Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı shakulin adlı üyeden alıntı Mesajı göster

olm junyor, ben motoru servise goturmeyi dusunuyorum.. onumuzdeki haftasonu ankara disina cikma ihtimalim var ama olmaz ise bi servis yolu gozukuyor.. hem aldiktan sonra genel bi kontrol olmadi hem de 4000 km oldu.

sen alir isen cbr yi beraber gidelim, hem sen de bi gostermis olursun... hatta eby78 de gelebilir.. toplu indirim bile olabilir

ankarada servis icin nereye gidilir beyler ? official bir ilk bakim-kontrol olsun diye honda efe mi yoksa cesitli ustalardan birini mi tavsiye edersiniz ??

shakulin
    Valla sana Çok zahmet verdim abi Yordum senide dün
    Arkadan gelen ses sanırım, sanki ufak çaplı taş girmiş diske sürtüo gibi yağmurdan dolayı yıkatamadıkta. Bakalım Benim İş belli olsun Götürürüz abi birlikt;) eby i bilmem gelirmi sabah Kontrol ettim lastiği Taş gibi eskisinden ii oldu tü tü tü

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    caya104 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    05 Honda Today-99 Honda Transalp vardı
    Bmw F650gs veya Aprilia pegaso 650 olabilir.Transalpin uygunfiyatlısınada bakabiliriz.

Forumdan Uzaklaştırıldı R3N - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    abi hayırlı olsun , umarım yeni motorunu da kolay bulursun

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    350 beyaz cava....hemde stylee...
    Alıntı eby78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    junıors gecmıs olsun..ekıpmanların ıcerısıne bır de pantolon eklemek sart demek kı..

bahadinli
    sen motorunu ne zaman aldın ve plakası da 06 mıydı? 06 degıl ıse normaldır ama yok ank plakalı ıse serdar kardesım bır sure musade edecek artık bana..
    abıcım plaka 06zes81
    bence hersey normal.....bende fazladan olan sey benım ruhsatta muayeneyı yazan bölum dolmustu fazladan bıde ona para verdım....gercı ruhsatı hala cıkartamadım....bıde 1ayı doldurdugum ıcın 87 ytl de cabası...ha 87yı cıkarsak genede 250 yı gecıyor.....

valla ben motorun modelıne göre falan değişsiyor dıye bılıyordumda...o değilmiş....model farkı vergıde gcerlıymıs.....ben 12,5 ytl vergımı ödedım.....1 yıllık sıgortaıda 24.65 ytl ye yaptırdım....abıcım sen bı de sıgorta yaptırcan...aklında bulusun....emnıyete gıtmeden ssk yaptırttt......

Alıntı caya104 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bmw F650gs veya Aprilia pegaso 650 olabilir.Transalpin uygunfiyatlısınada bakabiliriz.
    abıcım klr olabılır mııııııııı???????????????????????antalyadan gelme bıtene klr var....yanlıs hatırlamıyorsam 2001 modeldı ....adam 7000ytl ıstedı....pazarlıkta olablırmıs......

eby78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TNT 25
    Alıntı Juniors adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla sana Çok zahmet verdim abi Yordum senide dün
    Arkadan gelen ses sanırım, sanki ufak çaplı taş girmiş diske sürtüo gibi yağmurdan dolayı yıkatamadıkta. Bakalım Benim İş belli olsun Götürürüz abi birlikt;) eby i bilmem gelirmi sabah Kontrol ettim lastiği Taş gibi eskisinden ii oldu tü tü tü

haber verin yeter tabıkı gelırım honda efe den de vazgecmeyın bakım ıcın ..

bu arada hafta sonu ıcın bır gelısme varmı? ne yapılacak vs..

caya104 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    05 Honda Today-99 Honda Transalp vardı
    Bahadinli ilgine teşekkürler ama 2001 klr için 7000 ytl çok.2004-2005 leri 7500-8500 ytl arasında

Motosikleti
    Benelli TNT 25
    Bahadinli ilgine teşekkürler ama 2001 klr için 7000 ytl çok.2004-2005 leri 7500-8500 ytl arasında
    benım eskı motorum satılık hala, ılgılenırsen devreye gırebılırım..2005 KLR 10500 km de.7500ytl..dusunursen pm den ulasabılırsın.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    350 beyaz cava....hemde stylee...

