Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    trgy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD xl 883
    Sevgili kıroscu ,endülücü ,süpermotocu dostlarım; Bourne serisinin son filmi Bourne Legacy'yi izlemenizi önerir (ya da sadece motorlu kovalamaca sahnesini izleyin yeter) ve orada kullanılan motorun sesine ve kuvvetle muhtemel gerçek dışı performansına hayran kaldığımı belirtmek sizlerle paylaşmak isterim. Söz konusu motor;

http://www.imcdb.org/vehicle_506692-...-Jeepney-.html
    ejlover bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ejlover - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Yamaha R1
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler günaydın...bu ne üzerine ölü toprağı atılmışçılık...

Ankara MT ikinci sayfaya geçiyodu şu anki müdahalede bulunmasaydım...
    Bi şey anladıysam Arap oliimm. Eline sağlık Erhan ;)

Alıntı eRRRen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi dün için kusura bakmayın ceryanda kalmışım çok fena sirtim tutuldu bırak motoru arabaya bile oturamiyorum dün kalkipta foruma bile yazamadim :( bu hafta beraberiz ınş.
    Bu arada okan abi nerelerde ses seda yok??
    Geçmiş olsun Eren :(

Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yahu nasıl bir hafta sonuydu... Birisnin kınası, birisinin nişanı, diğerinin düğünü(Cumar-Cumartesi-Pazar)... Pazar günü tüm gün (gitmeyeceğim düğünün) gelin arabası şöförlüğü yaptım !

Haftasonu için gezme planlarım vardı... Özellikle maskeli zorro mustafadan özür dilerim, söz vermiş gibi oldum, haber de edemedim kendisine.

Bir daha "düğünde ne işim var benim yaaa" gibi büyük laf etmiycem.
    Valla ben bu h.sonu çıkılacak diye tüm işlerimi önümüzdeki haftaya erteledim. Çıkalım, gidelim, yapalım, edelim diyen herkes bi anda kayıplara karıştı.... Daha da bi işimi ertelersem iki olsun........ Buyrun bu h.sonu gezin keyfinize göre, benim program nerdeyse full doldu geçen haftanın işleriyle. Mal gibi kaldık ortada.........

beyler motoru ilan koyuyorum....ilgilenenler için

5000 km cbr 250..tricolor
    dün aldığım yeni brandasıyla birlikte 8700 TL
    Hayırlı satışlar. Ne alıcan?
    2016 BMW S1000RR
    2012 Yamaha R1
    2011 Kawasaki Ninja 250R

MotoGT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar D400 [2024]
    beyler motoru ilan koyuyorum....ilgilenenler için

5000 km cbr 250..tricolor
    dün aldığım yeni brandasıyla birlikte 8700 TL
    Güzel, temiz motosiklet, elimde olsa alırdım. Hakkında hayırlısı olsun
    erro bunu beğendi.
    2009 Honda Cbr 125r -> 2006 As 200 Gy -> 2010 S&T GT 250R -> 2012 150 MCX RoadRacer -> 2013 Kuba XCG 150 -> 2017 Pulsar RS 200 -> 2024 Dominar D 400

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    ilanımı da koyayım tam olsun...

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...8804785/detay/
    ejlover, nezih77 ve karapara bunu beğendiler.

Bulent78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    O zaman ben de koyayım benim ki de tam olsun be ya

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...8280207/detay/

Erhan endülü ya da benim gibi er6n istiyor diyordum ki tam, zaten ilana yazmış

Kızma be Uğurum, biz de bu üşengeçlik olduktan sonra biz haftaya da bişi yapmayız bak gör.
    ejlover ve nezih77 bunu beğendiler.
    ANGARAJ
    Whatever it is, it's better in the wind.
    Only a biker knows why a dog sticks his head out of a car window.

Motosikleti
    HD xl 883
    Hayırlı olsun hacı , o kadar foto çekildik koymamışsın aynı fotodan 2 tane koymuşsun =)

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:13 ----------

Alıntı Bulent78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Kızma be Uğurum, biz de bu üşengeçlik olduktan sonra biz haftaya da bişi yapmayız bak gör.
    Uzun zamandır bu kadar açıklayıcı, detaylı bir ilan okumamıştım benim bile alasım geldi
    ejlover bunu beğendi.

