Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    forewer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZZ-R1200
    1- Koray
    2- Bülent
    3- Fatih
    4- Osman
    5- Uğur (ejlover)
    6- Erhan (büyük ihtimal)
    7- Koray-zzr
    8- ...
    9- ...
    10- ...
    '92 ZZ-R250, '06 ZZ-R600, '05 ZZ-R1200

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Redmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 500
    Yol ayaş yolundan devam edip Beypazarına doğru gidecek, nallıhan da beypazarından sonra 30 km, merkezden gelenler efe de toplaşıp ist yolu üzerinden Ayaş yoluna çıkacaklar, benim gibi Etimesgut dan gelenler ise sincan da yol üzerindeki optimum karşısından guruba katılacak, oradan ayaşa devam edeceğiz, sen ikisinden birinde bizi yakala kardeşim...

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:55 ----------

Nallıhan Kuş Cenneti Gezisi (Beypazarı üzerinden)
    30 Haziran Cumartesi / saat:10:00 da Efe Honda dan - 10:15 de Sincan/Optimum karşısından hareket

http://www.nallihan.bel.tr/kuscenneti.asp
    https://maps.google.com/maps?saddr=%...&sz=12&t=m&z=9

1- Koray+1
    2- Bülent
    3- Fatih
    4- Osman
    5- Uğur (ejlover)
    6- Erhan büyük ihtimal
    7- Soner Kuvvetle yüksek tahminli
    8- Koray-zzr
    9- Ozan (?)
    10- ...
    11- ...
    12- ...

pinkkuvars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ VOLUSİA VL800
    ok dostum optimum karşısından dvm edilecek bu takdir de tamamdır amaaa velakin olurda biraz daha uyuyalım sonra çıkalım diyenlere de ısrarla katılırım ama saat size ne zamansa bana da ok dir
    ejlover bunu beğendi.

ejlover - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Yamaha R1
    Alıntı Redmoon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yol ayaş yolundan devam edip Beypazarına doğru gidecek, nallıhan da beypazarından sonra 30 km, merkezden gelenler efe de toplaşıp ist yolu üzerinden Ayaş yoluna çıkacaklar, benim gibi Etimesgut dan gelenler ise sincan da yol üzerindeki optimum karşısından guruba katılacak, oradan ayaşa devam edeceğiz, sen ikisinden birinde bizi yakala kardeşim...

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:55 ----------

Nallıhan Kuş Cenneti Gezisi (Beypazarı üzerinden)
    30 Haziran Cumartesi / saat:10:00 da Efe Honda dan - 10:15 de Sincan/Optimum karşısından hareket

http://www.nallihan.bel.tr/kuscenneti.asp
    https://maps.google.com/maps?saddr=%...&sz=12&t=m&z=9

1- Koray+1
    2- Bülent
    3- Fatih
    4- Osman
    5- Uğur (ejlover)
    6- Erhan büyük ihtimal
    7- Soner Kuvvetle yüksek tahminli
    8- Koray-zzr
    9- Ozan (?)
    10- ...
    11- ...
    12- ...
    Ben de Çayyolundan çevre yolu üzerinden gelip optimum'un onune cikarim. Batikent tarafina devam edip U ceker karsisinda bi yerlerde dururum. Kopru altina girmeden sagda duracak bi yer var mi spesifik beklemek icin? Gormeden gecip gitmeyin sonra ulasamam kimseye
    2016 BMW S1000RR
    2012 Yamaha R1
    2011 Kawasaki Ninja 250R

Redmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 500
    Alıntı ejlover adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de Çayyolundan çevre yolu üzerinden gelip optimum'un onune cikarim. Batikent tarafina devam edip U ceker karsisinda bi yerlerde dururum. Kopru altina girmeden sagda duracak bi yer var mi spesifik beklemek icin? Gormeden gecip gitmeyin sonra ulasamam kimseye
    Aynen dediğin gibi, köprü altına girmeden sağdan devam edilecek, orada bir cep var yol kenarında, güvenli bir şekilde orada bekleme yapılacak, bazen yola yakın park edenler ya da konuşurken fark etmeden yola taşanlar oluyor, bu konuya dikkat edelim
    ejlover bunu beğendi.

buberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Varadero
    Alıntı Redmoon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynen dediğin gibi, köprü altına girmeden sağdan devam edilecek, orada bir cep var yol kenarında, güvenli bir şekilde orada bekleme yapılacak, bazen yola yakın park edenler ya da konuşurken fark etmeden yola taşanlar oluyor, bu konuya dikkat edelim
    Yola taşanları cezalandır dostumm
    dolar 10 lirayı geçecekmiş.