caya abı YANLIS HATIRLAMIYORSAM dedım...belki daha yuksek modeldır...fıyatta 6000 ytlde olablır..... unuttum yaww....ilgilenmedım ıcın o modellerleeee

reDragon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    125 zn
    hadi pazara napıyoruz,hava durumu müdürümüz bi onay ver pazar uygunmu biran önce açalım başlıgımızı.
    125 ZN
    06 ZN 181

Motosikleti
    Benelli TNT 25
    Alıntı reDragon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hadi pazara napıyoruz,hava durumu müdürümüz bi onay ver pazar uygunmu biran önce açalım başlıgımızı.

valla hava bugunkü gıbı olursa harıka olur..kı haberlerde yarın ıtıbarı ıle yagıs yok ve guneslı gorunuyor..

rayjay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1000RR
    az once bizim oglani gezdirmeye cikardim ozlemisim be
    inceden pers-cumayi bulalim detaya giricem
    [COLOR="Red"][B]Been here, done that before and survived[/B][/COLOR]

Motosikleti
    cbr 125 r
    isteriz isteriz pazara gezi isteriz!!

Motosikleti
    Benelli TNT 25
    Alıntı son-goku adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    isteriz isteriz pazara gezi isteriz!!
    yok mu arttıran.. pazara cbr sayısı 3 oldu ..

Motosikleti
    honda cbr 125
    Alıntı eby78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok mu arttıran.. pazara cbr sayısı 3 oldu ..

ankarada olursam ben de gelirim..

Shakulin

Motosikleti
    Yamaha MT-09 TRACER
    hafta sonu olsun bende gelirim bu güzel havalarda...
    ya bugun sabah motorla gelecektim ofise...okadar yorgunum ki arabayı bile zor kullandım...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    her hafta aynı muhabbet dönüyor Çıkan olmuyor bakalım bu hafta olcakmı

ninya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax 250 z plus
    ya bendeki mondial 125mt yi satıp üste taksitle bir motor almayı düşünüyorum cbr 125 yada cbf 150 falan yada 250 cc eski bir motorda olur race tipi bir motor almayı düşünüyorum ayda 500 taksitle alabilecegim bir arkadas varsa bana haber verirse sevinirim. cok fazla para ayıramadıgım için bu sekilde alabilirsem sevinirim. zzr250 buldum 3500ytl ye fakat arastırdım parcasını zor bulursun dediler bu yuzden o motora girmek istemedim. yardımcı olursanız sevinirim.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı ninya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya bendeki mondial 125mt yi satıp üste taksitle bir motor almayı düşünüyorum cbr 125 yada cbf 150 falan yada 250 cc eski bir motorda olur race tipi bir motor almayı düşünüyorum ayda 500 taksitle alabilecegim bir arkadas varsa bana haber verirse sevinirim. cok fazla para ayıramadıgım için bu sekilde alabilirsem sevinirim. zzr250 buldum 3500ytl ye fakat arastırdım parcasını zor bulursun dediler bu yuzden o motora girmek istemedim. yardımcı olursanız sevinirim.
    dostum benım makınaya bak ıstersen 3bin ytl ye verırım Honda Cbf 150 satmak ısteyenler kısmındada var

Motosikleti
    250 mct
    valla cumartesi gidip bakacağım şu cbf 150 ye.aklıma soktun bi göreyimde bakalım duruma göre bişeyler yapacağım.ama 3000 çok fazla be

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı umut35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla cumartesi gidip bakacağım şu cbf 150 ye.aklıma soktun bi göreyimde bakalım duruma göre bişeyler yapacağım.ama 3000 çok fazla be
    Dostum sana söyledım. sen istiyorsunki hem ucuz alayım hemde 500lük alayım bu zihniyetle motor alamazsın onu başta söyleyeyim. Fiyatı en makul e çektim Çünkü bende alıcam motor tekrar yoksa 2.500 verim canın saolsun ama benide anlamanı isterdim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 56 kullanıcı var. (0 üye ve 56 misafir)

Bu Konudaki Etiketler