Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    Redmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 500
    Uykusu kaçanlara tavsiye olunur, klasik bir film...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Wozy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 990 ADV - HND XR650R
    Bu sabah tekzene migrosa daldım. Bebişimi ilk kez yıkayacağım ya hakiki sünger aldım(en yumuşağından), 750ml dalin(yanında ıslak mendil hediyesi var), fiber kurulama bezleri. Ulen ben kendime kullanmıyom bunları çocuğum olsa bu kadar özenmem
    Keep your bike in good repair: motorcycle boots are not comfortable for walking.

Rockwood - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    WR125R
    Tavsiyeler için tekrar teşekkür ederim. Okul açılmadan bir yer ayarlayamazsam artık dediğiniz gibi yaparım... Hürmetler.

ejlover - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Yamaha R1
    Alıntı Rockwood adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tavsiyeler için tekrar teşekkür ederim. Okul açılmadan bir yer ayarlayamazsam artık dediğiniz gibi yaparım... Hürmetler.
    Ulusan isinizi gorecektir tahminimce size de yakin sayilir cunku konum olarak. Hem de oldukca buyuk bir motor magazasi, egitim merkezi. Akliniz kalmaz hem ;)
    2016 BMW S1000RR
    2012 Yamaha R1
    2011 Kawasaki Ninja 250R

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Alıntı FatihKARAKAŞ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sorun süreden değil büyük bir ihtimal dosya boyutundan kaynaklı.... Yunus sana bir alanAdı alalım oradan kendin yayınla
    Abi o videolar 18dk o yüzden youtube kılıklı yükletmedi max 15dk alan adı alıpda siteyle kim uğraşacak abi yahu

Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dün yapılan yunusgil toplantısına gelmiş olmama rağmen çocuk yüzünden fazla katılımcı olamadım.
    beyler artık yapılan her organizasyona katılabilitem çok daha yüksek gece gündüz farketmez...organizasyonlardan organizasyon beğeniyorum, cemiyetten cemiyete koşuyorum...
    Bizde fatih abiyle koşan birini gördüydük bugün bahçelide motor yanında bi o yana bi bu yana koşturuyodu demekki senmişin la

Alıntı pinkkuvars adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi hem 10 diyosunuz hem bişeyler atıştır diyosunuz sonra da kahvaltı ayağına bize tarhana yedireceksiniz isyann ederimmm .. Başka şeyler de vardır di mi oralar da!!!

Rocwood Hüseyin başkana park konusunda katırılım amaç hırsızı caydırmak gözönünde olmayacak şekilde bahçe demirlerine bile bağlayabilirsin . ki zaten adamlar kafaya koydularsa gs1200 de gidiyor tır da gidiyor.

şöyle sağlam sen bağlarken herkesin zinciri görebileceği uzunlukta bir zincir yaptır iki tekerden bahçe demirlerine bağla zaten uğraşmaya değmeyeceğini anladığında bırakacaktır apartman yönetimiyle de konuşup zincirin aynı yerde sabit kalmasını sağlayabilirsin. bu arada

sağlam bir kiilit 50-60 tl civarlarında bulursun gösteri den sonra makine güzel gelmeye bşladı gözüme acaba bi ündülü alsamm
    Abicim ündülü nedir ya hani endülü neyin anladıkda level atlattırdınız hee
    şimdi tüm şopracılar razingcileri listeliyorum aşşağıya doğru seyredin

Alıntı Redmoon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaş sen de sabahları hiç çekilmiyorsun he kardo sen gel yeterki her türlü ayarlarız, ayaş da mola vereceğiz ya, çay içerken sen poğaça da götür, ben herkes aç olsun ki yemeğe saldıralım istiyorum bu arada kuş cennetine gidene sordum (annem) pek kuş görmedim ama güzeldi dedi çok şahane bir dağ manzarası varmış, göl uzanıyormuş önünde falan, manzaralı kafeler varmış oturacak, galiba otel de varmış konaklama için, rehber bulabiliyormuşsun mevzuları anlatacak, gitmeye değermiş yani, fikri verene bir kez daha teşekkür ediyoruz
    Koray celal abi la öle fotolarda gördüğünüz gibi bi yer değil orası bende gittim hiçbirini göremedim dedi demedi demeyin bak sonra hüsrana uğrarsınız..

