Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Rks Titanic 200
    tamam B noktasından geçiyoruz zaten, ordaki opet ten alırız seni

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ejlover - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Yamaha R1
    Alıntı makseli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben getireyim termosu, sana vereyim o zaman. olmadı bende taşırım sorun değil.

Hatta içi dolu getireyim nolur ne olmaz.

bulabilirsem küçük bi semaver bakayım. bulursam ve çantaya sığarsa sadece onu getiririm

ben karfurun oraya gelirim. Ozan senin bahsettiğin benzinlik nerde ?

bu arada arkadaşlar başka katılacak varsa belirtsin
    Niye o kadar erken gidiliyor diyecektim de vazgeçtim. İyi geziler
    2016 BMW S1000RR
    2012 Yamaha R1
    2011 Kawasaki Ninja 250R

talip333 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    125 MH Drift (2012)
    ben getireyim termosu, sana vereyim o zaman. olmadı bende taşırım sorun değil.

Hatta içi dolu getireyim nolur ne olmaz.

bulabilirsem küçük bi semaver bakayım. bulursam ve çantaya sığarsa sadece onu getiririm

ben karfurun oraya gelirim. Ozan senin bahsettiğin benzinlik nerde ?

bu arada arkadaşlar başka katılacak varsa belirtsin
    Yükünü hafifletirim, pek birşey olmayacak benim çantada.
    **[Ankara - MT] Motosiklet Grubu**
    Ankara Motosiklet Sevdalıları
    https://www.facebook.com/groups/329295930541118/

Motosikleti
    Rks Titanic 200
    Alıntı ejlover adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Niye o kadar erken gidiliyor diyecektim de vazgeçtim. İyi geziler
    teşekkür @uğur.

Öğleden sonra vakit kalsın diye söyledim. saat 9:30 da yoldayız inş...

gelen olursa bekleriz
    ejlover bunu beğendi.

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Hayır tutamıyorum kendimi

Bi gidemediniz he benim motorla uğraşmicak olsam alın benim motorla gidin doldurun herbiyanını dicem yani...
    ANGARAJ

Motosikleti
    Rks Titanic 200
    Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Bi gidemediniz he benim motorla uğraşmicak olsam alın benim motorla gidin doldurun herbiyanını dicem yani...
    çay olmazsa olmaz benim için semaver olmazsa ketıl olur felan ama olur bi şekilde şey termos işte

sende iş bahane, küçük cc motorlar gidiyo diye gelmiyon demi

şaka bi yana eğer bugün halledebilirsen motorun işini yarın bekleriz senide ;)

Motosikleti
    125 MH Drift (2012)

bi gelemedin yunus, bizi beğenmiyorsun herhalde hiç oralı olmuyorsunuz Demeyim diyordum da uğur da öyle bir yazmış ki son anda bişi görmüş de vazgeçmiş bişeyi beğenmemiş yani..

Motosikleti
    Rks Titanic 200
    Alıntı talip333 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bi gelemedin yunus, bizi beğenmiyorsun herhalde hiç oralı olmuyorsunuz Demeyim diyordum da uğur da öyle bir yazmış ki son anda bişi görmüş de vazgeçmiş bişeyi beğenmemiş yani..
    yaw ben şaka diye yazdım. alınma yok

uğurla daha önce tanışmadık ama yunus un öyle birini olduğunu düşünmüyorum.

şimdi yine "cc önemli değil" konuşmaları başlamasın litven
    ejlover bunu beğendi.

Motosikleti
    125 MH Drift (2012)
    yaw ben şaka diye yazdım. alınma yok

uğurla daha önce tanışmadık ama yunus un öyle birini olduğunu düşünmüyorum.

şimdi yine "cc önemli değil" konuşmaları başlamasın litven
    yunuslarla iftar yemeğine gittik, hatta kahvesini bile içtik sağolsun, öyle biri olduğunu ben de düşünmüyorum katılmalarını istediğimden yazıyorum. Uğur da hepsine katılacakmış gibi yapıp gelmiyor gibi görünüyor bana da cc muhabbeti şöyle olabilir adam basmak ister beğenmez doğaldır gelen gelir gelmeyen kendi bilir sonuçta.

Motosikleti
    yahu olurmu öle şey az kaldı bi tane 50cc lik Puch bulucam onla gelicem artık buluşmalara cidden şöle 300-500tl ye temiz gören bilen varsa haber etsin bana

çay olmazsa olmaz benim için semaver olmazsa ketıl olur felan ama olur bi şekilde şey termos işte

sende iş bahane, küçük cc motorlar gidiyo diye gelmiyon demi

şaka bi yana eğer bugün halledebilirsen motorun işini yarın bekleriz senide ;)
    Bende kaynak yapılcak bi yer var hazır sökmüşken boyicam falan ostime gidicem işte yarın Fatih abinin yanına siz dönüşte buyrun gelin madem bide turgayın amortisör keçelerine el atıcaz falan baya vaktimizi yicek o ufak tefek işler. Esasen benim sis lambaları gelmedi gelseydi aradan onlarıda çıkartıverecektim...

