Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    ejlover - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Yamaha R1
    Alıntı Redmoon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu 2012 motor fuarının ilk günü oldu, ikinci günü ben gidip motoru kontrol ettim, hiçbirşey olmamış, sağlam motor demek ki
    Efendi efendi bıraktı ama helal Gerçi sırf bu yüzden R1'i 1,5ay bekledim. Yoksa fuar motoru bulduk dediler istemedim
    2016 BMW S1000RR
    2012 Yamaha R1
    2011 Kawasaki Ninja 250R

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    selcukcbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA R6S
    gölbaşı girişinde makromarket var orada durup erzak alınabilir. toplanma noktası konya yolu üzerinde opet var ford otokoç un bulunduğu oradan devam ederiz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:43 ----------

ayrancı,dikmen tarafından gelecekler olabilecegi aklıma geldi bir çetin emeç köprüsünü geçince bir opet daha var.
    lafa bakarım laf mı diye, sonra adama bakarım adam mı diye...

trgy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD xl 883
    Direkt Armada'nın önünde buluşsak olmaz mı gençler sanki daha rahat olur gibi ?

Redmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 500
    Armada nın önü biraz yoğun olabiliyor bazen ama Otokoç daha mantıklı geldi biran bana, çoğunluğu toparlayalım da 1-2 kişiyi de yoldan alırız artık olmadı

Bulent78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Abiler Eskişehir yolundan konya yoluna döndükten sonra sağdaki benzinliklerden birinde buluşsanız en mantıklısı bence, ben ilk gezime giderken o yol üstünde galiba shell de toplaşmıştık, gayet mantıklı, ordan da basar direk gidersiniz. Gidersiniz diyorum ama heran gelebilirim ben de şaşırdım artık valla kesin yorum yapmıyorum Gelemesem de kalbim ve tüm performansıyla midem sizinle birlikte
    ejlover bunu beğendi.
    ANGARAJ
    Whatever it is, it's better in the wind.
    Only a biker knows why a dog sticks his head out of a car window.

Motosikleti
    CBF 500
    Beynam Ormanlarında Mangal / 8 Temmuz Pazar / Saat 12:00
    Buluşma yeri: Ford-Otokoç (Eskişehir-Konya yollarının kesiştiği kavşaktan sonra)

http://www.biriyilik.com/gezelim-gor...kara-9113.html

http://maps.google.com/maps?saddr=Ay...via=1&t=m&z=11

1- Erhan
    2- Turgay
    3- Koray
    4- Buğran (?)
    5- Selçuk
    6- Ozan
    7- Bülent (?)
    8- Soner
    9- Özgür
    10- Kenan
    11- Fatih (?)
    12- Ahmet (?)
    13- ...
    14- ...
    15- ...

Wozy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 990 ADV - HND XR650R
    Ehliyrtimi aldım bi güzel preslettim
    ejlover ve pinkkuvars bunu beğendiler.
    Keep your bike in good repair: motorcycle boots are not comfortable for walking.

Motosikleti
    CBF 500
    Hayırlı olsun kardeşim, ıslatalım pazar
    ejlover ve Wozy bunu beğendiler.

Motosikleti
    2012 Yamaha R1
    Alıntı Wozy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ehliyrtimi aldım bi güzel preslettim http://3.bp.blogspot.com/_04btX9-Cfz...motorcycle.jpg
    Hadi hayirli olsun gozun aydin
    Wozy bunu beğendi.
    2016 BMW S1000RR
    2012 Yamaha R1
    2011 Kawasaki Ninja 250R

yunem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni gt 250 Naket
    Alıntı Wozy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ehliyrtimi aldım bi güzel preslettim http://3.bp.blogspot.com/_04btX9-Cfz...motorcycle.jpg
    Ozan kardeşim hayırlı olsun
    Wozy bunu beğendi.

pinkkuvars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ VOLUSİA VL800
    Müjde mi isterim Hayırlısıyla İlk Kaza mı yapmış bulunmaktayım daha doğrusu amcam kazasını yaptı kırmızı ışık da arkadan korna çalıyolar diye durmamışmış, beni fırlattı biraz sol bacağım haricin de şükür çok bişey yok Motor şimdilik sağlam gözüküyor dizliğin de tek başına işe yaramadığını anladım

Ozanım hayırlı olsun

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    soner geçmiş olsun, ozan hayırlı olsun...

bu arada veirlen linkte şöyle bi açıklamada mevcut...