Alıntı pinkkuvars adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi arkaya kaskı taksam bile aralardan geçemiyorum ( forever apachi müdürrrr nerdesinn müdürrr ) kızılay dan yukarı dönmek için ta esatı dolanıyorum bir endülüm olsa atlarım kaldırımdan zıplar geçerim aralardan dalarım . bu sefer de biliyorum trafik de çok dikkat edilmem..sonra hızz abicim ne desek de hepimizin içinde var o lanet tamam gezelim tozalım ama şöyle yanına gelen adamlar oluyo ya sanki peşinden yetişebilecek hayır makineme daha yetişebilecek araba olmadı da insan şöyle sağlam bir racer la ağızlarına etmek gelmiyo değil adamı 8 yapıp ambele edene kadar. sonra bir bobberr ahhh Korayımmm boberim da bobber im. cool bir takım elbise heytt ulenn yada şöyle sağlam bir touring Fatih hocamın ki gibi aileyi alıp git tatile deponun altında arpalar soğuk soğuk yada goldwing şöyle ağır abi.
    Ahh ahhh Bülentttt söz ver tutarsa en azından 600rr alsan yeter hacı çok istemiyorum..:D
    Endülü 1

o malla çoğu kez 250 cc ile bile cevpalarını alıyolar ama 250 nin yetmediği arabalar da denk geliyo...

arkadaş yazılanlardan anladım ki herkes bir gün en sonunda endurocu olacak...benim de hayallerimi er5n/f ya da f 650 gs süslüyo...
    Endülü 2

abi doğru diyon da en optimum u enduro görünüyo nihayetinde..tek seçenek varsa
    Endülü 3

Büloyuda say endülü 6

pilastik milastik hacı ama hoplayıp zıplicaksanız hafif bi motur seçin yoksa öle kullandığınız for for makineler gibi yere yakın değil bu meretler yan yattımı liflerinizi yırtarsınız mazallah malum çapırcı tayfası göbekli neyin
    erro bunu beğendi.
    ANGARAJ

pinkkuvars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ VOLUSİA VL800
    Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abicim ündülü nedir ya hani endülü neyin anladıkda level atlattırdınız hee
    şimdi tüm şopracılar razingcileri listeliyorum aşşağıya doğru seyredin

pilastik milastik hacı ama hoplayıp zıplicaksanız hafif bi motur seçin yoksa öle kullandığınız for for makineler gibi yere yakın değil bu meretler yan yattımı liflerinizi yırtarsınız mazallah malum çapırcı tayfası göbekli neyin
    Yunusu um : ündülü endülü nün bir küçüğü kros kıvamında ama hafif de atarı var yanii....

Şimdi heeçç 6 ya kadar çıkma hacı hiçbirinde ben bunu satayım bunla 3 tane endülü alırım demiş miyim? hayırr Kavga çıkıyomuş :D Yanında olsa fena olmaz dı yazmışımm racing de demişim ama.

