Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    FatihKARAKAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1200 RT
    Ankara MT ne uzun zincir yağlıyor kardeşim... Hiç kimseden ses soluk çıkmıyor, sıkıldım F5 ile sayfa yenilemekten...
    Bu arada yarın Honda Bora ya gideceğim NC 700 S için bir konuşacağım. Geçen sahibinden.com da Honda NS 700 deauville için konuştum fiyatta iyiydi ama ben motoru satamadan adam motoru sattı..

Herkese selamlar.
    nezih77 bunu beğendi.
    # Çocukluk saflığını kaybetmeyen adama büyük adam denir. (Mencius) #

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Beyler maltepe civarına yaklaşmayın zincirleri yağladık bekliyoruz
    nezih77 bunu beğendi.
    ANGARAJ

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler maltepe civarına yaklaşmayın zincirleri yağladık bekliyoruz
    tekrardan eline sağlık..yağlama işini de çözdük...ben eve 3-5 tüp malzeme depolayayım...

bülent şu çektiğin fotoyu bi ara yollasana müsait olduğunda sana zahmet...

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:12 ----------

Alıntı FatihKARAKAŞ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ankara MT ne uzun zincir yağlıyor kardeşim... Hiç kimseden ses soluk çıkmıyor, sıkıldım F5 ile sayfa yenilemekten...
    Bu arada yarın Honda Bora ya gideceğim NC 700 S için bir konuşacağım. Geçen sahibinden.com da Honda NS 700 deauville için konuştum fiyatta iyiydi ama ben motoru satamadan adam motoru sattı..

Herkese selamlar.
    deauville ben de beğeniyorum ama türkiye de ya çok az ya da tutulmadı bi anlam veremedim...saat kaç gibi gideceksin honda boraya hocam?

FatihKARAKAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1200 RT
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster

deauville ben de beğeniyorum ama türkiye de ya çok az ya da tutulmadı bi anlam veremedim...saat kaç gibi gideceksin honda boraya hocam?
    Erhan ben saat 15:00 gibi kurumdan izin alıp geçmeyi planlıyorum. Türkiye de neyin? niçin? nasıl? tuttuğunu veya tutmadığını çözebilmiş değilim...
    # Çocukluk saflığını kaybetmeyen adama büyük adam denir. (Mencius) #

Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı FatihKARAKAŞ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Erhan ben saat 15:00 gibi kurumdan izin alıp geçmeyi planlıyorum. Türkiye de neyin? niçin? nasıl? tuttuğunu veya tutmadığını çözebilmiş değilim...
    bakalım o saatte belki gelebilirim bende...bi kaç aksesuar bakmak istiyorum...

Motosikleti
    tracer 900
    beyler yarın yola çıkıyonuz hiç kimseden ses soluk yok nasıl iş bu..? kim kim gidiyosunuz şimdi...planlarınız nedir? vakit bulursam sizi uğurlamak için ahlatlıbel kavşağına gelebilirim belki

ayrıntıları dün konuştuğumuz için sıkıntı yok.benim hazırlıklar tamam zaten.sadece motora yüklemesi kaldı.
    beyler yanınıza mutlaka uzun kollu kalın giysi almayı unutmayın.

Redmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 500
    Alıntı nezih77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ayrıntıları dün konuştuğumuz için sıkıntı yok.benim hazırlıklar tamam zaten.sadece motora yüklemesi kaldı.
    beyler yanınıza mutlaka uzun kollu kalın giysi almayı unutmayın.
    Ben de bugün malzeme almak için iş çıkışı mağazaya gitmeye çalışıcam, artık olmadı birinin misafiri olucaz gece...

kaç gibi mağazaya gidersin koray?belki bende gelebilirim dolaşmak için.
    bu arada yanına bardak varsada bi fener gibi bişey almanı tavsiye ediyorum.malum karanlıkta çok işe yarayacak.