Wozy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 990 ADV - HND XR650R
    Koray bana yardımın lazım tanıdığım motorculara sordum motoru nasıl yıkarım diye ama hepsi farklı şeyler söyledi. "yok motora su tutma, seleye su tutma, gidona su tutma...." ne kaldı ki motordan geriye Sen nasıl yıkıyorsun motorunu biraz anlatabilirsen sevinirim
    Keep your bike in good repair: motorcycle boots are not comfortable for walking.

Motosikleti
    Honda CB125E/NC700x
    Alıntı pinkkuvars adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ok dostum optimum karşısından dvm edilecek bu takdir de tamamdır amaaa velakin olurda biraz daha uyuyalım sonra çıkalım diyenlere de ısrarla katılırım ama saat size ne zamansa bana da ok dir
    Uyku hali bir nevi Ölüm halidir. Kim ölmek ister ki???? Ben şimdiye kadar bayramlar,yılbaşları, 19 Mayıslar,dini günler vs...dahil hiçbir tatil günü saat 06:30'dan sonra uyandığımı hatırlamam. Ortaokulda bile annem kızardı Cumartesi, Pazar CİN gibi erkenden kalkıyorsun hafta içi ise uyumaktan okula geç kalıyorsun diye... TATIL günleri bize ait günler ne KADAR FAZLA UYANIK KALIRSAK O KADAR ÇOK KEYİF ALACAK ZAMANIMIZ OLUR bence. Özetle tatil günleri amacı DİNLENMEK OLAN uykuyu max. 6 saat yapmak lazım bence... Uyku keyifmiş???? Mis gibi uykuymuş???? Bunu gerçekten anlayamıyorum ve hadi canım sende diyesim geliyor (Soner lafım sana değil amman yanlış anlaşılma olmasın..)
    ‘’ http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/98835-mt-camiasi-bir-el-atar-mi-yazilarinizla-motosiklet-askima-yardim-edin-lutfen.html’’ konusuna destek veren herkese teşekkür ederim...Sevgiyle kalın,

Motosikleti
    2012 Yamaha R1
    Alıntı karapara adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uyku hali bir nevi Ölüm halidir. Kim ölmek ister ki???? Ben şimdiye kadar bayramlar,yılbaşları, 19 Mayıslar,dini günler vs...dahil hiçbir tatil günü saat 06:30'dan sonra uyandığımı hatırlamam. Ortaokulda bile annem kızardı Cumartesi, Pazar CİN gibi erkenden kalkıyorsun hafta içi ise uyumaktan okula geç kalıyorsun diye... TATIL günleri bize ait günler ne KADAR FAZLA UYANIK KALIRSAK O KADAR ÇOK KEYİF ALACAK ZAMANIMIZ OLUR bence. Özetle tatil günleri amacı DİNLENMEK OLAN uykuyu max. 6 saat yapmak lazım bence... Uyku keyifmiş???? Mis gibi uykuymuş???? Bunu gerçekten anlayamıyorum ve hadi canım sende diyesim geliyor (Soner lafım sana değil amman yanlış anlaşılma olmasın..)
    Hocam bünyeyle alakalı bi şey o ama fazlasıyla ne yazik ki :( Kesinlikle katılıyorum size ama mesela ben de tam zıt durumda biriyim. Normal şartlarda 12-1den önce uyanamıyorum. Erken de yatsam geç de yatsam farketmiyor saat 10 ve daha öncesi uyandın mı o gün bana zehir oluyor :( Mesela bugün plaka/ruhsat işleri için saat 7de kalkmam gerekti araba kullanmama rağmen şu saate kadar trafikte 2 kişiyi durdurup dövmeye kalktım ama kaçtılar. İşe giden yolda 2 kere dönüşleri kaçırdım, şu an işe geldim ama kafayı hiç bir şeye veremiyorum v.s. v.s. :( Normalde yapmam bu tarz şeyler mesela. Yani olay genetik ne yazik ki. Kimisi geç kalkınca sersem gibi oluyor kimisi erken. Değiştirmek zor :(
    karapara bunu beğendi.
    2016 BMW S1000RR
    2012 Yamaha R1
    2011 Kawasaki Ninja 250R

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Alıntı Bulent78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla hafta içi genelde Yunusgil yapıyoruz biz ankara nın en güzide mekanı
    Evet bugün bize gelebilirsiniz arkadaşlar İstek doğrultusunda çayda demlerim ben Bizim park 7/24 müsait

Alıntı FatihKARAKAŞ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla Yunus bugün beni aradı sonrada benim mekana geldi, çok mutlu oldum. Sıkılmış tabii hep kendi mekanından...

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:53 ----------

Bugün venom marka dizlik aldım. Akşam motora binerken dizliğimi taktım. Sürüş pozisyonu gereği dizlerimle depoyu tutuyorum. Motoru yıkarken dizliğin hareket yerinin deponun boyasını çizdiğini (her iki tarafta) fark ettim. Moralim çok bozuldu.

acaba bu oto reyonlarında satılan sprey boyalar ile çizilen bölümleri boyasam mı? Ne dersiniz? Bu konuda tecrübe eden var mı?