yunuslarla iftar yemeğine gittik, hatta kahvesini bile içtik sağolsun, öyle biri olduğunu ben de düşünmüyorum katılmalarını istediğimden yazıyorum. Uğur da hepsine katılacakmış gibi yapıp gelmiyor gibi görünüyor bana da cc muhabbeti şöyle olabilir adam basmak ister beğenmez doğaldır gelen gelir gelmeyen kendi bilir sonuçta.
    O değilde o kadar adamla tanıştım burdan harbiden şu Uğur arkadaşımızla ben bile tanışamadım bi çayımızı kahvemizi içirtemedik adama
    talip333 ve Satharian bunu beğendiler.
    ANGARAJ

Bulent78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bülentler 20 liaya bi çadır almışlardı o nasıl acaba?
    20 değil len, 70 lirydı benim aldığım, gayet güzel, mat çeşit çeşit var decathlon da, parasına göre işte, 6-7 liradan başlıyo sanırım. Daha ucuz çadırda var ama 20 liralık değil

Uğur u görmeniz gezi dışında çok mümkün değil, çünkü adam için eskişihir yolu armada fiziksel sınır, o armadanın ötesinde yaşıyor, bu tarafa geçemiyor, hayır en son kızılcahamam a gittiğmizde bile hararete maruz kaldı fazla rölantide çalıştığından, feci şekilde yanıyor motor) Anca gezilerde görürsünüz siz onu, o da gittiğimiz yerde bi görür muhabbet edersiniz, ondan sonra da motoru arkadan görür plakayı bi okursunuz o kadar

Kawa 250 yi satmasaydın iyiydi be Uğur, şehir içi de işini görürdü

Len Derviş, ben o saatte gelemem muhtemelen ama daha sonra arasam bulamam mı, o kadar karışık mı yaw, akşam üstü gelsem, belki yağ değiştiririm diyorum, halletsek, ordan da size geçsek olma mı?
    Satharian bunu beğendi.
    ANGARAJ
    Whatever it is, it's better in the wind.
    Only a biker knows why a dog sticks his head out of a car window.

trgy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD xl 883
    Müdür macunhane ostimin neresindemiş öyle yav olmadı bende sabah gelirim napıym=)

Motosikleti
    Honda CB125E/NC700x
    yahu olurmu öle şey az kaldı bi tane 50cc lik Puch bulucam onla gelicem artık buluşmalara cidden şöle 300-500tl ye temiz gören bilen varsa haber etsin bana ...
    Senin gezilere katılabilmenin tek yolu bu yunus...Zira Senin şimdiki motorla gezilere katılmak için FORBES dergisinin hazırladığı dünyanın en zengin 100 adamı arasına girmek lazım.....Bu arada benim telefon kırıldı,tüm numaralar silindi senin telefon numarasını bana mesaj atsana yunus, belki bende size takılırım, birde emaneti vereyim artık yük oldu üzerimde...
    ‘’ http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/98835-mt-camiasi-bir-el-atar-mi-yazilarinizla-motosiklet-askima-yardim-edin-lutfen.html’’ konusuna destek veren herkese teşekkür ederim...Sevgiyle kalın,

Motosikleti
    Alıntı Bulent78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    20 değil len, 70 lirydı benim aldığım, gayet güzel, mat çeşit çeşit var decathlon da, parasına göre işte, 6-7 liradan başlıyo sanırım. Daha ucuz çadırda var ama 20 liralık değil

Uğur u görmeniz gezi dışında çok mümkün değil, çünkü adam için eskişihir yolu armada fiziksel sınır, o armadanın ötesinde yaşıyor, bu tarafa geçemiyor, hayır en son kızılcahamam a gittiğmizde bile hararete maruz kaldı fazla rölantide çalıştığından, feci şekilde yanıyor motor) Anca gezilerde görürsünüz siz onu, o da gittiğimiz yerde bi görür muhabbet edersiniz, ondan sonra da motoru arkadan görür plakayı bi okursunuz o kadar

Kawa 250 yi satmasaydın iyiydi be Uğur, şehir içi de işini görürdü

Len Derviş, ben o saatte gelemem muhtemelen ama daha sonra arasam bulamam mı, o kadar karışık mı yaw, akşam üstü gelsem, belki yağ değiştiririm diyorum, halletsek, ordan da size geçsek olma mı?
    Tamam hacı sakin ol senin çadır 20 liralık değil 20 liralık olan benimkisikiydi kullanmak nasib olmadı gerçi o yüzden yorum yapamam ama en azından sinek, böcek, ve bilimum yengeçten korur

Alıntı trgy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Müdür macunhane ostimin neresindemiş öyle yav olmadı bende sabah gelirim napıym=)
    madem siz gidgide çoğalmaya başladınız böle 2-şer 3 er Yunusgil Park ta buluşup 9-10 gibi falan çıkalım? ama daha fazla gecikmeyelim ki işleri çabuk halledelim.

