Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı KUVVETMİRA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    "galibiyet kabiliyet ister"
    Lothar Matthäus
    Futbolculuk günlerinde Fenerbahçe'ye transferi söz konusuydu. Demek o ara iyi öğrenmiş Türkçeyi. Zaten bu lafı üzerine transferi askıya alınmıştı. Millet rodajını tamamlamaya çalışırken, faydalı olur, alt bilgi olarak geçeyim dedim.
    #sürenadam

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    trgy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD xl 883
    Lothar Matthäus
    ''Biz istiyoruz ki kabiliyetiz bilin''
    Müslüm Duralmaz
    erro bunu beğendi.

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu adam türkçe bilmediğine göre böyle birbirine benzeyen iki sözcüğü aynı cümle içinde kullanamaz...almancada da iki kelimenin telafuzunun bu kadar yakın olma ihtimali yok gibi...yabi bu söz almanca olsa kulağa bize geldiği gibi gelmez, aynı etkiyi uyandırmaz...o zaman niye böyle bişey söylemiş anlamadım...zaten söylediği de genel geçer bi yargı...ya ne isteyecekti tabi kabiliyet isteyecekti...

neyse ben işime döneyim...
    bravo, fuzuli ve etkileyici bir yaklaşım

"Wichtig ist, dass man nicht aufhört zu fragen"
    Albert Einstein

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:40 ----------

Alıntı trgy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Müslüm Duralmaz

biz müslüm beye bir merhaba demek için gelmişidik .
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    "Wichtig ist, dass man nicht aufhört zu fragen"
    Albert Einstein
    bak bu da almanların kulağına çok hoş gelebiliyo olup türkçesi insan "hımm peki" dedirtebiliyor...

Bulent78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Alıntı yolcu114 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ismim Atilla.1969 doğumluyum.Yaklaşık 1 ay kadar önce ilk motorumu gv250mi aldım.Şu anda 250km deyim iş yüzünden rodajı dahi tamamlayamadım :( fazla uzatmayayım merhaba demek istedim
    Hoşgeldin Atilla abi, Turgay ın dediği gibi burayı izlersen rodajı bitirirsin
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bülent yeni ilana çıkan er6n çok cazip görünüyo valla...şeytan yokluyo beni
    Olm dün bir bugün iki aklım hep o alette valla, kendimi avutuyorum, kesin kazalıdır, kötüdür, tü kaka diyorum ona ben

Lothar Matthäus
    Bed asla necabet mi verir hiç üniforma, zerdüz palan ursan eşek yine eşektir

demiş ünlü türk düşünürlerinden Eminem

Alıntı trgy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Müslüm Duralmaz
    Burda Müslüm diye bir HIYARRRR varmışş
    ibrahimdoğan bunu beğendi.
    ANGARAJ
    Whatever it is, it's better in the wind.
    Only a biker knows why a dog sticks his head out of a car window.

Motosikleti
    Hyosung gv250
    Hoşbulduk arkadaşlar,ehliyeti almadım daha:( teorik bitti pratiği bekliyorum.ondan sonra neresi olursa süreriz

Varuna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09 Tracer
    Alıntı Wozy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hoşgeldin abi bi Kalecik gezisi yaparız bu arada hayırlı olsun
    Hoşgeldin Yolcu 114.
    Wozy bunu beğendi.
    Objects in the rear view mirror may appear closer than they are.

Taylan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR
    Herkese selam,
    Yarin sabah itibariyle motorla Ankara, Duzce, Akcaabat, Karasu, Agva, Sile rotasiyla İstanbul'a gidecegim. Bir sure orada olacagim. Ziyaret, gezi, tatil... Hoscakalin...
    forewer bunu beğendi.

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı Taylan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese selam,
    Yarin sabah itibariyle motorla Ankara, Duzce, Akcaabat, Karasu, Agva, Sile rotasiyla İstanbul'a gidecegim. Bir sure orada olacagim. Ziyaret, gezi, tatil... Hoscakalin...
    yolun açık olsun...

