Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

sonerim kardeşim çok geçmiş olsun.allah beterinden korusun.bi röntgen çektirmedin mi yoksa kırık,çatlak olabilir mazallah.yapabileceğim bişey olursa telefonum 7/24 açık istediğin gibi arayabilirsin.elimden gelen ne varsa yaparım.

---------- Post added at 01:29 ---------- Previous post was at 01:20 ----------

bu arada arkadaşlar,beynam ormanları çok size hitap edecek bi yer değil haberiniz olsun.orası daha çok kafa dinlemek için tercih edilebilir.kuş serisine binen,göbekli,kirli sakallı,ankara havası dinleyen abiler,rakı içip mangal yaparlar.içeri giriş geçen sene araçla 7 liraydı.wc ve su yoktu.restaurant viran halde kapalıydı.piknik masaları yağ ve pislik içindeydiyolu çok iyi değil yer yer kum ve çakıl taşlı.
    yok arkadaş biz gideceğiz diyorsanız,beynam da alışveriş yapabileceğiniz çok bi yer yok.en mantıklısı gölbaşından yol üzerindeki büyük süpermarketten yiyecek ihtiyacınızı karşılayın derim.sadece içecek işini beynamdan bakkaldan halledersiniz.
    en son geçen sene gitmiştim...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    pinkkuvars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ VOLUSİA VL800
    Alıntı Blackbird75 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok geçmiş olsun sizde ciddi bir şey olmaması sevindirici bir haber 3 ay önce sizinkine benzer bir kazada ben geçirmiştim motorum pert oldu allahtan bende bir şey yoktu bana çarpan arkadaş beni görmedigini söyledi türkiyede maalesef motorsiklet kullanan insanları trafikten saymıyorlar biz ne kadar dikkatli olsakda bizi görmedigini söyleyip gelip çarpabiliyorlar..
    Murat malesef ki çok haklısınız :( gereğinden fazla dikkatinden de bazen işe yaramadığının kanıtıdır bu , siz kurallara uysanız da uymayan bir ..... demicem neyse gelip tadınızı kaçırabiliyor size de geçmiş olsun.. genel de arkamı boş bırakmamaya çalışırım bunun telafisi ne olur bunu da bilemedim ama sanırım ışıklarda bol bol ara gazı vermek de gerekecek akıllı olsunlar diye yada kırmızı ışık bundan sonra hikaye olacak bana da

Alıntı nezih77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sonerim kardeşim çok geçmiş olsun.allah beterinden korusun.bi röntgen çektirmedin mi yoksa kırık,çatlak olabilir mazallah.yapabileceğim bişey olursa telefonum 7/24 açık istediğin gibi arayabilirsin.elimden gelen ne varsa yaparım.

---------- Post added at 01:29 ---------- Previous post was at 01:20 ----------

bu arada arkadaşlar,beynam ormanları çok size hitap edecek bi yer değil haberiniz olsun.orası daha çok kafa dinlemek için tercih edilebilir.kuş serisine binen,göbekli,kirli sakallı,ankara havası dinleyen abiler,rakı içip mangal yaparlar.içeri giriş geçen sene araçla 7 liraydı.wc ve su yoktu.restaurant viran halde kapalıydı.piknik masaları yağ ve pislik içindeydiyolu çok iyi değil yer yer kum ve çakıl taşlı.
    yok arkadaş biz gideceğiz diyorsanız,beynam da alışveriş yapabileceğiniz çok bi yer yok.en mantıklısı gölbaşından yol üzerindeki büyük süpermarketten yiyecek ihtiyacınızı karşılayın derim.sadece içecek işini beynamdan bakkaldan halledersiniz.
    en son geçen sene gitmiştim...
    Sağol abi eksik olma düşünmen bile yeter sanırım yarın kendini belli edecek ilaç işe yaradı bakalım .. bu arada beynam iptal diyoruz o zaman keza misafirler de var olmadı gazeteye sarıp zuladan takılacaz gerçi bu halde ben hala gelin güveyim ama bakalım..kısmet

bence sıcağı sıcağına hastaneye gitmeliydin.bu tarz olaylarda ilk şok anı alınan darbe pek hissedilmez ve kesinlikle ağrı kesici içilmez.sebebi acının nerede olduğu net anlaşılsın diye.
    kendi kazamdan biliyorum 40cm lik demiri matkaba takıp topuğuma çatır çatır geçirmişlerdi,en ufak bi uyuşturma yapmadan

mogana da gidecekseniz o saatte imkanı yok yer bulamazsınız sabah baya bi erken gidilmesi lazım.

cemalozan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    [/COLOR]bu arada arkadaşlar,beynam ormanları çok size hitap edecek bi yer değil haberiniz olsun.orası daha çok kafa dinlemek için tercih edilebilir.kuş serisine binen,göbekli,kirli sakallı,ankara havası dinleyen abiler,rakı içip mangal yaparlar.içeri giriş geçen sene araçla 7 liraydı.wc ve su yoktu.restaurant viran halde kapalıydı.piknik masaları yağ ve pislik içindeydiyolu çok iyi değil yer yer kum ve çakıl taşlı.
    en son geçen sene gitmiştim...[/QUOTE]

Soner kardeş en kötü kazan bu olsun
    Allah beterinden korusun...

