Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    henüz yq
    bi knuda bilginize danışmak istiorum ankarada bildiğiniz a2 ehliyet veren uygun fiyatlı bi sürücü kursu war mı 19 mart a kdr bu işi halletmem gerekte çok sağolun yardımkarınız için

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha MT-09 TRACER
    r3n ne oldu potansiyel alıcı almadı mı motoru ???
    merak ettim...

Motosikleti
    honda cbr 125
    Alıntı R3N adlı üyeden alıntı Mesajı göster

bu arada benim motora iyi dedikçe nazar değiyor , plakalığın tek vidası düştü , kısa farımda yandı , babamı kandırma aracı olarak kullanırız hiç olmazsa iyi tarafından bakmak lazım
    masallah diyelim yaw.. satilmadan once aman dursun yerinde vidalar.. :]

Alıntı R3N adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    toplamda 3250 km de iki vida kaybetmiş durumdayım
    plakalık motorun parçası değil yalnız alper abi sonradan takılıyor
    vidalar kopegin olsun canim kardesim..

hesabi da belese getirebilirdik anatolya da ama siz eglenmeyi tercih ettiniz.. alla alla

Alıntı imacosfx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sevgili dostlarım..
    11 Mart 2007 (Yarın) Saat 14.00'te Mamak - Muhsin Ertuğrul Sahnesi'nde "İPSİZ RECEP (Emice)" oyunumuzu sahneleyeceğiz..
    Kuvay-i Milliye dönemlerinin anlatıldığı, yaşatıldığı bu güzel oyunda siz motosiklet tutkunu abilerimi de görmek isterim.. Oyunda "Hamza" rolündeyim.. Hepinizi bekliyorum.. Selamlar, Saygılar, Sıhhatler..

valla ben gelmek isterdim ama malesef bugun cesitli islerim var..
    ne zamandir bi tiyatroya gitmek istiyorum.. aslinda MT-Ankara Tiyatro Gecesi mi yapsak ?
    sizce de guzel olmaz mi ?

imacosfx, insallah oyununuz sorunsuz ve guzel gecer..
    selametle..

Alıntı bahadinli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben top case ıle yarısmıstım bı ara......ulen bı zıpladım kasıten baktım benı gecmıs gıdı.....ulen nereye gıdıon dedım koptum yakalım meretı....
    o da iyimis

Alıntı erginbay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    r3n ne oldu potansiyel alıcı almadı mı motoru ???
    merak ettim...

dusunuyo adam.. bakalm hayirlisi..

Shakulin

rayjay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1000RR
    Alıntı utku06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bi knuda bilginize danışmak istiorum ankarada bildiğiniz a2 ehliyet veren uygun fiyatlı bi sürücü kursu war mı 19 mart a kdr bu işi halletmem gerekte çok sağolun yardımkarınız için
    daha once baya bi yazildi 3-4 sf geri gitsen tanidik yerlerin bilgilerini bulursun

benim gorusum faideli bilgilere "ank a2 kurslari" diye bi baslik acalim dikkat ettim her gelen burda kurs soruyor direk oraya yonlendiririz burda da konu bolunmez
    [COLOR="Red"][B]Been here, done that before and survived[/B][/COLOR]

Motosikleti
    honda cbr 125
    Alıntı rayjay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    daha once baya bi yazildi 3-4 sf geri gitsen tanidik yerlerin bilgilerini bulursun

benim gorusum faideli bilgilere "ank a2 kurslari" diye bi baslik acalim dikkat ettim her gelen burda kurs soruyor direk oraya yonlendiririz burda da konu bolunmez

sponsor alioz onlari para kazaniyo buyuk patronlar.. ;)

o yuzden belese reklam yok oyle..

Shakulin

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    350 beyaz cava....hemde stylee...
    arkadaslar bugun fazlı koc,ruzgar mehmet ve topal huseyın kocun iskitlerdeki dukkanı basmaya gıttım daha dogrusu gıttık.....huseyınle bırbızımıze karsılıklı telde küfür ettık....bana gelde gs500ü nasıl alıyosan al dedı....bende yarın gelıyom öyle bı alacamkı motoru dedım....aldım yanıma 6-7kişi bastık dukkanı....ama oda hazırlıklıydı oda 2 araba adam getırmıs....tabı benım adamlar onlardna üstün cıkınca bısey yapamadılar......bende gs500 ü aldım yukledık arabaya getırdım eve..tamır işlerini kendım halletcem.....ama o topal hüseyının ötekını bacagınıda ben kırmazsam serefszmmmmmmmmmmm...........

ama eyce bı gun gecırdım....ınsallah yarın sehır dısına cıkmazsam bobını halletcem ve ortalın tozunu attırmaya baslayacam......

