Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    Redmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 500
    Satharian bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı Bulent78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bi tanidik 8250 tl ye 2000 modelini almisti, baya temizdi, ordan bi fiyat cikar iste kafana gore

Dervisim, Transalp dedigin eski kasa mi yoksa bu yeni yuvarlak farli gibi olan kasa mi? Eskisi cok yakiyo diyoglarrr cunku, sana gelmez o bence Bana da gelmez
    valla çok iyi fiyata almış..bakalım daha araştıracak çok zamanım var...transalpin çift silindirli , konforlu ve parça bulunma kolaylığı avantajları...BMW de BMW işte..servisi kösüyo ama yakıtı çok iyi diyolar...
    neyse bunun tartışması forumda yapılmış zaten orayı okuyayım ben....

http://www.motosiklet.net/forum/mark...duro-mu-2.html

bmw farklı görünüyo ve daha çok dikkat çekiyo...

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Alıntı Bulent78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bi tanidik 8250 tl ye 2000 modelini almisti, baya temizdi, ordan bi fiyat cikar iste kafana gore

Dervisim, Transalp dedigin eski kasa mi yoksa bu yeni yuvarlak farli gibi olan kasa mi? Eskisi cok yakiyo diyoglarrr cunku, sana gelmez o bence Bana da gelmez
    transalpin eskiside yeniside servis sorunu yaratmayan bi makine varsın 1 litre fazladan yaksın muadillerinden, yedek parçaya vermeyeceğiniz parayı yakıta ve sağlamlığa veriyorsunuz öyle düşünün birazda. birde çift silindir V motorun rahatlığını düşünün tabi artı olarak...
    Aslında buluna bilse Africa Twinler Kral makine ama onlarda 2003 kadar üretildihem az yakıyor hem çok sağlam...
    Bmw topiclerine bak istersen bi Erhan mesela millette ne arızalar var.. Ha bu birazda bizim toplumun motora bakmamasından da kaynaklanmakta fakat parçaları diğer markalara nazaran cidden pahalı Borusandan dolayı..

Alıntı Redmoon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Korayım bu f800 şimdi ona girmeyek
    ANGARAJ

Motosikleti
    CBF 500
    Daha iyi ya işte gerçi bizim bütçemiz yetmez bunları almaya, Enduro da çok aksesuar istiyor, orjinal üçlü çanta seti alsan sırf 1500tl nin üzerinda fiyatları!...

Motosikleti
    tracer 900
    Daha iyi ya işte gerçi bizim bütçemiz yetmez bunları almaya, Enduro da çok aksesuar istiyor, orjinal üçlü çanta seti alsan sırf 1500tl nin üzerinda fiyatları!...
    enduro çok aksesuar istiyor diyen çapırcı da ilk defa gördüm
    çantayı napacan müdür..bi tane top case yeter uzun süre çıkmıyosan...benim için ona bile gerek yok aslında şu topcase olayına bi ısınamadım...

Bulent78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...84183452/detay

Haci cidden F800 dusunmelim bence fiyata baksana, aksesuar fiyatlari da oyle onu da alayim bunu da alayim dedirtecek fiyatlar degil, daha cok onu almayim bu da kalsin, amannn canim enduro da aksesuar mi olurmus dedirtecek cinsten Valla sirf su ilanda chopper lardan daha fazla aksesuar var, Koray az bile demis. Yok yok en fazla f650 olacak bizimkisi. Soyle 2000-2001 model falan, temiz bisiler, 10 lirayi gecmeyecek.
    Redmoon bunu beğendi.
    ANGARAJ
    Whatever it is, it's better in the wind.
    Only a biker knows why a dog sticks his head out of a car window.

SEÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GSR600
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...92905601/detay
    erhan şunun güzelligine bak

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:46 ----------

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...92744151/detay
    bak baak
    ÖNCE LAFA BAKARIM, LAF MI DİYE. SONRA ADAMA BAKARIM, ADAM MI DİYE...

FatihKARAKAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1200 RT
    Alıntı SEÇ adlı üyeden alıntı Mesajı göster

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:46 ----------

bak baak
    Selçuk ikinci ilandaki motor benim motordan kesinlikle tavsiye ederim ++1
    Ben hala benim GV 650 nin egzoslarının gelmesini bekliyorum, umarım çevreyi rahatsız etmeyen tok bir sese kavuşur
    # Çocukluk saflığını kaybetmeyen adama büyük adam denir. (Mencius) #

Motosikleti
    tracer 900

bak baak
    abi v storm zaten ub ikisinin yanında daha iyi ama fiyatı pahalı gerçekten alternatiflere göre...fatih abinin motur da çok şık ama o biraz daha herif işi geliyo bana

trgy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD xl 883
    Fatih abi sen gv'yi satmayacaksın herhalde vaz mı geçtin ?

FatihKARAKAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1200 RT
    Alıntı trgy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fatih abi sen gv'yi satmayacaksın herhalde vaz mı geçtin ?
    Turgay satmak zorundayım. Ama aptalca teklifler geliyor.
    Ekonomik olarak bir kaç ay zorlanacak görünüyorum, eğer atlatırsam bu ayları satmak istemem açıkçası. Çok keyifli bir makine zevk alıyorum binmekten hatta birde miğfer kask aldım ki süper oldu
    Not: Satacak olsam bile ben (tüm araçlarım için geçerli) bakımlarını yaptırmaktan, hoşlanmadığım yerleri düzeltmekten kaçınmam.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:31 ----------

Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi v storm zaten ub ikisinin yanında daha iyi ama fiyatı pahalı gerçekten alternatiflere göre...fatih abinin motur da çok şık ama o biraz daha herif işi geliyo bana
    Erhan herif işi ne demek anlamadım, iyi bir şey mi? yoksa kötü mü? NT 700 iyi motor onu bilir onu söylerim ben
    Bir buluşmada binersin tadını alınca ne demek istediğimi anlarsın
    # Çocukluk saflığını kaybetmeyen adama büyük adam denir. (Mencius) #

trgy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD xl 883
    Sen satmazsın bu gidişle =)

Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı FatihKARAKAŞ adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Erhan herif işi ne demek anlamadım, iyi bir şey mi? yoksa kötü mü? NT 700 iyi motor onu bilir onu söylerim ben
    Bir buluşmada binersin tadını alınca ne demek istediğimi anlarsın
    abi tadı tuzu iyi...benim de sevdiğim bi motor...ama oturaklı demek istedim..ben daha zıpır, neşeli haylaz bakıyorum...f650gs ve TA karşılaştırmasında bütün akla ve veriye dayalı karşılaştırmalar transalp dese de f650 gs nin o haylaz ve agresif duruşu beni cezbediyo....

yoksa senin motora lafımız yok..dediğim gibi oturaklı motor..ben şehir içi trafiğinde hoplayıp zıplayacak hafif, dikkat çekici bişey bakıyorum

Motosikleti
    CBF 500

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:43 ----------

Kawasaki Versys: %95 cadde - %5 toprak
    Suzuki V-Strom 650: %75 cadde - %25 toprak
    BMW G650GS: %50 cadde - %50 toprak

Sanırım alacak olsam tercihim BMW dan yana olurdu
    erro ve ejlover bunu beğendiler.

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Şehir trafiğinde hoplayıp zıplayacak ve hafif alet F650 mi oluyor yani? Tama kıvrak ve dikkat çekici ama trafik için ve hoplayıp zıplamak için ideal değil. Trafikte çevikliği ile kendi cüssesini telafi ediyor, orası ayrı bir konu ama şehir içinde hem eğlenceli hem de trafikte takılmayacak bir alet bakıyorsan +600cc seviyelerine bakıyor olman pek mantıklı gelmiyor bana...
    Redmoon ve ejlover bunu beğendiler.
    #sürenadam

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    enduro çok aksesuar istiyor diyen çapırcı da ilk defa gördüm
    çantayı napacan müdür..bi tane top case yeter uzun süre çıkmıyosan...benim için ona bile gerek yok aslında şu topcase olayına bi ısınamadım...
    Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şehir trafiğinde hoplayıp zıplayacak ve hafif alet F650 mi oluyor yani? Tama kıvrak ve dikkat çekici ama trafik için ve hoplayıp zıplamak için ideal değil. Trafikte çevikliği ile kendi cüssesini telafi ediyor, orası ayrı bir konu ama şehir içinde hem eğlenceli hem de trafikte takılmayacak bir alet bakıyorsan +600cc seviyelerine bakıyor olman pek mantıklı gelmiyor bana...
    Çocuk tokatlatma kendini şimdi bana 640lık süpermotoları gözüne sokmaktan ben bıktım sen akıllanmadın daha
    (zaten az yakıyorsun bir yerden giydirmem lazım adam 100kmde 2.bilmemkaçlitre yakıt yakıyo almayak la bunu aramıza)
    ANGARAJ

SEÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GSR600
    abi tadı tuzu iyi...benim de sevdiğim bi motor...ama oturaklı demek istedim..ben daha zıpır, neşeli haylaz bakıyorum...f650gs ve TA karşılaştırmasında bütün akla ve veriye dayalı karşılaştırmalar transalp dese de f650 gs nin o haylaz ve agresif duruşu beni cezbediyo....

yoksa senin motora lafımız yok..dediğim gibi oturaklı motor..ben şehir içi trafiğinde hoplayıp zıplayacak hafif, dikkat çekici bişey bakıyorum
    bırak kıvırmayı erhan. fatih direk yaşımıza dalmış, arkadaş siz moruk grubu motora biniyorsunuz onu tavsiye ediyorsunuz diyor bak lafa bak biraz daha zıpır yok biraz daha haylaz....desene kardeşim sizin kıllar ağarmış, iş bitmiş yolun yarısı geçilmiş siz kim motor kim

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:13 ----------

cbf 600 al o zaman yok dur ben sana motor bulacam şimdi

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:17 ----------

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...94511923/detay
    erhan bak bakalım
    ÖNCE LAFA BAKARIM, LAF MI DİYE. SONRA ADAMA BAKARIM, ADAM MI DİYE...

Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla aynen bu motor oluyor...hoplama zıplama için elbette arabalrın üzerinden zıplamadıktan sonra bence iş görür... bu iş içinde cc nin çok bi önemi olduğunu düşünemiyorum ki küçük cc lerde diğer kullanımlarda insanı üzebiliyor...en azında şehir içi için TA dan daha kullanılabilir olduğunu düşünüyorum...

bırak kıvırmayı erhan. fatih direk yaşımıza dalmış, arkadaş siz moruk grubu motora biniyorsunuz onu tavsiye ediyorsunuz diyor bak lafa bak biraz daha zıpır yok biraz daha haylaz....desene kardeşim sizin kıllar ağarmış, iş bitmiş yolun yarısı geçilmiş siz kim motor kim

cbf 600 al o zaman yok dur ben sana motor bulacam şimdi

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...94511923/detay
    erhan bak bakalım
    valla abi onu demek istemesem de dediklerinin de doğruluk payı var verdiğin link de güzel ama yakışıklı değil...

ejlover - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Yamaha R1
    Tek kriter sehir ici kivrakliksa ve arkadan fazla selektor yememekse en guzeli yuksek cc bi maxi scooter. Ss'lerde mesela hacim buyudukce gidon acisi azaliyor dolayisiyla donus capi artiyor. Genelde de cc yukseldikce motor agirlastigi icin dusuk hizlarda denge zorlasiyor dolayisiyla kivraklik azaliyor ve daha yorucu oluyor. Ayrica endurolor cok yuksek motorlar. Dur kalklar icin hic ideal degil zaten.
    2016 BMW S1000RR
    2012 Yamaha R1
    2011 Kawasaki Ninja 250R

Motosikleti
    Honda CB125E/NC700x

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:43 ----------

Kawasaki Versys: %95 cadde - %5 toprak
    Suzuki V-Strom 650: %75 cadde - %25 toprak
    BMW G650GS: %50 cadde - %50 toprak

Sanırım alacak olsam tercihim BMW dan yana olurdu
    Kawasaki Versys: %95 cadde - %5 toprak ??????????? Koray benim araştırmalar hiçte öyle demiyor beni hayal kırıklığına uğratma ???? Bu değerler gerçekmi?? Dün İStanbulda bir adet NC700X deneme şansım oldu sele 83 cm, ayaklar yere bastı gibi NC 700 X fena makine değil aslında amma Kawasaki Versys denemem lazım Ankaraya dönünce ??? NC700x de far sabit direksiyon dönüyor garipsedim?? Genelde motorlar böyle mi?? Benim 125'lik canavarda far gidon birlikte dönüyor??

(Honda Efe'de NC 700x varmış nasıl aletdir neye benzer diyenler gidip görüp fikirlerini paylaşırsa sevinirim...)
    ‘’ http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/98835-mt-camiasi-bir-el-atar-mi-yazilarinizla-motosiklet-askima-yardim-edin-lutfen.html’’ konusuna destek veren herkese teşekkür ederim...Sevgiyle kalın,

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 67 kullanıcı var. (0 üye ve 67 misafir)

Bu Konudaki Etiketler