---------- Post added at 15:11 ---------- Previous post was at 15:08 ----------

beyler ben gelirken...
    ışıldak,bardak,plastik çatal,plastik tabak,baharat,çaydanlık,çay,şeker,bıçak,uyku tulumu,çadır,kalın bir kıyafet getireceğim.

Redmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 500
    kaç gibi mağazaya gidersin koray?belki bende gelebilirim dolaşmak için.
    bu arada yanına bardak varsada bi fener gibi bişey almanı tavsiye ediyorum.malum karanlıkta çok işe yarayacak.

---------- Post added at 15:11 ---------- Previous post was at 15:08 ----------

beyler ben gelirken...
    ışıldak,bardak,plastik çatal,plastik tabak,baharat,çaydanlık,çay,şeker,bıçak,uyku tulumu,çadır,kalın bir kıyafet getireceğim.
    Gel tabi abi güzel olur, 6 da çıkıyorum işte, 7-7:30 gibi varmış olurum heralde en geç, hem eski bir kampçı olarak bana tavsiye verirsin!
    nezih77 bunu beğendi.

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    ouuvvvvv yeahhhhh yunuscum işte görmek istediğimiz hareketler bunlar
    var ya aslında osman abinin arabaya 4 kişi daha atlayıp manavgata gitmekte var ya
    1-yunus
    2-hüseyin
    3-bülent
    4-koray
    5-şener
    6-tuğrul
    7-?
    ahanda burda var erhan baya gerilerde kalmış ama şimdi biz dün bi görev paylaşımı yaptık hüseyin abiyle..

benim getireceklerim ve hüseyin abinin getireceği bi kaç eşya var..
    ANGARAJ

ışıldak,bardak,plastik çatal,plastik tabak,peçete,maşa,mangal yalpazesi,ıslak mendil,baharat,çaydanlık,çay,şeker,bıçak,uyku tulumu,çadır,kalın bir kıyafet getireceğim.
    şimdilik aklıma gelenler bunlar.neyse ben dışarı çıkıyorum azcık moturumla gezeyim.saat 19:00 da orada olurum.görüşürüz koray.eksiklerinize bakın arkadaşlar.

---------- Post added at 15:39 ---------- Previous post was at 15:37 ----------

1-yunus
    2-hüseyin
    3-bülent
    4-koray
    5-şener
    6-tuğrul
    7-özgür ve 2 arkadaşı

Motosikleti
    Honda CB125E/NC700x
    Alıntı qsTah adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    pazar günü gelme ihtimalim %70, benim baya km yapmışlığım var ama kontrolsüz güç olduğumdan dolayı hiç tecrübesi olmayan motorcular bile daha güvenli gider

Koca motordan sivrisinek sesi olayı iyiymiş @gülenadam
    Ahmet.. Pazar günü Erhanla bana yolda önderlik edecek misin??

Bugün Eryamanda Maksimum ile Tuna sitesinin yanındaki caminin önünde resmen eğitim pisti gibi asfalt bir alan keşfettim... 45 dk falan fren, dönüş vs.. çalıştım... Bir tanışsakta senin engin tecrübelerinden faydalansam..bedava sirke misali.... Bern hafta içi hergün 18:30-20:30 arası geziyorum.. Birlikte turlayabiliriz...

Bu arada motor 975 km oldu...Yarın bora hondaya gidip 1000 km bakımını yaptırayım..Erhan sen buğün Bora hondaya gittin mi?

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:48 ----------

Unutmadan YUNUS yağlama dersi için teşekkürler... Bundan gayri Kırkpınarda ALTIN KEMERİ kimseciklere gaptırmam..
    ‘’ http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/98835-mt-camiasi-bir-el-atar-mi-yazilarinizla-motosiklet-askima-yardim-edin-lutfen.html’’ konusuna destek veren herkese teşekkür ederim...Sevgiyle kalın,

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Tiger250
    Alıntı karapara adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ahmet.. Pazar günü Erhanla bana yolda önderlik edecek misin??