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    @Turgay Bahsettiğin videoyu önceki sayfalarda paylaşmıştım

Hayır ama neden gerçek dışı performans?? O 450'lik ler nelere kadir sen biliyor musun... Şaka bir yana hangi performansına gerçek dışı dediğini bilmiyorum ama iyi bir sürücü ile tahmininden fazlasını yapabilir o aletler. Zaten filmi izlerken diyordum, "şimdi bir motor lazım kaçmak için" diye, motorların yanına gidince de tam düşündüğüm motoru aldı eleman

#sürenadam

ejlover - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Yamaha R1

Yaaa abicim sana kızabilir mi bi insan yaaa
    Hayırlı olsun bu arada niyeti bozmuşsun sonunda

Alıntı trgy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun hacı , o kadar foto çekildik koymamışsın aynı fotodan 2 tane koymuşsun =)

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:13 ----------

Uzun zamandır bu kadar açıklayıcı, detaylı bir ilan okumamıştım benim bile alasım geldi
    Gayet iyi ama hala rekor bende
    2016 BMW S1000RR
    2012 Yamaha R1
    2011 Kawasaki Ninja 250R

Motosikleti
    tracer 900

sen hiç bahsetmedin ilana koyuyorum diye...bakalım kısmet ne olacak...

Hayırlı olsun hacı , o kadar foto çekildik koymamışsın aynı fotodan 2 tane koymuşsun =)[COLOR="Silver"]

panpa zaten alelade buldum fotoları...normalde ilan fotosuna kendi fotolarını koyanları da anlamazdım ama istemeyerek de olsa çeşitlilik olması açısından ben de koymuş bulundum

Motosikleti
    HD xl 883
    @canpolat
    Ya bi kere ben herhangi bir sürücünün o motoru 2 kişiyle o trafikte öyle kullanabileceğine ihtimal vermiyorum hadi o kurmaca green screen falan koyuyolardır ne bileyim ya da after effects falan ama öyle merdivenden trabzanlardan şasinin üstünde kayıp inmeler yok efendim gaz açıp arabaların üstünden 2 kişi atlamalar uçmalar, bmx bisiklet gibi sağ ayağı yere denge diye koyup motoru kaydırıp yön değiştirmeler falan filan ha bunların hepsi 2 kişi bide tek olsa yine belki anlarım, kesin ip var orda ipe bağlı =)

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    @trgy

Ya aslında evet, sahnelerdeki birçok kısımda ip tarzı destekler alınmıştır. Kaldı ki arabaların üstüne 1 hamlede çıkıyorlar, oldukları yerde . Hadi yapabiliyorsun diyelim, arkadaki kız hiç kıpırdamıyor neredeyse. Yani kıpırdıyor da, normalde 10 kere düşmesi gerekirdi Yani elbette hile hurda var. Özellikle o merdivenden inme sahnesi... En çok da o motorun orjinalinde yolcu ayaklığı var mı acaba diye düşünmüştüm Ama yinede sahneleri izleyince hani insanda "yapsa yapsa bu motor yapar bunları" gibisinden bir hissiyat oluşturmuyor değil. Ghost Rider gibi değil en azından Tabi şehir içi bir er-5 kadar da olamaz oradaki honda...

Kıskanıyorsunuz, adam motorun hakkını veriyor hepsi bu, tamam mı dostum, lanet olsun...
    GaCCaLL bunu beğendi.
    #sürenadam

Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Madaaaa fakirrrr )
    ANGARAJ

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600

tomofille takas düşünürseniz görüşelim.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...98216557/detay
    erro bunu beğendi.
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Alıntı ejlover adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yaaa abicim sana kızabilir mi bi insan yaaa
    Hayırlı olsun bu arada niyeti bozmuşsun sonunda
    Ya valla niyeti bozdum ama, aslında biraz para biriktirmek lazımdı, hertürlü kredi çekicem, önümüzdeki sene kredi ödemeyle geçecek, yollarda, gezilerde fazla yakmasın diye hep 90 la gidicem

