Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    o değilde turgay senin facebuk yok heralde baksana o bile soruyor bana bu kim diye

trgy bunu beğendi.
    ANGARAJ

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    trgy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD xl 883
    Kim neyi soruyomuş yav facem de yok foto falan koyuyosunuz işyerinde göremiyoruzda ,ekranı bozuk telefon kullanıyomuş gibi hissediyorum karambole yazıyorum ha =)

TATACROW - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T gt 250 r
    ben kimseyi ekliyemiyorum facebooktan :D:D cezalıyım ...

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Boşverin Facebook'u... Dış mihrakların işlerin bunlar hep...

Bizim fotoları da birileri paylaşsa ya azcık ?? Okadar çadır kurduk, tuvalet sırasında bekledik, Ankara MT yazdık pankartlara
    #sürenadam

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Boşverin Facebook'u... Dış mihrakların işlerin bunlar hep...

Bizim fotoları da birileri paylaşsa ya azcık ?? Okadar çadır kurduk, tuvalet sırasında bekledik, Ankara MT yazdık pankartlara
    dün gece ekleyecektim çok yorgundum...asıl fotolar beypazarlı da o çok çekti ama o da karadeniz gezisinde şimdi...ben eklerim bu akşam muhtemelen...

Motosikleti
    Beyler şurda fotolar var bakın bakalım
    Adamlar benide çekmişler sağolsunlar

http://www.eskisehirenduro.com/forum...043#post_80043

Bende kendi kendime aha la f650 bak diyodumki yazıdan farkettim

ANGARAJ

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Ana, asıl beni çekmişler, yakın çekimdeki benmişim meğer, tarih atmışlar üzerime

Moruk, KLR yi istemeye gittiğimiz abi, bu abi değil miydi??
    #sürenadam

Motosikleti
    HD xl 883

..and the poor lansome cowboy billy the kid

erro, Redmoon, karapara ve 4 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Honda CB125E/NC700x
    Tekerinize sağlık,sağsalim,kazasız,belasız eğlenip geldiniz..bizi de mutlu ettiniz...
    ejlover bunu beğendi.
    ‘’ http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/98835-mt-camiasi-bir-el-atar-mi-yazilarinizla-motosiklet-askima-yardim-edin-lutfen.html’’ konusuna destek veren herkese teşekkür ederim...Sevgiyle kalın,

Motosikleti
    Ana, asıl beni çekmişler, yakın çekimdeki benmişim meğer, tarih atmışlar üzerime

http://i732.photobucket.com/albums/w...2/DSCN0908.jpg

Moruk, KLR yi istemeye gittiğimiz abi, bu abi değil miydi??
    Harbi lan ikimizide tutturamamış beceriksiz herif seni ikiye bölmüş benide akrabanın çektiği fotolara döndürmüş yine..
    Uzaktan daha mı yaraşuhlu görünüyom nedir...
    O fotodaki bizim klrci abi değil sanki yahu ismini ben hatırlamıyorum ama adı Murat ise bu kişi o olabilir..

Erhan eline sağlıkçok güzel kareler..
    ANGARAJ

Countdown - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xt 600
    Festival gerçekten harikaydı.Organizasyon gayet düzenli, katılım yüksekti.Seneye daha da keyifli olacak gibi.Sizinle de çok ters yerlere kurulmuşuz,görsem gelirdim
    So far, so good... so what!

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O fotodaki bizim klrci abi değil sanki yahu ismini ben hatırlamıyorum ama adı Murat ise bu kişi o olabilir..
    Erhan eline sağlıkçok güzel kareler..
    İyi hatırlıyorum ya, bu temiz yüzlü abiydi Adı da murat, eskişehir forumundan gördüm. Acaba o yarıştaki DT onun muydu diye düşündüm şimdi, cross yapıyorum felan diyordu...
    #sürenadam

Motosikleti
    İyi hatırlıyorum ya, bu temiz yüzlü abiydi Adı da murat, eskişehir forumundan gördüm. Acaba o yarıştaki DT onun muydu diye düşündüm şimdi, cross yapıyorum felan diyordu...
    hakkaten haa oymuş demekki gösterdiğin resimdeki adamın kolunda da murat yazıyo bak.
    ANGARAJ

Motosikleti
    tracer 900
    beyler şimdi motorların mekanik işlerini, prensiplerini, yolda kalsak sorunun ne olduğunun teşhisi, geçiçi çözümlerin ne olabileceği gibi noktaları nasıl öğrenebiliriz...mümkün olsa pedere beni sanayiye, motor ustasına çırak ver diyecem ama maalesef

