Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda CB125E/NC700x
    Alıntı qsTah adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ...Görüşelim abi memnun olurum estağfurullah, spor tesisinde birer çay içer turlarız telefon numaram facebook adresimizde var..
    Olur olmasına da facebook adresimiz derken??? Grubun facebook sitesi mi var acaba??? Bir de ben bu facebook işlerine istihbarat,ilişki vs... nedenleriyle sıcak bakmadım ve hiç kullanmadım ... Ama siteniz varsa sanal üyelik açarım....
    ‘’ http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/98835-mt-camiasi-bir-el-atar-mi-yazilarinizla-motosiklet-askima-yardim-edin-lutfen.html’’ konusuna destek veren herkese teşekkür ederim...Sevgiyle kalın,

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı Redmoon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vay müdür nerelerdesin sen özledik! Bu hafta gidebilirsek Kesikköprüye kampa gideceğiz okumuşsundur zaten, önceki sayfalarda detayları vardı, bir sonraki seferde Çubuk barajına gideriz, maksat yol yapalım
    Valla şu kesikköprü olayını istiyorum...kalmalı gitmeyecek olanlarla organize olalım

Motosikleti
    Honda CB125E/NC700x
    Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hüseyin Başkan bigünde Motor yıkama+eğitimm, tecrübe toplaşması yapalım bence..hatta okan abiyi çağırsak gelir heralde ama bize tufa lazım hani şu futbolcuların antrenmanda kullandığı levazamatlardan.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:20 ----------

Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla şu kesikköprü olayını istiyorum...kalmalı gitmeyecek olanlarla organize olalım
    Ben evli ve KILIBIĞIM kalamam gece, bakalım programımı ayarlayabirsem gidebilirim günü birlik...Ama ben öyle yolda yavaş gitmem hızlı olacan fişek gibi, yıldırım gibi hız ortalaması 60 falan olacak...
    ‘’ http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/98835-mt-camiasi-bir-el-atar-mi-yazilarinizla-motosiklet-askima-yardim-edin-lutfen.html’’ konusuna destek veren herkese teşekkür ederim...Sevgiyle kalın,

Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı karapara adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben evli ve KILIBIĞIM kalamam gece, bakalım programımı ayarlayabirsem gidebilirim günü birlik...Ama ben öyle yolda yavaş gitmem hızlı olacan fişek gibi, yıldırım gibi hız ortalaması 60 falan olacak...
    abi biz de evli ve kılıbığız...gidiş geliş saatlerini çok hasssas ayarlayıp gitmeden 2-3 gün öncesinden hazırlıklara başlayıp hatunun gönlünü etmem lazım..çocuğa kesintisiz bir gün benim bakmam lazım

Taylan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi biz de evli ve kılıbığız...gidiş geliş saatlerini çok hasssas ayarlayıp gitmeden 2-3 gün öncesinden hazırlıklara başlayıp hatunun gönlünü etmem lazım..çocuğa kesintisiz bir gün benim bakmam lazım
    Aynı saftayız demek ki; biribirini anlayan insanların olması ne güzel...
    erro bunu beğendi.

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    ohooo hepsi gılibikmiş ankara mt'nin
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı KUVVETMİRA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    karısından korkmayan Allah tan korkmaz abi
    Taylan bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda CB125E/NC700x
    Alıntı KUVVETMİRA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bize İYİ DAVRANIN , zira NESLİMİZ TÜKENİYOR... şimdiki nesil hem maço,hem RAMBO

Motosikleti
    Rks Titanic 200
    Dün Gece 1 saatlik sürüş yaptım

fotolar ( 147 adet )
    https://plus.google.com/u/0/11159863...ts/2rZ7SFSCtc2

kısa çekimler
    http://www.youtube.com/watch?v=LLPIyJQcp20
    http://www.youtube.com/watch?v=GiL4P6Iey9Q

motorum pisti, yıkatmadan çektim

;)
    erro ve karapara bunu beğendiler.

Motosikleti
    Honda CB125E/NC700x
    Erhan, Taylan ve BEN bir dalda 3 kuş olduk...Erhan ben yarın akşama kadar sana gelip gelemeyeceğimi söylerim...Sen şimdiden Yengenin gözüne girmeye başla...

Motosikleti
    tracer 900
    Erhan, Taylan ve BEN bir dalda 3 kuş olduk...Erhan ben yarın akşama kadar sana gelip gelemeyeceğimi söylerim...Sen şimdiden Yengenin gözüne girmeye başla...
    ben geçen haftadan yerini yapmaya başladım

bugün bi hatırlatma çekeyim
    nezih77 ve karapara bunu beğendiler.

FatihKARAKAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1200 RT
    Kenan keşke haber verseydin, dönüşte size çay ısmarlardım. Ben Pazar akşam üzeri Adapazarı' ndan Çubuk'a gelmiştim
    Alıntı RamuthRa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pazar günü karagöl&çubuk barajına gittik. Karagöl yolu asfalt yapılmış, eskisine göre iyi gibi gibi olmuş, çok güzel yatılıyor. Pegler nası sürtüyor yerlere cazır cuzur yakın zamanda bi gitmenizi tavsiye ederim, keyifli bir yol olmuş
    # Çocukluk saflığını kaybetmeyen adama büyük adam denir. (Mencius) #

Motosikleti
    2011 Triumph Tiger 800
    Alıntı Redmoon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vay müdür nerelerdesin sen özledik! Bu hafta gidebilirsek Kesikköprüye kampa gideceğiz okumuşsundur zaten, önceki sayfalarda detayları vardı, bir sonraki seferde Çubuk barajına gideriz, maksat yol yapalım
    Yok okumamıştım müdür ya söylediğin iyi oldu, 16sında hirfanlıya kampa gidiyorum, ona hazırladım kendimi ;)

Alıntı FatihKARAKAŞ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kenan keşke haber verseydin, dönüşte size çay ısmarlardım. Ben Pazar akşam üzeri Adapazarı' ndan Çubuk'a gelmiştim
    Abi geç döndük, saat 9da çıktık çubuktan, kız arkadaşım eve geç kalmıştı o yüzden arama şansım yoktu, aklıma da geldi aslında Umarım bir dahaki sefere

eRRRen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R----Suzuki GSXR600
    Abi pazar gününe bi yol yapalım ya artik

Motosikleti
    Honda CB125E/NC700x
    Alıntı eRRRen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evli ve kılıbık isen bizimle gelebilirsin......Safları sıklaştıralım...

Motosikleti
    GT250R----Suzuki GSXR600
    Evli ve kılıbık isen bizimle gelebilirsin......Safları sıklaştıralım...
    ) evli değilim ama kilibik olabilirim yazalim +1 o zman

eren cumartesi günü saat 14:00 da bala ya bağlı kesikköprü gölüne kamp yapmaya gidiyoruz.gece kalacağız.pazar öğleden sonra da ankaraya döneceğiz.
    gece kalamayan arkadaşlar da pazar günü saati ayarlayıp bizi almaya gelecekler.hep beraber döneceğiz.
    facebook sayfamız : http://www.facebook.com/#!/groups/162405583878884/

Motosikleti
    GT250R----Suzuki GSXR600
    Alıntı nezih77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eren cumartesi günü saat 14:00 da bala ya bağlı kesikköprü gölüne kamp yapmaya gidiyoruz.gece kalacağız.pazar öğleden sonra da ankaraya döneceğiz.
    gece kalamayan arkadaşlar da pazar günü saati ayarlayıp bizi almaya gelecekler.hep beraber döneceğiz.
    facebook sayfamız : http://www.facebook.com/#!/groups/162405583878884/
    Başkan çok isterim gelmek ama c.tesi günü akşam 18:30da çıkıyorum işten nasi yapicaz?

Başkan çok isterim gelmek ama c.tesi günü akşam 18:30da çıkıyorum işten nasi yapicaz?
    cumartesi akşam iş çıkışı gazlar gelirsin yanımıza.oturur yer,içer,sohbet ederiz.pazar günü de öğleden sonra ankaraya doğru yola çıkarız.
    bu arada zaman yaklaşıyor.eksikleri olanlar eksiklerini tamamlarsa sorunsuz geceyi geçirebiliriz.
    ben yanıma...
    1-şarjlı ışıldak
    2-bıçak
    3-çadır
    4-uyku tulumu
    5-çaydanlık
    6-çay,şeker alıyorum.

Motosikleti
    GT250R----Suzuki GSXR600
    Alıntı nezih77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cumartesi akşam iş çıkışı gazlar gelirsin yanımıza.oturur yer,içer,sohbet ederiz.pazar günü de öğleden sonra ankaraya doğru yola çıkarız.
    bu arada zaman yaklaşıyor.eksikleri olanlar eksiklerini tamamlarsa sorunsuz geceyi geçirebiliriz.
    ben yanıma...
    1-şarjlı ışıldak
    2-bıçak
    3-çadır
    4-uyku tulumu
    5-çaydanlık
    6-çay,şeker alıyorum.
    Ok çıktığım gibi gelirim ama nasi bulucam orayı?? Varmı benim gibi geç çıkan işi olan yeri bilen yada beraber gidebilecegimiz

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 15 kullanıcı var. (0 üye ve 15 misafir)

Bu Konudaki Etiketler