Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı FatihKARAKAŞ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1) Osman
    2) Erhan
    3) Bulent
    4) Fatih K.
    5) ...
    6) ...

İyide buluşma saat kaç gibi olacak
    18.30-19 arası toplaşma başlıyo

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    buberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Varadero
    Abi ben bu makale zırvalarının kişisel gelişim aldatmacalarının bir türü olarak görüyorum. Az uykuya alışma demesini 6 aydır işe başladığımdan beri zorunlu yapıyorum hiç bir şekilde alışmadım. 6 saat veya 5 saat uyuduğum oluyor ama hiç biri 7 saat gibi olmuyor bütün günüm zehir oluyor. Ama dediğin şey uyanma saatiyse; o akşam zamanında yatmışsam Pazar günleri erkenden uyanıyorum bu doğru. İki olayı karıştırmamak lazım.
    Wozy ve ejlover bunu beğendiler.
    dolar 10 lirayı geçecekmiş.

Wozy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 990 ADV - HND XR650R
    Ehliyet var izin alamıyorum emniyete belgeleri veremedim
    Keep your bike in good repair: motorcycle boots are not comfortable for walking.

FatihKARAKAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1200 RT
    Ya cahilliğime verin "Yunusgil Parkı" Anıtpark değil mi?
    # Çocukluk saflığını kaybetmeyen adama büyük adam denir. (Mencius) #

Motosikleti
    KTM 990 ADV - HND XR650R
    "b"yi 9 yıl önce "a2"yi 3 yıl önce aldım. "b" var elimde ama "a2" izin alamıyorum çok yoğunuz
    Keep your bike in good repair: motorcycle boots are not comfortable for walking.

Motosikleti
    Honda CB125E/NC700x
    Alıntı buberk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi ben bu makale zırvalarının kişisel gelişim aldatmacalarının bir türü olarak görüyorum....
    Benim bahsettiklerim gazete köşe yazıları değil Buğra... BİLİMSEL AKADEMİK DÖKÜMANLAR... Bunları yazanlarda PROF,DOÇ vs... gibi kendini bu işe adamış KİŞİLER... (Burada bahsedilen kişiler sadece türkler değil, ECNEBİ bir sürü araştırma görevlisi,doç,prof, vs e ait dökümanlar...)
    ejlover bunu beğendi.
    ‘’ http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/98835-mt-camiasi-bir-el-atar-mi-yazilarinizla-motosiklet-askima-yardim-edin-lutfen.html’’ konusuna destek veren herkese teşekkür ederim...Sevgiyle kalın,

buberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Varadero
    Alıntı karapara adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim bahsettiklerim gazete köşe yazıları değil Buğra... BİLİMSEL AKADEMİK DÖKÜMANLAR... Bunları yazanlarda PROF,DOÇ vs... gibi kendini bu işe adamış KİŞİLER... (Burada bahsedilen kişiler sadece türkler değil, ECNEBİ bir sürü araştırma görevlisi,doç,prof, vs e ait dökümanlar...)
    Ecnebiyle kesin doğrudur o zaman abi
    dolar 10 lirayı geçecekmiş.

Motosikleti
    BMW R 1200 RT
    Ya sorumun cevabını bulamadım ??
    ejlover bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda CB125E/NC700x
    http://www.youtube.com/watch?v=Bjf_XMAGE88&feature=plcp

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:41 ----------

http://www.youtube.com/watch?v=6UIwo...hannel&list=UL" width=320 height=288 type=application/x-mplayer2 controller="true" loop="0" transparentstart="1" autostart="false">

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:43 ----------

http://www.youtube.com/watch?v=6UIwo...hannel&list=UL" width=320 height=288 type=application/x-mplayer2 controller="true" loop="0" transparentstart="1" autostart="false">
    ejlover bunu beğendi.
    ‘’ http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/98835-mt-camiasi-bir-el-atar-mi-yazilarinizla-motosiklet-askima-yardim-edin-lutfen.html’’ konusuna destek veren herkese teşekkür ederim...Sevgiyle kalın,

Motosikleti
    BMW R 1200 RT
    Video direkt görünsün diye

ejlover bunu beğendi.

ejlover - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Yamaha R1
    Sana bu durumun genetik olmadığını gösterir bir sürü akademik makale gönderebilirim.... ... Alışkanlıkları değiştirmeme İÇGÜDÜSÜ devrede...Hani insanların serviste işe gidip gelirken hep aynı koltuğa oturması gibi ...
    Hocam ben bendeki durumdan bahsettim biraz daha farklı bi şey. Olay bilinç kapanıp uyuduktan sonra uyanamamak ondan bahsediyorum. Yoksa Gece 3te yatıp 7de kalkmak da aynı işkence 10da kalkmak da. Adını unuttum ama doktorlar teşhisini koymuştu

Ben de merak ettim
    2016 BMW S1000RR
    2012 Yamaha R1
    2011 Kawasaki Ninja 250R

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Ya sorumun cevabını bulamadım ??
    orası değil abi...şimdi mapsten verecem de yunusların evi kamuya açık alanda belli olmasın...mesaj atıyorum birazdan

Motosikleti
    Honda CB125E/NC700x
    http://www.youtube.com/watch?v=6UIwo...hannel&list=UL

Yok arkadaş olmuyor olmuyor...Ben bu akademik makale işlerini bırakacam..

Gezileri DÜĞÜN KASETÇİSİ gibin kayıt altına alır, geziye katılan birine CD'de teslim ederim, gerisine karışmammmm...O da yönetmen olarak,keser,biçer,parçalar, facebukkksa, buraya yükler arkadeeeşşş...:mrgreen

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:49 ----------

ÇAYIDA 2 ŞEKERLİ İÇECEĞİM BUNDAN SONRA....UNDAN, ŞEKERDEN, TUZDAN UzAK DURACAĞIM..Ben kaçtım akşam görüşürüz...