Bülentim Cruiser cım o bir tur atıp tekrar dönecek chopper a iki iki dört. Ha bu arada Bülent demişken Göbekli neyin kısmına da cvp vereyim . bizim tayfanın göbek var , çünkü gerek abicim ; biz yolda sizin gibin oturmuyoz yatıyoz daha çok geriyo doğru onüçün depo ilen

sele arasında rüzgar açısından bir ivmelenme yaratmış oluyoz aerodinamik açıdan tamamıyle bilimsel. yoksa ne ki göbek iki günde eritiriz aha da Bülente sor!! ))) Hatta bak Koraya şuanda ayva kıvamında o da geliyo aramızaa :D

Redmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 500
    Tabiki canıım, istesem yarın eritirim göbeği ama sırf racondandır diye dokunmuyorum hem kızlar göbeğe bayılıyormuş, bana da Bülent dedi ama hayırlısı bakalım

Bulent78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Herseyin azi karar cogu zarar diye bi laf vardi, ondan iste. Gobek te makul sinirlar icerisinde olursa gayet guzel olur, bak chopperci amcalara, kollar falan masallah kasli ama alt tarafta hepsinde biraz gobek var, cok gobekli olanlar, goldwing tarzi aletlere biniolar Ben de yillar once, ilerde capir alirim diye yavas yavas buyutmeye baslamistim ama motor almakta cok geciktigim icin gobekte haliyle buyudu, ben onu makul seviyeye indiricem yoksa goldwing alicak param yok yani o acidan

Buloyu da say endulu 6 derken, bugune kadar beni 2 kisi saydiklari cok olmustur, hatta 1 kisi saydiklari daha az olmustur ama hic 3 kisi sayilmamistim, onore mi oldum g.t mu oldum bi karar veremedim bir dil bir insan tezinden yola cikarak ingilizce bildigimden dolayi onu da ekleyelim, 4 kisi oldum ben, tekbasima 4 adam, dolayisiyla bana 4 hatun anca yeter bak simdiden burdan yazayim, yarin birgun internetten arastirirlarsa bu ciksin ortaya Evet cabuk bana 4 hatun getirin Gecen kuvvetmacununun soyledigi fatos almis oragini adli parca da soyle bir replik vardir, bu sarkinin anafikri butun erkekler okuzzzzz, anafikrin babafikri kizlar okuzu sever diye, dolayisiyla biraz gobegin cok birsey degistirecegini sanmiyorum, hatta bazilarini yoldan bilem cikariyor, geliyolar boyle sariliyolar, gobeginlen oynuyolar, ben de onlara hersey karsilikli diyorum, bundan sonrasi burda yazilmaz...
    ANGARAJ
    Whatever it is, it's better in the wind.
    Only a biker knows why a dog sticks his head out of a car window.

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    Alıntı Bulent69 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herseyin azi karar cogu zarar diye bi laf vardi, ondan iste. Gobek te makul sinirlar icerisinde olursa gayet guzel olur, bak chopperci amcalara, kollar falan masallah kasli ama alt tarafta hepsinde biraz gobek var, cok gobekli olanlar, goldwing tarzi aletlere biniolar Ben de yillar once, ilerde capir alirim diye yavas yavas buyutmeye baslamistim ama motor almakta cok geciktigim icin gobekte haliyle buyudu, ben onu makul seviyeye indiricem yoksa goldwing alicak param yok yani o acidan

Buloyu da say endulu 6 derken, bugune kadar beni 2 kisi saydiklari cok olmustur, hatta 1 kisi saydiklari daha az olmustur ama hic 3 kisi sayilmamistim, onore mi oldum g.t mu oldum bi karar veremedim bir dil bir insan tezinden yola cikarak ingilizce bildigimden dolayi onu da ekleyelim, 4 kisi oldum ben, tekbasima 4 adam, dolayisiyla bana 4 hatun anca yeter bak simdiden burdan yazayim, yarin birgun internetten arastirirlarsa bu ciksin ortaya Evet cabuk bana 4 hatun getirin Gecen kuvvetmacununun soyledigi fatos almis oragini adli parca da soyle bir replik vardir, bu sarkinin anafikri butun erkekler okuzzzzz, anafikrin babafikri kizlar okuzu sever diye, dolayisiyla biraz gobegin cok birsey degistirecegini sanmiyorum, hatta bazilarini yoldan bilem cikariyor, geliyolar boyle sariliyolar, gobeginlen oynuyolar, ben de onlara hersey karsilikli diyorum, bundan sonrasi burda yazilmaz...
    İŞ KANUNU

Kanun No : 4857

Kanun Kabul Tarihi : 22/05/2003

Resmi Gazete Tarihi: 10/06/2003

Resmi Gazete Sayısı: 25134

İÇKİ VEYA UYUŞTURUCU MADDE KULLANMA YASAĞI

Madde 84 - İşyerine sarhoş veya uyuşturucu madde almış olarak gelmek ve işyerinde alkollü içki veya uyuşturucu madde kullanmak yasaktır.

