Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda CB125E/NC700x
    Alıntı qsTah adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    B....... Sms servisi aktif

Haziran 2012 saat 10:00 Ankara Çubuk Karagöl

1- Ünal
    2- Ahmet
    3-
    4-
    5-
    Ahmet SMS süperdi, yoksa haberim olmayacaktı. Öbür gezilerde güzeldi ama bu gezi yoldan, sürüşten,virajdan en keyif aldığım geziydi. ÜNAL,ŞENER ve AHMET hocam buğün için teşekkürler..

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:31 ----------

Alıntı FatihKARAKAŞ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ......Honda Nt 700 Deuville......
    Hayırlı olsun, Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin...
    ‘’ http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/98835-mt-camiasi-bir-el-atar-mi-yazilarinizla-motosiklet-askima-yardim-edin-lutfen.html’’ konusuna destek veren herkese teşekkür ederim...Sevgiyle kalın,

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Tiger250
    Alıntı karapara adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ahmet SMS süperdi, yoksa haberim olmayacaktı. Öbür gezilerde güzeldi ama bu gezi yoldan, sürüşten,virajdan en keyif aldığım geziydi. ÜNAL,ŞENER ve AHMET hocam buğün için teşekkürler..
    Rica ederim abi, sanada teşekkürler herşey için..
    Bu arada ben yolu o kadar beğenmedim, mıcır virajdan soğuttu beni Gölbaşı daha iyiydi sucuk göl balıklar muhabbet ayran temizliği fln
    Yolu beğendin madem kayıttada hep önümdeydin; http://www.facebook.com/photo.php?v=4147291640108

Motosikleti
    Honda CB125E/NC700x
    ...ayran temizliği fln ....
    Ayran banyosunun faydalarını bilmiyor musun yoksa kara cahil Aldığımız virajların mıcırlı ve riskli olduğunu virajlar bitip siz söyleyince anladım ENGİN TECRÜBEM gereği...
    ‘’ http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/98835-mt-camiasi-bir-el-atar-mi-yazilarinizla-motosiklet-askima-yardim-edin-lutfen.html’’ konusuna destek veren herkese teşekkür ederim...Sevgiyle kalın,

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Tiger250
    Mıcırlı virajda benim lastiklerle çıkana kadar soğuk soğuk terliyorum senin motor kadarda kıvrak değil, dönmüyor, yatmıyor videonun 2:30 saniyesine bak tükürüyordu beni, mıcır şeytandan daha iyi yoldan çıkarıyor adamı

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Mıcırlı virajda benim lastiklerle çıkana kadar soğuk soğuk terliyorum senin motor kadarda kıvrak değil, dönmüyor, yatmıyor videonun 2:30 saniyesine bak tükürüyordu beni, mıcır şeytandan daha iyi yoldan çıkarıyor adamı
    hakkaten düşük hıza rağmen neden öyle çıktın ki yoldan...ereksiyon hakimiyetin kaybolmuş gibi..pardon direksiyon...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Tiger250
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hakkaten düşük hıza rağmen neden öyle çıktın ki yoldan...ereksiyon hakimiyetin kaybolmuş gibi..pardon direksiyon...
    aslında asıl neden dikkatsizlik.. kayan kamera (telefonu) düzeltmeye çalışmışım, bu yüzden vites küçülmeyip hız küçültmüşüm (4. vites, 25km/h), o viteste de apextede gazın ve sürtünmenin yeterli olmaması nedenine birde mıcırda kayarım panik ve refleksiyle yatıramayıp viraj çizgimi kaybetmiş bulundum en teorik açıklaması bu, önemli olan hatayı görmekse...
    Aynı durumda düz asfallta bu kadar çıkmazdım ama oda mıcırın tırsısı

Alıntı soa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hüseyin Abim Gönüllerin çalışanı hala ağzımda mangal ve çiğ köfte tadı var yaaw. . Bu arada herkese selamlar. Ahh be Hüseyin abi oraya geldiğimde bileydim senden bol ruslu bekarlığa veda partisi isterdim bol ruslu bol bol ruslu :D:D. (bkz: Hüseyin Abi profil fotoları). Evet abilerim önümüzdeki hafta cumartesi akşamı Allah nasip ederse nişanım var bundan sonra evimin kocası çoçuklarımın babası olmaya adım atacağım :D. Kendinize iyi bakın ramazan gelmeden 1 kere daha kaçmak istiyorum en yakın zamanda görüşmek üzere...
    berkaycım,allah tamamına erdirsin kardeşim.sen gel ankaraya ne zaman istersen yine yaparım çiğ köfte ya da mangal

Alıntı FatihKARAKAŞ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Honda Nt 700 Deuville
    fatihcim tekrardan hayırlı olsun.yakışmış makine sana 10 üzerinden 10.

ahmet ben de 2 sene önce kara göle giderken yoldan çıkmış tarlada durmuştum halen yolu yapmamışlar ya yuh diyorum
    qsTah bunu beğendi.

pinkkuvars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ VOLUSİA VL800
    Motor çok yakışıklı Allah kaza bela vermesin Bizde mi artık yavaş yavaş endülü ye doğruu.... yok yok şimdilik bu ruh dvm....

Berkayımm cruiser larla konvoyun hazır Allah tamamına erdirsin

Ahmet yol güzelmiş Keyifli olmuştur umarım ...

Hüseyin abi aramıza ne zaman dönüp şu organizasyonları sıklaştıracaksın merak ediyorum( Para biriktirip motor alma işini düşünmeye başladık emin ol)

Alıntı pinkkuvars adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motor çok yakışıklı Allah kaza bela vermesin Bizde mi artık yavaş yavaş endülü ye doğruu.... yok yok şimdilik bu ruh dvm....