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:06 ----------

Düşündüğüm boya Linkleri

http://www.spreyboya.com/33_u-sprey-metalik.aspx

Plastik yüzeyler için

http://www.spreyboya.com/45_u-sprey-tampon.aspx

aldığım dizlikte bu

http://www.motorparcalari.net/venom-...-urun3137.html
    Abi dün teşekkür edemedim ben sana burdan edeyim herşey için teşekkür ettim.Bugün bi toplaşma yaparsak ufakda olsa senin çiziklere bi çare bi fikir yürütme yapabiliriz kanımca zira bu kadar adamın kafadan bi zihnisinir proje çıkabilir

Alıntı Wozy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Koray bana yardımın lazım tanıdığım motorculara sordum motoru nasıl yıkarım diye ama hepsi farklı şeyler söyledi. "yok motora su tutma, seleye su tutma, gidona su tutma...." ne kaldı ki motordan geriye Sen nasıl yıkıyorsun motorunu biraz anlatabilirsen sevinirim
    Sen de gelirsen yunusgil parkına detaylı temizlik hakkında bilgilendirmede yapabiliriz tabisi yalnız gelirken tatlılarıda getiriyorsun

Beyler ne diyorsunuz yapalımmı bir "Yunusgil" Parkı??
    ANGARAJ

Motosikleti
    Honda CB125E/NC700x
    Hocam bünyeyle alakalı bi şey o ama fazlasıyla ne yazik ki :( Kesinlikle katılıyorum size ama mesela ben de tam zıt durumda biriyim. Normal şartlarda 12-1den önce uyanamıyorum. Erken de yatsam geç de yatsam farketmiyor saat 10 ve daha öncesi uyandın mı o gün bana zehir oluyor :( Mesela bugün plaka/ruhsat işleri için saat 7de kalkmam gerekti araba kullanmama rağmen şu saate kadar trafikte 2 kişiyi durdurup dövmeye kalktım ama kaçtılar. İşe giden yolda 2 kere dönüşleri kaçırdım, şu an işe geldim ama kafayı hiç bir şeye veremiyorum v.s. v.s. :( Normalde yapmam bu tarz şeyler mesela. Yani olay genetik ne yazik ki. Kimisi geç kalkınca sersem gibi oluyor kimisi erken. Değiştirmek zor :(
    İnsan muhteşem bir varlık, neye alıştırırsan ona ADAPTE olur... Çok uykuya alışırsa ÇOK uyumak ister, AZA alışırsa az uyumak ister...Ama o kadar muhteşem ki ALIŞKANLIĞI değiştirmek istediğinizde de yeni duruma hemen alışır... 1 HAfta yeni uyku düzeni ve adaptosyon için yeterlidir..Bilginize.. ( 1 Haftalık adaptasyon süreci uyku konusunda okuduğum bir sürü akademik makale,bilimsel çalışma,bilgi, belge vs.. ye dayanmaktadır. ) .... Bana ne oluyor yaw çok bilmiş tavırlar,makale falan filan, boğuluyormuşum hissi geldi bir an...
    ÖNERİ SAAT 06:30'da geziye gidelim... Oraya gidince SAAT 18:30 kadar ağaçların altında MIŞIL MIŞIL UYUYUP geri dönelim....

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:11 ----------

BU AKŞAM ..YUNUSGİL PARKI TOPLAŞMASI

1) Osman
    2)...

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:14 ----------

EJLOVER plaka /ruhsat tamam mı????
    ejlover bunu beğendi.
    ‘’ http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/98835-mt-camiasi-bir-el-atar-mi-yazilarinizla-motosiklet-askima-yardim-edin-lutfen.html’’ konusuna destek veren herkese teşekkür ederim...Sevgiyle kalın,

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    aynen abi özellikle kışın geç kalkmak gibi berbat bişey yok...hayatından çıkar at o günü....uyku halindeyken uyuduğunu anlasan ve keyif alsan amenna ama haberin bile olmadığı için yaşanmamış sayılabilir...

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:27 ----------

1) Osman
    2) Erhan

Motosikleti
    2012 Yamaha R1
    İnsan muhteşem bir varlık, neye alıştırırsan ona ADAPTE olur... Çok uykuya alışırsa ÇOK uyumak ister, AZA alışırsa az uyumak ister...Ama o kadar muhteşem ki ALIŞKANLIĞI değiştirmek istediğinizde de yeni duruma hemen alışır... 1 HAfta yeni uyku düzeni ve adaptosyon için yeterlidir..Bilginize.. ( 1 Haftalık adaptasyon süreci uyku konusunda okuduğum bir sürü akademik makale,bilimsel çalışma,bilgi, belge vs.. ye dayanmaktadır. ) .... Bana ne oluyor yaw çok bilmiş tavırlar,makale falan filan, boğuluyormuşum hissi geldi bir an...
    ÖNERİ SAAT 06:30'da geziye gidelim... Oraya gidince SAAT 18:30 kadar ağaçların altında MIŞIL MIŞIL UYUYUP geri dönelim....

