Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Suzuki DL650 vstrom
    Himmm bazlama ustu kofte ve balli yogurt canim cekti simdi,

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Okan Sinan Ocan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW K1200GT (Helga) BMW S1000XR M Sport
    Alıntı kaantarik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Himmm bazlama ustu kofte ve balli yogurt canim cekti simdi,
    Yarına kadar sabret
    DAHA GİDİLECEK ÇOK YOL ,ÖĞRENECEK ÇOK ŞEY VAR

Bulent78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Motor çok kirliydi, sıkıldım evde, çıktım aşağıda motoru yıkadım, zincir de yağ kalmamıştı, vurdum bir kutu balata spreyini, arkasından da yağladım, çektim evin önüne, yarın Kızılcahamam yolunu bekliyoruz bakalım, ramazan sayesinde 1 aydır gezmiyodu kimse, dolayısıyla ben de, özlemişim yaw, şimdiden özlemişim yani
    karapara bunu beğendi.
    ANGARAJ
    Whatever it is, it's better in the wind.
    Only a biker knows why a dog sticks his head out of a car window.

Motosikleti
    Alıntı Bulent78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motor çok kirliydi, sıkıldım evde, çıktım aşağıda motoru yıkadım, zincir de yağ kalmamıştı, vurdum bir kutu balata spreyini, arkasından da yağladım, çektim evin önüne, yarın Kızılcahamam yolunu bekliyoruz bakalım, ramazan sayesinde 1 aydır gezmiyodu kimse, dolayısıyla ben de, özlemişim yaw, şimdiden özlemişim yani
    Bende akşam yemeği yemedim , sabah kahvaltıda etmeyeceğim . Köftelere yer hazırlamak lazım dimi ama
    Bulent78 ve nezih77 bunu beğendiler.

ejlover - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Yamaha R1
    Gecenin 2si oldu saat yazilmamis hala? Biz bi grup 12'de cikicaz yola o zaman. Yolda ya da sultan koftede falan bulusuruz sanirim bu durumda :(
    2016 BMW S1000RR
    2012 Yamaha R1
    2011 Kawasaki Ninja 250R

Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Alıntı ejlover adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gecenin 2si oldu saat yazilmamis hala? Biz bi grup 12'de cikicaz yola o zaman. Yolda ya da sultan koftede falan bulusuruz sanirim bu durumda :(
    Yaw sizin bizden geç çıkmanız lazım be Uğur, R1 geçtiğimiz günler geride kaldı yani
    ejlover bunu beğendi.
    ANGARAJ

Motosikleti
    Saati yazmak için seni bekledik be uğurcum hatamı ettik yani...

Saati yazıyorum

Saat 11:00 da Eskişehir yolu Opet içerisindeki cafes fırından çıkıyoruz arkadaşlar , gecikenler arkadan çıkıp Sultan köftede bizimle buluşsun lütfen.

Sevgilerimle
    ejlover bunu beğendi.

ejlover - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Yamaha R1
    Alıntı Bulent78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yaw sizin bizden geç çıkmanız lazım be Uğur, R1 geçtiğimiz günler geride kaldı yani
    Abi 12de cikariz ozaman biz de 11 de cikalim dedim ama uyumus herkes :( Biz yetisiriz arkadan da direkt kofteciye mi geciceksiniz? Biz en az 5-6 kere Kargasekmezi iner cikariz Kizilcahamam icine girmeden

Alıntı oocan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Saati yazmak için seni bekledik be uğurcum hatamı ettik yani...

Saati yazıyorum

Saat 11:00 da Eskişehir yolu Opet içerisindeki cafes fırından çıkıyoruz arkadaşlar , gecikenler arkadan çıkıp Sultan köftede bizimle buluşsun lütfen.