Moganda yer bulmak imkansız.
    Beynam bakir ve güzel.
    Beynamın giriş piknik alanında değilde motorlar ile ormanın içine müsade ederlerse suda wcde bir şekilde halledilir.
    Ben balıkpınarda kross yarışlarıı izleyip oradan arkadaşların yanına geçmeyi düşünüyorum.

selcukcbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA R6S
    bir alternatif de benden olsun madem beynam sıkıntılı. ''kurtboğazı barajı'' kazan kızılcahamam istikametinde ben orayı begenirim oturacak yer var su var mangal'a müsait sıkıntı olmaz bir yer. saat konusu 11:00 de hareket olsa daha iyi olur gibi toplandık alışveriş gidilecek mesafe derken zaten saat 13:00 de anca yerleşmiş oluruz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:50 ----------

http://goo.gl/maps/oJxQ
    hipodrumda buluşma olabilir.
    lafa bakarım laf mı diye, sonra adama bakarım adam mı diye...

Redmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 500
    Alıntı Blackbird75 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok geçmiş olsun sizde ciddi bir şey olmaması sevindirici bir haber 3 ay önce sizinkine benzer bir kazada ben geçirmiştim motorum pert oldu allahtan bende bir şey yoktu bana çarpan arkadaş beni görmedigini söyledi türkiyede maalesef motorsiklet kullanan insanları trafikten saymıyorlar biz ne kadar dikkatli olsakda bizi görmedigini söyleyip gelip çarpabiliyorlar..
    Size de geçmiş olsun, kaza konusunda biraz daha detay verebilirmisiniz bizim deneyim kazanmamız açısından!

Alıntı selcukcbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bir alternatif de benden olsun madem beynam sıkıntılı. ''kurtboğazı barajı'' kazan kızılcahamam istikametinde ben orayı begenirim oturacak yer var su var mangal'a müsait sıkıntı olmaz bir yer. saat konusu 11:00 de hareket olsa daha iyi olur gibi toplandık alışveriş gidilecek mesafe derken zaten saat 13:00 de anca yerleşmiş oluruz.

http://goo.gl/maps/oJxQ
    hipodrumda buluşma olabilir.
    Eğer Beynam a giriş bu kadar pahalıysa sıkıntı hakkaten, bana hepsi uyar, herkes Beynam konusunda aynı şeyi düşünüyorsa değiştirebiliriz, ben hiç gitmediğimden birşey diyemiyorum şimdi...

FatihKARAKAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1200 RT
    Soner büyük geçmiş olsun... Motoruna ve sana nazarlık olsun diyerek ağzımızın tadını kaçırmayalım, yoksa söylenecek çok söz var iyi niyetli olmayan.

Beynam iptal oldu ise yarın için plan ne?
    # Çocukluk saflığını kaybetmeyen adama büyük adam denir. (Mencius) #

Motosikleti
    CBF 500
    Tom Cruise da apachi çıktı

Motosikleti
    YAMAHA R6S
    BEYLER YARIN YAĞMUR VAR

Motosikleti
    Suzuki DL 1000 V-Strom
    Alıntı Redmoon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Size de geçmiş olsun, kaza konusunda biraz daha detay verebilirmisiniz bizim deneyim kazanmamız açısından!

Eğer Beynam a giriş bu kadar pahalıysa sıkıntı hakkaten, bana hepsi uyar, herkes Beynam konusunda aynı şeyi düşünüyorsa değiştirebiliriz, ben hiç gitmediğimden birşey diyemiyorum şimdi...

teşekkür ederim KORAY sagolasın türkiyede trafik kurallarına uyan araç kullanıcıları yok denecek kadar az oldugu için bana çarpan araç surucusu dönüş yapıyor hemde sinyal vermeden ben kavşagın yuzde seksenini geçmişim hızımda 30 km 40 km arası karsımdan gelıyor araç goruyorum aniden sinyal vermeden ve durmadan sola dönüş yapmaya karar veriyor ( trafik kurallarına göre dönüş yapan aracın herkese yol vermesi gerekir ) ben aracı goruyorum karsımdan gelıyor eger sinyal vermıs olsa bende ona göre önlemimi alacagım ( geçiş üstünlügünün bende olmasına rağmen ) ama yolu boş gordugunu zannedip aniden dönüş yapınca bana kafadan çarpıp fırlattı ne oldugunu anlamadım bile bir anda kendimi asfaltın üstünde buldum eğer bütün koruma ekipmanlarım olmasaydı çok ciddi şekilde yaranabilirdim allahtan ciddi bir sakatlık almadım biz ne kadar dikkat etsekte kimse bize dikkat etmiyor bizi görmüyorlar trafikten saymıyorlar maalesef...kazadan sonra gelen trafik polisinede beni görmedigini söyleyince arkadaş trafik polisinin tepkisi nasıl görmüyorsun sen sürücü degilmisin önündeki arkandaki sagındaki solundaki herkesi göreceksin gökten zembillemi indi bu motorsiklet diye azarlaması da çok hoşuma gitti dogrusu.

