Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    Redmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 500
    Hafta sonu cumartesi günü için bir plan yapmaya başlasak mı! Şimdiye kadar genel manada üç alternatif var;

- Daha önce görmeyenler için Beypazarı
    - Farklı bir yer olsun diyenler için Ankara' nın az bilindik güzel bir yeri
    - Yada biraz uzun yol yapalım diyenler için çevre illere 1 gece kalmalı kamp gezisi (bu sonraki haftaya da kalabilir)

Nerede Ankaralılar?
    ejlover bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı Redmoon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hafta sonu cumartesi günü için bir plan yapmaya başlasak mı! Şimdiye kadar genel manada üç alternatif var;

- Daha önce görmeyenler için Beypazarı
    - Farklı bir yer olsun diyenler için Ankara' nın az bilindik güzel bir yeri
    - Yada biraz uzun yol yapalım diyenler için çevre illere 1 gece kalmalı kamp gezisi (bu sonraki haftaya da kalabilir)

Nerede Ankaralılar?
    kalmalı olan haftaya kalsın ve yunusun önerisini değerlendirelim haftaya için bence...
    Redmoon, GaCCaLL ve ejlover bunu beğendiler.

trgy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD xl 883
    Bu kuş cenneti güzel gibi görünüyor hem kimsenin görmediği bir yer hem de uzaklık açısından da günü birlik gezi için ideal .
    karapara ve ejlover bunu beğendiler.

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    biz de bülent başganımla 42.geleneksel-gayriresmi yunusgil toplantısını gerçekleştirdik. tüm katılımcı ve delegelerin gözlerinden öperiz
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

Motosikleti
    CBF 500
    Tam yerini atar mısın dostum maps den...

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:15 ----------

Sanırım burası;

http://www.nallihan.bel.tr/kuscenneti.asp

http://maps.google.com/maps?saddr=%C...sz=12&t=m&z=10

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:22 ----------

Ben fotoları çok beğendim açıkçası, manzara süper hem beypazarının içinde geçiyor olması isteyenler için orada da bir mola verme imkanını doğurur ki bir taşla iki kuş demek, bence güzel fikir Turgay...
    ejlover bunu beğendi.

Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı KUVVETMİRA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    biz de bülent başganımla 42.geleneksel-gayriresmi yunusgil toplantısını gerçekleştirdik. tüm katılımcı ve delegelerin gözlerinden öperiz
    abi diyeydiniz biz de gelirdik..yağımızı balata spreyimizi aldık zincir yağlayacaz adam arıyoz...

Bulent78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Valla Bu hafta cmt aksam 5 gibi Ankara da olmam gerektiginden kalmali bir planiniz olursa gelemem, haftaya cmt. de bizim buyuk bir bakim isimiz var ama hep beraber gideriz yunus un dugune (bak allah soyletti Yunus ta evlenecek heralde yakinda ) derseniz isten erken kacmaya calisirim, en kotu arkanizdan gelirim. Bu hafta sonu icin de cmt. de varim pazar da varim ama cmt. aksam gec saate kalamam. Yer benim icin fark yapmaz, maksat gezmek olsun, muhabbet olsun. Cmt. beni nobete yazma ihtimalleri olabilir, o zaman gelemem iste ama simdilik oyle bir durum gozukmuyor. Yuksek Ankara Konseyinin bilgilerine arz ederim.

Bir Yunusgil toplantisini daha bitirmis bulunmaktayiz, gecenin anafikri olan Ken mi dover Ryu mu, M.bison un onundeki M harfi neyi simgeliyor, adu ket mi daha cok guc goturur yoksa dep dep dep dep mi gibi konulara tam olarak bir cevap bulamasak ta arpa suyumuz bitene kadar tartismayi gayet seviyeli bir sekilde surdurduk Bu arada Yunus kendisinin 3. takiminin 6. motorunu almaya cok yaklasmisti ama simdilik bu kadar gol yeter diyerek memnuniyetsiz bir sekilde maci noktaladi
    ANGARAJ
    Whatever it is, it's better in the wind.
    Only a biker knows why a dog sticks his head out of a car window.