Er6n den çok hoşlanıyorum, aramızda bir elektrik var ama henüz kendisine binip de test edemedim, er6f e de grenaj zırıltıları, kötü ayna performansı ve de tipi yüzünden çok sıcak bakmıyorum, yoksa genel olarak aynı motor sayılır, bunların dışında tam olarak aynı para olmasa da fazer olabiliyor ama bana açıkcası çok kullanışlı gelmiyor, %90 şehiriçi kullanan ve yakıtı düşünen bi adam için fazer er6n den daha geride kalıyor, bi de düşük devirlerdeki düşük torku, bir de benim 600 lük makina kullanma hevesimle birleşince direk yüksek devir, çok benzin ve yüksek hız ve de kaza ihtimalleri olarak bana geri dönecek diye tırsıyorum, fazer kötü makina değil kesinlikle ama şimdilik bana fazla, kolay da satılıyor, sahibinden de 24 er6n, 147 fazer ilanı var yani Aslında ikinci el değeri, yedek parça bulunabilirlik, satarken daha kolay satılması açısından fazer önde ama dediğim gibi bana fazla şimdilik. xj6 diycem, o da daha pahalı, daha yeni bir alet olduğu için. Er6n i de tavsiye eden çok adam yok aslında, makina güzel de, parça gerekirse, işin zor diyorlar. Bir de klasik bizim milletin napacan onu Fazer al bak 98 beygir onu yer yorumları var, onları kale almıyorum pek ama Fazer o paraya daha çok "motor" muş gibi geliyor bana ne bileyim, hala bir karar veremedik, ama ibre er6n den yana.

sen hiç bahsetmedin ilana koyuyorum diye...bakalım kısmet ne olacak...
    Yaw koyalı 4-5 gün oldu, öyle aklıma esti, şimdiden koyayım belki satılır, nasıl olsa kışın çok kötü havada ömotora binmem dedim, gerçi arkadaşın mondial duruyor, muhtemelen onu çalarım gerekirse. Yani acelem yok, sezon başına kadar da biraz para biriktirmem lazım ki daha sağlam bir makina alabileyim. Zaten şunu alsam iyi olur dediğim bir iki er6 ya para yetmiyor, az km li olanlarına. öbürlerine de allah kerim, hele bi satılsın da acelem yok şimdilik.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:14 ----------

Alıntı KUVVETMİRA adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Alabilirim belki, Ekime kadar bekliyorum tekliflerinizi
    karapara ve ejlover bunu beğendiler.
    ANGARAJ

Motosikleti
    Honda CB125E/NC700x
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...4497861/detay/

Ben anlamam ama Fazer6 cılar isterse ilana bir baksın sahibi motosikletnet fazer6 sayfasında yazıyor.......

Bu arada SELÇUK hocam teşekkürler..
    ‘’ http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/98835-mt-camiasi-bir-el-atar-mi-yazilarinizla-motosiklet-askima-yardim-edin-lutfen.html’’ konusuna destek veren herkese teşekkür ederim...Sevgiyle kalın,

Motosikleti
    tracer 900
    Er6n den çok hoşlanıyorum, )
    abi seviyosan konuş bence...

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:13 ----------

Alıntı karapara adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...4497861/detay/

Ben anlamam ama Fazer6 cılar isterse ilana bir baksın sahibi motosikletnet fazer6 sayfasında yazıyor.......

Bu arada SELÇUK hocam teşekkürler..
    fiyat/performans olarak fazer açık ara önde..yapılacak en mantıklı tercih ama kaba etin yeme meselesi

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:16 ----------

Alıntı KUVVETMİRA adlı üyeden alıntı Mesajı göster

çok değişik fantezileri olan insanımız var valla...

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Ya valla niyeti bozdum ama, aslında biraz para biriktirmek lazımdı, hertürlü kredi çekicem, önümüzdeki sene kredi ödemeyle geçecek, yollarda, gezilerde fazla yakmasın diye hep 90 la gidicem