Sevgilerimle
    Eyvallah hocam Saat gelmeyince biz 12 diye program yaptik. Benim erken donmem lazim bi de. Simdi ulasamadim herkes uyumuys :( Biz arkadan yetisiriz. Siz viraj yapmayacak misiniz?
    2016 BMW S1000RR
    2012 Yamaha R1
    2011 Kawasaki Ninja 250R

unalx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fzr6
    Aslında ben de bu geziyi bekliyordum ama öğleye kadar biraz işim var.. inşallah köftecide size yetişebilirim...
    (The value of life can be measured by how many times your soul has been deeply stirred. © Soichiro Honda)

Motosikleti

Eyvallah hocam Saat gelmeyince biz 12 diye program yaptik. Benim erken donmem lazim bi de. Simdi ulasamadim herkes uyumuys :( Biz arkadan yetisiriz. Siz viraj yapmayacak misiniz?
    Viraj yapıcam Uğurcum sen kamera ayarladınmı ?

eRRRen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R----Suzuki GSXR600
    Alıntı oocan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ankaralı arkadaşlar ,

Eren kardeşmizi patronları rehin almış durumda , bugün 5 dakika uğrayalım dedik daha bir çay içmeden güvenlikle haber yollayıp "araba alacaklarsa alsınlar yoksa dükkanın önünü kapatmasın motorcular " demişler. Sonradan öğrendiğimize göre gelen müşteriler bizim kapının önündeki motorlara takılıp içeri girmeyince patronların tepesi atmış Ereni pazar günüde çalıştıracaklarmış. Yarın operasyon yapıp önce kardeşimizi kurtarıyoruz sonra yola çıkıyoruz ona göre
    çok fena durumdayim okan abicim dünde bu günde uzaktan seyrediyorumya sizleri :( 11de sizi uğurladım arkafanda uğurlar geldi pesinisden su dokucem artik o duruma geldim diyorumki yazları işi biraksamda kışlarimi çalışsam sezon kapanınca :p
    karapara ve ejlover bunu beğendiler.

Redmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 500
    Herkese selamlar,

Buğra ile Şener Ankara'dan sağ-salim Bursa'ya geldiler ve 2 gün Bursa'nın tozunu attıktan sonra dün Akçay'a doğru devam ettiler, Eskişehir'de tekrar buluşucaz kısmetse...

Ben de Kocaeli MT-deki arkadaşlarla tanıştım, sizden iyi olmasın hepsi harika insanlar, aslında buradan neşeli fotoğraflar paylaşma niyetindeydim ama malesef dün akşam motosiklet kazası sonucu @v max nickli "Emrah" kardeşimizi kaybettik, mekanı cennet olsun.

merhaba ankara
    karapara, nezih77 ve ejlover bunu beğendiler.
    [B]Benim Sürdüğüm Hayatın Geri Vitesi Yok...Geçmişimi Sadece Dikiz Aynasından Seyrediyorum[/B]

Motosikleti
    KTM DUKE 125
    Merhaba arkadaşlar eğer kabul ederseniz bende aranıza katılmak istiyorum Ankaralı değilim ama 10 yıldır buradayım. Motosiklet mazim geçen ay başladı Çok şey kaybetmişim çook.
    karapara, nezih77, Satharian ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Alıntı kızılbere adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba ankara
    Merhaba dünyalı

---------- Post added at 17:50 ---------- Previous post was at 17:48 ----------

Alıntı borasahin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar eğer kabul ederseniz bende aranıza katılmak istiyorum Ankaralı değilim ama 10 yıldır buradayım. Motosiklet mazim geçen ay başladı Çok şey kaybetmişim çook.
    Hoşgeldiniz

Motosikleti
    Suzuki DL650 vstrom
    Herkese cok tesekkurler cok zevkli bi gezi oldu Okan hocam devamini bekliyoruz...
    karapara ve ejlover bunu beğendiler.

Motosikleti
    Herkese cok tesekkurler cok zevkli bi gezi oldu Okan hocam devamini bekliyoruz...
    Önümüzdeki hafta cumartesi sabah 7 de eskişehire teker döner bekleriz ...
    karapara bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda CB125E/NC700x
    Geziye katılan herkese selam eder tanıştığımız tüm arkadaşlara değerli sohbetleri için teşekkür ederim..

