Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Alıntı karapara adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yunus hani bana Pazar günü gezi için haber verecektin, TAVVVUUUKLARIINN hepsini yiyeceğimden mi korktunda haber vermedin ???
    Bende bir ara Ünalla dolaştım sonra tek tabanca takıldım motorla...
    abi valla unuttuk ya iyimi

çok ayıb ettik sana varyaaa...
    ANGARAJ

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi valla unuttuk ya iyimi

çok ayıb ettik sana varyaaa...
    bize de haber vermedin la...bize ayıp etmedin mi yallı oğlan...

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Allahtan ben Yalova gibi uzak diyarlardaydım...
    #sürenadam

Redmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 500
    Bülo MT-03 ün sayfasına bakınırken bu yorumu okudum, belki işine yarar;

Oldukça yüksek torklu, vites aralıkları kısa ve fazla süratli olmayan bir motosiklet MT-03.
    Bu zamana kadar genelde hep yüksek devirli ve uzun vites aralıklı; 4 silindirli makineler kullandığım için, ilk kullandığımda biraz adaptasyon problemi çektim açıkçası bu makinada.
    Motor daha hızlanacak diye beklerken bir de bakıyorsunuz, redline'a girmişsiniz.
    Yüksek torku nedeniyle fren yapmaya gerek kalmadan sadece gazı bırakarak yavaşlayabiliyor ve tekrar hızlanabiliyorsunuz.
    Ancak kompresör fazla olduğu için, eğer artçınız varsa bu ileri geri hoplamalar biraz rahatsız edici olabiliyor. Bir de artçı koltuğu ile sürücü koltuğu birbirine çok yakın ve oturma aralığı kısa. Yani dediğiniz gibi artçılı gezmek pek konforlu değil bu makina için. Arçının size arada bir arkadan kafa atması ya da ayaklarının havalanması hoşunuza giderse o ayrı tabi.
    Kısaca özetlemek gerekirse, bence bu motosiklet tek kişilik şehiriçi kullanım için ideal ve eğlenceli; oyuncak gibi bir makina olmuş.
    Keyifli bir alet olmasına rağmen, ben şahsen daha konforlu ve süratli olan, gaz tepkisi daha dengeli, çift silindiriyle titreşimi daha düşük, şehirdışı kullanıma da daha uygun bir seçenek olarak, ER6N'i tercih ederdim bu motosikletler arasında.
    Bulent78 bunu beğendi.

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı Redmoon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yaaaaa.... Adamın kafasını karıştırdın kesin, hem de çok fena... Başa sar bülent

Al bu da benden bülente;

http://www.motosiklet.net/forum/moto...yeni-kasa.html
    Bulent78 bunu beğendi.
    #sürenadam

Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yaaaaa.... Adamın kafasını karıştırdın kesin, hem de çok fena... Başa sar bülent
    kafa karışcak bişey yok açık ve net er6n i gösteriyo ibre...
    Bulent78 bunu beğendi.

trgy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD xl 883
    Bülent Başgan diyor ki ;

Alıntı Bulent78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla er6n hep kafamda var zaten, guc olarak daha fazlasina ihtiyacim olacagini hic sanmiyorum ilerde, ama tarz degistirebilirim, ya da cok begenirsem ilerde yeni modelini falan alabilirim. Yani cbf 500 alasim var daha ucuz oldugu icin ama fiyatlarini gordukce 1- 2 lira daha kasip er6n alirim diyorum.Hatta er6n fiyatina cbf500ler var anlam veremiyorum, millet neyle kapli zannediyosa motorunu Bi taraftan er5 al bir iki sene kullan diyorum, obur taraftan, ulan hergun motor ustundesin, kir kicini 250 lik motorunla ekonomi yap biraz diyorum, para biriktir biraz, ilerde er6n icin daha az kredi cekersin diyorum, boyle kendi kendimle tartisip duruyorum, yakindir kafa goz dalacam kendime
    Bu motoru da zaten kafayi kirip almistim, yani dedigin gibi alicam uelaynn moduna girersem alirim, ama iste hep bi ekonomi dusunuyoruz, keske maasim iki kati olsa da hic dusunmeden alsam ama iste dusunup duruyorum. Alamam diye bisey yok kesinlikle, hatta kesin alicam zaten orda sikinti yok, sadece zamani belli degil, simdi almak istiyorum ama zorluyor iste. Alicam ulen alicammm, sonra da vurucam kirbaci vurucam kirbaciiii
    Bülent sen zahmet etme hacı cevap vermeye ,muhtemelen yine bunları diyecektin ben de üşenmedim aramaya inandım buldum ve koydum hadi yine iyisin
    Bulent78 ve erro bunu beğendiler.

