Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    talip333 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    125 MH Drift (2012)
    saat kaçta orda oluyorsunuz teneke görürsem birisinin elinde alır kafasına atarım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Redmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 500
    Alıntı Bulent78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sorma yaw, sirf bu yuzden shadow almaktan vazgectim haci, hayir 3 kati motor hacmine yukselticem ama alet yavas gidicek, milletin sirtini gorecem, ne anladim ben bu isten
    Buğra ve senin için bu videoyu paylaşıyorum, mesajı alan alır zaten

Taylan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR
    Benden istediğiniz gazyağlarını bugün dağıtıma sokuyorum. Üzerime yük oldu, veremedim.
    Selçuk, 6 gibi sana uğrarım. Hem senin istihkakını veririm hem de birlikte "Yunusgil"e geçeriz.
    Erhan, seninkini de Selçuk'a bırakayım oradan alır mısın? Sonuçta orası daha kolay ulaşabileceğin bir yer.
    Yunus ve Ünal'ınkini de Yunuslara bırakırım.
    Böylece üstümden bu yük kalkmış ve görev tamamlanmış olur.
    erro bunu beğendi.

Bulent78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Alıntı Redmoon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Buğra ve senin için bu videoyu paylaşıyorum, mesajı alan alır zaten

Ama sen de hep boyle mizikcilik yapiyosun, hep sukoyveriyosun Korayim Bi agiz tadiyla espri yaptirmiyon, hep kaba kuvvet hep siddet, Jack Bauer gibisin masallah

Alıntı trgy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Saksı değilim ben bana soracaksınız er-5'i ellağm .
    Olm bi an seni Erol Buyukburc gibi dusundum, gulmekten yanaklarim agridi o derece

Er5 i sormuyoz turgayim, soracak olsak sana sorariz zaten, biz Bugrayla cbf500 hastasiyiz biraz, Er5 den daha fazla begeniyoz, motor olarak degil de tip olarak, motor olarak cok farklari yok cbf500 de 57beygir sanirsam, ama biraz daha agir er5 e gore, dolayisiyla performans olarak zaten fark yok sayilir, biz tipini daha cok begeniyoz olay bu. Dun baktim izmir de bi tane 6900 e er5 ilani vardi, temizse fena degil gibi duruyor, e biraz da pazarlikla alinabilir bir fiyat, daha dogrusu 50 beygirlik makinayi o fiyatlardan da daha ucuza alabilecegin baska bir japon yok. cbf500 8-10 arasi fiyatlar. Daha fazla isteyen de var da o parayi veren adamin da aklina sasarim. Onumuzdeki seneyi er5 le gecirirsem, sonraki seneye er6n yine zora girer. 2013 u de benim makinayla gecirirsem, 2014 e artik er6n alacak para olur krediyle falan. O kadar da beklemek istemiyom anliyo musun benii, hem er5 in de tadina bakayim, cbf500 olsa satmadan bikac sene bile binebilirm yani.Ama bunlar icin kredi cekmek lazim, gecen gun msj geldi bankadan, maas musterilerimize ozel dusuk faizli kredi olanaklarimiz diye, ulen dedim kokusunu aldilar heralde siz bankacilar yok musunuz sizzz Sonuc olarak kafa karisik yanii.
    ANGARAJ
    Whatever it is, it's better in the wind.
    Only a biker knows why a dog sticks his head out of a car window.

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    er6n forumunda bi bebe 12500 den 9000 e indirmiş..motor tertemiz diyo...adam belinden rahatsızmış...al git demiş...adam hala 8000 lira teklif edecem diyo..kalayladım bende sinir oldum adama...ilanlara baktım eğer ilanda olsaydı ben verip alacaktım moturu...

Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    er6n forumunda bi bebe 12500 den 9000 e indirmiş..motor tertemiz diyo...adam belinden rahatsızmış...al git demiş...adam hala 8000 lira teklif edecem diyo..kalayladım bende sinir oldum adama...ilanlara baktım eğer ilanda olsaydı ben verip alacaktım moturu...
    O kadar da olmaz, gordum topigi dun, iyi demisin, utanmasa ustune para ver alayim diyecek adam yaw. Valla 9 a ben bile kasardim ama tabii once benim motorun satilmasi lazim ne yazik ki...
    ANGARAJ

