Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    Anatolia'da Haydar Baş amcanın kongresi varmış. Korkmayın sakın sakallı sakallı görünce
    Onur Yollarda
    Facebook: http://www.facebook.com/OnurYollarda
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1TqEwgGS4AHvdmULc9qoIQ

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    2move - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Prometheus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Anatolia'da Haydar Baş amcanın kongresi varmış. Korkmayın sakın sakallı sakallı görünce
    öyle deme çarpılırsın günah

beylerbu arada ,arka sehpa arıyorum er6 ya uygun ama 90 -80 ytl fiyat verıyolar. varmı bıldıgınız ucuza alabılecegım veya yaptırabılecegım demırcı.bu arada demırcıyede sordum oda 80 dedı.
    YA İSTİKLAL ,YA ÖLÜM ! ! !

Alemin kralı çarşı , herkeze karşı

rayjay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1000RR
    olm keske gitmeseydik o kadar cok eleman bakti elledi ki motorlarimiza birimize nazar degmesi an meselesi
    [COLOR="Red"][B]Been here, done that before and survived[/B][/COLOR]

Forumdan Uzaklaştırıldı R3N - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı rayjay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    olm keske gitmeseydik o kadar cok eleman bakti elledi ki motorlarimiza birimize nazar degmesi an meselesi
    "abi kaç basıyo bu" en çok senin motorun kadran var diye seninkine çok baktılar, bi kurşun döktürmek lazım artık 600 f e

juniors nazarı başka yolla atmış ama Allahtan kendisinde bişey yok , tekrar geçmiş olsun kardeşim

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Çok saolasın abi Şu çarşambada raporu bı alabılseydım istediğim gibi karakoldan hala içimde sıkıntı var azda olsa dün buluştum ekiplerle taa istanbul yolunda :S

Motosikleti
    Yamaha MT-09 TRACER
    abi umarım düzelir herşeyde...
    sıkıntının sebebi nedir...
    eğer paradan yana sıkıntın varsa...üzme kendini...5000 ya da 6000 ytl ye kadar trafik sigortası ödüyo herşeyi...trafik sigortan varsa sorun yok...
    yani sen suçlu olursan senin trafik sigortan o suçluysa onun trafik sigortası ödicek diye biliyorum ben...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Ya abı Kusurlu benmişim, Karşı taraf gitti.Polisler beni çağırdı Konuştuk dedim nolcak şimdi kim kusurlu kim napcak nası olcak dedim, Hasarı sen ödicen felan dedi polisler.Ben üzüntülü bi şekilde başımı öne eğip gidiyordum bağırdılar gel diye bizde motorcuyuz seni anlıyoruz felan dedıler. Karşı tarafın sigortası var ona versek kusuru nası olur bi abilik yapalım sana dedıler. Ondan sonrasını anlayın işte. Bide bana yazdılarsa kusuru sonuçta resmini krokisini felan çiziyorlar kazanın altına öyle rapor yazıyorlar bilmiorum teredditüm var.:S Motorda dağıldı onun üzüntüsü bi yandan. tek tesellim bende bişi yok ufak tefek sıyrıklarla atlattım.

ninya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax 250 z plus
    Juniors çok geçmiş olsun ya dün duydum üzüldüm sende bişey yokya o iyi haber. Motoru senin yada şuça göre karşı tarafın sigortası öder meraklanma. suçlu sende olsan karşıda olsa trafik sigortası halleder.

Bu arada Jest yapıp beni ziyarete gelen arkadaşların hepsine çok teşekkür ederim. Gelmeden önce haberim olsaydı en azından bir bowling oynardınız. bu seferkini saymıyorum zaten kısa oldu. Bir dahaki sefere daha iyi organizasyon yapalım. benim cep numaram 0532 632 34 36 Gelen arkadaslara cok teşekkür ederim. Valla personelden bazıları " Abi bunlar kim yav böyle tam techizat gelmişler falan dediler" Bende ONLAR BENIM ARKADASLARIM dedim bastıra bastıra bu gururu anlatamam tekrar teşekkürler.

Juniors kardeşim motoru senden satın alıcam ben bi ara konusalım farketmez kazasıda olsa yabancıdan almaktansa tanıdıktan alalım eğer satarsan haftaya pazar buluşma ayarlarsak 12:00 13:00 gibi gelirim ben Anatolia ya . Bende benim scooter ı elden cıkarmaya calısıyorum satar satmaz motor aramaya baslıyacam .