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:28 ----------

Alıntı Redmoon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese selamlar,

Buğra ile Şener Ankara'dan sağ-salim Bursa'ya geldiler ve 2 gün Bursa'nın tozunu attıktan sonra dün Akçay'a doğru devam ettiler, Eskişehir'de tekrar buluşucaz kısmetse...

Ben de Kocaeli MT-deki arkadaşlarla tanıştım, sizden iyi olmasın hepsi harika insanlar, aslında buradan neşeli fotoğraflar paylaşma niyetindeydim ama malesef dün akşam motosiklet kazası sonucu @v max nickli "Emrah" kardeşimizi kaybettik, mekanı cennet olsun.
    Allah rahmet eylesin, geride kalanlara sabır versin...Mekanı cennet olsun İnşaalah...

Buğün TURGAY ve BÜLENTİ görünce çok sevindim gezide, resmen özlemişim...Erhan,Koray chopper,Buğra,Şener,Hüseyin,Yuunus,Koray ZZR, Fatih Honda, Fatih Kuvvet Mira,Ünalx,Eren,Turgay ve Bülent... Sizlerle de bir araya gelelim en kısa zamanda.....

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:34 ----------

İsimleri telefondan bir çırpıda yazdım eski arkadaşlardan unuttuğum arkadaş varsa kusura bakmasın şimdiden..
    Satharian, trgy, nezih77 ve 3 diğerleri bunu beğendiler..
    ‘’ http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/98835-mt-camiasi-bir-el-atar-mi-yazilarinizla-motosiklet-askima-yardim-edin-lutfen.html’’ konusuna destek veren herkese teşekkür ederim...Sevgiyle kalın,

Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Alıntı Redmoon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese selamlar,

Allah rahmet eylesin, çok üzüldüm. Bugün bizim gezdiğimiz arkadaşlardan biri de bir kazayı hafif sıyrıklarla atlattı, yüreğimizi ağzımıza getirdi valla.

Alıntı karapara adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geziye katılan herkese selam eder tanıştığımız tüm arkadaşlara değerli sohbetleri için teşekkür ederim..

Allah rahmet eylesin, geride kalanlara sabır versin...Mekanı cennet olsun İnşaalah...

Buğün TURGAY ve BÜLENTİ görünce çok sevindim gezide, resmen özlemişim...Erhan,Koray chopper,Buğra,Şener,Hüseyin,Yuunus,Koray ZZR, Fatih Honda, Fatih Kuvvet Mira,Ünalx,Eren,Turgay ve Bülent... Sizlerle de bir araya gelelim en kısa zamanda.....

İsimleri telefondan bir çırpıda yazdım eski arkadaşlardan unuttuğum arkadaş varsa kusura bakmasın şimdiden..
    Abi valla ben de özlemişim, kaç zamandır görüşmüyoruz ya, ramazan milleti dağıttı resmen, akşam Korayların yanına geri dönmeyi ciddi ciddi düşündüm valla sen diyince Sezon bitmek üzere, önümüzdeki haftasonu Eskişehire gideceğiz, inşallah bizimkilerden de kalabalık grup gelir, Turgay geliyor, Okan abi zaten yazmış sabah 7 de çıkarız diye. Valla şimdiden o gezinin heyecanı sardı beni de o derece yani, yol yapmayı özlemişim resmen. Bizimkilerden de ses yok, önümüzdeki hafta sonu eskişehir dolayısıyla bir kısmımız olmayacak ama ondan sonraki hafta sonuna herkesi zorla listeye yazıp biyerlere gidelim bence
    Satharian, karapara, trgy ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
    ANGARAJ

trgy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD xl 883
    Güzel bir geziydi yine çok keyifli ve de verimli vakit geçirdik,Okan Hoca'nın tecrübelerinden istifade etme şansımız oldu teşekkür ederiz , arkadaşın kazası biraz tadımızı kaçırsa da fazla bir hasarın olmaması sevindiriciydi , korumalar! korumalar! korumalar! yine önemini görmüş olduk , Eskişehir için hafta içi bir toplaşma yapar ayrıntıları konuşuruz.
    Satharian ve karapara bunu beğendiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 147 kullanıcı var. (0 üye ve 147 misafir)

Bu Konudaki Etiketler