Bugün Eryamanda Maksimum ile Tuna sitesinin yanındaki caminin önünde resmen eğitim pisti gibi asfalt bir alan keşfettim... 45 dk falan fren, dönüş vs.. çalıştım... Bir tanışsakta senin engin tecrübelerinden faydalansam..bedava sirke misali.... Bern hafta içi hergün 18:30-20:30 arası geziyorum.. Birlikte turlayabiliriz...

Bu arada motor 975 km oldu...Yarın bora hondaya gidip 1000 km bakımını yaptırayım..Erhan sen buğün Bora hondaya gittin mi?

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:48 ----------

Unutmadan YUNUS yağlama dersi için teşekkürler... Bundan gayri Kırkpınarda ALTIN KEMERİ kimseciklere gaptırmam..
    Osman abi ben yarınki (cumartesi) grupla gitmeye karar verdim, çadırımı fln aldım..
    O asfaltı bildiğim kadarıyla abc sürücü kursu döktürdü, hafta sonları sabah full acemiler kücük getzlerle dönüyor, onları gördümmü girme derim oraya
    Estağfurullah abi bildiğim kadar yardımcı olurum, keskin sirke küpüne zarar yalnız zira chopperle makas atarım, kaldırımdan atlarım, araziye girerim
    hergün değilde müsait olduğum akşamlarda çıkar turlarız tabi güzel olur

---------- Post added at 21:31 ---------- Previous post was at 21:26 ----------

1-yunus
    2-hüseyin
    3-bülent
    4-koray
    5-şener
    6-tuğrul
    7-özgür ve 2 arkadaşı
    8-cihad

Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı karapara adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    .Erhan sen buğün Bora hondaya gittin mi?
    yok abi gitmedim o saatte doktor randevum vardı...
    efe sana daha uygun değil mi? bora yı neden tercih ediyosun...?

bu arada ben hiç fren falan çalışamadım henüz...eksikliğini hissediyorum valla...

Motosikleti
    Honda CB125E/NC700x
    Alıntı qsTah adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Osman abi ben yarınki (cumartesi) grupla gitmeye karar verdim, çadırımı fln aldım..
    O asfaltı bildiğim kadarıyla abc sürücü kursu döktürdü, hafta sonları sabah full acemiler kücük getzlerle dönüyor, onları gördümmü girme derim oraya
    Estağfurullah abi bildiğim kadar yardımcı olurum, keskin sirke küpüne zarar yalnız zira chopperle makas atarım, kaldırımdan atlarım, araziye girerim
    hergün değilde müsait olduğum akşamlarda çıkar turlarız tabi güzel olur [COLOR="Silver"]
    Cumartesi gidebildiğine sevindim senin adına...Pazar günü tanışırız kısmetse ...
    Getz kullanan acemiler benden korksun , motosikletle havada uçuyom bende... Getz kullananlar gettirin gidin yaw o pist benim...

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:52 ----------

[QUOTE=erro;2712206]yok abi gitmedim o saatte doktor randevum vardı...
    efe sana daha uygun değil mi? bora yı neden tercih ediyosun...?

bu arada ben hiç fren falan çalışamadım henüz...eksikliğini hissediyorum valla...[/QUOTE
    Yarın ben 1000 km bakımına gideceğim...Borada Soner Hocanın oğlu çalışıyor, ben motoruda ordan aldım, daha önce 2 kez de araba aldıydım...Oradan yediğim KAZIKLAR alışkanlık yapmışda olabilir ?...

Yarın vaktin olursa ara fren falan çalışırız, bende soner hocanın oralara falan gitmeyi düşünüyorum .. Veya yalnız motorcu olarak takılacam...