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    350 beyaz cava....hemde stylee...
    Alıntı Juniors adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok saolasın abi Şu çarşambada raporu bı alabılseydım istediğim gibi karakoldan hala içimde sıkıntı var azda olsa dün buluştum ekiplerle taa istanbul yolunda :S

cunyır abı geçmiş olsun ....sende bısey yokya gerısını bosver..cana gelecegıne mala gelsın.....

bende sımdı gs500 ün bobını konyada bı usta buldum ve bıraktım ona...kendının suan işi varmısta (trafo sarıooo)bır haftaya kadar hallederım dedı.....ınsallah 10 gune kadar bende motoru cıkartcam........zaten motor calısıooo startörude taktımmı tamamdır.......

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı ninya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Juniors çok geçmiş olsun ya dün duydum üzüldüm sende bişey yokya o iyi haber. Motoru senin yada şuça göre karşı tarafın sigortası öder meraklanma. suçlu sende olsan karşıda olsa trafik sigortası halleder.

Bu arada Jest yapıp beni ziyarete gelen arkadaşların hepsine çok teşekkür ederim. Gelmeden önce haberim olsaydı en azından bir bowling oynardınız. bu seferkini saymıyorum zaten kısa oldu. Bir dahaki sefere daha iyi organizasyon yapalım. benim cep numaram 0532 632 34 36 Gelen arkadaslara cok teşekkür ederim. Valla personelden bazıları " Abi bunlar kim yav böyle tam techizat gelmişler falan dediler" Bende ONLAR BENIM ARKADASLARIM dedim bastıra bastıra bu gururu anlatamam tekrar teşekkürler.

Juniors kardeşim motoru senden satın alıcam ben bi ara konusalım farketmez kazasıda olsa yabancıdan almaktansa tanıdıktan alalım eğer satarsan haftaya pazar buluşma ayarlarsak 12:00 13:00 gibi gelirim ben Anatolia ya . Bende benim scooter ı elden cıkarmaya calısıyorum satar satmaz motor aramaya baslıyacam .
    Teşekkür ederim Ninya cım. Dostum Bız motoru salı gününe vericektik Biriyle anlaşmıştık. Dün kazadan dolayı heralde almaz dedim ama Kaza Haberini duymuş abimle dün gece motoru almaya gittik Bıraktığım yerden Atakule Otoparkına Kitledik. Çocukta Geldi Bizden söz ağızdan 1 kere çıkar 2.900 e anlaştık yapılır motor alıcam dedi. Bakalım Kısmet Bi çok şeyi değişcek benzin deposundan tut amartüsör e sağ sol granaj ön ruzgarlık far tamamen gitti yan kapaklar durumdan haberdar ederim.

Alıntı bahadinli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cunyır abı geçmiş olsun ....sende bısey yokya gerısını bosver..cana gelecegıne mala gelsın.....

bende sımdı gs500 ün bobını konyada bı usta buldum ve bıraktım ona...kendının suan işi varmısta (trafo sarıooo)bır haftaya kadar hallederım dedı.....ınsallah 10 gune kadar bende motoru cıkartcam........zaten motor calısıooo startörude taktımmı tamamdır.......
    saolasın Allaha şükrediyoruz Canımıza Bişi olmadı ama insan üzülüo be bahadinlicim 1 seneye yakın biriktirip almıştım motoru neyse sağlık olsun yapcak bişi yok.

Motosikleti
    honda cbr 125
    Alıntı R3N adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    "abi kaç basıyo bu" en çok senin motorun kadran var diye seninkine çok baktılar, bi kurşun döktürmek lazım artık 600 f e

juniors nazarı başka yolla atmış ama Allahtan kendisinde bişey yok , tekrar geçmiş olsun kardeşim

muhah anatolia da bizim cibirlar daha kidemli idi.. "200 basiyo olm bu ya!" seklinde dolanan veletlerden de gorduk ki.. yasasin analog kadran..

