Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı qsTah adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel haber
    bu arada oturuş pozisyonu rodajı diyeyim çok zordur, trafikten daha zordur bence.. ama o 50 kmde alışınca anlamışsındır daha güvenli oturuş olduğunu, frene, gidona, gaza verdiğin tepkiler geri tam istediğin gibi hassas gelir
    bu arada biryere gideceğimiz zaman esat abiye senin scooteri versek cbr ile sen gelsen, ağır ağır gidip gelsek motor olayını çözer sonra cbrye geçer.. benim anladığım abim biraz tecrübe istiyor
    rodajı zaten bitmiş.1000 bakımını yaptırdık.onun sorunu yok normal kullanıyor.makineye ben alışamadım.50 km.yol yaptım ama sanki hayatımda ilk defa motor kullanıyormuşum gibi geldi.zor kullandımmillet inatla üzerimize sürdü arabalarını.demekki gösterişli motor kullanınca böyle yapıyorlar.benim motora geçtim akşam üstü herşey normale döndü garip

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda Shadow VT 750C
    25-26-27 Mayıs 2012 Hitit Motosiklet Kulübü-Enduro Fest Cihabeyli - Konya

Arkadaşlar Merhabalar.Seymen Choppers MK Ankara temsilen yöneticiler olarak festivale katılım yapacağız.Bugün saat 15:00-15:30 arası yola çıkılacaktır.Katılmak,eşlik etmek isteyen olursa bekleriz.

İletişim için 533 583 67 16

Saygılarımla,
    hiç bir iyilik cezasız kalmaz

eRRRen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R----Suzuki GSXR600
    Alıntı Redmoon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    27.05.2011 Pazar - Beypazarı Gezisi

Saat 08:45 de Efe-Honda'nın önünde buluşma. 09:00 da teker döner.
    Etimesgut tarafından gelecekler Ayaş Kavşağından sonraki Optimum AVM karşısında olacak. Saat 09:15 de hareket edilecektir.

1-Hüseyin
    2-Koray
    3-Berkay
    4-Bülent
    5-Caner
    6-Amed
    7-Buğra
    8-Faruk
    9-Umut
    10-?
    Arkadaşlar bende deli gibi gelmek istiyorum ama ehliyet için sertifika vs bütün ıvır zıvır evrakları dün aldım arkasinada hafta sonuna denk geldi yolda cevirseler sıkıntı olurmu yoksa sertifika ise yararmi?? Sıkıntı yok diyosaniz +1 optimum önü benide sayalım

Redmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 500
    Alıntı eRRRen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bende deli gibi gelmek istiyorum ama ehliyet için sertifika vs bütün ıvır zıvır evrakları dün aldım arkasinada hafta sonuna denk geldi yolda cevirseler sıkıntı olurmu yoksa sertifika ise yararmi?? Sıkıntı yok diyosaniz +1 optimum önü benide sayalım
    Çevirmeden ziyade ehliyetsizken kaza yaparsanız haklı olsanız bile haksız durumuna düşerseniz, belki buradaki herkes ilk zamanlar az ya da çok ehliyetsiz kullanmıştır ama kimse tavsiye etmeyecektir emin olun!..
    nezih77 bunu beğendi.

buberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Varadero

Sen Hiç Yüzen Twister Gördün mü?

nezih77 ve qsTah bunu beğendiler.
    dolar 10 lirayı geçecekmiş.

eRRRen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R----Suzuki GSXR600
    Alıntı Redmoon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çevirmeden ziyade ehliyetsizken kaza yaparsanız haklı olsanız bile haksız durumuna düşerseniz, belki buradaki herkes ilk zamanlar az ya da çok ehliyetsiz kullanmıştır ama kimse tavsiye etmeyecektir emin olun!..
    Mantıklı evet sanırım bir gün daha sikalim disimizi boşa sıkıntı olmasın teskler uyarı için ;)
    nezih77 bunu beğendi.

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı nezih77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    rodajı zaten bitmiş.1000 bakımını yaptırdık.onun sorunu yok normal kullanıyor.makineye ben alışamadım.50 km.yol yaptım ama sanki hayatımda ilk defa motor kullanıyormuşum gibi geldi.zor kullandımmillet inatla üzerimize sürdü arabalarını.demekki gösterişli motor kullanınca böyle yapıyorlar.benim motora geçtim akşam üstü herşey normale döndü garip
    anladım mı abi şimdi biz neler çekiyoruz...
    nezih77 bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Tiger250
    ne ıslandık ama mk koltukta bile aynı hissiyat var ya, titriyorm resmen güzel 11 saatin 7.bucuk saatini motor üstünde geçirdiğim güzel bir pazar daha gelen herkese harbi teşekkür ediyorum
    nezih77 bunu beğendi.

Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı qsTah adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne ıslandık ama mk koltukta bile aynı hissiyat var ya, titriyorm resmen güzel 11 saatin 7.bucuk saatini motor üstünde geçirdiğim güzel bir pazar daha gelen herkese harbi teşekkür ediyorum
    beypazarı diye nereye gittiniz...7.5 saat nasıl oldu motor üstünde...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Tiger250
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beypazarı diye nereye gittiniz...7.5 saat nasıl oldu motor üstünde...
    vala Erhan abi inan bizde bilmiyoz tam nerelere gittiğimiz, bir gün içerisinde 4-5 kere kaybolduk, navigasyona baktık fln ankarayı zor bulduk

forewer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZZ-R1200
    Ortalama saatte 55 km hızla gitmek gerçekten büyük sabır işi, dönerken bi miktar acısını çıkardık yoksa kanser olacaktım. Ama olsun ekonomi yaptık
    Ozan arkadaşımıza da tekrar geçmiş olsun Herkese teşekkürler
    http://imageshack.us/photo/my-images/69/adszjue.jpg
    '92 ZZ-R250, '06 ZZ-R600, '05 ZZ-R1200

sabah evden çıkarken 4240 km deydi motor.eve girdim şu an 4523 km oldu.yani 283km yol yapmışım.
    ankara,ayaş,beypazarı,hıdırlık tepesi,inözü vadisi,güdül,ayaş,ankara şeklinde bir rota oldu.tüm katılan arkadaşlarıma sonsuz teşekkürler.sizlerle teker çevirmek yine büyük bir keyifti.
    qsTah bunu beğendi.

