Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    Taylan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR
    Alıntı Wozy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İncek Tulumtaşta Soner Hoca'nın yeri var orda İsa usta var. Baya iyi birisi kendisine pahalı motorlar geliyor bi uğra derim. Ozan gönderdi dersin. Hesaplıdır olanı söyler fazla istemezler. Yeni İncek Bulvarı Ahlatlıbel Mahallesi 53. Cadde No: 220. 489 14 27

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:37 ----------

Arkadaşlar bu arada motoru aldım 2008 Honda VT750 Shadow 12.300 Km'de(gerçek kilometre). Aldığım adam iş adamı zengin birisi 2-3 tane motoru vardı Soner Hoca'nın ısrarı üzerine bana sattı çarşamba günü üzerime alıyorum bu ay sonundan sonra bende sizlerle gezilere gelmek isterim
    Hayırlı olsun, kazasız belasız sürüşler dilerim. Dikkati elden asla bırakma. Hayatından daha değerli hiçbir şey yok.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Otoburkaplan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mobilette > Titan > GV650 > VERSYS > F650 CS
    İncek Tulumtaşta Soner Hoca'nın yeri var orda İsa usta var. Baya iyi birisi kendisine pahalı motorlar geliyor bi uğra derim. Ozan gönderdi dersin. Hesaplıdır olanı söyler fazla istemezler. Yeni İncek Bulvarı Ahlatlıbel Mahallesi 53. Cadde No: 220. 489 14 27

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:37 ----------

Arkadaşlar bu arada motoru aldım 2008 Honda VT750 Shadow 12.300 Km'de(gerçek kilometre). Aldığım adam iş adamı zengin birisi 2-3 tane motoru vardı Soner Hoca'nın ısrarı üzerine bana sattı çarşamba günü üzerime alıyorum bu ay sonundan sonra bende sizlerle gezilere gelmek isterim
    Çok sağol arkadaşım. Yeni motorun da hayırlı olsun, shadow sağlam makina..
    Ever tried, ever failed..No matter, try again, fail again, fail better

Wozy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 990 ADV - HND XR650R
    Alıntı Taylan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun, kazasız belasız sürüşler dilerim. Dikkati elden asla bırakma. Hayatından daha değerli hiçbir şey yok.
    Hayallerimden bir tanesiydi teşekkür ederim şimdi güvenli sürüş eğitimini tamamladım bundan sonrada kendi motorumla adaptasyon sürecindeyim ay sonuna aranızdayım.
    Keep your bike in good repair: motorcycle boots are not comfortable for walking.

Motosikleti
    Hayallerimden bir tanesiydi teşekkür ederim şimdi güvenli sürüş eğitimini tamamladım bundan sonrada kendi motorumla adaptasyon sürecindeyim ay sonuna aranızdayım.
    Wozy, verdiğin numara devamlı meşgul

ejlover - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Yamaha R1
    Selam Arkadaşlar,

Bayaadır forumdayım ama il grubuna bakamamıştım pek.

Geziler, etkinlikler v.s. burdan duyruluyor sanırım. Bunun haricinde Face'te bi grup falan var mı acaba?

Yakınlarda bir buluşma, gezi olursa katılmak, tanışmak isterim

Görüşmek ümidiyle şimdilik hoşçakalınnn

Motosikleti
    KTM 990 ADV - HND XR650R
    0533 474 3891 soner hoca ara istersen
    Keep your bike in good repair: motorcycle boots are not comfortable for walking.

Motosikleti
    Konuştum arkadaşlarla, verdikleri rakamı biraz yüksek buldum. Yine de teşekkürler...

buberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Varadero
    Alıntı ejlover adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam Arkadaşlar,

Bayaadır forumdayım ama il grubuna bakamamıştım pek.

Geziler, etkinlikler v.s. burdan duyruluyor sanırım. Bunun haricinde Face'te bi grup falan var mı acaba?

Yakınlarda bir buluşma, gezi olursa katılmak, tanışmak isterim

Görüşmek ümidiyle şimdilik hoşçakalınnn
    http://www.facebook.com/groups/162405583878884
    Davet gönderin yönetici onaylaması gerekiyor. Görüşmek üzere..
    ejlover bunu beğendi.
    dolar 10 lirayı geçecekmiş.