Forumdan Uzaklaştırıldı R3N - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    @bahadinli ne ettiniz öyle yau
    @erginbay abi eleman 1800 e alacaktım öyle bir hissiyata kapılmıştım, vitesleri de şak diye geçmezse diye endişe ediyorum dedi,bende düşün dedim

bu arada ulusan da bi tane çok temiz er6n var siyah, plakası da ayarlamış gibi 06 ev .. , ona bi niyetlendim ama maddi olarak çok zorlayacak gözüktü vazgeçtim, motoru satıp bir süre motorsuz kalmayı göze almadan büyütemez görünüyor benim durum

reDragon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    125 zn
    [QUOTE=R3N;596525bu arada ulusan da bi tane çok temiz er6n var siyah, plakası da ayarlamış gibi 06 ev .. , ona bi niyetlendim ama maddi olarak çok zorlayacak gözüktü vazgeçtim, motoru satıp bir süre motorsuz kalmayı göze almadan büyütemez görünüyor benim durum[/QUOTE]

mankenlerle gezip tozarken iyidi motor almaya gelincemi zorluyo
    125 ZN
    06 ZN 181

a2 için kursa yazıldım mayıs gibi alıcam.kursun adını yazmıyorum.reklam olmasın.merak ettiğim ankarada bu gezilere katılan bir kaç kişi mi sadece.sayısını bilmiyorum ama ankarada ki motorcuların katılımlarının daha da artabileceğini düşünüyorum.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı DENİZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    a2 için kursa yazıldım mayıs gibi alıcam.kursun adını yazmıyorum.reklam olmasın.merak ettiğim ankarada bu gezilere katılan bir kaç kişi mi sadece.sayısını bilmiyorum ama ankarada ki motorcuların katılımlarının daha da artabileceğini düşünüyorum.
    Hocam gayet iyi Kişi sayısı. 2 arkadaşımız şehir dışında 1 arkadaşımız dersanesı vardı 1 arkadaşımızın ayağı incildi 2 arkadaşımız daha ehliyetını almadı anliyacağın çok kişiyiz ama organizasyon eksiklerimiz oluyor Ankara Mt olarak Toparlanıcaz en yakın zamanda

r3n hala grand eagle mı kullanıyosun.memnunmusun.2.el , 0 fiyatı ve servisleri hakkında bilgilerini paylaşırmısın.

ninya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax 250 z plus
    Arkadaslar biz gecen sene çok sık bulusurduk Anatolia cafede benim işlerim dolayısıyla mesai saatleri uymadıgı için buluşmalara gelemiyorum. Ben bilkent Rollhouse da çalışıyorum Teknik eleman olarak. mesai saatlerimiz bazen :11.30-21:00 bazen de 15.30 : 24.00 gibi oluyor hafta içi izin kullanabiliyorum o sebeple uzun zamandır gelemiyorum. Eger bir gün Bowling oynamaya gelirseniz tanışırız. Hafta içi perşembeleri izinliyim o gün de kimseye uymuyor o yüzden gelemiyorum. Motoru değiştirmeye kararlıyım Juniors dan almak istiyorum motoru ama gel gör ki mesai saatlerinden dolayı ugrayamıyorum.

EĞER İSTERSENİZ BİR BOWLİNG TURNUVASI AYARLAYIM hEP BERABER GELİN HEM BULUSALIM HEM DE EĞLENELİM. 45 OYUN UZERI ADAM BAŞI 5 YTL OLUYOR. KATILIMCI NE KADAR FAZLA OLURSA O KADAR GUZEL OLUR HEM 1.Cİ OLAN KİŞİYEDE BİR KUPA HEDİYE EDERİZ. ANI OLUR . DÜŞÜNÜRSENİZ ROLLHOUSE DA BEKLİYORUM. İSMİM ALPER GECEN YIL BULUSMALARI BEN AYARLARDIM PRO O ZAMANLAR ASKERDEYDİ . BEKLİYORUM ARKADASLAR.
    SEVGİYLE KALIN.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı ninya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar biz gecen sene çok sık bulusurduk Anatolia cafede benim işlerim dolayısıyla mesai saatleri uymadıgı için buluşmalara gelemiyorum. Ben bilkent Rollhouse da çalışıyorum Teknik eleman olarak. mesai saatlerimiz bazen :11.30-21:00 bazen de 15.30 : 24.00 gibi oluyor hafta içi izin kullanabiliyorum o sebeple uzun zamandır gelemiyorum. Eger bir gün Bowling oynamaya gelirseniz tanışırız. Hafta içi perşembeleri izinliyim o gün de kimseye uymuyor o yüzden gelemiyorum. Motoru değiştirmeye kararlıyım Juniors dan almak istiyorum motoru ama gel gör ki mesai saatlerinden dolayı ugrayamıyorum.