Motosikleti
    CBF 500
    O zaman bülonun kafasını biraz daha karıştırayım, naked sınıfında Yamaha XJ6 sına makyaj yapmış, henüz fiyatı belli olmayan yeni 2013 kasalarda özellikle benim pek hoşuma gitmeyen far dizaynı düzeltilmiş ve motor gerçekten enfes olmuş, bu japonlar insanın aklını okuyor resmen

http://www.yamaha-motor.eu/uk/produc...|ymeGallery1||

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:16 ----------

Bülo nedir olum bu kararsızlık, çıplak da çıplak, al bunu git hadi, düşünme artık

Bulent78 bunu beğendi.

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok yok.... Aklı, gönlü ve cebi farklı yerlere kayar şimdi onun
    Bulent78 bunu beğendi.
    #sürenadam

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    vayy be, bülo kardeşimin kafası karışmış ha!

Redmoon, nezih77, Bulent78 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

Bulent78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Hacı aynen öyle düşünüyorum bende, şehir içinde gayet güzel, olabilir ama er6 her daim daha ağır

Al bu da benden bülente;

http://www.motosiklet.net/forum/moto...yeni-kasa.html
    Abi nettin sen yaa, ağzımın suyu aktı valla yeminlen, ah ulen ahh diyorum

ÖYle tabii de işin para kısmı bozuyo be

Alıntı trgy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bülent Başgan diyor ki ;

Bülent sen zahmet etme hacı cevap vermeye ,muhtemelen yine bunları diyecektin ben de üşenmedim aramaya inandım buldum ve koydum hadi yine iyisin
    Eyvallah yeğenn, sen de olmasan baştan yazacam bi daha o kadar lafı yaw

O zaman bülonun kafasını biraz daha karıştırayım, naked sınıfında Yamaha XJ6 sına makyaj yapmış, henüz fiyatı belli olmayan yeni 2013 kasalarda özellikle benim pek hoşuma gitmeyen far dizaynı düzeltilmiş ve motor gerçekten enfes olmuş, bu japonlar insanın aklını okuyor resmen

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:16 ----------

Bülo nedir olum bu kararsızlık, çıplak da çıplak, al bunu git hadi, düşünme artık

Bu V-max de işte traktör gibi yaw, çok titriyomuş, yoksa fena makine değil yani Okan Abinin Fazer da bana yaptığını bu alet tekbaşına bana yapar, hatta sadece üstüne binsem ve çalıştırsam direk kaçırırım altıma gibi gelio bana

Yok yok.... Aklı, gönlü ve cebi farklı yerlere kayar şimdi onun
    Ya işte onu mu alıyım bunu mu alıyım, paran var mı yok, eee bu neyin kafası o zaman birader demezler mi adama? Diyonuz işte zaten Çok kararsız adamım çok, bugün akşam markete ekmek almak için girdim, halley aldım çıktım olm, anlamadım valla

Alıntı KUVVETMİRA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vayy be, bülo kardeşimin kafası karışmış ha!

http://s13.postimage.org/4brjptgiv/cicek.png
    Puhahaha, vay anam beeeeee, kardeşim abbasa bak be, ne çabuk bitirim olmuşş Olm sesli güldüm valla

Herkese benden çayy, Şakire çay yokkk
    ANGARAJ
    Whatever it is, it's better in the wind.
    Only a biker knows why a dog sticks his head out of a car window.

Motosikleti
    tracer 900

trgy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD xl 883
    Bunlar nakedlikten çıkmış ya nasıl naked bunlar ? Hele o ilk fotodaki bildiğin race .

Motosikleti
    tracer 900
    XJ 6 ların grenajlı versiyonları mı oluyo bunlar çözemedim..

Motosikleti
    125 Zn
    Selamlar abilerim,ablalarım,kardeşlerim
    Uzun zamandır konuyu okuyor,fakat yazmıyordum..Bende yaklaşık 3 ay kadar önce bir mondial 12zn scooterla başladım motor sevdasına..Sizinkiler gibi bir motor olmasa da altımda öğrenci bütçesiyle şimdilik bu kadar oluyor..
    Sizler yetkili abilere benziyorsunuz danışmak istediğim konular var..
    Öğrenci olduğumu belirtmiştim Ankara'yı pek iyi bilmiyorum yani..
    Kask,eldiven gibi ekipmanları en ucuz ve en kaliteli şekilde nerelerden temin ederim?İnternetten full üst gövde koruması aldım fakat kask ve eldiveni denemek gerekecek..An itibariyle pek kaliteli (açık konuşayım dandik) bir kask kullanıyorum ve içim hiç rahat değil açıkcası..İnşallah bir sonraki maaşımla düzgün bir kask almayı istiyorum..Yiba çarşısına gittim fakat hiç içime sinen bir yer olmadı..Esnaf değil kurtlar sofrası mübarek..Başka nerelere gitmeli nerelere bakmalı?
    Herkese şimdiden teşekkürler,kazasız belasız sürüşler

Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı Uffie adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uzun zamandır konuyu okuyor,fakat yazmıyordum..Bende yaklaşık 3 ay kadar önce bir mondial 12zn scooterla başladım motor sevdasına..Sizinkiler gibi bir motor olmasa da altımda öğrenci bütçesiyle şimdilik bu kadar oluyor..
    Kask,eldiven gibi ekipmanları en ucuz ve en kaliteli şekilde nerelerden temin ederim?İnternetten full üst gövde koruması aldım fakat kask ve eldiveni denemek gerekecek..An itibariyle pek kaliteli (açık konuşayım dandik) bir kask kullanıyorum ve içim hiç rahat değil açıkcası..İnşallah bir sonraki maaşımla düzgün bir kask almayı istiyorum..Yiba çarşısına gittim fakat hiç içime sinen bir yer olmadı..Esnaf değil kurtlar sofrası mübarek..Başka nerelere gitmeli nerelere bakmalı?

hoşgeldin..en uygun yerler ulus yıba çarşısı ve motomax...motomax i öneririm...yıba hakkında çok iyi konuşmuyolar...

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...99779791/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...49611853/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...97712049/detay

XJ 6 dan ziyade XJ 600 lerin tipi daha güzel geldi bana...güzel motorlar...

XJ 6 ların grenajlı versiyonları mı oluyo bunlar çözemedim..
    Hacım ben bildiğim kadarını söyleyim, 600 serisi 6 serisinin öncesidir. Şimdi üretilmiyor, yenilenen XJ600 serisinin adı XJ6 olarak değişti diye biliyorum. Bir de XJ600 yada JX6 direk naked versiyonu. Sonunda "Diversion" varsa kafa grenajlı olanlar oluyor, bizimle eskişehiere gelen F800S gibi. Diversion'dan sonra "F" varsa yan grenajları da oluyor. Yamaha çeşitliliği sunmuş

Alıntı trgy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bunlar nakedlikten çıkmış ya nasıl naked bunlar ? Hele o ilk fotodaki bildiğin race .
    İlk ilan "XJ6 Diversion F" kısmında olması gerek diye düşünüyorum, sanırım satıcı yanlış yere ilan açmış. Ama dediğin gibi aynen. Ben de özellikle, "illa R6 alıcam" diye kasanlara bunu öneriyorum Tamam farlar+sele biraz farklı ama çok şık ve spor duruyor alet.

Not: Buarada Kawa-Z800'ü çıkartıyormuş... tanıtım 2 ekim diyor
    #sürenadam

Motosikleti
    CBF 500
    Alıntı Uffie adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun, kazasız belasız uzun zaman kullanırsın umarım!
    Sen bu işi doğru öğren yeter ki, güzel motorlara da binersin ilerde fırsat buldukça eğitim almakta fayda var!
    Aksesuar konusunda Konrad caddesindeki Motomax e ve yine oraya yakın yerde olan Ulusan a bakabilirsin, kaskı denemek şart ama eldiven ölçüne göre net.den de alınabilir...

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:17 ----------

Buarada Kawa-Z800'ü çıkartıyormuş... tanıtım 2 ekim diyor[/U][/B]
    Oooo!

motoriderrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6 N
    Erhan hala XJ6 için bir bilene sormuyorsun

XJ 600 ler Yamaha'nın nuh zamanından kalma çıplak motorları. Yenilerin hepsi çıplak olsun grenajlı olsun XJ6. Çıplak olan sadece XJ6 diye geçiyor. Yarım grenajlı olan yani fazer gibi olanı XJ6 Diversion ve tam grenajlı olanı XJ6 Diversion F. Tamamen aynılar sadece grenaj farkları var. Uzun yola gideceksen ve grenaj seviyorsan diversion veya diversion f alman daha iyi olur rüzgar açısından. Ama bence motorların görüntü olarak kıralı her zaman naked lardır.

Bu arada yeni kasanın yan grenajlarını ben sevmedim. Gereğinden fazla büyük olmuş ve plastikimsi bir hava katmış motora. Çıplak motosikletlerin grenajlı motorlara göre güzel olan yönü plastik parça fazla kullanılmaması ve kaslı bir görüntüye sahip olmaları. Ön far yapısı ise özgünlüğünü kaybederek Suzuki GSR 750 ye benzemiş. Ben yine renk olarak beyazı tercih ederim
    Redmoon, Satharian ve RamuthRa bunu beğendiler.

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Ben de R6 taklidi kadar olmaması kaydıyla XJ serisinde de farların çift olmasını tercih ederdim.
    #sürenadam

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 27 kullanıcı var. (0 üye ve 27 misafir)

Bu Konudaki Etiketler