değil panpa.

250 likleri diyom. yani videyolardan gördüüm gadarıylan

http://www.youtube.com/watch?v=JGThfB2a_u4 140 ta 8000 devirde adam. zorluyo 170 görüyo. makinenin gideri var ama sağlıklı 140 için 30 BG üstü lazim

Motosikleti
    tracer 900
    600 lükler değil panpa.

tamam panpa o zaman...

trgy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD xl 883
    Müdür silindirden ağlamasa da rüzgardan ağlayacak zaten raad ol =) Nakette 120'den sonrası için çok bi akıcılık bi keyif bekleme.

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400

geçen gün çok mal bi hareket yaptım, anlamsız bi makas gibi bişeydi...ama yapmadan önce öyle olduğunu farketmedim ama yaptıktan sonra noluyo lan niye yaptım böyle bişey dedim kendi kendime...
    Hacım s koydum yine bişey anlamadım. Önce başına koydum, sonra kıçına koydum, yine bişey anlamadım. 4 silindir ile ne alakası var? Hah, buldum;

http://www.youtube.com/watch?v=LHA3v-RUP7s

Alıntı Wozy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hornet daha güçlü bir motor Okan Abi kızılcahamam gezisinde anlatmıştı fz6'ya ok er6n'ye süper dedi ama 919 hornet'i duyunca aman çok erkek bi motor çok tehlikeli dedi. Düz otobanda belki diğer 600'lükler geçebilir ama bununla şehir içine dalarsan aman diyim işte o zaman tehlikeli olur er6n en iyisi bence fazla düşünüp taşınma al bitane bide güzel endülü giysileri ohh şahane olur
    Sen de 919 dan bahsediyorsun ama, onun görüntüsü bile bir başkaydı bence
    #sürenadam

Redmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 500
    Bu hafta Cafe-racer haftası oldu, haftaya da bobber haftası yapalım...

Wozy bunu beğendi.

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    600 lükler değil panpa.

http://www.youtube.com/watch?v=JGThfB2a_u4 140 ta 8000 devirde adam. zorluyo 170 görüyo. makinenin gideri var ama sağlıklı 140 için 30 BG üstü lazim
    Ahh ahh... Ne 600 lük ne de 250 lik. Bir daha şöyle bir makine üretilmeyecek ya, ben ona yanıyorum

http://www.youtube.com/watch?v=uzxv7ZTO5UM (2:10 dan sonraya dikkat)

http://www.youtube.com/watch?v=gTO2s...eature=related

http://www.youtube.com/watch?v=HqFkvYEEIoo

- V4 motor,

- Silindir başına 100cc x 4 subap

- 59 hp @12.500 d/d (40 Nm @10.000 d/d)

- Devir limiti 14.500

- Kuru 164, sürüşe hazır 182 kg

- Son sürat +210 kmh

- Tek kollu salıncak standart
    #sürenadam

Motosikleti
    Rks Titanic 200
    Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ahh ahh... Ne 600 lük ne de 250 lik. Bir daha şöyle bir makine üretilmeyecek ya, ben ona yanıyorum

http://www.youtube.com/watch?v=uzxv7ZTO5UM (2:10 dan sonraya dikkat)

http://www.youtube.com/watch?v=gTO2s...eature=related

http://www.youtube.com/watch?v=HqFkvYEEIoo

- V4 motor,

- Silindir başına 100cc x 4 subap

- 59 hp @12.500 d/d (40 Nm @10.000 d/d)

- Devir limiti 14.500

- Kuru 164, sürüşe hazır 182 kg

- Son sürat +210 kmh

- Tek kollu salıncak standart
    harbi makineymiş gendileri

şuan üretimi devam eden 250 - 600 cc arası touring veya SuperMoto yok mu ? silindir sayısı farkitmez

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    DRZ400 devam ediyor da, TR ye gelmiyor. Onun dışında Ninja 400 çıkacakmış ama bize hitap etmiyor. Aprilia SXV450/550 gibi V2 motorlu "special" (saatli çalışan felan) aletleri saymazsak sanırım yok Hyosung birkaç yıl önce 450cc SM üretecekti 50 hp / ~120 kg, ama tanıtımdan sonra vazgeçtiler. Bir de Husqy 610 SM var, günlük kullanıma uygun, ~573cc bişey...

KLX 300 ler vardı eskiden, 33hp / 118 kg felan.. Şimdi KLX250 ler için 280,330 ve 350 cclik kitler var, çok yaygın. Ama KLX300 kadar başarılı olamıyorlar.

Buarada şu videoda da arka tekerden 61,9 hp güç alıyorlar

http://www.youtube.com/watch?v=f-1HwvLLNEI

V4 motorun sesi...
    #sürenadam

Motosikleti
    Rks Titanic 200
    Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    DRZ400 devam ediyor da, TR ye gelmiyor. Onun dışında Ninja 400 çıkacakmış ama bize hitap etmiyor. Aprilia SXV450/550 gibi V2 motorlu "special" (saatli çalışan felan) aletleri saymazsak sanırım yok Hyosung birkaç yıl önce 450cc SM üretecekti 50 hp / ~120 kg, ama tanıtımdan sonra vazgeçtiler. Bir de Husqy 610 SM var, günlük kullanıma uygun, ~573cc bişey...

KLX 300 ler vardı eskiden, 33hp / 118 kg felan.. Şimdi KLX250 ler için 280,330 ve 350 cclik kitler var, çok yaygın. Ama KLX300 kadar başarılı olamıyorlar.

Buarada şu videoda da arka tekerden 61,9 hp güç alıyorlar

http://www.youtube.com/watch?v=f-1HwvLLNEI

V4 motorun sesi...
    Husqvarna Sm 610 çoh deli makineymiş. Şu kafadaki dikdörtgen camları sevmedim sevemiyom bi türlü.

ama makinenin gideri var. yollu kesin bu makine diyesim geldi

SEÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GSR600
    arkadaşlar şu 2 silindir 4 silindir olayına bir son verecem erhan ve bülent pazar günü artçım olarak eskişehir yolunda bi gidip gelelim. fikrinizi ondan sonra alayım. sürdükten sonra hareket bu olacak
    Bulent78 ve Wozy bunu beğendiler.
    ÖNCE LAFA BAKARIM, LAF MI DİYE. SONRA ADAMA BAKARIM, ADAM MI DİYE...

Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı SEÇ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar şu 2 silindir 4 silindir olayına bir son verecem erhan ve bülent pazar günü artçım olarak eskişehir yolunda bi gidip gelelim. fikrinizi ondan sonra alayım. sürdükten sonra hareket bu olacak
    abi muhakkak öyledir...motora başladığım sıralarda 1,5 yıldır CBF 500 kullanan arkadaşıma neden CBF 600 almadığını sordum, 4 silindir binmeye yemez benim daha dedi...beygiri yüksek dedi...o adam benim o halime göre usta olduğu için bende psikolojik olarak 4 silindire karşı bi korku oluştu...sitede anlatılanlar da cabası tabi...tabi uyarılar sürekli kullanıma karşıdır yoksa 2-3 sürüşte çok bişey olacağını zannetmiyorum....

abi artçım olun diyene kadar vereyim iki tur atın desene

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 72 kullanıcı var. (0 üye ve 72 misafir)

Bu Konudaki Etiketler