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:11 ----------

1) Osman
    2)...

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:14 ----------

EJLOVER plaka /ruhsat tamam mı????
    Doğru hocam doğru da bana uymuyor çok denedim bunu : ) sonraki araştırmalarım olayın genetik boyutunun olduğunu gösterdi. Anne tarafı kuzenler falan da aynı ben orda düştü jeton ve mücadeleyi bıraktım =D

Tamam diyebilirim hocam işlemler. Bi aksilik çıkmazsa ki, 99% çıkmaz; akşam elimde olacak plaka ve ruhsat
    karapara bunu beğendi.
    2016 BMW S1000RR
    2012 Yamaha R1
    2011 Kawasaki Ninja 250R

Bulent78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    1) Osman
    2) Erhan
    3) Bulent

Yazmama bile gerek yok aslinda ama yine de resmilestirelim dedim
    ANGARAJ
    Whatever it is, it's better in the wind.
    Only a biker knows why a dog sticks his head out of a car window.

Wozy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 990 ADV - HND XR650R
    Bu gün iş çıkışı bora honda'ya gitmem lazım aldığım brandayı iade edeceğim tabi birde geçici kask var onuda vermeliyim

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:53 ----------

aramızda cumartesi gezisine ehliyetsiz giden varmı benim gibi kendimi yalnız hissetmek istemem
    Keep your bike in good repair: motorcycle boots are not comfortable for walking.

Motosikleti
    Honda CB125E/NC700x
    Doğru hocam doğru da bana uymuyor çok denedim bunu : ) sonraki araştırmalarım olayın genetik boyutunun olduğunu gösterdi...
    Sana bu durumun genetik olmadığını gösterir bir sürü akademik makale gönderebilirim.... ... Alışkanlıkları değiştirmeme İÇGÜDÜSÜ devrede...Hani insanların serviste işe gidip gelirken hep aynı koltuğa oturması gibi ...

FatihKARAKAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1200 RT
    1) Osman
    2) Erhan
    3) Bulent
    4) Fatih K.
    5) ...
    6) ...

İyide buluşma saat kaç gibi olacak

Alıntı Bulent78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1) Osman
    2) Erhan
    3) Bulent

Yazmama bile gerek yok aslinda ama yine de resmilestirelim dedim
    karapara bunu beğendi.
    # Çocukluk saflığını kaybetmeyen adama büyük adam denir. (Mencius) #

Motosikleti
    Honda CB125E/NC700x
    Alıntı Wozy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu gün iş çıkışı bora honda'ya gitmem lazım aldığım brandayı iade edeceğim tabi birde geçici kask var onuda vermeliyim

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:53 ----------

aramızda cumartesi gezisine ehliyetsiz giden varmı benim gibi kendimi yalnız hissetmek istemem
    1)Hocam belli ki sen EHLİYET KURSUNA BİLE YAZILMAMIŞSIN VE/VEYA GEÇ YAZILMIŞSIN, zira bu cumartesi ehliyet yazılı sınavı var bilgin olsun...
    2)Ben ehliyetsiz kullanıyorum, Ehliyetsiz kullanınca motosiklet biraz sağa çekiyor. Bu durum ehliyeti aldıktan sonra bir tepsi baklava ile düzeliyormuş..Sitedeki KIDEMLİ sürücülerin yalancısıyım...

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    baklava var dediler geldik
    karapara bunu beğendi.
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

FatihKARAKAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1200 RT
    1)Hocam belli ki sen EHLİYET KURSUNA BİLE YAZILMAMIŞSIN VE/VEYA GEÇ YAZILMIŞSIN, zira bu cumartesi ehliyet yazılı sınavı var bilgin olsun...
    2)Ben ehliyetsiz kullanıyorum, Ehliyetsiz kullanınca motosiklet biraz sağa çekiyor. Bu durum ehliyeti aldıktan sonra bir tepsi baklava ile düzeliyormuş..Sitedeki KIDEMLİ sürücülerin yalancısıyım...
    Desene toplantılarda tatlılardan alınacak kalori sayısı yükselecek Malum şimdiden 2 ehliyet adayı tespit ettik....
    karapara bunu beğendi.
    # Çocukluk saflığını kaybetmeyen adama büyük adam denir. (Mencius) #

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 145 kullanıcı var. (0 üye ve 145 misafir)

Bu Konudaki Etiketler