Motosikleti
    CBF 500
    Çok geçmiş olsun tekrar, bu çok anormal bir olay olsada sürekli önümüze kıran arabalara o kadar alıştık ki şaşırmıyoruz artık malesef! fakat genelde ölümcül kazalar da bu arabalara çarpma neticesinde oluyor, siz şanslıymışsınız hakkaten, umarım bu da son olmuştur!

eRRRen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R----Suzuki GSXR600
    Alıntı Redmoon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok geçmiş olsun tekrar, bu çok anormal bir olay olsada sürekli önümüze kıran arabalara o kadar alıştık ki şaşırmıyoruz artık malesef! fakat genelde ölümcül kazalar da bu arabalara çarpma neticesinde oluyor, siz şanslıymışsınız hakkaten, umarım bu da son olmuştur!

Allak korusun ya hakkaten çok kötü :(

Motosikleti
    YAMAHA R6S
    bu saate kadar pek ses çıkmadı kimseden yarın ve p.tesi yağmurlu ben erimem sorun değil ama çok yağar'da güneş açmazsa çamurun içinde pek keyifli olmaz herhalde. ben yarın her şekilde motora binerim gidilecek her yere de gelirim.stop.

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı selcukcbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu saate kadar pek ses çıkmadı kimseden yarın ve p.tesi yağmurlu ben erimem sorun değil ama çok yağar'da güneş açmazsa çamurun içinde pek keyifli olmaz herhalde. ben yarın her şekilde motora binerim gidilecek her yere de gelirim.stop.
    evet yağmur görünüyo...

bi karar verin beyler beynam mı neresi...gölbaşında yer bulamayız diyosak gireriz bi restauranta yeriz yemeğimizi o kadar kafaya takmayalım bence..mangal dan daha zahmetsiz olur böylece...

Motosikleti
    CBF 500
    Arkadaşlar yarınki geziye gelecek arkadaşların bazıları-çeşitli sebeplerden dolayı muhtemelen katılamayacaklar, ayrıca gidilecek yer ve saat konusunda ortak bir karara varamamamız, artı hava durumunda yarın için kapalı göstermesi gibi nedenlerden ötürü mangal organizasyonu muhtemelen iptal olacak, akşama kadar kesinleşir!..

Wozy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 990 ADV - HND XR650R
    Alıntı pinkkuvars adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Müjde mi isterim Hayırlısıyla İlk Kaza mı yapmış bulunmaktayım daha doğrusu amcam kazasını yaptı kırmızı ışık da arkadan korna çalıyolar diye durmamışmış, beni fırlattı biraz sol bacağım haricin de şükür çok bişey yok Motor şimdilik sağlam gözüküyor dizliğin de tek başına işe yaramadığını anladım

Ozanım hayırlı olsun
    Geçmiş olsun Soner. Bi röntgen falan çektirdiniz mi? Hastaneye gittin mi?
    Keep your bike in good repair: motorcycle boots are not comfortable for walking.

trgy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD xl 883
    Yarın buluşuruz gelen gelir gidemiyorsak bir yerlere şehir içinde takılır dolaşıp yer içeriz havanın durumuna göre , olmadı basıp gideriz canımızın istediği yere, motosiklet biraz da bu demek değil mi zaten ?
    Redmoon, selcukcbr ve pinkkuvars bunu beğendiler.

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı trgy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yarın buluşuruz gelen gelir gidemiyorsak bir yerlere şehir içinde takılır dolaşıp yer içeriz havanın durumuna göre , olmadı basıp gideriz canımızın istediği yere, motosiklet biraz da bu demek değil mi zaten ?
    tabi la..
    pinkkuvars bunu beğendi.

FatihKARAKAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1200 RT
    Turgay doğru söylüyorsun da önce buluşma yeri ve saati ayarlamak gerekecek. Sonra da karar verilebilir dediğin gibi .
    Alıntı trgy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    # Çocukluk saflığını kaybetmeyen adama büyük adam denir. (Mencius) #

Motosikleti
    YAMAHA R6S
    akşam misafirlikteyim net'e geç vakit girerim. eve gelince ne karar almışsanız uyarım beni yazın. kimseden sen çıkmamışsa önceden yapılan planı dikkate alır saat 12:00 de konya yolu üzerinde opette olurum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:48 ----------

gölbaşı ballıkpınar da motokros seyretmeye gidebiliriz. bir arkadaş söylemişti.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:56 ----------

lan bi manyak ben varmışım sayfada kendi kendime konuşup duruyorum.)))

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 41 kullanıcı var. (0 üye ve 41 misafir)

Bu Konudaki Etiketler