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:51 ----------

Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    orası değil abi...şimdi mapsten verecem de yunusların evi kamuya açık alanda belli olmasın...mesaj atıyorum birazdan
    Kamuya açık olsa ne olur ERHAN ya.. Kim 100 KM'de 8 LT yakan motoru çalar...deli mi adamlar???
    ejlover bunu beğendi.

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    İnsan muhteşem bir varlık, neye alıştırırsan ona ADAPTE olur... Çok uykuya alışırsa ÇOK uyumak ister, AZA alışırsa az uyumak ister...Ama o kadar muhteşem ki ALIŞKANLIĞI değiştirmek istediğinizde de yeni duruma hemen alışır... 1 HAfta yeni uyku düzeni ve adaptosyon için yeterlidir..Bilginize.. ( 1 Haftalık adaptasyon süreci uyku konusunda okuduğum bir sürü akademik makale,bilimsel çalışma,bilgi, belge vs.. ye dayanmaktadır. ) .... Bana ne oluyor yaw çok bilmiş tavırlar,makale falan filan, boğuluyormuşum hissi geldi bir an...
    ÖNERİ SAAT 06:30'da geziye gidelim... Oraya gidince SAAT 18:30 kadar ağaçların altında MIŞIL MIŞIL UYUYUP geri dönelim....

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:11 ----------

BU AKŞAM ..YUNUSGİL PARKI TOPLAŞMASI

1) Osman
    2)...

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:14 ----------

EJLOVER plaka /ruhsat tamam mı????
    Abi gelirken cdde çekimlerini getir baride hayrına ben atıvereyim bi yerlere sebeplensin herkez?
    ANGARAJ

Desene toplantılarda tatlılardan alınacak kalori sayısı yükselecek Malum şimdiden 2 ehliyet adayı tespit ettik....
    iki ehliyet adayı bir de yeni honda sahibi varmış,bana öyle bir haber geldi
    pinkkuvars bunu beğendi.

Motosikleti
    KTM 990 ADV - HND XR650R
    Alıntı nezih77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iki ehliyet adayı bir de yeni honda sahibi varmış,bana öyle bir haber geldi
    ehliyeti alınca Liva pastanesine bi haftaiçi gezisi yaparız hep beraber sözüm olsun
    nezih77 bunu beğendi.

trgy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD xl 883
    Yunusgil Park gençlik caddesi üzerinde bulunmaktadır, bilgilerinize sunulur.

Redmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 500
    Alıntı Wozy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Koray bana yardımın lazım tanıdığım motorculara sordum motoru nasıl yıkarım diye ama hepsi farklı şeyler söyledi. "yok motora su tutma, seleye su tutma, gidona su tutma...." ne kaldı ki motordan geriye Sen nasıl yıkıyorsun motorunu biraz anlatabilirsen sevinirim
    Motor yıkamanın detayları olsada aslında konu basit;
    öncelikle motoru ıslatıyoruz, bunu için tanziksiz su veren (!) bahçe hortumu tadında bir hortum - eğer yoksa benim yaptığım gibi 5lt lik su şişeleri işini görecektir, ardından köpüklü su dolu bir kova hazırlıyoruz ki bu tercihen motor şampuanı, yoksa sıvı sabunla da yapılmış olabilir, motoru terapi kıvamında, yavaş yavaş, okşarcasına süngerle yıkıyoruz ki bu sünger bu iş için özel üretim de olabildiği gibi 1milyoncudan da alınmış olabilir, motor büyük olduğundan hacimli bir sünger olsun kafi! köpürtme işi bitince motoru güzelce duruluyoruz, oraya-buraya su tutulmaz diye birşey yok ama elektrik aksamlarının geçtiği bölgeleride fazla sınamamakta fayda var, son olarak kuru bir bez ile (shadow için 2 tane) motoru güzelce kuruluyoruz ki su izi kalmasın, sonrada isteye göre kromaj cilası ya da boya cilası uygulanabilir, bakanların gözünü alacak kıvama gelir bundan daha iyi bir temizlik bu işlemleri bikini giymiş sexy bir kıza yaptırmaktır ki o zaman izlemeye doyum olmaz benim görüşüm motorunu asla oto yıkamacılarına emanet etme sakın ha (!)
    Wozy, ejlover, dombay35 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Bulent78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    O hatun yıkasında nasıl yıkarsa yıkasın hiç önemli değil bence, isterse tazzikli su da kullanabilir

Bana iş kitledi patron, akşam 7:30 sularında ancak gelebilirim haberiniz olsun.
    ANGARAJ
    Whatever it is, it's better in the wind.
    Only a biker knows why a dog sticks his head out of a car window.

ejlover - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Yamaha R1
    Bi de sünger ve bez seçiminde Mikrofiber özellikte ürünler kullanmanızı tavsiye ederim. Diğerleri çizebiliyor ön cam başta olmak üzere zamanla ;)

Bi de Egsozlara tersten su tutmayın içine kaçmasın

Yıkama bitince de çalıştırıp motoru ısıtın. O ısıdan ulaşamadığınız yerler de kurur. En önemlisi de zinciri yağlamayı unutmuyoruz ;)

Benim de aklıma gelenler bunlar
    2016 BMW S1000RR
    2012 Yamaha R1
    2011 Kawasaki Ninja 250R

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 72 kullanıcı var. (0 üye ve 72 misafir)

Bu Konudaki Etiketler