Motosikleti
    Hyosung gv250
    Alıntı Varuna adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hoşgeldin Yolcu 114.
    hoşbulduk Orhan hocam.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:37 ----------

Alıntı Taylan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese selam,
    kazasız belasız sürüşler dilerim,yolun açık olsun.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    hoşgeldin atilla abi,

Millet Er6n'e kafayı takmış) Motoru dün inceledim 2006-2007 model di.2012 leri nasıl bilmiyorum, Hyo'ya göre çok küçük geldi aslında daha kalıplı sanıyordum. alttaki linkteki video da çok büyük duruyor ya sürücü çok küçük yada 2012 er6n ler daha kalıplı...
    http://www.youtube.com/watch?v=rjowZ...eature=related

Bende gt650 Comet nin sıfırını düşünmekteyim,nasip olursa inşallah gt250 nin yanına birde gt650 alıcağım
    http://www.youtube.com/watch?v=1qQaPXf7ZAc

c90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 500R 2014 HONDA
    adam para diyo
    siz nerdeyse f 650 gs diyeceksiniz ya hu
    kusura bakmayın hata oldu
    KASKINI TAK ki DOSTLUĞUMUZ UZUN OLSUN
    Taşları Bağlamışlar , Köpekler Serbest
    Eşkiya Düze İnmiş , Yiğitler Derdest

Redmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 500
    Alıntı merianne adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Millet Er6n'e kafayı takmış) Motoru dün inceledim 2006-2007 model di.2012 leri nasıl bilmiyorum, Hyo'ya göre çok küçük geldi aslında daha kalıplı sanıyordum. alttaki linkteki video da çok büyük duruyor ya sürücü çok küçük yada 2012 er6n ler daha kalıplı...
    Ben eski kasasını beğeniyordum ama yenisini hiç görmemiştim, yav bu ne kadar tatlı birşeymiş, bir anda kanım kaynadı

Bulent78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Alıntı merianne adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hoşgeldin atilla abi,

Bende gt650 Comet nin sıfırını düşünmekteyim,nasip olursa inşallah gt250 nin yanına birde gt650 alıcağım
    http://www.youtube.com/watch?v=1qQaPXf7ZAc
    Eski kasasını da almayı çok düşünmüştüm zamanında ama elektrik sorunları korkutmuştu gözümü. Yeni kasasında bu sorunların çözüldüğü söyleniyor, motor olarak yeni kasası 2006 kasa er6n lerden daha iyi, genel işçiliğini bilmiyorum iyi görünüyor ama sıfırında er6n ile arasında bin lira var ya da yok, marka imajının kawasakiye kafa tutacak kadar büyüdüğünü düşünmüyorum, er6n üretilmeye başladığından beri yapılan testlerde adamlar nerdeyse eksi puan verecek yer bulamıyorlar, eğer sıfır alacak param olsa kawa yı tercih ederim ama gt650 19 değil de 15 civarında bir fiyata sahip olsa, 11 e ikinci el kawa yerine 15 e sıfır gt650 ye kasabilirdim, kesinlikle güzel motor.
    ANGARAJ
    Whatever it is, it's better in the wind.
    Only a biker knows why a dog sticks his head out of a car window.

talip333 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    125 MH Drift (2012)
    dostlar hafta sonu sucuk ekmek var beypazarından kıbrıscık köyüne gidilecek, düşünenler şimdiden programını ayarlasın derim.

16.09.2012 PAZAR GÜNÜ SAAT 9:30 DA AYAŞ YOLU (TÖREKENT) TOTAL BENZİNLİK DE TOPLANIP SAAT 10:00 DA TEKER DÖNER
    1.DURAK : AT DERE'Sİ
    2.DURAK : AYAŞ MERKEZ
    3.DURAK : BEYPAZARI (GİRİŞTEKİ ÇEŞME)
    4.DURAK : KIBRISCIK (KARAGÖL) SUCUK EKMEK BURDA YAPILACAK
    TOPLAM TÖREKENT - KARAGÖL ARASI 120 KM

(NOT: BEYPAZARI - KARAGÖL ARASI BOL VİRAJLIDIR)

https://www.facebook.com/events/429490117086626/
    merianne bunu beğendi.
    **[Ankara - MT] Motosiklet Grubu**
    Ankara Motosiklet Sevdalıları
    https://www.facebook.com/groups/329295930541118/

Arkadaşlar selam,

1 ekimdeki sınava girip inş. ehliyetimi alacağım. 73 modelim.
    motor tutkunu siz ankara'lı arkadaşlarla tanışıp umarım daha sonra gezilere ben de katılabilirim.
    Şimdilik 3 derslik sürüş tecrübem var, balgat honda bayiinden bi cbf 150 alsam emek'e kendim getirebilir miyim, madara olur muyum, düşer miyim diye kaç gecedir yatakta dönüp duruyom uyuyamıyom.

