Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Hepi topu 7 tane mi foto var? la makinenin hakkını verin laa!! bide nası bi çözünürlükte yaptıysan heryer mozaik olm
    ANGARAJ

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Redmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 500
    Fotolar akşam, eve gece geldik da insaf

FatihKARAKAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1200 RT
    Cumartesi gezisinin videoları

ejlover ve nezih77 bunu beğendiler.
    # Çocukluk saflığını kaybetmeyen adama büyük adam denir. (Mencius) #

buberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Varadero
    Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hepi topu 7 tane mi foto var? la makinenin hakkını verin laa!! bide nası bi çözünürlükte yaptıysan heryer mozaik olm
    Olum makinayı boşa getirmiş olmayayım diye çektim bunları yoksa hiç çıkmayacaktı çantadan. Bide burada neden böyle bozuk gözüktüğünü anlamadım normalde iyi. Dün gece gece size geldim kapıyı çaldım çaldım kimse yok. Makina yanımda bugün vereyim bişekilde
    dolar 10 lirayı geçecekmiş.

Motosikleti
    Alıntı buberk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Olum makinayı boşa getirmiş olmayayım diye çektim bunları yoksa hiç çıkmayacaktı çantadan. Bide burada neden böyle bozuk gözüktüğünü anlamadım normalde iyi. Dün gece gece size geldim kapıyı çaldım çaldım kimse yok. Makina yanımda bugün vereyim bişekilde
    Öle arası görüşelim öleyse
    ANGARAJ

trgy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD xl 883
    Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen fotoları geç asıl Osman Abi'nin go-pro'sunun marifetlerini merak ediyoum ben , ben de bi ara kendi çektiğim fotoları atarım

Motosikleti
    Kawasaki Er-5
    Ankara MT ile bu etkinlik il tanistim ve ilk kez yol yaptim. Oldukca keyif aldim. Ozellikle aksam rotasini yaptigimiz Koray ve Celal Abiye ayrica tesekkur ederim. Umarim yeni suruslerde gorusuruz. Gruptan Kızılcahamam'da ayrildiktan sonra 3 motor asagidaki linkte verilen rotayi yaptik. Kızılcahamam'dan sonra yaklasik 200 km. Yemek sonrasi cay, muhabbet, benzin takviyesi derken Kızılcahamam cikisimiz saat 18-18:30 civarında oldu. Yolu tam bilmedigimiz icin bir iki yerde yanlis yola girip ciktik ve bir cok sefer yol sorduk, farklı yerlerdeki yol durumu nedeniyle Pursaklara vardigimizda saat 22:00 olmustu. Oldukca keyifli bir rota ve kesinlikle daha genis bir zamanda yol ve mangal yapmak icin gitmek gerek. Gec saate kaldigimiz icin bir iki tane foto cekebildik, firsat bulunca eklemeye calisacagim.

http://maps.google.com/maps/ms?ie=UT...7d3eadb2fe7d04

tekrar gorusmek uzere

evren
    forewer bunu beğendi.

ejlover - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Yamaha R1
    Resimler ve videolar için teşekkürler arkadaşlar. Güzel bir geziye imza atmışsınız, tebrikler

Önümüzdeki hafta var mı bir program? Bu hafta gelemedim ama haftaya aranızda olmayı isterim ;)

Bu arada videolar niye dik onu anlamadım
    2016 BMW S1000RR
    2012 Yamaha R1
    2011 Kawasaki Ninja 250R

Motosikleti
    CBF 500
    Önümüzdeki hafta da Beypazarına gidelim diye konuşuldu bir ara ama oraya gittik farklı bir yer olsun diyen oldu, Ankarada gezilecek yer kalmadı diyen oldu aslında kamp muhabbeti de keyifli oluyor, bir gece kalmalı mı gitsek bir yere diye düşünüyorum ama her yere de kamp atılmaz malum, Fikirlere açığız...
    ejlover bunu beğendi.

Motosikleti
    BMW R 1200 RT
    Arkadaşlar uygunsa Karabük, Kastamonu, Bolu-Abant veya Ilgaz gibi ulaşımı kolay olan kampa uygun bir plan yapalım....
    F

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:03 ----------

Alıntı ejlover adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Resimler ve videolar için teşekkürler arkadaşlar. Güzel bir geziye imza atmışsınız, tebrikler

Önümüzdeki hafta var mı bir program? Bu hafta gelemedim ama haftaya aranızda olmayı isterim ;)

Bu arada videolar niye dik onu anlamadım
    Videoları cep telefonundan çektiğim için böyle. Telefonum geniş olduğundan hem motor kullanıp hep telefonu yatay çevirmek sıkıntı olacaktı...
    ejlover bunu beğendi.

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    hafta sonu için yapılacak organizasyona varım...ama koray dediğin gibi lanet yerde seçenek de çok fazla değil...nallıhan da kuş cenneti var 160 km mesafede...kalmalı gidilecek ılgaz güzel bi seçenek olabilir.....