trgy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD xl 883
    Onumuzdeki seneyi er5 le gecirirsem, sonraki seneye er6n yine zora girer. 2013 u de benim makinayla gecirirsem, 2014 e artik er6n alacak para olur krediyle falan. O kadar da beklemek istemiyom anliyo musun benii, hem er5 in de tadina bakayim, cbf500 olsa satmadan bikac sene bile binebilirm yani.Ama bunlar icin kredi cekmek lazim, gecen gun msj geldi bankadan, maas musterilerimize ozel dusuk faizli kredi olanaklarimiz diye, ulen dedim kokusunu aldilar heralde siz bankacilar yok musunuz sizzz Sonuc olarak kafa karisik yanii.
    Hacı aklında er6n varsa onu almaya uğraş kışın illa ki fiyatlar düşecek 12-13 çok uçuk rakamlar , 9- 10 dan fazlası verilmez 2 yıl önce 8 küsüre alan arkadaşım vardı ki yıl 2012 olmuş, cbf 500 ü hiç yazmıyorum bile zaten ha tamam o da çok güzel ama fiyatını çok abartıyolar, şunu da söyleyeyim bu familyadan tam hayalindekini değil de diğer muadillerinden ucuz olanı aldığında (er-5 gibi) muhtemelen hevesini alacaksın diğerlerine ilgin azalacak, bende de öyle oldu ducati monster diye eriyip bitiyordum ama bu er-5 gazımı aldı baya bi , e doğal olarak çıtayı da yükseltti, yani demem o ki en sevdiğin er6 n se sabret onu al .Ortada bi selçuk abi'nin gsr örneği var illa ki bi kelepir bulunur.
    Redmoon ve Bulent78 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Honda CB125E/NC700x
    Bende PARA YOK O MOTORU ALAMAM derseniz... %100 ALAMAZSINIZ... Kişisel gelişim zırvalıklarından bende hiç hazzetmem ancak %100 doğru olan bazı şeyler de kişisel gelişim adı altında anlatılıyorsa bunları da şöyle bir düşünmek lazım değil mi???
    ''Robert Collier'' diye bir adamın 1920lerde yazdığı '' ÇAğların Sırrı'' isimli kitabı okumanızı tavsiye ederim. Zira burada belirtilen bir çok şey MEvlanın Mesnevisinde de yer almak da..
    Ayrıca herkesin dini inancına saygım vardır, hristiyan,müslüman,hindu vs..farketmez.. İslam öğretisinde de bahsedilen ''Kabul edileceğine MUTLAK İnançla yapılan DUA'' ve '' Allah'ın bu duaya icabet edeceği '' gerçeği bu kitabın yazarı tarafından anlatılmış aslında...
    ''Rabbiniz şöyle buyurdu: Bana dua edin, icâbet edeyim''(Mü’min, 60)
    “Bütün ihtiyaçlarınızı Allah’tan isteyin, hatta ayakkabı bağınızı bile!.. Çünkü Allah kolaylaştırmazsa, ayakkabı bağını elde etmeniz bile kolay olmaz!” (Beyhakî, Şuab, II, 41/1118)

Burada İslamiyet vs.. anlatmak değil derdim..Burada derdim ister DUA deyin, ister düşünce gücü, ister çağların sırrı ... İnsan HİÇ TEREDDÜT ETMEDEN OLACAĞINA %100 İNANDIĞI ŞEYİ YAŞAR GEÇEK HAYATTA...... ''Akıllıya 40 kere deli dersen deli olur'' ...... Gelecek derste konuya HİPNOTİZMA ve bilinçaltının gücü ile devam edeceğiz

Düşünsenize BING BANG, modern atom teorisi vs.. de herşeyin atomdaki elektronlar ile çekirdek arasında bile ''BOŞLUK (VOID'' olduğunu , evrenin %73 küsürünün ''kara enerjiden, boşluktan(VOID)'' oluştugunu söylüyor. Aslında Atom dediğimiz şeyde,bizim bedenimizde, evren dediğimiz şeylerde,kısaca herşey enerjiden ve BOŞLUKTAN oluşuyor..Biz VARlık mıyız? BOŞluk muyuz? (El cevap BoŞLUĞUZ?) ...yine aldım gazı kafa ütülüyorum yaw..

ÖZETLE : Bu motoru ALAMAM DERSENİZ ALAMAZSIN........ Bütün ihtiyaçlarınızı isteyin, hatta ayakkabı bağınızı bile!..
    Satharian bunu beğendi.
    ‘’ http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/98835-mt-camiasi-bir-el-atar-mi-yazilarinizla-motosiklet-askima-yardim-edin-lutfen.html’’ konusuna destek veren herkese teşekkür ederim...Sevgiyle kalın,

SEÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GSR600
    Alıntı Taylan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benden istediğiniz gazyağlarını bugün dağıtıma sokuyorum. Üzerime yük oldu, veremedim.
    Selçuk, 6 gibi sana uğrarım. Hem senin istihkakını veririm hem de birlikte "Yunusgil"e geçeriz.
    Erhan, seninkini de Selçuk'a bırakayım oradan alır mısın? Sonuçta orası daha kolay ulaşabileceğin bir yer.
    tamamdır. gerçekten sözünün eri adammışsın laf ağzımdan çıktı bir kere diyorsun.
    Taylan bunu beğendi.
    ÖNCE LAFA BAKARIM, LAF MI DİYE. SONRA ADAMA BAKARIM, ADAM MI DİYE...

Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Valla er6n hep kafamda var zaten, guc olarak daha fazlasina ihtiyacim olacagini hic sanmiyorum ilerde, ama tarz degistirebilirim, ya da cok begenirsem ilerde yeni modelini falan alabilirim. Yani cbf 500 alasim var daha ucuz oldugu icin ama fiyatlarini gordukce 1- 2 lira daha kasip er6n alirim diyorum.Hatta er6n fiyatina cbf500ler var anlam veremiyorum, millet neyle kapli zannediyosa motorunu Bi taraftan er5 al bir iki sene kullan diyorum, obur taraftan, ulan hergun motor ustundesin, kir kicini 250 lik motorunla ekonomi yap biraz diyorum, para biriktir biraz, ilerde er6n icin daha az kredi cekersin diyorum, boyle kendi kendimle tartisip duruyorum, yakindir kafa goz dalacam kendime

Osman Abi o bosluklar ben de fazla yok, kilo aldikca doluyolar Bu motoru da zaten kafayi kirip almistim, yani dedigin gibi alicam uelaynn moduna girersem alirim, ama iste hep bi ekonomi dusunuyoruz, keske maasim iki kati olsa da hic dusunmeden alsam ama iste dusunup duruyorum. Alamam diye bisey yok kesinlikle, hatta kesin alicam zaten orda sikinti yok, sadece zamani belli degil, simdi almak istiyorum ama zorluyor iste. Alicam ulen alicammm, sonra da vurucam kirbaci vurucam kirbaciiii
    ANGARAJ

Motosikleti
    Honda CB125E/NC700x
    Alıntı talip333 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    saat kaçta orda oluyorsunuz teneke görürsem birisinin elinde alır kafasına atarım
    Talip bende de MOTORLARIN ATASI, 250,500,750 1000,1250 gibi YÜKSEK CC lerin EFENDİSİ CB125E (Eşşiz motosikletin ''E'' si) var.... Toprak yol şehir dışı gezilerinde 250 cc cruiser motosiklet sürücüsü arkadaş arkadan gelerek toz maskesi kullanıyor...
    talip333 bunu beğendi.
    ‘’ http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/98835-mt-camiasi-bir-el-atar-mi-yazilarinizla-motosiklet-askima-yardim-edin-lutfen.html’’ konusuna destek veren herkese teşekkür ederim...Sevgiyle kalın,

Redmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 500
    Bence şöyle fıstık yeşili bir ER-6 N al gitsin, çok düşünecek birşey yok
    Bulent78 bunu beğendi.

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Alıntı Taylan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi erhanın malzemeyide bana bırakabilirsin,
    Ekseriyete uğruyor, Bi köşede ona verdik bülentten sonra fakirhanemizde

Valla er6n hep kafamda var zaten, guc olarak daha fazlasina ihtiyacim olacagini hic sanmiyorum ilerde, ama tarz degistirebilirim, ya da cok begenirsem ilerde yeni modelini falan alabilirim. Yani cbf 500 alasim var daha ucuz oldugu icin ama fiyatlarini gordukce 1- 2 lira daha kasip er6n alirim diyorum.Hatta er6n fiyatina cbf500ler var anlam veremiyorum, millet neyle kapli zannediyosa motorunu Bi taraftan er5 al bir iki sene kullan diyorum, obur taraftan, ulan hergun motor ustundesin, kir kicini 250 lik motorunla ekonomi yap biraz diyorum, para biriktir biraz, ilerde er6n icin daha az kredi cekersin diyorum, boyle kendi kendimle tartisip duruyorum, yakindir kafa goz dalacam kendime

Osman Abi o bosluklar ben de fazla yok, kilo aldikca doluyolar Bu motoru da zaten kafayi kirip almistim, yani dedigin gibi alicam uelaynn moduna girersem alirim, ama iste hep bi ekonomi dusunuyoruz, keske maasim iki kati olsa da hic dusunmeden alsam ama iste dusunup duruyorum. Alamam diye bisey yok kesinlikle, hatta kesin alicam zaten orda sikinti yok, sadece zamani belli degil, simdi almak istiyorum ama zorluyor iste. Alicam ulen alicammm, sonra da vurucam kirbaci vurucam kirbaciiii
    Olm akıllı ol işte seneye alırsın diyoruz sana sen dinle beni bak
    ANGARAJ

Motosikleti
    Honda CB125E/NC700x
    ...... keske maasim iki kati olsa da hic dusunmeden alsam ........
    Bu düşünceyi değiştir abi çok kolay yaw...
    Ben edebiyat vs anlamam meseleyi anlatamamışım Bülentim sen şu kitabı bir oku lütfen?? En fazla hayatından toplamda 5 saat ayıracaksın....