Göl kenarı balık lokantaları ile konuklarını ağırlarken, Bala-Köprüköy arasında birbirinden güzel çiftlik evlerine de rastlanıyor. Bunlar arasında, Nil vadisi çiftliği şehir yaşantısından bunalanlar için imrendirici bir örnek olarak dikkat çekiyor.Yılboyu açık piknik sahası özel bir firma tarafından işletiliyor. Renkli tepeler arasından asfalt yolla ulaşılan piknik sahasına giriş ücreti olarak, araçlar için 1 milyon 250 bin lira ödeniyor. Çeşmeler, ahşap masaların yanı sıra, yüksek kapasiteli bir restoran, otopark ve çocuk parkı gibi üniteleri de var.

Motosikleti
    2012 Yamaha R1
    Alıntı pinkkuvars adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Müjde mi isterim Hayırlısıyla İlk Kaza mı yapmış bulunmaktayım daha doğrusu amcam kazasını yaptı kırmızı ışık da arkadan korna çalıyolar diye durmamışmış, beni fırlattı biraz sol bacağım haricin de şükür çok bişey yok Motor şimdilik sağlam gözüküyor dizliğin de tek başına işe yaramadığını anladım

Ozanım hayırlı olsun
    Soner cok cok gecmis olsun. Ciddi bir sey olmamasina sevindim :( Motora da bi sey olmamasi buyuk sans.

Yalniz daha once de yazdim dizlikler bir seye yaramiyor. Hele ki uzun yola cikildiginda yapilan hizlarda faydadan cok zarari bile olabilir. Korumalar cidden onemli arkadaslar unutmayin.
    2016 BMW S1000RR
    2012 Yamaha R1
    2011 Kawasaki Ninja 250R

Motosikleti
    CBF 500
    Kardeşim geçmiş olsun, ulan o kadar da Maşallah dedik ama yine nazar deydi arkadaş iyi mi çok çirkin olmuş motorun, bakılacak yeri yok, midem kalktı... (ters psikoloji yapıyorum )

Sende birşey olmamasına sevindim kardeşim, saat geç oldu arayamıyorum, yarın haberleşelim!

Motosikleti
    SUZUKİ VOLUSİA VL800
    Erhan teşekkür ederim.
    Aynen öyle Uğur(öncelikle teşekkür ederim) tabi küstahlık da yapmak istemem sonuçta deneyimle sabittir o dizlik de ama şuan da bacak iyi şişti ve güzel bir sancısı var. Çok da şiddettli bir kaza olmamasına rağmen net anlayamadım ama sanırım motorun alt ayak pegi bileğimin üzerinden sağlam yatarak geçti sağlam bikaç sıyrığım da mevcut dzilik ok ama sanırım sadece scooter tarzı motorlarda işe yarardı arabanın ivmesiyle vurması inanın yapılacak bişey kalmıyo gidonu tutmak anlamsız keza belim giderdi heralde bırakmak 300 kg luk bir alet için tehlikeli hele de siz üzerindeyken ,bu kendimi sıyırmaya çalıştığım hali ki şuanda üzerine basamıyorum :( Motora bişey olmaması biraz da koruma demirlerinden kaynaklı en kısa zamanda road kinglerin arka çanta koruma demirlerinden de düşünmeye başladım bu sefer Allah göstermesin ben altında kalsam bile sıkışmamı engelleyecektir düşüncesindeyim.

Işıklardan sağa döndük o da karşı ışıklardan beni görerek geldi döndüğümüz de tekrar yaya ışığı vardı HAY ben kurallara uyan Kafama geç iki yaya ez dimi ne gerek var. ışığı görmüyor musun? diyorum arkadan korna yapıyorlardı diyo :S adam mahçup özür diliyo araba da ailesi var mahçup adama bişey de denmiyo biraz yüzsüz olsa Güzel ce öpecektim keza amcam benden üzgün ne deyim olacağı varmış Daha beterinden korusun.

