Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

sanırım buğra da iş çıkışı gelecekti onunla iletişime geçip beraber gelirsiniz.

http://www.upload.gen.tr/resim.php/w...019_n.jpg.html

Motosikleti
    Honda CB125E/NC700x
    bu feysssbuuukkk ne biçim bişeymiş yaw...Logaritmayı, Amerikan oyunlarını, İngiliz topçularını vs.. anladım bunu anlamaya çalışıyorum...
    Hüseyin Başkan Cumartesi kaçta yola çıkılacak?? birde motürle kaç saat te gidilir oraya...
    ‘’ http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/98835-mt-camiasi-bir-el-atar-mi-yazilarinizla-motosiklet-askima-yardim-edin-lutfen.html’’ konusuna destek veren herkese teşekkür ederim...Sevgiyle kalın,

yengen vizesi çıktı sanırım osman abi
    sana davetiye gönderdim facebook üzerinden oradan tüm ayrıntıları görebilirsin.
    saat 14:00da yola çıkarız.16 gibi varmış oluruz.malum yolda mola veririz ve alış veriş için bala da duracağız.

---------- Post added at 15:14 ---------- Previous post was at 15:12 ----------

PROGRAM
    09 Haziran 2012 - Cumartesi
    Organizasyon alanında katılımcıların kamp çadırlarını kurabilecekleri geniş bir alanın yanı sıra; tuvalet, elektrik, yiyecek, içecek, su ve diğer ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri bir büfe mevcuttur. Katılımcılar cumartesi günü yemek v...e diğer ihtiyaçlarını kendi imkanları ile karşılayacak olup, sürekli çay servisi olacaktır.

Cumartesi günü katılımcıların tanışması, kaynaşması ve sürdürülebilir olta balıkçılığının özendirilmesi için turna avı teknikleri, malzemeleri hakkında çeşitli sunumlar yapılacaktır. Havanın kararması ile yakılacak ateşin sıcaklığında müzikli eğlence düzenlenecek; katılımcıların ve yarışmacıların dinlenebilmeleri için saat 24:00’ de müzik sona erecektir. Ateş etrafında, şenlik alanında ya da kamp çadırlarının civarında sohbet ederek geceyi geçirmek isteyenlerin diğer katılımcıların haklarına saygı göstermeleri önemle duyurulur.
    Yarışma kayıt işlemleri cumartesi günü 18:00’ de başlayıp pazar günü 07:00’ de son bulacak olup kayıt yaptırmayanlar bu yarışmaya katılamazlar.

10 Haziran 2012 - Pazar
    • Sabah kahvaltısı 04:30’ dan itibaren verilmeye başlanacak ve yarışmaya katılacakların erken kahvaltı yapmaları sağlanacaktır.
    • Yarışma için belirlenen zaman dilimi saat 06:00 ile 12:00 arasıdır.
    • Öğlen yemeği servisi saat 12:00’ de başlayacaktır.
    • Yakalanan balıkların değerlendirilmesi saat 12:00 ile 12:30 arasındadır.
    • Amatör Balıkçılık ve Doğa Konulu Fotoğraf Yarışmasına; yarışma alanında bulunan tüm yarışmacı ve misafirler etkinlik boyunca, yarışma alanında çektikleri 3 adet fotoğraf ile katılabilirler.
    Değerlendirme, Ankara Fotoğraf Gurubu’ nca oluşturulacak jüri tarafından 12:30’ a kadar yapılacak olup sergilenmeye değer bulunan fotoğraflar yarışma alanında ya da web sitemizde sergilenecektir. Fotoğraflar saat 11:00’ de değerlendirme jürisine teslim edilmelidir.
    • Baraj Göleti çevresindeki ve şenlik alanındaki çöpleri önceden dağıtılacak çöp poşetlerine doldurarak getiren yarışmacı ve katılımcılara kura ile daha önceden belirlenen sponsor firma hediyeleri verilecektir.
    • Ödül törenleri saat 13:00’ dedir.
    karapara bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda CB125E/NC700x
    Hamdık, Olduk, Piştik, İşleri ayarladık, VİZEYİ aldık ELHAMDÜLİLLAH....

Ben gece kalmayacağım...Yol 2 saat uzunmuş...Cumartesi belki sizle gider sizi bırakır sonra motorla dönerim....Pazar günü sabah ta Erhanlarla gelir, sizi alır geri gelirim... GELEN GİDEN KONTROL ALTINDA OLSUN...
    nezih77 bunu beğendi.
    ‘’ http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/98835-mt-camiasi-bir-el-atar-mi-yazilarinizla-motosiklet-askima-yardim-edin-lutfen.html’’ konusuna destek veren herkese teşekkür ederim...Sevgiyle kalın,

buberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Varadero
    Alıntı eRRRen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ok çıktığım gibi gelirim ama nasi bulucam orayı?? Varmı benim gibi geç çıkan işi olan yeri bilen yada beraber gidebilecegimiz
    Aslında bende niyetliydim işden 19:00 da çıkıyorum ama çadır falan yok o yüzden vazgeçtim şimdilik. Son durumu perşembe yada cumadan konuşuruz. Pazar günü gitme ihtimalimde var sabahdan.
    dolar 10 lirayı geçecekmiş.

Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı karapara adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hamdık, Olduk, Piştik, İşleri ayarladık, VİZEYİ aldık ELHAMDÜLİLLAH....

Ben gece kalmayacağım...Yol 2 saat uzunmuş...Cumartesi belki sizle gider sizi bırakır sonra motorla dönerim....Pazar günü sabah ta Erhanlarla gelir, sizi alır geri gelirim... GELEN GİDEN KONTROL ALTINDA OLSUN...
    abi sen bi kaç adım öndeymişin yaw her iki gün de gidip gelmeler bizi bozar..benim iki günden birini seçmem lazım programa göre de etkinlik pazar sabahtan öğlene kadar...pazar günü gidilecekse erken gitmek iyi olur...saat 1 de de atraksiyon bitiyomuş zaten...

Motosikleti
    Honda CB125E/NC700x
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi sen bi kaç adım öndeymişin yaw her iki gün de gidip gelmeler bizi bozar..benim iki günden birini seçmem lazım programa göre de etkinlik pazar sabahtan öğlene kadar...pazar günü gidilecekse erken gitmek iyi olur...saat 1 de de atraksiyon bitiyomuş zaten...
    Saçları boşuna dökmedik Erhancım....Ben telefonumu falan feysbuuka ekledim... Pazar sabah birlikte gideriz bana her saat uyar...

bizim amacımız balık tutmak ya da yarışmaya katılmak değil.
    daha önce çadır da kalmamış kamp olayına yabancı olan arkadaşların alışması ne nasıl yapılır görmesi adına bu etkinliği yapıyoruz.
    ama gördüğüm kadarıyla katılım sanırım 3-4 kişi ile kalacak.
    karapara bunu beğendi.

Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı nezih77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    daha önce çadır da kalmamış kamp olayına yabancı olan arkadaşların alışması ne nasıl yapılır görmesi adına bu etkinliği yapıyoruz.
    abi daha önce katılmayanlara kesinlikle tavsiye ederim ki çok zevkli bi olaydır...geçen sene bu zamanlar eyrekkaya ya 6-7 kişi bi kamp düzenlemiştik te gece yağmur indirdi falan..olaylar olaylar

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    yunus'uda bi ara diyecem de tırsar kamptan filan, gelemez. 7. caddenin girişine çadır kurulacak deyin koşa koşa gelir
    nezih77 bunu beğendi.
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı KUVVETMİRA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    7. caddenin girişine çadır kurulacak deyin koşa koşa gelir

puhahahaha

yunus'uda bi ara diyecem de tırsar kamptan filan, gelemez. 7. caddenin girişine çadır kurulacak deyin koşa koşa gelir
    hem de evine yakın

eRRRen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R----Suzuki GSXR600
    Alıntı buberk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aslında bende niyetliydim işden 19:00 da çıkıyorum ama çadır falan yok o yüzden vazgeçtim şimdilik. Son durumu perşembe yada cumadan konuşuruz. Pazar günü gitme ihtimalimde var sabahdan.
    O zaman pazar sabahtanmi gitsek fazla kasmadan neyapsak???

pazar günü saat 14:00 da ayrılırız oradan büyük ihtimalle.

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    olmaz abi ora uzak benim eve..oralar senin muhit senin sınırlar 7.caddenin başlangıcında bitiyo e malum anca sen çadır kurarsın orda ki her geldiğinde çadırlı bi şekilde eve gittiğin gözümden kaçmadıı

hem de evine yakın
    yok abi en uzak yer bizim park sonra neme lazım falan..

---------- Post added at 17:06 ---------- Previous post was at 16:50 ----------

Bu arada geçenki buluşmadan resimler..
    Demekki ben fotoğraf çekmeyince kimse çekmiyor arkadaş..

nezih77 bunu beğendi.
    ANGARAJ

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    7. cadde dediler, Çadır dediler, motür dediler geldik... Var mı satılık motor, Çadırlı madırlı
    #sürenadam

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    7. cadde dediler, Çadır dediler, motür dediler geldik... Var mı satılık motor, Çadırlı madırlı
    satar mısın cillop gibi moturu? kalırsın böyle keklik gibi
    allah kimseyi motorsuzlukla terbiye etmesin.
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    satar mısın cillop gibi moturu? kalırsın böyle keklik gibi
    allah kimseyi motorsuzlukla terbiye etmesin.
    qsTah bunu beğendi.
    ANGARAJ

Redmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 500
    Hüseyin abi ben henüz çadır alamadım ve olduda fırsat bulup alamazsam sana yancı gelecem biliyorsun değil mi Kendi yatağım var aklına birşey gelmesin Bu arada bazı arkadaşlar (adı Yunus bunların) bir tek ben foto paylaşıyorum falan demiş, yuh arkadaş, bir gün foto çekmedik-o da flaşım olmadığından gece çekemiyorum hemen hakkımız yenmiş, geçmiş sayfalara bir bak arkadaşım, mankenlerin fotolarını çekmeye benzemez bu işler

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 10 kullanıcı var. (0 üye ve 10 misafir)

Bu Konudaki Etiketler