Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    bende gelmek isterim ama ehliyet sınavı var.pazar günü olsa çok şeker olurdu.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Redmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 500
    Gün konusunu ilk başta konuştuk ama malesef pazar gününe uyamayan da bir sürü kişi varmış, o yüzden cmrtsi de sabitledik, pazar günü bir plan daha yapılabilir ya da haftaya plan yapılırsa pazara alınabilir, kalmalı gidelim kesin çözüm

eRRRen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R----Suzuki GSXR600
    Alıntı Redmoon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gün konusunu ilk başta konuştuk ama malesef pazar gününe uyamayan da bir sürü kişi varmış, o yüzden cmrtsi de sabitledik, pazar günü bir plan daha yapılabilir ya da haftaya plan yapılırsa pazara alınabilir, kalmalı gidelim kesin çözüm
    Bak bu çok iyi olur kalmalı ama onun icinde c.tesi aksamindan cikabilirim anca yine iş hayırlısı bakalım

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    GoPro ile çekilen videolar serisi
    1-)

ANGARAJ

FatihKARAKAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1200 RT
    serinin devamını bekliyoruz...
    Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1-)

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:03 ----------

Yunus "video has been removed because it is too long" Video çok uzun olduğundan silindi hatası veriyor...
    # Çocukluk saflığını kaybetmeyen adama büyük adam denir. (Mencius) #

Rockwood - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    WR125R
    Merhabalar, Ankara'da öğrenciyim. Cinnah, Farabi'de oturuyorum. Oturduğum apartmanın kapalı garajı olmadığı için üç senedir motorumu Ankara'ya getirmeye cesaret edemedim. Aranızda bu muhitte oturan var mı? Güzel bir yer bulursam WR125 yerine Tenere bile alabilirim. Tavsiyelerinizi bekliyorum. Hürmetler.

ejlover - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Yamaha R1
    Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1-)

Video çok uzun olduğu için kaldırılmış :s Bu ne saçma bir sebeptir yaa, 1gün uzunluğunda videolar vardı youtube'ta 18dk ne ki niye kaldırıyorlar :s
    2016 BMW S1000RR
    2012 Yamaha R1
    2011 Kawasaki Ninja 250R

FatihKARAKAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1200 RT
    Sorun süreden değil büyük bir ihtimal dosya boyutundan kaynaklı.... Yunus sana bir alanAdı alalım oradan kendin yayınla
    # Çocukluk saflığını kaybetmeyen adama büyük adam denir. (Mencius) #

Motosikleti
    CBF 500
    geçen Beypazarı gezisinde "testi kapama" yı bir hayli beğenmiştik, o yüzden öğle yemeğini aynı sistem yapalım diyoruz (tarhana çorba+sarma+testi kapama+baklava+ayran=20tl)
    herkese uyarsa sabah kahvaltısı için durmayalım, sonra kimse acıkmıyor atıştırıp gelin evden
    Taylan bunu beğendi.

Taylan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR
    Alıntı Redmoon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçen Beypazarı gezisinde "testi kapama" yı bir hayli beğenmiştik, o yüzden öğle yemeğini aynı sistem yapalım diyoruz (tarhana çorba+sarma+testi kapama+baklava+ayran=20tl)
    herkese uyarsa sabah kahvaltısı için durmayalım, sonra kimse acıkmıyor atıştırıp gelin evden
    Koray beni de ekle listeye, geliyorum. Yemek konusunda senle hemfikirim.

Motosikleti
    CBF 500
    Nallıhan Kuş Cenneti Gezisi (Beypazarı üzerinden)
    30 Haziran Cumartesi / saat:10:00 da Efe Honda dan - 10:15 de Sincan/Optimum karşısından hareket

http://www.nallihan.bel.tr/kuscenneti.asp
    https://maps.google.com/maps?saddr=%...&sz=12&t=m&z=9

1- Koray+1
    2- Bülent
    3- Fatih
    4- Osman
    5- Uğur (ejlover)
    6- Erhan büyük ihtimal
    7- Soner Kuvvetle yüksek tahminli
    8- Koray-zzr
    9- Ozan (?)
    10- Cemal
    11- Havatar
    12- Yunem (Faruk) Büyük bi ihtimal optümumda bende olacam )
    13- Caner
    14- Taylan
    15- ...
    16- ...
    17- ...