Alıntı karapara adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Senin gezilere katılabilmenin tek yolu bu yunus...Zira Senin şimdiki motorla gezilere katılmak için FORBES dergisinin hazırladığı dünyanın en zengin 100 adamı arasına girmek lazım.....Bu arada benim telefon kırıldı,tüm numaralar silindi senin telefon numarasını bana mesaj atsana yunus, belki bende size takılırım, birde emaneti vereyim artık yük oldu üzerimde...
    ondan diyorum abi zaten çaktırmasana sen neyse az kaldı abi borçlardan kurtulucaz 3-5 aya sonra ben böle kısa mesafe takılmam bak şimdiden söyleyim...

Mesaj atıyorum bu arada
    ANGARAJ

TATACROW - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T gt 250 r
    benim motorun da eskişehir de oldugunu heryer de söylüyorum daha gınağı gelen yok mu benden :D:D

Motosikleti
    HD xl 883
    Çok makbule geçer yav 10 da teker dönsün yunusgilden he mi ?

Motosikleti
    Rks Titanic 200
    şimdi kızılcahamam - baraj gezisine katılacakları bi sıralayayım. belki gaza gelip ismini ekleyen olur

1) makseli ( Mustafa )

2) talip33 ( Talip )

3) Wozy ( Ozan )

4) ..

5) ..

6) ..

boşluklu yazdımki çok gözüksün şaka bi yana kalabalık gitmek ister gönül...

Bu arada çevirme olacağını zannetmem ama yine de ehliyet ve ruhsatları unutmayalım. yatırmadığınız vergi - ceza vb kalmasın. uslu bi çocuk olun

Bulent78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    madem siz gidgide çoğalmaya başladınız böle 2-şer 3 er Yunusgil Park ta buluşup 9-10 gibi falan çıkalım? ama daha fazla gecikmeyelim ki işleri çabuk halledelim.
    Olm ondan mı dedik biz, adam gidecek şimdi 20 liralık dan alacak, sonra da eneeee bu sizinkinden değilmiş ki diyecek diye şeyettim ben, yoksa önemli deel, zaten uyuyacağımız 2-3 saat, ya da şöyle diyelim uyuyacağım 2-3 saat
    Bir de insanları yanıltmayalım lütfen, Yunusgil park da havuz yok, hayır sonra millet mayosunu alıp gelecek, mal gibi kalmasınlar ortada

Hee laa bak 10 olursa ben de gelirim de yağı en son ne zamna değiştirdiğimi hatırlamıyom, ya 2000 oldu ya da 3000 değiştireli. benim filtre de bakmam lazım bu arada tabii. Ben bi arıyım bakayım, Yunus un filtreyi aldığım yerde bana görede olacaktı heralde.
    ANGARAJ
    Whatever it is, it's better in the wind.
    Only a biker knows why a dog sticks his head out of a car window.

Motosikleti
    HD xl 883
    Ya çadıra falan çok takılmamak lazım gençler 1 mat 1 battaniye yeter uyku tulumuna da gerek yok altı üstü 1 gece. Kalın bi battaniyeyi matın içine serip ikisini dürüm yapıp bağlayacaksın arkaya oh miss.Gecede sarılacaksın battaniyeye tırtıl gibi kundaklayacaksın kendini tamamdır.
    Satharian bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı TATACROW adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim motorun da eskişehir de oldugunu heryer de söylüyorum daha gınağı gelen yok mu benden :D:D
    Senin mevzuyu anımsayamadım bi tekrar etsen?

Aynen öyle yapalım giderken ostimin ordan halkekmek büfesinden de simit poğca falan alıp kahvaltı yaparız orda iii olur.

Alıntı Bulent78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Olm ondan mı dedik biz, adam gidecek şimdi 20 liralık dan alacak, sonra da eneeee bu sizinkinden değilmiş ki diyecek diye şeyettim ben, yoksa önemli deel, zaten uyuyacağımız 2-3 saat, ya da şöyle diyelim uyuyacağım 2-3 saat
    Bir de insanları yanıltmayalım lütfen, Yunusgil park da havuz yok, hayır sonra millet mayosunu alıp gelecek, mal gibi kalmasınlar ortada

Hee laa bak 10 olursa ben de gelirim de yağı en son ne zamna değiştirdiğimi hatırlamıyom, ya 2000 oldu ya da 3000 değiştireli. benim filtre de bakmam lazım bu arada tabii. Ben bi arıyım bakayım, Yunus un filtreyi aldığım yerde bana görede olacaktı heralde.
    benimkide 20 değildi detam hatırlamıyorum ya 30 mu 40 mı yoksa 25 mi öle bişeydi. ha unutmadan sen 2-3 saat uyuyacaksan demekki öteki arkadaşlar hiç uyuyamayacak
    Sen yağınıda filtrenide kap gel halledelim senin işi de
    ANGARAJ

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 32 kullanıcı var. (0 üye ve 32 misafir)

Bu Konudaki Etiketler