Alıntı Juniors adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya abı Kusurlu benmişim, Karşı taraf gitti.Polisler beni çağırdı Konuştuk dedim nolcak şimdi kim kusurlu kim napcak nası olcak dedim, Hasarı sen ödicen felan dedi polisler.Ben üzüntülü bi şekilde başımı öne eğip gidiyordum bağırdılar gel diye bizde motorcuyuz seni anlıyoruz felan dedıler. Karşı tarafın sigortası var ona versek kusuru nası olur bi abilik yapalım sana dedıler. Ondan sonrasını anlayın işte. Bide bana yazdılarsa kusuru sonuçta resmini krokisini felan çiziyorlar kazanın altına öyle rapor yazıyorlar bilmiorum teredditüm var.:S Motorda dağıldı onun üzüntüsü bi yandan. tek tesellim bende bişi yok ufak tefek sıyrıklarla atlattım.

telefonda konustuk gerci ama yine de buyuk gecmis olsun..
    insallah raporda da sorun cikmadan hallolur.. bence normalde de karsi taraf kusurluymus da adamlar cakallik yapip senden bisi tokatlamak icin kusur sendeymis gibi yapmislar gibi geldi..
    nyse insallah duzgun bi sekilde alirsin da raporu..

Alıntı rayjay adlı üyeden alıntı Mesajı göster

olm eski hipodromda talim yapmakta olan arkadasala gorustuk anatolia dan ayrilirken.. dedim ki "aa bizim ekip de oraya geliyo, ayrildi mi vehbi flm?" diye sordum.. "yok burdalar toplarlaniyoruz" dedi
    yani sana orda adinla hitap eden hafif kilolu vatandas benim cok samimi arkadasim.. insallah ehliyet faslindan sonra da aramiza katilacak kendisi..

sen de muhtesem şaşırmışın ama
    bulunmak isterdim o and yaninizda

Alıntı bahadinli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hadi bakalm sana da hayirli olsun.. halledebildigine sevindim dogrusu.. cok ugrastin valla..

Alıntı ninya adlı üyeden alıntı Mesajı göster

benden sonra ninya ya ugramisiniz.. onu kacirdik bi ama nyse bakalm.. sonrakine daha kalabalik gideriz.. hatta containerlarin oldugu yerden motorlari iceri sokariz.. hem alper in karizmasi artar hem de osman abim bizi dover, rahatlariz bi..

Shakulin

rEnE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hocam gelemedim toplantıya
    Comfirmation Bias

Motosikleti
    honda cbr 125
    Alıntı rEnE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam gelemedim toplantıya

canin saolsun, senin notundan kiracak ama..
    devamsizlik hakkin da doluyo bak..

vur yavrum gozune.. afferim.. yorma beni..

Shakulin

Artık dondum Denizli'ye
    Umarım olurda bi daha gelirim Ankara'ya o zaman inş.
    Comfirmation Bias

Motosikleti
    honda cbr 125
    Alıntı rEnE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Artık dondum Denizli'ye
    Umarım olurda bi daha gelirim Ankara'ya o zaman inş.

olsun biz motorlara atlar denizliye geliriz seni ziyarete

Shakulin

Ayıpsın hocam her zaman beklerim
    Ümmet abi bilir, motorcunun dostuyum, kardesiyim elimden geldigince

O deilde o gün kac kere aramıs ümmet abi onada ayıp oldu utandım
    Comfirmation Bias

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    350 beyaz cava....hemde stylee...
    hadi bakalm sana da hayirli olsun.. halledebildigine sevindim dogrusu.. cok ugrastin valla..

ugrasmam mı abı yaaa.....ekım ayından berı ugrasım....üç kurus maasla taksıt taksıt aldık....elımden ayagımdan artırdım paralarla aldım....mecbur ugrascaz....
    ama sonucunuda almak üzereyım yanı....ınsallah 10 gune kadar cıkarırım motoru...bıde ruhsatıda cıkartcam...cezayıda yedık....

hayırlısı olsun yawwwww

allah uçak kazası vermesın...onun hiç kurtulusu yokk

Alıntı shakulin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    olsun biz motorlara atlar denizliye geliriz seni ziyarete

Shakulin

ben 3 kere gıttım denızlıye....ana yol kenarında bır suru motorcu var....bır surude 350 jawa var.... ah kafam ahhh nıye satarsınkı altındakı gara cavanıı

reDragon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    125 zn
    iyi ki buluşmaya gelmedim neler neler yapmışsınz
    @juniors
    abicim geçmiş olsun sıkma canını,kaza nasl oldu
    @all
    cihat abiden haber alan varmıı,durumu nasl acaba???
    125 ZN
    06 ZN 181

Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    Evet ya tekrar bi uğramak lazım sanki.
    Onur Yollarda
    Facebook: http://www.facebook.com/OnurYollarda
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1TqEwgGS4AHvdmULc9qoIQ

reDragon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    125 zn
    iyi olur valla yalnız bırakmıyalım abimizi
    125 ZN
    06 ZN 181

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 24 kullanıcı var. (0 üye ve 24 misafir)

Bu Konudaki Etiketler