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:37 ----------

beyler 15 eylül de serhat Kılavuz teorik, kapalı alan eğitimi ve yol eğitimi veriyomuş...sanırım 3 gün..sitesinde ya da facebook sayfasına tam olarak ilan etmedi ama tarih 15 eylül olacak sanırım..ben şehir dışındayım o tarihlerde..ilgilenenler takip edebilir...
    ejlover bunu beğendi.

ejlover - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Yamaha R1
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler şimdi motorların mekanik işlerini, prensiplerini, yolda kalsak sorunun ne olduğunun teşhisi, geçiçi çözümlerin ne olabileceği gibi noktaları nasıl öğrenebiliriz...mümkün olsa pedere beni sanayiye, motor ustasına çırak ver diyecem ama maalesef

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:37 ----------

beyler 15 eylül de serhat Kılavuz teorik, kapalı alan eğitimi ve yol eğitimi veriyomuş...sanırım 3 gün..sitesinde ya da facebook sayfasına tam olarak ilan etmedi ama tarih 15 eylül olacak sanırım..ben şehir dışındayım o tarihlerde..ilgilenenler takip edebilir...
    ERhan en güzel yolu yurtdışı kaynaklı sağlam bir forum bulup her gün takip etmek vakit buldukça geçmişe doğru uzanmak başlıklarda. Özellikle Amerika forumları çok çok iyi bu konularda. Nerdeyse her işi yapabilecek birlgiye ulaşabiliyorsun. Tek sorun onların 2 saatte yaptığı işi ilk kez yaptığın için 4-5 saatte yapıyosun o kadar :p
    erro ve leventse bunu beğendiler.
    2016 BMW S1000RR
    2012 Yamaha R1
    2011 Kawasaki Ninja 250R

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Cahilliğime verin, Serhat Yavuz kimdir ? Netten biraz baktım ama buradan tanıyan birileri varsa tanıtabilir mi? Eğitim için daha detaylı bilgiyi de bekliyoruz...
    #sürenadam

Motosikleti
    HD xl 883
    Eline alet edavat almadan kurcalamadan kırıp dökmeden öğrenilmiyo bir de el yatkınlığı olması lazım ,yıllardır sürekli okuyorum forumları ama teoriden öteye bir gelişme yok =) Kurcalamadan olmuyor o eller tırnaklar yağ içinde kalacak illa ki .
    ejlover bunu beğendi.

Motosikleti
    2012 Yamaha R1
    Cahilliğime verin, Serhat Yavuz kimdir ? Netten biraz baktım ama buradan tanıyan birileri varsa tanıtabilir mi? Eğitim için daha detaylı bilgiyi de bekliyoruz...
    Serhat Kılavuz sürüş akademisinin sahibi. İstanbul'da asıl ama arada Ankara'ya gelip kurs veriyor. Bildiğiniz 1-2günlük ileri sürüş eğitimi. Bunları başarı ile tamamlayanlarla 3.gün uzun yol eğitimine çıkılıyor ve sertifika veriliyor. O da kasko'da 50%'e varan indirim sağlayabiliyor. Yamaha Baydar ile anlaşmaları var sanırım. Oradan da bilgi alabilirsiniz.

Alıntı trgy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eline alet edavat almadan kurcalamadan kırıp dökmeden öğrenilmiyo bir de el yatkınlığı olması lazım ,yıllardır sürekli okuyorum forumları ama teoriden öteye bir gelişme yok =) Kurcalamadan olmuyor o eller tırnaklar yağ içinde kalacak illa ki .
    Aynen öyle ;) Ama garanti nedeni ile bakımlar hariç her türlü sorun ve modifiye için forumlarda araştırma yapıp, servis kılavuzlarının da yardımı ile kendim daldım hep motorlarıma ;) İnsan yavaş yavaş öğreniyor bi de kendin yaptığın zaman bir işi daha çok siniyor içine ve bir sorun çıkarsa da nerde ne yapıldığını biliyor oluyorsun ;)
    2016 BMW S1000RR
    2012 Yamaha R1
    2011 Kawasaki Ninja 250R

Motosikleti
    tracer 900
    geçtiğimi kış milli kütüphanede bi akşam ücretsiz teorik eğitim vermişti...burdan 8-10 kişi katılıp baya memnun ayrılmışlardı...bşimdi palnlanan eğitim ücretli sanırım..ben de kendisini tanımamakla beraber sadece ismini duydum...

Motosikleti
    2012 Yamaha R1
    Bu arada beyler var mı bu h.içleri (yarın hariç) iş çıkışı gezmeyi düşünen? Ya da H.sonu içi bir gezi planı olan? Daha sezonun kapanmasına var erkenden pes etmeyin
    2016 BMW S1000RR
    2012 Yamaha R1
    2011 Kawasaki Ninja 250R

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 36 kullanıcı var. (0 üye ve 36 misafir)

Bu Konudaki Etiketler