Er6n den çok hoşlanıyorum, aramızda bir elektrik var ama henüz kendisine binip de test edemedim, er6f e de grenaj zırıltıları, kötü ayna performansı ve de tipi yüzünden çok sıcak bakmıyorum, yoksa genel olarak aynı motor sayılır, bunların dışında tam olarak aynı para olmasa da fazer olabiliyor ama bana açıkcası çok kullanışlı gelmiyor, %90 şehiriçi kullanan ve yakıtı düşünen bi adam için fazer er6n den daha geride kalıyor, bi de düşük devirlerdeki düşük torku, bir de benim 600 lük makina kullanma hevesimle birleşince direk yüksek devir, çok benzin ve yüksek hız ve de kaza ihtimalleri olarak bana geri dönecek diye tırsıyorum, fazer kötü makina değil kesinlikle ama şimdilik bana fazla, kolay da satılıyor, sahibinden de 24 er6n, 147 fazer ilanı var yani Aslında ikinci el değeri, yedek parça bulunabilirlik, satarken daha kolay satılması açısından fazer önde ama dediğim gibi bana fazla şimdilik. xj6 diycem, o da daha pahalı, daha yeni bir alet olduğu için. Er6n i de tavsiye eden çok adam yok aslında, makina güzel de, parça gerekirse, işin zor diyorlar. Bir de klasik bizim milletin napacan onu Fazer al bak 98 beygir onu yer yorumları var, onları kale almıyorum pek ama Fazer o paraya daha çok "motor" muş gibi geliyor bana ne bileyim, hala bir karar veremedik, ama ibre er6n den yana.

Yaw koyalı 4-5 gün oldu, öyle aklıma esti, şimdiden koyayım belki satılır, nasıl olsa kışın çok kötü havada ömotora binmem dedim, gerçi arkadaşın mondial duruyor, muhtemelen onu çalarım gerekirse. Yani acelem yok, sezon başına kadar da biraz para biriktirmem lazım ki daha sağlam bir makina alabileyim. Zaten şunu alsam iyi olur dediğim bir iki er6 ya para yetmiyor, az km li olanlarına. öbürlerine de allah kerim, hele bi satılsın da acelem yok şimdilik.

Alabilirim belki, Ekime kadar bekliyorum tekliflerinizi
    Bülentcim senin için kabarmış Çok borç harç etmeden bişeyler almanı temenni ediyorum. Bir de 98hp lik bir fazer'ın çok da gerekli olmadığı bilincinde olman güzel birşey. Hani isteyen alır tabi, ancak sen güzel analiz etmişsin. Ha aklını karıştırmak için söylüyorum, turgayın bahsettiği filmdeki sahneleri (benim paylaştığım video) izle bir ara. Seçeceğin tarz hakkında beynin iyice çorba olsun

Buarada bahsi geçen mondial benim mondial mi yoksa ??
    #sürenadam

Redmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 500
    Hayırlı satışlar dostum temiz makina

İşte beklediğimiz hareketler bunlar hayırlı olsun kardeşim!

@canpolat
    Ya bi kere ben herhangi bir sürücünün o motoru 2 kişiyle o trafikte öyle kullanabileceğine ihtimal vermiyorum hadi o kurmaca green screen falan koyuyolardır ne bileyim ya da after effects falan ama öyle merdivenden trabzanlardan şasinin üstünde kayıp inmeler yok efendim gaz açıp arabaların üstünden 2 kişi atlamalar uçmalar, bmx bisiklet gibi sağ ayağı yere denge diye koyup motoru kaydırıp yön değiştirmeler falan filan ha bunların hepsi 2 kişi bide tek olsa yine belki anlarım, kesin ip var orda ipe bağlı =)
    Aha da klasik bir türk insanı yorumu "kesin ip var orda!" Adam kullanıyor işte kardeşim hakkını verin 5. dakikadan sonrasına dikkat!

nezih77 bunu beğendi.

Motosikleti
    HD xl 883
    O makinayı o şekilde ipsiz kullanabileceğimi bilsem hiç affetmem direkt yapıştırırım bi tane

Hep diyorum yine diyeyim ben Bülent Başgan'a çapır yakıştırıyorum çok yakışıyo altına ,herkese yakışmaz sırıtır , bence naket maket değil de çapır almalı, duyuyon mu hacu bide bi hulk hogan bıyığı bıraksa tamamdır.
    ejlover bunu beğendi.

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    vidoyu izleyince gaza geldim ya la!
    yigitler bi gymkhana çevirelim münasip bi yer bulup. ne dersiniz? yarışalım, kaynatalım, ortalık benzin - lastik yanığı koksun.
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 96 kullanıcı var. (0 üye ve 96 misafir)

Bu Konudaki Etiketler