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Alıntı mukavemeth adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı uğurlu olsun abi motorun tekerin düüz bassın Çantaları falan çok şık bi ara bende niyetlenmiştim bu motora ) yakıt tüketimi gayet uygun geldi bana benim danadan sonra virajlar falan rahatmıydı ve rüzgar sıkıntı yarattı mı?? bu arada söylemeden edemicem çok şanslısın öyle bir eşle evli olduğun için çoğu bayan karşı çıkıyo motora )
    Olm pazarlığı baştan sıkı tutacaksınız işin formülü bu..Sonradan motorcu olmicaksınız doğuştan gelecek o ruh hani bilmem erhana falan taş gittimi te buralardan

Alıntı pinkkuvars adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motor çok yakışıklı Allah kaza bela vermesin Bizde mi artık yavaş yavaş endülü ye doğruu.... yok yok şimdilik bu ruh dvm....

Berkayımm cruiser larla konvoyun hazır Allah tamamına erdirsin

Ahmet yol güzelmiş Keyifli olmuştur umarım ...

Hüseyin abi aramıza ne zaman dönüp şu organizasyonları sıklaştıracaksın merak ediyorum( Para biriktirip motor alma işini düşünmeye başladık emin ol)
    Dün akşam 9 gibi seni tunalı kıtırdamı gördüm yoksa bana mı öyle geldi Soner??

Alıntı Otoburkaplan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok sağol arkadaşım. Yeni motorun da hayırlı olsun, shadow sağlam makina..
    Bu arada sende scarver almışssın hayırlı olsun dedimiydik biz ona
    ANGARAJ

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Tiger250
    ozan hocam hayırlı olsun, senin adına sevindim shadow kalite ve ihtişamdır her ne kadar fazer desemde..
    bu arada bizim toplu sürüşlere katılmak için 1 ay motive olman gerekmez, aksine motive olmak için birebirdir..
    1-grup zaten yavaş genelde, 2-daha tecrübeli arkadaşların nerde nasıl kullandığını görme şansın olur (örn redmoon)
    3-trafikte yalnız olmuyorsun, 10 tane motoru görmeme ihtimalleri olmuyo genelde

Motosikleti
    Varadero
    Alıntı qsTah adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ozan hocam hayırlı olsun, senin adına sevindim shadow kalite ve ihtişamdır her ne kadar fazer desemde..
    bu arada bizim toplu sürüşlere katılmak için 1 ay motive olman gerekmez, aksine motive olmak için birebirdir..
    1-grup zaten yavaş genelde, 2-daha tecrübeli arkadaşların nerde nasıl kullandığını görme şansın olur (örn redmoon)
    Benim bi arkadaş var shadow sahibi sanki motor onu kullanıyor ama isim vermiycem..
    qsTah bunu beğendi.

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Alıntı buberk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim bi arkadaş var shadow sahibi sanki motor onu kullanıyor ama isim vermiycem..
    yeter artık la adam öldü
    ANGARAJ

Motosikleti
    Varadero
    Kaç gündür görüşemedik çok özledim napıyım

unalx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fzr6
    Merhaba Ankara Mt. ozan ve fatih yeni motorlarınız hayırlı olsun.. Ejlover nickli arkadaş gruba hoşgeldin.
    Mt Ankara olarak her hafta geziye çıkma olayını 3-4 motor olsa da devam ettirebildik. En önemlisi eğlendik..katılanlara teşekkür ediyorum. Hüseyin başkan yokluğunuzu hissettik. En kısa sürede motor alman dileğiyle.

karagöl gezisinden...

ejlover, nezih77, karapara ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    2012 Yamaha R1
    http://www.facebook.com/groups/162405583878884
    Davet gönderin yönetici onaylaması gerekiyor. Görüşmek üzere..
    Tamamdir, cok sagolun hocam

Alıntı unalx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba Ankara Mt. ozan ve fatih yeni motorlarınız hayırlı olsun.. Ejlover nickli arkadaş gruba hoşgeldin.
    Mt Ankara olarak her hafta geziye çıkma olayını 3-4 motor olsa da devam ettirebildik. En önemlisi eğlendik..katılanlara teşekkür ediyorum. Hüseyin başkan yokluğunuzu hissettik. En kısa sürede motor alman dileğiyle.