Motosikleti
    tracer 900
    sağsalim btirmişsiniz ya öenmli olan o ama 55 km de ben gibi bi acemi için bile baya bi bayıcı oluyo...ben 55 le gidersem benim süper sport hararet neyim yapar mazallah

yunem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni gt 250 Naket
    Bu güzel günde yanımızda olan bütün arkadaşlara cok teşekkürler herşey güzeldi Cobanlık bile yaptı yetmez<miş gibi hayvanları bide dagdan aşagıya ucurduk :D bide o yol düzgün olsa idi süper ötesi olacaktı :D
    qsTah bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Tiger250
    Alıntı yunem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu güzel günde yanımızda olan bütün arkadaşlara cok teşekkürler herşey güzeldi Cobanlık bile yaptı yetmez<miş gibi hayvanları bide dagdan aşagıya ucurduk :D bide o yol düzgün olsa idi süper ötesi olacaktı :D
    sen yağmuru yazmamışsın abi normalde gurup sürüşünü etkilemeyen, 50 ise 50 ile giden adam bi baktım o yağmurda nasıl bastı gidiyo önden şaşırmıştım baya

Bulent78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Lan yağmurdan resmen dayak yedik ya iğne gibi arkadaş bildiğin hırpaladı bizi. Ben Güdül ün ordan gelirken karşıda yağmur yağıyo feci olm bakın diye işaret etmiştim, tam da onun içine girdik resmen. Ulen yarım saat duş aldım hala tam olarak ısınamadım yani o derece. Donuma kadar ıslandım, eve gelene kadar da pantolon kurudu valla

Ulen Hüseyin, adam yolda yağmur yağarken niye hızlı gittiniz diye fırça kayıyor, o kadar açık yolda 60 la gidiyor, istanbul yolundan Ankara ya doğru gelirken de şehir içinde 90 la gidiyor, hayır yani 40 yıllık tinerciyim, ben böyle kafa görmedim abicim, bu neyin kafası yaa

Abi o inekler bombaydı yaa, hayvanlar nası tırstıysa, bildiğin balıklama atladılar peşpeşe yoldan aşağı)
    nezih77 ve GaCCaLL bunu beğendiler.
    ANGARAJ
    Whatever it is, it's better in the wind.
    Only a biker knows why a dog sticks his head out of a car window.

adam çok geride kaldı.selektör korna aralıksız 10 dk bi allahın kulu görmedi.şimdi ben yavaşlayıp baksam bu seferde size yetişemeyeceğim.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Tiger250
    Alıntı Bulent78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Lan yağmurdan resmen dayak yedik ya iğne gibi arkadaş bildiğin hırpaladı bizi. Ben Güdül ün ordan gelirken karşıda yağmur yağıyo feci olm bakın diye işaret etmiştim, tam da onun içine girdik resmen. Ulen yarım saat duş aldım hala tam olarak ısınamadım yani o derece. Donuma kadar ıslandım, eve gelene kadar da pantolon kurudu valla

Ulen Hüseyin, adam yolda yağmur yağarken niye hızlı gittiniz diye fırça kayıyor, o kadar açık yolda 60 la gidiyor, istanbul yolundan Ankara ya doğru gelirken de şehir içinde 90 la gidiyor, hayır yani 40 yıllık tinerciyim, ben böyle kafa görmedim abicim, bu neyin kafası yaa

Abi o inekler bombaydı yaa, hayvanlar nası tırstıysa, bildiğin balıklama atladılar peşpeşe yoldan aşağı)
    eve gelene kadar üstümüzde kurudu ya la kıyafetlerin büyük kısmı gençlik bu işte ya, 10 sene sonra hiçbirimiz bu gibi anılar yaşayamayacaz
    ben selime çok güldüm, geriden geldi kaskın içinde gülmekten kopuyo, çıkardı kaskı;
    ben- noldu?
    -yukardaki inekler varya?, siz geçince korkup ucurumdan atladılar haaha :D
    ben- hahahaha yolda aklıma geldikçe güldüm ya, töbee

Alıntı nezih77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    adam çok geride kaldı.selektör korna aralıksız 10 dk bi allahın kulu görmedi.şimdi ben yavaşlayıp baksam bu seferde size yetişemeyeceğim.
    abi o an ne yapacağımızı bilemedikki, herkes bir yere kafasını sokmayı düşünüyodu en yakın yere ıslanmadan gidek diye hızlı gittim ben..
    Bulent78 bunu beğendi.

Motosikleti
    tracer 900
    aranızda yaşı geçkinler var beyler böyle ıslak ıslak rüzgar romatizmaya davetiye valla...bu arada ben de 1 hafta aradan sonra ilk defa motora binebildim bi saat valla ilaç gibi geldi..

Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aranızda yaşı geçkinler var beyler böyle ıslak ıslak rüzgar romatizmaya davetiye valla...
    ahhh kafammmm
    erro bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 39 kullanıcı var. (0 üye ve 39 misafir)

Bu Konudaki Etiketler