Küçük not: kıbrıscık bolu'nun ilçesidir, karagöl, geçildikten 3 km sonraki bizim köye bağlıdır. yol virajlıdır aynı zamanda tırmanmalı bir yoldur. 20 gün önce gittim tam karagöl civarlarında stabilize asfalt çalışması yapıyorlardı, bitirmişlerdir inşallah, bildiğimiz asfalt kadar kaliteli değil çok kaygandı ve araba batmasın diye hızımı 10-20 km'ye düşürdüm.

İnşallah bitmiştir ama, kafanızı da bulandırmamışımdır umarım.

talip333 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    125 MH Drift (2012)
    Alıntı 1trader adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar selam,

1 ekimdeki sınava girip inş. ehliyetimi alacağım. 73 modelim.
    motor tutkunu siz ankara'lı arkadaşlarla tanışıp umarım daha sonra gezilere ben de katılabilirim.
    Şimdilik 3 derslik sürüş tecrübem var, balgat honda bayiinden bi cbf 150 alsam emek'e kendim getirebilir miyim, madara olur muyum, düşer miyim diye kaç gecedir yatakta dönüp duruyom uyuyamıyom.

Küçük not: kıbrıscık bolu'nun ilçesidir, karagöl, geçildikten 3 km sonraki bizim köye bağlıdır. yol virajlıdır aynı zamanda tırmanmalı bir yoldur. 20 gün önce gittim tam karagöl civarlarında stabilize asfalt çalışması yapıyorlardı, bitirmişlerdir inşallah, bildiğimiz asfalt kadar kaliteli değil çok kaygandı ve araba batmasın diye hızımı 10-20 km'ye düşürdüm.

İnşallah bitmiştir ama, kafanızı da bulandırmamışımdır umarım.

a.s ben de senin gibiyken ulustan batıkente getirmiştim. Göründüğü kadar kolay olmadığı için ben de baya sıkıntı yapmıştım. Getirdik ama kolay olmadı. Yolun düzse yavaş yavaş gidebilirsin bence. Kıbrıscık köyü yolu sıkıntılıysa sadece beypazarı da yapabiliriz yakınlarında gezilecek yeri varsa oraları da yapabiliriz.
    **[Ankara - MT] Motosiklet Grubu**
    Ankara Motosiklet Sevdalıları
    https://www.facebook.com/groups/329295930541118/

Annemler köyde, ben bi telefon açıp beypazarına gidenlerden bi yol durumunu öğrenip buraya yazarım. Beypazarını da gezebilirsiniz sorun olursa. Ben tabi acemi bakış açısıyla bakıyım, yol biraz virajlı inişli çıkışlı, beypazarı sonrası tecrübesi az arkadaşlar zorlanabilirler.
    talip333 bunu beğendi.

ibrahimdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Cross 150
    Alıntı talip333 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostlar hafta sonu sucuk ekmek var beypazarından kıbrıscık köyüne gidilecek, düşünenler şimdiden programını ayarlasın derim.

16.09.2012 PAZAR GÜNÜ SAAT 9:30 DA AYAŞ YOLU (TÖREKENT) TOTAL BENZİNLİK DE TOPLANIP SAAT 10:00 DA TEKER DÖNER

https://www.facebook.com/events/429490117086626/
    bende Hatırlatacaktım iyi olmuş tekrar üstünden geçelim

gelenler bi elini kaldırsın beyler

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:53 ----------

Alıntı talip333 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    a.s ben de senin gibiyken ulustan batıkente getirmiştim. Göründüğü kadar kolay olmadığı için ben de baya sıkıntı yapmıştım. Getirdik ama kolay olmadı. Yolun düzse yavaş yavaş gidebilirsin bence. Kıbrıscık köyü yolu sıkıntılıysa sadece beypazarı da yapabiliriz yakınlarında gezilecek yeri varsa oraları da yapabiliriz.
    Arkadaşlar hevesimi kursağımda bırakmayın hele bi gidelim de bakarız yavaş yavaş çıkarız beaa

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:56 ----------

Gelenler
    1- ibrahim Doğan
    2- Yusuf Tolga Şanlı
    3- Mustafa Okcanoğlu
    4- Talip (talip333 )
    5- ...
    6- ...

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    tomofille takas düşünürseniz görüşelim.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...98216557/detay
    nasıl bir cünüplükse ilan kalkmış direk efenim...