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:56 ----------

Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok abi gitmedim o saatte doktor randevum vardı....
    Sağlıkta önemli bir şey yok değil mi?
    ‘’ http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/98835-mt-camiasi-bir-el-atar-mi-yazilarinizla-motosiklet-askima-yardim-edin-lutfen.html’’ konusuna destek veren herkese teşekkür ederim...Sevgiyle kalın,

Motosikleti
    tracer 900
    abi yarın çocuk nöbeti bende...nöbeti sabahtan atlatmaya çalışırsam gelirim inşallah... sen kaç gibi boraya gideceksin kaç gibi soner hoca nın oraya gideceksin?

sağlıkta bel ağrım vardı doktor fıtık muhtemelen dedi..mr falan çekildi pazartesi netleşecek..

Bulent78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Beyler, aklınıza gelen, yanıma almam gereken neler olabilir bir sayın bakayım, gerçi bir gece kalıcaz sadece ama yine de yararlı bişiler olabilir, unutmayayım, malum ilk defa tekbaşıma kampa çıkıyorum, tecrübeli kampçılardan bir iki tüyo alalım bakalım.

O fıtığın aynından kaynımda da var, böyle bacağa doğru iniyo Şaka bir tarafa, beli sağlam olan bir tanıdığım yok desem yeridir, daha doğrusu fıtık başlangıcı olmayan kimse yok bildiğim, bulaşıcı virüs gibi bişi o Erhan, eğilip kalkarken dikkat edip, fazla ağır kaldırmamaya çalışacaksın başka yapabileceğin birşey yok bildiğim kadarıyla. Kendine dikkat et, lazımsın bize, Temmuz yaklaşıyo, gezme tozma zamanı
    ANGARAJ
    Whatever it is, it's better in the wind.
    Only a biker knows why a dog sticks his head out of a car window.

Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı Bulent78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O fıtığın aynından kaynımda da var, böyle bacağa doğru iniyo Şaka bir tarafa, beli sağlam olan bir tanıdığım yok desem yeridir, daha doğrusu fıtık başlangıcı olmayan kimse yok bildiğim, bulaşıcı virüs gibi bişi o Erhan, eğilip kalkarken dikkat edip, fazla ağır kaldırmamaya çalışacaksın başka yapabileceğin birşey yok bildiğim kadarıyla. Kendine dikkat et, lazımsın bize, Temmuz yaklaşıyo, gezme tozma zamanı
    sorma ya halı sahada 5 dakika durdum belim kırıldı...3 haftadır da düzelmedi fazla...doktor rahattı hallederiz merak etme falan dedi ama tırstım işte...o değil 2 aydır da spor yapıyoz kilo da verdik anasını satayım...son 5 yılda 3 kere oldu böyle...

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:38 ----------

şu yağlama fotosunu bi yollayıver yaw...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Tiger250
    Alıntı Bulent78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler, aklınıza gelen, yanıma almam gereken neler olabilir bir sayın bakayım, gerçi bir gece kalıcaz sadece ama yine de yararlı bişiler olabilir, unutmayayım, malum ilk defa tekbaşıma kampa çıkıyorum, tecrübeli kampçılardan bir iki tüyo alalım bakalım.

abi hüseyin abiyi aradım sordum bende, yazdıklarım dışında kendine plastik bardak fln al dedi.. bu arada senin hakkında mesaisi olabilir fln dedi hiç hoşuma gitmedi açıkcası bırak ya cek resti gel ne mesaisiymiş
    bel fıtığıda her insanda olan bir sıvıdır, eğilip kalktıkca birbirine girip çıkan 2 makine dişlisi gibi düşünün omurga kemiğini, o dişliler arasında bulunan sıvı ani eğilip kalkma ve zorlamada dişli dediğim kemiklerin arasından dışına çıkıyor ve kemikler birbirine direk temas edip aşındırıyor.. dayımın bel fıtığı ameliyatında refaket etmiştim hekimin anlattığı böyle.. Geçmiş olsun Erhan abi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 95 kullanıcı var. (0 üye ve 95 misafir)

Bu Konudaki Etiketler