karagöl gezisinden...
    http://img832.imageshack.us/img832/8...7184045.th.jpg
    http://img195.imageshack.us/img195/9...7145856.th.jpg
    http://img708.imageshack.us/img708/8...7145726.th.jpg
    http://img84.imageshack.us/img84/875...7141458.th.jpg
    http://img215.imageshack.us/img215/8...7141425.th.jpg
    http://img585.imageshack.us/img585/1...7141847.th.jpg
    Ben de aranizda olmaya calisirim bundan boyle motorum gelir gelmez

Motosikleti
    Honda CB125E/NC700x
    Yeni katılan ve yeni motosiklet alan arkadaşlara hayırlı uğurlu olsun....

Ahmet sen bütün fotolarda varsın = hep artistik pozlar verip sen hiç fotoğraf çekmemişsin

Ünal hocam diğer fotoları da bir ara alırsak, süper olur...

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:04 ----------

Alıntı karapara adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://i.imgur.com/DTj6R.png?1
    http://i.imgur.com/AGR5S.png

Arkadaşlar benim oturuş pozisyonundaki yanlışlıkları bir zahmet ele alalımda, doğru dürüst oturmayı öğreneyim... Bel kambur gibi, kollar da dik mi olacak yere paralel mi??[COLOR="Silver"]

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:31 ----------...
    Arkadaşlar, Hocalar,Uzmanlar şu cahilin hatalarını düzeltin lütfen...Özellikle kolların ve belin pozisyonu merak konusu...
    ejlover bunu beğendi.
    ‘’ http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/98835-mt-camiasi-bir-el-atar-mi-yazilarinizla-motosiklet-askima-yardim-edin-lutfen.html’’ konusuna destek veren herkese teşekkür ederim...Sevgiyle kalın,

Motosikleti
    KTM 990 ADV - HND XR650R
    Alıntı qsTah adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok teşekkür ederim canım kardeşim. Motoru adatasyon süreci bitmeden bana vermiyorlar bu gittiğim kursun kuralı yoksa bende sizle gelmek isterim eryaman da gezeriz beraber offf dayanamıyorum bugün nasıl uyurum bilmiyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:20 ----------

Tahmin edebiliyorum iyiki Fazer almadım. Fazer'dan vazgeçmiş değilim ama tam anlamıyla kullanamıyacağım aşikardı bu iyi bir seçim oldu bence

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:22 ----------

Alıntı unalx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mt Ankara olarak her hafta
    Teşekkür ederim

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:24 ----------

Alıntı karapara adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yeni katılan ve yeni motosiklet alan arkadaşlara hayırlı uğurlu olsun....
    Sağolun sizlerle en kısa zamanda tanışırım umarım.

forewer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZZ-R1200
    Alıntı ejlover adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tamamdir, cok sagolun hocam

Ben de aranizda olmaya calisirim bundan boyle motorum gelir gelmez
    Rodajda iken bu grubun hızı sana uyabilir ama rodajdan sonra o makinayla pek bu guruba takılabileceğini sanmıyorum.
    ejlover bunu beğendi.
    '92 ZZ-R250, '06 ZZ-R600, '05 ZZ-R1200

Motosikleti
    2012 Yamaha R1
    Alıntı forewer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rodajda iken bu grubun hızı sana uyabilir ama rodajdan sonra o makinayla pek bu guruba takılabileceğini sanmıyorum.
    Yok hocam hic sorun degil hatta cok daha iyi olur yuksek hiz bagimliligim yok cok sukur Keyifli keyifli gezmek en guzeli
    forewer bunu beğendi.

motorumu sattığım ve artık grupla birlikte sürüş yapamayacağım için,hız artacaktır.ben genelde arkadaşları sinir ediyordum 60-70 civarı gittiğim için.gruba daha hızlı makineler gerek uzun yola giderken.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 42 kullanıcı var. (0 üye ve 42 misafir)

Bu Konudaki Etiketler