Motosikleti
    2012 Yamaha R1
    Alıntı Redmoon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Önümüzdeki hafta da Beypazarına gidelim diye konuşuldu bir ara ama oraya gittik farklı bir yer olsun diyen oldu, Ankarada gezilecek yer kalmadı diyen oldu aslında kamp muhabbeti de keyifli oluyor, bir gece kalmalı mı gitsek bir yere diye düşünüyorum ama her yere de kamp atılmaz malum, Fikirlere açığız...
    Beypazarı - Kızılcahamam tarzı yerler uyar aslında. Kamp olayı olmayan

Alıntı FatihKARAKAŞ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar uygunsa Karabük, Kastamonu, Bolu-Abant veya Ilgaz gibi ulaşımı kolay olan kampa uygun bir plan yapalım....
    F

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:03 ----------

Videoları cep telefonundan çektiğim için böyle. Telefonum geniş olduğundan hem motor kullanıp hep telefonu yatay çevirmek sıkıntı olacaktı...
    Elinize sağlık tekrardan Bi kamera muhabbeti geçince ben de merak edip sordum sadece

Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hafta sonu için yapılacak organizasyona varım...ama koray dediğin gibi lanet yerde seçenek de çok fazla değil...nallıhan da kuş cenneti var 160 km mesafede...kalmalı gidilecek ılgaz güzel bi seçenek olabilir.....
    Hiç gitmedim ama değişik bir alternatif

Bu arada gezilerde ortalama hız nedir arkadaşlar? Çok hızlı gidilmiyor dii mi? Ona göre belki bir arkadaş daha katılabilir.
    2016 BMW S1000RR
    2012 Yamaha R1
    2011 Kawasaki Ninja 250R

Motosikleti
    BMW R 1200 RT
    Bu hafta sonu Beypazarı - Kıbrısçık - Bolu - Ankara yaptık. Maksimum hızlanmamız otobanda 120 km/saat şeklinde olurken norma yollarda 80 km/saat şeklinde oldu.
    Ara gazlamalar da yapılmadı değil tabii. 1000 rr olunca ekipte zapt etmek sıkıntı oluyor )

Bu arada gezi için forumda açtığım başlığın linki

http://www.motosiklet.net/forum/etki...turlamasi.html

Alıntı ejlover adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beypazarı - Kızılcahamam tarzı yerler uyar aslında. Kamp olayı olmayan

Elinize sağlık tekrardan Bi kamera muhabbeti geçince ben de merak edip sordum sadece

Hiç gitmedim ama değişik bir alternatif

Bu arada gezilerde ortalama hız nedir arkadaşlar? Çok hızlı gidilmiyor dii mi? Ona göre belki bir arkadaş daha katılabilir.
    ejlover bunu beğendi.

Motosikleti
    CBF 500
    Bencede bir parça daha çember genişletilebilir, aynı yere iki kez gitmektense bir parça daha uzak olan güzel bir yer tercih edilebilir, özellikle birimizin daha önce gidip memnun kaldığı-yolunu bildiğimiz referanslı bir yer olursa tadından yenmez

Motosikleti
    2012 Yamaha R1
    Bu hafta sonu Beypazarı - Kıbrısçık - Bolu - Ankara yaptık. Maksimum hızlanmamız otobanda 120 km/saat şeklinde olurken norma yollarda 80 km/saat şeklinde oldu.
    Ara gazlamalar da yapılmadı değil tabii. 1000 rr olunca ekipte zapt etmek sıkıntı oluyor )

Bu arada gezi için forumda açtığım başlığın linki

http://www.motosiklet.net/forum/etki...turlamasi.html
    Süper Olur canım o kadar da ;) Tekrar ellerinize sağlık.
    2016 BMW S1000RR
    2012 Yamaha R1
    2011 Kawasaki Ninja 250R

Motosikleti
    Beyler madem farklı yerler görmek istiyorsunuz,
    Daha farklı uzak yerlere gitmek istiyorsunuz,
    Kamp yapmak istiyorsunuz?

Buyrun 07-07-2012 Tarihinden Abimin düğünü var 1 gece konaklamalı çıkın gelin,

Ankaraya 240km mesafede Cumartesi akşamı düğün,
    Ve bilmeyenler için söylüyorum Konya-Pilavı olacak yeme içme akşam benden
    Pazar günüde geri dönersiniz?
    Şimdi bekliyorum bakalım,
    Günübirlik 300km yaptım,
    Günübirlik 500km yaptım diyen arkadaşlara selam ediyorum burdan..
    ANGARAJ

Motosikleti
    CBF 500
    Şimdi sınırsız pilav falan varsa değerlendirilebilir bence, sen bir koordinatlarını atsana şu düğün yerinin

Motosikleti
    Alıntı Redmoon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şimdi sınırsız pilav falan varsa değerlendirilebilir bence, sen bir koordinatlarını atsana şu düğün yerinin
    http://goo.gl/maps/BFOQ

Burası düğünün Yapılacağı Mekan beyler.
    kamp da yapılabilecek bir mekan ama ha ben çadırda kalamam diyenlerede illaki evin Birinde kalacak bi yer buluruz
    ANGARAJ

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    la google bile bilinmeyen yol diyo...

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:19 ----------

aslında güzel bi program...etli pilav da kaçmaz

Motosikleti
    Honda CB125E/NC700x
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    la google bile bilinmeyen yol diyo...

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:19 ----------

aslında güzel bi program...etli pilav da kaçmaz
    Yunuss abin evliniyor mu sünnet mi oluyor olm ... bunlar etli pilav falan diyo

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:29 ----------

Yaw faceboook mudur nedir orada gezsi videolarını eklemeye çalışıyorum ama benim zeka ve hafıza limitlerini aşıyor bu iş...

Please wait while your video is uploading yazıyor amma velakin .......heralde bülent evlenip çoluk çoçuğa karışana kadar bekleyeceğiz...
    ‘’ http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/98835-mt-camiasi-bir-el-atar-mi-yazilarinizla-motosiklet-askima-yardim-edin-lutfen.html’’ konusuna destek veren herkese teşekkür ederim...Sevgiyle kalın,

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 89 kullanıcı var. (0 üye ve 89 misafir)

Bu Konudaki Etiketler