Korayım hızlı davranmışsın teşekkür ederim düşünmen yeter

Motosikleti
    CBF 500
    Aman kardeşim, trafik kuralları falan hikaye, resmen "orman kuralları" işliyor trafikte, hayvan herifler bizi küçük görüp kaale bile almıyorlar, kafada hep "o kaçsın-o çekilsin-yol versin" düşüncesi var ilk aşamada, bu adam motorda, deysem yere düşecek, az dikkat edeyim yok, belki iyi-kötü motor kullanmış olanlar biraz dikkat ediyordur, bir de yalnızken olması da kötü olmuş kardeşim

Bulent78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Kardeşim çok geçmiş olsun ya, valla çok üzüldüm ama ciddi bişi olmaması sevindirici, kötünün iyisi diyelim yani, gönül isterdi hiç olmasın ama bu trafikte olmaması pek mümkün degil. Neyse sıranı savdın, daha uzunca bir süre bişi olmaz diye düşünüyorum Yapabileceğimiz bişi olursa hiç düşünme ara kardeşim. Ben o tarz kavşaktan dönünce yaya için yanan ışıklara geldiğimde yayalardan önce arkama bakiyorum, çünkü bir iki kere beni sıyırarak geçen aynı o amca gibi beyinsizler oldu, el kol edince de o ışık da durulur muymus dediler, o yüzden önce arkamı garantiye alıyorum, sonra müsaitse duruyorum valla, gerekirse kırmızı da durmam geçerim, adamın bana çarpmasından iyidir. Motora binemye başladığımdan beri önümden çok arkamı ve sağımı solumu kontreol ediyorum abi saçmalığa bak. Neyse abicim tekrardan geçmiş olsun valla, bacaklarına nazar değdi sanırım kapriden
    Redmoon bunu beğendi.
    ANGARAJ
    Whatever it is, it's better in the wind.
    Only a biker knows why a dog sticks his head out of a car window.

selcukcbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA R6S
    geçmiş olsun soner üzüldüm.
    lafa bakarım laf mı diye, sonra adama bakarım adam mı diye...

Motosikleti
    SUZUKİ VOLUSİA VL800
    Alıntı Redmoon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aman kardeşim, trafik kuralları falan hikaye, resmen "orman kuralları" işliyor trafikte, hayvan herifler bizi küçük görüp kaale bile almıyorlar, kafada hep "o kaçsın-o çekilsin-yol versin" düşüncesi var ilk aşamada, bu adam motorda, deysem yere düşecek, az dikkat edeyim yok, belki iyi-kötü motor kullanmış olanlar biraz dikkat ediyordur, bir de yalnızken olması da kötü olmuş kardeşim
    KArdeşim diyorum ya yarım kadar dı adam ama mahçup durunca kıyamıyosun ki

Alıntı Bulent78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşim çok geçmiş olsun ya, valla çok üzüldüm ama ciddi bişi olmaması sevindirici, kötünün iyisi diyelim yani, gönül isterdi hiç olmasın ama bu trafikte olmaması pek mümkün degil. Neyse sıranı savdın, daha uzunca bir süre bişi olmaz diye düşünüyorum Yapabileceğimiz bişi olursa hiç düşünme ara kardeşim. Ben o tarz kavşaktan dönünce yaya için yanan ışıklara geldiğimde yayalardan önce arkama bakiyorum, çünkü bir iki kere beni sıyırarak geçen aynı o amca gibi beyinsizler oldu, el kol edince de o ışık da durulur muymus dediler, o yüzden önce arkamı garantiye alıyorum, sonra müsaitse duruyorum valla, gerekirse kırmızı da durmam geçerim, adamın bana çarpmasından iyidir. Motora binemye başladığımdan beri önümden çok arkamı ve sağımı solumu kontreol ediyorum abi saçmalığa bak. Neyse abicim tekrardan geçmiş olsun valla, bacaklarına nazar değdi sanırım kapriden
    Bülentim çok sağol aynen hep kontrol ederdim yine ettim gözgözede geldik karşıdan ama ne deyim.. ne denir ki abi işte olacağı varmış deyip kadere bağlayım bayri Bu arada ben bizim grubu savmış olayım gerçi gün geçtikçe azıyo bu ankara trafiği de ..

Alıntı selcukcbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun soner üzüldüm.
    Teşekkür ederim Selçuk ..

Motosikleti
    Suzuki DL 1000 V-Strom

Ozanım hayırlı olsun
    Çok geçmiş olsun sizde ciddi bir şey olmaması sevindirici bir haber 3 ay önce sizinkine benzer bir kazada ben geçirmiştim motorum pert oldu allahtan bende bir şey yoktu bana çarpan arkadaş beni görmedigini söyledi türkiyede maalesef motorsiklet kullanan insanları trafikten saymıyorlar biz ne kadar dikkatli olsakda bizi görmedigini söyleyip gelip çarpabiliyorlar..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 14 kullanıcı var. (0 üye ve 14 misafir)

Bu Konudaki Etiketler