İşveren; işyeri eklentilerinden sayılan kısımlarda, ne gibi hallerde, hangi zamanda ve hangi şartlarla alkollü içki içilebileceğini belirleme yetkisine sahiptir.

Alkollü içki kullanma yasağı;

a) Alkollü içki yapılan işyerlerinde çalışan ve işin gereği olarak üretileni denetlemekle görevlendirilen,

b) Kapalı kaplarda veya açık olarak alkollü içki satılan veya içilen işyerlerinde işin gereği alkollü içki içmek zorunda olan,

c) İşinin niteliği gereği müşterilerle birlikte alkollü içki içmek zorunda olan,

İşçiler için uygulanmaz.
    Bulent78 bunu beğendi.
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Yaw vallaha billaha yunusgil toplantisindan beri bi damla yok toplantida da almadik zaten, kismetse bugune, olmadi cmt. aksam diyorum, ama dikkat et hep mesai saatleri disinda Is sozkonusu oldugunda amerikan polisleri gibiyimdir :
    -Bira??

-hayir sagolun, gorevdeyim...

ANGARAJ

Taylan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR
    Beyler, bugün öğle yemeğine ODTÜ'ye gelmek isteyen olursa buyursun.
    ejlover bunu beğendi.

Motosikleti
    2012 Yamaha R1
    Arkadaşlar yarın Optimum'da buluştuktan sonra ilk mola yerine kaç km var? Optimumdan sonra benzin alınacak mı?

Çevre yolundan geleceğim için yolumun üzerinde benzin istasyonu yok. Sabah bi de benzinciye gidip vakit kaybetmiim diyorum, kahvaltı yapmadan anca yetişicem zaten

Bilgilendirirseniz sevinirim ;) Yoksa sırf benzin almaya çıkıcam bu gece :p
    2016 BMW S1000RR
    2012 Yamaha R1
    2011 Kawasaki Ninja 250R

Motosikleti
    Honda CBR600RR
    Alıntı ejlover adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar yarın Optimum'da buluştuktan sonra ilk mola yerine kaç km var? Optimumdan sonra benzin alınacak mı?

Çevre yolundan geleceğim için yolumun üzerinde benzin istasyonu yok. Sabah bi de benzinciye gidip vakit kaybetmiim diyorum, kahvaltı yapmadan anca yetişicem zaten

Bilgilendirirseniz sevinirim ;) Yoksa sırf benzin almaya çıkıcam bu gece :p
    Eryaman civarını bilmiyorum pek ama mutlaka depo boş gelen arkadaşlar olacaktır ve benzin alınacaktır diye düşünüyorum. Ayrıca şimdi Google Earth'den baktığıma göre buluşma yerinin (Optimum karşısı-koordinatlar: Enlem: 39.966794, Boylam: 32.631395) yaklaşık 500m gerisinde Shell var.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:10 ----------

Bu arada; buluşma yeri belirttiğim nokta değil mi?
    http://goo.gl/maps/lpBc

Çankaya bölgesinden gelecek arkadaşlar varsa bölgesel olarak biz de toplaşıp gelebiliriz. (Erhan gibi...)