Ahmet yol güzelmiş Keyifli olmuştur umarım ...

Hüseyin abi aramıza ne zaman dönüp şu organizasyonları sıklaştıracaksın merak ediyorum( Para biriktirip motor alma işini düşünmeye başladık emin ol)
    valla sonercim en erken seneye diyebiliriz.umarım

soa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 500
    Alıntı nezih77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    berkaycım,allah tamamına erdirsin kardeşim.sen gel ankaraya ne zaman istersen yine yaparım çiğ köfte ya da mangal
    Sağol Hüseyin abi yazdım bunu 1 kenera

---------- Post added at 05:33 ---------- Previous post was at 05:30 ----------

Alıntı pinkkuvars adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ona daha 1 2 yıl var abi ama daha iyi bu süre zarfında iyice büyür konvoy :D :D

Bulent78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Alıntı soa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    23 be abi o kdr da küçük sayılmaz:D. kız arkadaşım 15 yaşımdan beri sevgilim 7 yılı geçtik karar yerindedir artık yaa . Abimden sırasını 1 gidon saatine satın aldım . Sağol abi amin..
    Off burdan Bugra ya feci malzeme cikar arkadas soylemedi demeyin

Valla insallah bir omur boyu surer mutlulugunuz Berkaycim ama yine de ben evlendirme memurunun yerinde olsam, sana son dakka da emin misin son kararin mi diye uzerine basa basa sorardim Hani yani daha gencsin biraz daha mi beklesen acaba falan derdim Abin bunalima girmesin sen evlenince falan derdim
    soa bunu beğendi.
    ANGARAJ
    Whatever it is, it's better in the wind.
    Only a biker knows why a dog sticks his head out of a car window.

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    bak evlilerin hiç sesi çıkıyo mu, hiç yorum yapıyolar mı

hayırlı olsun berkay, allah tamamına erdirsin ama 32-33 yaş ideal bu iş için
    soa bunu beğendi.

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    bülent başgan evde kalmışız ya la biz
    hergün traş olursan alayım seni

berkay yoldaşa mutluluklar dilerim.
    soa bunu beğendi.
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

Taylan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR
    Berkay, hayırlı olsun.
    Fatih senin de tekerin hep düz bassın. Güzel makine, kazasız belasız kullan. Gerçekten ÇOOK şanslısın, eşinle böyle bir yolculuğa çıkabildiğin, aynı düşüncelere sahip olduğun için... Kıymetini bil.
    Hüseyin, inşallah en kısa zamanda işlerin yolunda gider de tekrar dönersin pistlere...
    Ahmet, sana da geçmiş olsun, ucuz atlatmışsın.
    nezih77 ve soa bunu beğendiler.

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    dünkü kazayı duyan var mı arkadaşlar? 1200gs'li iki kişi ölmüş incek tarafında. allah rahmet ede.
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

Bulent78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Ben dogustan sanssizim iste bunun ornegi, seni alayim diyen adam, yani adam, yani erkek, hatun degil Ben bu sansla iyi ki hatun dogmamisim anamdan, yoksa herkes bana istanbulun nerde oldugunu gosterirdi heralde Yok yok ben bu gidisle evlenemem heralde, bari evden ayrilayim yeter artik

Hadi ya cidden 2 kisi olmus mu, uzuldum valla, allah rahmet eylesin ne diyelimm.
    ANGARAJ
    Whatever it is, it's better in the wind.
    Only a biker knows why a dog sticks his head out of a car window.

Taylan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR
    Alıntı KUVVETMİRA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dünkü kazayı duyan var mı arkadaşlar? 1200gs'li iki kişi ölmüş incek tarafında. allah rahmet ede.
    Ben de duydum. Direğe girmişler. Galiba birisi Nissan Mecsan Plaza'nın sahibiymiş. Allah rahmet eylesin.

Motosikleti
    Honda CB125E/NC700x
    Allah rahmet eylesin, hepimizi kazadan beladan korusun,hakkımızda hayırlısını versin... Durduk yerde mi olmuş kaza? Dış etken? vs..

Otoburkaplan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mobilette > Titan > GV650 > VERSYS > F650 CS
    Arkadaşlar Selam,

Ankara'da motosiklet lastiği değişimi ve balansı yapabilen tavsiye edeceğiniz yeri var mıdır?
    Ever tried, ever failed..No matter, try again, fail again, fail better

Wozy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 990 ADV - HND XR650R
    Alıntı Otoburkaplan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Selam,

Ankara'da motosiklet lastiği değişimi ve balansı yapabilen tavsiye edeceğiniz yeri var mıdır?
    İncek Tulumtaşta Soner Hoca'nın yeri var orda İsa usta var. Baya iyi birisi kendisine pahalı motorlar geliyor bi uğra derim. Ozan gönderdi dersin. Hesaplıdır olanı söyler fazla istemezler. Yeni İncek Bulvarı Ahlatlıbel Mahallesi 53. Cadde No: 220. 489 14 27

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:37 ----------

Arkadaşlar bu arada motoru aldım 2008 Honda VT750 Shadow 12.300 Km'de(gerçek kilometre). Aldığım adam iş adamı zengin birisi 2-3 tane motoru vardı Soner Hoca'nın ısrarı üzerine bana sattı çarşamba günü üzerime alıyorum bu ay sonundan sonra bende sizlerle gezilere gelmek isterim
    Keep your bike in good repair: motorcycle boots are not comfortable for walking.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 99 kullanıcı var. (0 üye ve 99 misafir)

Bu Konudaki Etiketler