Motosikleti
    CBF 500
    Kalma olayı bu hafta olmayacak gibi kardeşim, gider-döneriz işte, akşam işin varsa bu sefer öğleden önce çıkarız...

Motosikleti
    Honda CB125E/NC700x
    Alıntı trgy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu kuş cenneti güzel gibi görünüyor hem kimsenin görmediği bir yer hem de uzaklık açısından da günü birlik gezi için ideal .
    Cumartesi +1 Beni yazın...
    ‘’ http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/98835-mt-camiasi-bir-el-atar-mi-yazilarinizla-motosiklet-askima-yardim-edin-lutfen.html’’ konusuna destek veren herkese teşekkür ederim...Sevgiyle kalın,

Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Valla oyle olursa gelirim herturlu, zaten siz daha gec saate kalacak olsaniz da en kotu erken donerim, gerci gruptan ayrilmayi tercih etmem pek ama en kotu oyle yaparim, hafta sonuna dogru nobet isi kesinlesir, o zaman yine haberlesiriz.
    ANGARAJ

Motosikleti
    Honda CB125E/NC700x
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    osman abi ve beyler selamlar;

şu çakar led lambalı aydınlatma işini bizim burdaki yre sordum...motosikletlere uygulama yaptıklarını söylediler..bi kaç video izlettiler...kesme biçme yapmadan genellikle sinyal içine yerleştiriyolar...facebook sayfalarında bi kaç video var ama arkadaş olmak gerekiyo..youtube da aynı yerin yaptığı bi uygulama var...fiyat ön iki sinyal için 300 ön arka için 450 dediler ama fiyatta inecek gibiydiler...sen karar ver önemli olan o falan...polislerinki gibi mavi kırmızı ya da beyaz yapmak mümkün...

http://www.youtube.com/watch?v=EawpBh1bMGM

http://www.facebook.com/photo.php?fb...1974057&type=3
    Erhan bu düzenek garantiyi bozuyor mu acaba...Bozmuyorsa buna taktırırız , motor değişince sistemi ona aktarırızda farkederler bizi...Zira benim motor resmem LAL ses yok, geçen gün lambalarda bekleyen arabaların aradan ilerlerken camdan tüküren DİŞİ HAYVAN SÜRÜCÜ neredeyse beni avlıyordu... Durdum 98 numaralı sert bakışı fırlattım,Vizörü kaldırdım cümlesi aynen şu ''Pardon çok özür dilerim, motorun sesi çıkmayınca fark etmedim '' .... (Aslında haklı ama ) bende hanımefendi sesi çıkmıyor ve farketmemiş olabilirsiniz ama biz İNSANLAR sokaklara tükürmeyiz, çöp atmayız dedim bastım gittim...
    erro ve nezih77 bunu beğendiler.
    ‘’ http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/98835-mt-camiasi-bir-el-atar-mi-yazilarinizla-motosiklet-askima-yardim-edin-lutfen.html’’ konusuna destek veren herkese teşekkür ederim...Sevgiyle kalın,

Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı karapara adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Erhan bu düzenek garantiyi bozuyor mu acaba...Bozmuyorsa buna taktırırız , motor değişince sistemi ona aktarırızda farkederler bizi...Zira benim motor resmem LAL ses yok, geçen gün lambalarda bekleyen arabaların aradan ilerlerken camdan tüküren DİŞİ HAYVAN SÜRÜCÜ neredeyse beni avlıyordu... Durdum 98 numaralı sert bakışı fırlattım,Vizörü kaldırdım cümlesi aynen şu ''Pardon çok özür dilerim, motorun sesi çıkmayınca fark etmedim '' .... (Aslında haklı ama ) bende hanımefendi sesi çıkmıyor ve farketmemiş olabilirsiniz ama biz İNSANLAR sokaklara tükürmeyiz, çöp atmayız dedim bastım gittim...
    abi valla garantiyi bozacağını pek zannetmiyorum...yani en azından sökülebilir bi sistem olduğunu varsayarak herhangi bir durumda sökülüp bişey olmamış gibi davranılabilir herhalde.....

o hanım ablanın mazaret de süpermiş valla..

trgy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD xl 883
    Bu arada günü de kararlaştıralım , cumartesi çalışanlar var ,benim gibi düğüne falan gidecekler var , yine geleneksel pazar gezisi mi yaparız ?

Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Durdum 98 numaralı sert bakışı fırlattım,Vizörü kaldırdım cümlesi aynen şu ''Pardon çok özür dilerim, motorun sesi çıkmayınca fark etmedim '' .... (Aslında haklı ama ) bende hanımefendi sesi çıkmıyor ve farketmemiş olabilirsiniz ama biz İNSANLAR sokaklara tükürmeyiz, çöp atmayız dedim bastım gittim...
    Guzel abim sen de farketmis olacaksin ki buyuk yazmissin zaten o kismi, biz insanlar demissin ya, teyzem bizden degil iste, o yuzden ona normal boyle seyler, ona ve onun gibi daha birsuru insansilara
    ANGARAJ

FatihKARAKAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1200 RT
    Demek ki trafikte Bayan Lamalarda varmış ). Kadın sürücü fobim ciddi şekilde tavan yaptı
    karapara ve nezih77 bunu beğendiler.
    # Çocukluk saflığını kaybetmeyen adama büyük adam denir. (Mencius) #

Motosikleti
    Honda CB125E/NC700x
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ...abi valla garantiyi bozacağını pek zannetmiyorum...
    Erhan senin motorda garantide değil mi? Tahminde bulunmaktansa Hondaya bir sormak lazım bence? Soralım sonra uyarsa birlikte yaptıralım mı? Veya alet edavatı bir görsem, belki montajını kendim yapabilirim diye tahmin ediyorum....Senden montaj parası almam ..

Motosikleti
    CBF 500
    değişik bir olaymış, aslında ben tüküren kadınları sempatik buluyorum, ama tabi bana doğru tükürürlerse iş değişir! Allah bizi kadın şöförlerin şerrinden korusun, ne zaman tuhaf hareketler yapan bir araba görsem kullanan kadın oluyor, bu tezin sapma oranı %5 den fazla değildir!

Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    değişik bir olaymış, aslında ben tüküren kadınları sempatik buluyorum, ama tabi bana doğru tükürürlerse iş değişir! Allah bizi kadın şöförlerin şerrinden korusun, ne zaman tuhaf hareketler yapan bir araba görsem kullanan kadın oluyor, bu tezin sapma oranı %5 den fazla değildir!
    Haci Kizilcahamam da, benzinlikten cikarken ki elemani unutma, hatun degildi ama asagi kalmazdi yani
    ANGARAJ

Motosikleti
    Honda CB125E/NC700x
    %5'i geçiyor ise hesap makinasını kontrol et, %100 bozulmuştur...

Motosikleti
    CBF 500
    Alıntı Bulent78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Haci Kizilcahamam da, benzinlikten cikarken ki elemani unutma, hatun degildi ama asagi kalmazdi yani
    Ya şimdi orada bende de hata var, psikopat araba şöförlerine fazla yanaşmamak lazım hiçbir zaman ama dörtlüler yanınca ben orada duruyor zannedip kapalı aldım, yanında durunca hareket etti .....nı .....in ......u yav hakkaten ne zaman şuursuz hareketler yapan bir araba görsem kullanan kadın oluyor, trafikte en tehlikeli onlardır demiyorum asla, başta özellikle "yakın geçme" meraklısı taksiciler, ne zaman duracağı kestirilemeyen minibüsler, ölmeyi bayılmak sanan modifiyeli araba sürücüleri vs geliyor ama kadın şöförlerin trafikle beraber hareket etmeyen, kendine has bir araba kullanma biçimleri var tabi hepsi için konuşmuyorum, ralli piloyu ustalığında sürenleride gördük yalan yok!!

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 12 kullanıcı var. (0 üye ve 12 misafir)

Bu Konudaki Etiketler