EĞER İSTERSENİZ BİR BOWLİNG TURNUVASI AYARLAYIM hEP BERABER GELİN HEM BULUSALIM HEM DE EĞLENELİM. 45 OYUN UZERI ADAM BAŞI 5 YTL OLUYOR. KATILIMCI NE KADAR FAZLA OLURSA O KADAR GUZEL OLUR HEM 1.Cİ OLAN KİŞİYEDE BİR KUPA HEDİYE EDERİZ. ANI OLUR . DÜŞÜNÜRSENİZ ROLLHOUSE DA BEKLİYORUM. İSMİM ALPER GECEN YIL BULUSMALARI BEN AYARLARDIM PRO O ZAMANLAR ASKERDEYDİ . BEKLİYORUM ARKADASLAR.
    SEVGİYLE KALIN.

Bana uyar Ben her türlü organizasyona katılırım gelirim bilirsiniz

Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    güzel fikir bana da uyar

İstanbul'u gezdim geldim, hafta sonu toplaşırsak anlatırım. Diğer fuar kaçındaydı yau?
    Onur Yollarda
    Facebook: http://www.facebook.com/OnurYollarda
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1TqEwgGS4AHvdmULc9qoIQ

rayjay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1000RR
    Alıntı Prometheus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzel fikir bana da uyar

İstanbul'u gezdim geldim, hafta sonu toplaşırsak anlatırım. Diğer fuar kaçındaydı yau?

kacta baslio bilmiorum da 28 cuma dan hareket 1 nisan pazar arasi ordayim
    [COLOR="Red"][B]Been here, done that before and survived[/B][/COLOR]

Forumdan Uzaklaştırıldı R3N - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    pro hosgeldin , haftasonuna toplantı başlığı açalım , hatta mail gönderelim güvercin ucuralım katılım artsın

ninya nın fikir güzelmiş

deniz benim motorun ikinci el ederi 2300 ama 2200 e bırakanlar da var , sıfırı 3500 (plaka ruhsat dahil) , memnunum , servisleri suzuki servisleri , masai grand eagle diye de bi başlık var ordan da takip edebilirsin , toplantılarda ayrıntılı paylaşırız

Motosikleti
    honda cbr 125
    Alıntı ninya adlı üyeden alıntı Mesajı göster

SEVGİYLE KALIN.

vay.. 3 sene once ben de odtu bowling takiminda idim.. hatta ferdi ligde de oynadim bowling.

simdilik ara vermis durumdayim da bakalm belki geri donus olabilir.. bizden fatih, erdem flm devam ediyorlar oynamaya.. butun camiayi taniyorum zaten ABK durumlarindan dolayi

acaba var miydiniz siz ben yogun bi sekilde antremanlara gelip ligde oynuyorken ?
    kesin taniyorumdur o zmn..

guzel olur ama house ball ile atmak uzer beni.. top alsak da ustad gediz delse, delicesine oynasak, muhtesem falsolar versek.. ahh eski gunlerdeki gibi olsa sahane olur

nyse uzatmiim ben..

saygi + sevgi..

Shakulin

reDragon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    125 zn
    cuma aksamları olursa süper olur
    125 ZN
    06 ZN 181

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı shakulin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vay.. 3 sene once ben de odtu bowling takiminda idim.. hatta ferdi ligde de oynadim bowling.

simdilik ara vermis durumdayim da bakalm belki geri donus olabilir.. bizden fatih, erdem flm devam ediyorlar oynamaya.. butun camiayi taniyorum zaten ABK durumlarindan dolayi

acaba var miydiniz siz ben yogun bi sekilde antremanlara gelip ligde oynuyorken ?
    kesin taniyorumdur o zmn..

guzel olur ama house ball ile atmak uzer beni.. top alsak da ustad gediz delse, delicesine oynasak, muhtesem falsolar versek.. ahh eski gunlerdeki gibi olsa sahane olur

nyse uzatmiim ben..

saygi + sevgi..

Shakulin
    Ben de Siirt YSE (Yol Su Elektrik spor) Bowling takımındaydım....

Atalım hafta sonu bi turnuva.....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Motosikleti
    honda cbr 125
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de Siirt YSE (Yol Su Elektrik spor) Bowling takımındaydım....

Atalım hafta sonu bi turnuva.....

buyuksun abi..

tut elimizden, ogret bize..
    teknik-taktik ne olursa.. antrenorum ol abi, olmadi menejerlik flm.. paraya para demeyiz abi.. off..

Shakulin

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 129 kullanıcı var. (0 üye ve 129 misafir)

Bu Konudaki Etiketler