Motosikleti
    2012 Yamaha R1
    Alıntı Taylan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eryaman civarını bilmiyorum pek ama mutlaka depo boş gelen arkadaşlar olacaktır ve benzin alınacaktır diye düşünüyorum. Ayrıca şimdi Google Earth'den baktığıma göre buluşma yerinin (Optimum karşısı-koordinatlar: Enlem: 39.966794, Boylam: 32.631395) yaklaşık 500m gerisinde Shell var.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:10 ----------

Bu arada; buluşma yeri belirttiğim nokta değil mi?
    http://goo.gl/maps/lpBc

Çankaya bölgesinden gelecek arkadaşlar varsa bölgesel olarak biz de toplaşıp gelebiliriz. (Erhan gibi...)
    Evet tam orası ;) Shell benim geliş yönümün tam tersinde kalıyor. Erken gelebilirsem uğrarım teşekkürler ;) Olmadı artık yolda =D
    2016 BMW S1000RR
    2012 Yamaha R1
    2011 Kawasaki Ninja 250R

Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Ben Esattayım, mithatpaşa üzerinden sihhiye, gençlik parkının orda sola ve kaptırarak efe honda diye düşünüyorum. Ordan da benzin alıp yola düşerim diye planladım kafada. Az önce işyerinde zinciri temizleyip yağladım, geziye hazırım, gerçi zincir biraz gevşemiş gibi geldi ama bakalım yolda görücez artık. Bu gidişle iki haftada bir zincir yağlıycaz yaw
    ANGARAJ

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı Taylan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler, bugün öğle yemeğine ODTÜ'ye gelmek isteyen olursa buyursun.
    erken görseydim gelirdim...şimdi gördüm

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:33 ----------

taylan ben çevre yolundan değil şehir içinden efe nin oraya giderim sanırım...

bu arada akşama organizsayon yok mu beyler şöyle piyasa yapmalık falan...bahçeli tunalı?
    Taylan bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda CBR600RR

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:33 ----------

bu arada akşama organizsayon yok mu beyler şöyle piyasa yapmalık falan...bahçeli tunalı?
    Gelseydin memnun olurdum, inş. başka sefere, ne zaman istersen(iz).
    Ben de zaten öğle yapacağım, çevre yolunu yanlış anladın sanırım. Konya yolu, Eskişehir yolu, Anadolu Bulv... devam... İstersen birlikte gideriz.
    ejlover bunu beğendi.

Motosikleti
    2012 Yamaha R1

Çevre yolundan ben geliyorum ;) Çayyolu, eskişehir yolu, çevre yolu, optimum
    2016 BMW S1000RR
    2012 Yamaha R1
    2011 Kawasaki Ninja 250R

trgy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD xl 883
    Akşama olursa bir toplaşma takılabiliriz.

Motosikleti
    Kawasaki Er-5
    arkadaslar, bu haftasonu EMOK festivali de var ve festival alanı Eskisehir İli, Alpu'ya bagli Alapinar Koyu civarında Catacık Yaylası diye bir yermis. Sanirim burasi Nallihandan 80 km. civarinda. Tam yeri konusunda EMOK sayfasına bakmak istedim ama erisemedim. Bilgisi olan var mi? Nallihanda kac gibi olmayi dusunuyoruz? Nallihan sonrasi bu alana gecilir mi, hatta bir gece festival alaninda kalmayi dusunen olur mu?

http://www.alpu.bel.tr/turizm.asp?gor=2

bu sefer becerebildiysem nallihan sonrasi yol.
    https://maps.google.com/maps?saddr=N...=h&mra=ls&z=11

EMOK Duyuru
    "Bu yıl ilk festivalin anısına 29 Haziran - 1 Temmuz tarihlerinde Eskişehir Çatacık yaylasında EMOK üyeleri ve dostları olarak toplanacağız.
    Festival organizasyonlarında emeği geçen tüm EMOK dost ve sponsorlarına katkılarından dolayı teşekkür ederiz.

EMOK Yönetim Kurulu"

evren

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 52 kullanıcı var. (0 üye ve 52 misafir)

Bu Konudaki Etiketler