Yemek fenaydı geçen sefer yav

trgy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD xl 883
    Alıntı Rockwood adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar, Ankara'da öğrenciyim. Cinnah, Farabi'de oturuyorum. Oturduğum apartmanın kapalı garajı olmadığı için üç senedir motorumu Ankara'ya getirmeye cesaret edemedim. Aranızda bu muhitte oturan var mı? Güzel bir yer bulursam WR125 yerine Tenere bile alabilirim. Tavsiyelerinizi bekliyorum. Hürmetler.
    Bulunduğun muhitte illaki kapalı garajı olan apartmanlar vardır , bunlarla görüşmeyi denedin mi ?

Motosikleti
    WR125R
    Sadece iki tane apartmanın kapalı garajı var, biri için gidip konuştum ama garajın içinde bisiklet için bile yer olmadığı söylendi. Diğeri de garaj değil de daha çok projektörden maç izlemek için kullanılan kapalı bir alan Motorunu dışarıda bırakan bir komşum var ama R1200GS onunki. Benim motorumu taşıyarak bile götürürler o yüzden risk alamıyorum. Pahalı bir makineyi de öylece dışarıda bırakmaya kıyamam şahsen. Buraya yazmak mantıklı olur diye düşündüm.

Motosikleti
    CBF 500
    Park sorun hakkaten, rahatlıkla alıp-bırakabilmen için yakın bir yerde olmalı, kapalı otopark alternatifi varsa değerlendirmelisin...

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Sadece iki tane apartmanın kapalı garajı var, biri için gidip konuştum ama garajın içinde bisiklet için bile yer olmadığı söylendi. Diğeri de garaj değil de daha çok projektörden maç izlemek için kullanılan kapalı bir alan Motorunu dışarıda bırakan bir komşum var ama R1200GS onunki. Benim motorumu taşıyarak bile götürürler o yüzden risk alamıyorum. Pahalı bir makineyi de öylece dışarıda bırakmaya kıyamam şahsen. Buraya yazmak mantıklı olur diye düşündüm.
    senin oralarda iş yeri çok önünde güvenlik kulubesi olan bi yerin yakınıına bırakabilirsin...

trgy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD xl 883
    İlla evin çok yakınında olmasına gerek yok ben 200-250 metre uzağımızda bi apartmanın kapalı garajına bırakıyorum , tamam insan üşeniyor biraz direkt evin önünde olsa da atlayıp gitsem diye ama kafanın rahat olması açısından değer derim ben, araştırmaya devam et biraz uzak olsa da olur .

ejlover - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Yamaha R1
    Ulusan motor (birlik mah.) ucreti karsiligi motoru dukkanin kapali parkinda muhafaza ediyor. Arayip ucreti konus istersen ;)
    2016 BMW S1000RR
    2012 Yamaha R1
    2011 Kawasaki Ninja 250R

Motosikleti
    WR125R
    Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim. Anlaşılan yine dolanacağım divane gibi bizim oralarda

bana kalırsa kapalı otopark olmasa da olabilir.bi tane su geçirmeyen branda al üzerine ört.2 tane de kaliteli kilit ile de sabit bir yere kilitle oturduğun binanın önüne kilitle hiç birşey olmaz.ki farabi güvenli bir semttir.
    ejlover bunu beğendi.

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    dün yapılan yunusgil toplantısına gelmiş olmama rağmen çocuk yüzünden fazla katılımcı olamadım.
    beyler artık yapılan her organizasyona katılabilitem çok daha yüksek gece gündüz farketmez...organizasyonlardan organizasyon beğeniyorum, cemiyetten cemiyete koşuyorum...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 79 kullanıcı var. (0 üye ve 79 misafir)

Bu Konudaki Etiketler