Alıntı Bulent78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yaw seninki geldi aklima aslinda ilk once ama, simdi sen motoru kullaniyosun zaten, bir de benim senin motorla her durdugumda dusmemem icin Burhan Abi gibi apartman topuklu ayakkabi giymem lazim bunlari dusununce birak yaw dedim, ben ne dusucem, o dussun dedim

Cross da alinasi makinalardan ama sehirici icin biliyosun ki sm tercih ediyoz biz, ah bir drz dusursek var ya, hergun biryerlere ucarim ben onla, o zaman saglam koruma giymem lazim iste

Iste bu, Eskisehir de ki chopperci amcalarla ayni mantik, gobegi gordun mu capiri yapistir goren de her gobekli adama bedava capir veriolar sanir Hepsinin yeri ayri Turgayim, racing haric hepsinden alirim, racing rahatsiz, rahatima duskunum ben, oyle cok fazla egilip bukulmek istemiorum, sirtim agriyor, bobreklerime dogru beyle bir agri peydah oluyor yavrimm Hulk Hogan biyigini bir ara sakali kesmeden deneyebilirim, resimleri paylasirim

Benim ilk gozagrimdi naked, zamaninda senin er5 icin de az dolanmadim sahibinden sayfalarini, bizim Fatih Karakas' in Er5 i almak icin kredi hazirliklari bile yapiyodum kafamda ama cesaret edemediydim o donemde, sonra ne ulen o oyle su soguk mu diye elinin ucuyla suya dokunuyon, direk atla da gor soguk mu sicak mi dedim ve aldim Gerci iyi olmus almadigim, ilk motor olarak sakat bir alet er5. ER6n de o donemde hep gordugum, okudugum, ama pahali oldugundan hic dusunmedigim bir aletti, simdi de aslinda param yetmiyo kesinlikle ama iste kredi falan derken zorla bi tane alabilirim gibi gozukuyor. Allah kerim diyorum, hele benimki bir satilsin da. Gecenlerde Ankaradan bir ilan daha eklenmis, valla temizse gidip alayim diyorum ama para yok veresiye olmaz mi ki
    Çatalı göstertmem diyorsun hemi?

çapırcılara avans veririz biraz
    bülent zaten fasülyeden.
    şampiyon belli ama yine de kapışalım derseniz varım ben
    Kapışalım reyiz sonra nası madara olunurmuş gösterelim sana

Alıntı Egemen06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar aranızda kışın ankarada motorunu kullanan var mı ?
    Biri benden bahsetmiş sanırsam....

Alıntı ejlover adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi sen 6n al gitsin zaten ne zamandır onu istiyodun, aklını çelen de o oldu ;) İçine sinmesi en önemlisi

Ben de aynen borç, kredi v.s. her şeyi tepeleme zorlayıp aldım. Öyle oluyor cidden. Ama şu an sezon bitiyor. Yani bence acele etme almak için; yok yere sıkıntıya girme. Biraz daha bekle fiyatlar da daha uygun olur hem

Ben her gezi olayında bas bas bunu bağırıyorum zaten, güzel virajlı yolları olan keyifli rotalara gidelim diye. Her seferinde ip gibi yollar ya da trafik çilesi rotalar çıkıyor =) Eee nereye gidiyoruz viraj yapmaya? )

Ben geçen sene Aralık'ın sonuna kadar binmiştim. Bu sene noolur bilemiyorum
    Eskişehire giderken keşke gelseydin madem?
    Gayet güzel ve viraj dolu 100küsür km gittik 11 kişi ile..

Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @trgy debriyajı kavramayı, gazı açmayı öğrendim diyorsun yani...

@yolcu114 Atilla bey hoşgeldiniz

Kışın ankarada motora binenin aklından şüphe ederim. Geçen kış yerler buz tutana kadar binmiştim. Okadar soğuğu yiyince tövbe etmiştim güya ama bu kış da kendi aklımdan şüpheliyim doğrusu...
    Zorunamı gitti ben biniyom olm
    dürümün mü yoksa dıragın mı tadı damağında kaldı?
    yeri-zamanı sen seç.

bi lada varıdı bende, onu da sattık gitti. kışın moturlan devam.
    havalar biraz daha soğusunda görelim bakalım metro mu yoksa dolmuş mu
    ANGARAJ

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 13 kullanıcı var. (0 üye ve 13 misafir)

Bu Konudaki Etiketler