Bülent NE KADAR AĞIRSAN o kadar çok BOŞLUK var demek ki?? Kendimi boşluğa bırakıp boşluk olarak boşluk içinde kaybolup hem hal mi olsam ne?

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı karapara adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende PARA YOK O MOTORU ALAMAM derseniz... %100 ALAMAZSINIZ... Kişisel gelişim zırvalıklarından bende hiç hazzetmem ancak %100 doğru olan bazı şeyler de kişisel gelişim adı altında anlatılıyorsa bunları da şöyle bir düşünmek lazım değil mi???
    ''Robert Collier'' diye bir adamın 1920lerde yazdığı '' ÇAğların Sırrı'' isimli kitabı okumanızı tavsiye ederim. Zira burada belirtilen bir çok şey MEvlanın Mesnevisinde de yer almak da..
    Ayrıca herkesin dini inancına saygım vardır, hristiyan,müslüman,hindu vs..farketmez.. İslam öğretisinde de bahsedilen ''Kabul edileceğine MUTLAK İnançla yapılan DUA'' ve '' Allah'ın bu duaya icabet edeceği '' gerçeği bu kitabın yazarı tarafından anlatılmış aslında...
    “Bütün ihtiyaçlarınızı Allah’tan isteyin, hatta ayakkabı bağınızı bile!.. Çünkü Allah kolaylaştırmazsa, ayakkabı bağını elde etmeniz bile kolay olmaz!” (Beyhakî, Şuab, II, 41/1118)

Burada İslamiyet vs.. anlatmak değil derdim..Burada derdim ister DUA deyin, ister düşünce gücü, ister çağların sırrı ... İnsan HİÇ TEREDDÜT ETMEDEN OLACAĞINA %100 İNANDIĞI ŞEYİ YAŞAR GEÇEK HAYATTA...... ''Akıllıya 40 kere deli dersen deli olur'' ...... Gelecek derste konuya HİPNOTİZMA ve bilinçaltının gücü ile devam edeceğiz

Düşünsenize BING BANG, modern atom teorisi vs.. de herşeyin atomdaki elektronlar ile çekirdek arasında bile ''BOŞLUK (VOID'' olduğunu , evrenin %73 küsürünün ''kara enerjiden, boşluktan(VOID)'' oluştugunu söylüyor. Aslında Atom dediğimiz şeyde,bizim bedenimizde, evren dediğimiz şeylerde,kısaca herşey enerjiden ve BOŞLUKTAN oluşuyor..Biz VARlık mıyız? BOŞluk muyuz? (El cevap BoŞLUĞUZ?) ...yine aldım gazı kafa ütülüyorum yaw..

ÖZETLE : Bu motoru ALAMAM DERSENİZ ALAMAZSIN........ Bütün ihtiyaçlarınızı isteyin, hatta ayakkabı bağınızı bile!..
    buradan "madde mi? ruh mu?" ya da "idealizm mi? materyalizm mi? sorusunu tartışıp,diyaletik materyalizm den çıkılabilir...

şaka bi yana maddeyi istemek bir motivasyon iken paranın varlığı ise bir durum bildirir...bu adam elbette bu motoru maddi açıdan alabilecek güce erişebilecektir. zira kurduğumuz hayaller gerçekçi...Ama insan bunu 3 sezon sonra değil önündeki sezonda nasıl yapacağının yollarını aramakta ve hayıflanmakta...

Motosikleti
    Honda CB125E/NC700x
    Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi erhanın malzemeyide bana bırakabilirsin,
    Ekseriyete uğruyor, Bi köşede ona verdik bülentten sonra fakirhanemizde
    Olm akıllı ol işte seneye alırsın diyoruz sana sen dinle beni bak
    Yunus senin yağda hala bende, geçen hafta uğrayamadım iş güç... bu hafta sonu bir aksilik olmazsa uğrarım inşaallah....

SEÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GSR600
    Alıntı karapara adlı üyeden alıntı Mesajı göster

dua etmek işin manevi kısmı isteyen eder duasını.... esas olan seninde dediğin gibi istemek ama isterken de ulaşabileceğin bir hedef olmalı.sana bu yönde katılıyorum.kendi hikayemi bir toplanmamızda anlatırım.
    karapara ve makseli bunu beğendiler.
    ÖNCE LAFA BAKARIM, LAF MI DİYE. SONRA ADAMA BAKARIM, ADAM MI DİYE...

Motosikleti
    Honda CB125E/NC700x
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ...Ama insan bunu 3 sezon sonra değil önündeki sezonda nasıl yapacağının yollarını aramakta ve hayıflanmakta...
    ..Böyle durumda ben '' RABBİM (kimileri,evrenden,kimileri sonsuz akıldan,kimileri bilinçaltından) önümüzdeki sezon senden bir adet ER6n istiyorum '' derim ancak burada kritik olan durum buna MUTLAK İNANÇ ve GERÇEKLEŞECEĞİNDEN EN UFAK ŞÜPHE DUYMAMAKTIR.... Bu durumda BİLİNÇALTI devreye girer ve ona giden yolu ALLAH'ın(kimilerine göre evrenden,kimileri sonsuz akıldan,kimileri bilinçaltından) izniyle bulur.. Bilinçaltı kullanmamız ereken MÜTHİŞ bir güçtür .

MUTLAK İNANÇ ve GERÇEKLEŞECEĞİNDEN EN UFAK ŞÜPHE DUYMAMAK ne demek ??? Bazen hani deriz ya '' Aldığımız nefesi veremezsek ölürüz, belki 5 sn sonra ölürüz kim bilir? Amma sslında aklımızın derinliklerinden yok canım en az 60 yaşına kadar yaşarız geçer '' İŞTE bu düşünce yapısında ŞÜPHE VARDIR, MUTLAK İNANÇ yoktur.. Bilinçli aklı 5 sn sonra ölebleceğini söylesede bilinçaltı akıl ona inanmaz...

Düşünsenize balıklar,algler,mikroplar,güneş,galaksiler vs..kainattaki herşey halihazırda insanoğluna hizmet etmektedir, görevleri budur yani herşey BANA,BİZE hizmet ediyor...

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:31 ----------

[QUOTE=SEÇ;2772549]dua etmek işin manevi kısmı isteyen eder duasını.... esas olan seninde dediğin gibi istemek ama isterken de ulaşabileceğin bir hedef olmalı.sana bu yönde katılıyorum.kendi hikayemi bir toplanmamızda anlatırım.[/QUOTE

Selçuk dediğim gibi insan buna ne derse dersin ister dua,ister başka birşey... Bize hizmet kainattaki tüm enerjiden düşünerek istemek lazım..Hikayeni merak ettim doğrusu..
    GaCCaLL ve Satharian bunu beğendiler.

Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Len Ankara felsefe klubu uyeleriii,

Aspava da yert ayirtma isi noldu olm, ben aksama kadar calisacam, Huseyin ayirttiririz diyodu, su ise bi el atin da aksam mal gibi kalmayalim aspava kapisinda

Alacam o er6n i alacamm ama Yunus yallisi kafami celiyo, bu arada encok ben mi geliyom olm ilk koseyi bana verdin gelmiyim mi lan he gelmiyim mi, istenmiosak gelmiyelim olm, hayir eve yuk olmamak adina siz de yemek de yemiyorum yani daha ne yapayimmm
    ANGARAJ

Motosikleti
    Honda CB125E/NC700x
    Çoğu kişi inanmaz,hadi canım atma der amma velakin iş hayatında ve hayatta karşılaştığım bir çok problemimi inanın bilinçaltım sayesinde genelde rüyada veya aniden,pat diye, Gökten Aniden geldi şekliyle çözerim ben... Problem varsa siz problemi değil olasını istediğiniz durumu düşünürseniz çözüme giden yolu bilinçaltı bulur merak etmeyin.... Kafa ütülüyorum biliyorum amma aslında halihazırda SONSUZ ER6n alacak gücü olan insanların nasıl alacağım diye düşünmesi beni üzdüğü için BİLİNALTININ ve evrensel akıla dikkat çekmek istedim...

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:44 ----------

Len Ankara felsefe klubu uyeleriii,

....su ise bi el atin da aksam mal gibi kalmayalim aspava kapisinda .....
    Merak etme ÇEKİRGE AKŞAMA ASPAVADA size yer var... Amma beni kızdırırsanız DÜŞÜNCE GÜCÜYLE tüm masaları doldurur size yer mer bırakmak ona göre...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 10 kullanıcı var. (0 üye ve 10 misafir)

Bu Konudaki Etiketler