Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı goliath_01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    trafikte güvenlik fuarina mke'nin agir silahlar ve ucaksavar mermisi vb. muhimmatlarla katilmasini cok manidar buldum :D
    benim de dikkatimi çekti...

yaw hocam sende de cıbır varmış niye hiç sesin soluğun çıkmadı kaç zaman yırttık kendimizi burda...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    xj6 diversion f
    erro hocam benim is cok karisik ben erzurumdayim motor adanada tayin ankaraya cikti kismetse haziran ortasi gibi ankaraya tasinacam sonra butun toplantilara katilmaya calisacam ama bu aralar darma daginim

Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı goliath_01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    erro hocam benim is cok karisik ben erzurumdayim motor adanada tayin ankaraya cikti kismetse haziran ortasi gibi ankaraya tasinacam sonra butun toplantilara katilmaya calisacam ama bu aralar darma daginim
    gerçekten karışıkmış hocam...bekleriz toplantılara allah kimseyi motorundan ayırmasın

trgy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD xl 883
    Hacı'ya bi götürelim bakalım o zaman bir de orayı deneyelim.

Motosikleti
    tracer 900
    beyler yine bişey danışmak istiyorum

ilk uzun yoluma çıkmayı düşünüyorum bu akşam...bakanlıklardan konutkente (başkent üni karşısı)...gidiş 18:00, dönüş 21:00, yağmur yağabilitesini ve benim tecrübemi de göz önünde bulundurarak motorla gidip gitmemem hususunda tavsiyelerinize ihtiyacım var..

pinkkuvars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ VOLUSİA VL800
    Alıntı Bulent78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://img195.imageshack.us/img195/5324/23277779.jpg

KorAY Antares de görmüştüm şu takla testini onun dışında bende hiçbir yerde görmedim merkezin ilanını

http://i46.tinypic.com/2e2e0x3.jpg

Bir de su an itibariyle ofiste yaptigim kahvaltiyi paylasayim dedim,sermayeyi boyle koruyorum ben iste
    Abi maşallah bu kahvaltı ise ))

Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler yine bişey danışmak istiyorum

ilk uzun yoluma çıkmayı düşünüyorum bu akşam...bakanlıklardan konutkente (başkent üni karşısı)...gidiş 18:00, dönüş 21:00, yağmur yağabilitesini ve benim tecrübemi de göz önünde bulundurarak motorla gidip gitmemem hususunda tavsiyelerinize ihtiyacım var..
    Erhan yağmur ciddi bir görüş kaybıdır vizör açıkken kullanmazsın, kapalı önüne göremezsin yarım kullanacaksın , tekerlerin iyi olsa bile yatman zorlaşır , arabaların arkalarından gidemezsin keza iyi su yersin.. yine de deneyim olsun diyorsan kısa bir yere gitmeni öneriririm , vazgeçmen kolay olması için

Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı pinkkuvars adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi maşallah bu kahvaltı ise ))

Erhan yağmur ciddi bir görüş kaybıdır vizör açıkken kullanmazsın, kapalı önüne göremezsin yarım kullanacaksın , tekerlerin iyi olsa bile yatman zorlaşır , arabaların arkalarından gidemezsin keza iyi su yersin.. yine de deneyim olsun diyorsan kısa bir yere gitmeni öneriririm , vazgeçmen kolay olması için
    abi haklısın da güzergahta yatacak yer yok zaten..acemilikten geniş yollarda gamyon gibi pek şerit değiştirmeden gidiyom zaten...ıslanma dönüş için problem değilde giderken ıslanırsam kötü ama yağmur yağma olasılığıda az gibi...

Bulent78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Valla kahvaltı ama hergün değil tabii, haftada birgün şimartiyorum kendimi

Ben yağmurda birkaç gün kullandım, öncelikle yağmur yağmasa bile yerler ıslaksa eğer, ayak bileklerinden dizlerine kadar ıslanıyor pantolon, benim motor yere çok yakın olduğundan ve grenajsız olduğundan böyle olmuş olabilir, sende daha az olabilir ama yine de paçalar ıslanacaktır bunu göze almak lazım. Onun dışında yine sadece kendi tecrübem, asla sert fren yok, yavaşça arka fren ve ardından yavaşça ön fren, hatta baktın trafik yavaşlıyor, direk gazı kes, kompresyonla yavaşla, fren sakat olabilir,tabii aynı şekilde sert gaz açmak da yok, bunun dışında Soner in dediği gibi vizörü hafif açık bırak ki deli gibi buğu olur önünü göremezsin, yatmayı unut, çok az yatabilirsin, bir de arabaların arkasına fazla yaklaşmamaya çalış çünkü feci derecede su kaldırıyorlar, bütün suyu yersin üzerine ben yedim akıllandım. arkadan gelen aletleri aynada göremeyebilirsin, sürekli kafanı çevirerek arkanı kontrol et bence. Bunların dısında yavas ve sakin gittiğin sürece birşey olmaz, yağmurda kullanmak ta enteresan bir zevk ve tecrübe oluyor.
    erro ve ahmetko66 bunu beğendiler.
    ANGARAJ
    Whatever it is, it's better in the wind.
    Only a biker knows why a dog sticks his head out of a car window.

Motosikleti
    SUZUKİ VOLUSİA VL800
    abi haklısın da güzergahta yatacak yer yok zaten..acemilikten geniş yollarda gamyon gibi pek şerit değiştirmeden gidiyom zaten...ıslanma dönüş için problem değilde giderken ıslanırsam kötü ama yağmur yağma olasılığıda az gibi...
    Valla Erhan sen kararını vermişsin gibi hem çok yağacağa benzemiyo zaten

Valla kahvaltı ama hergün değil tabii, haftada birgün şimartiyorum kendimi

Ben yağmurda birkaç gün kullandım, öncelikle yağmur yağmasa bile yerler ıslaksa eğer, ayak bileklerinden dizlerine kadar ıslanıyor pantolon, benim motor yere çok yakın olduğundan ve grenajsız olduğundan böyle olmuş olabilir, sende daha az olabilir ama yine de paçalar ıslanacaktır bunu göze almak lazım. Onun dışında yine sadece kendi tecrübem, asla sert fren yok, yavaşça arka fren ve ardından yavaşça ön fren, hatta baktın trafik yavaşlıyor, direk gazı kes, kompresyonla yavaşla, fren sakat olabilir,tabii aynı şekilde sert gaz açmak da yok, bunun dışında Soner in dediği gibi vizörü hafif açık bırak ki deli gibi buğu olur önünü göremezsin, yatmayı unut, çok az yatabilirsin, bir de arabaların arkasına fazla yaklaşmamaya çalış çünkü feci derecede su kaldırıyorlar, bütün suyu yersin üzerine ben yedim akıllandım. arkadan gelen aletleri aynada göremeyebilirsin, sürekli kafanı çevirerek arkanı kontrol et bence. Bunların dısında yavas ve sakin gittiğin sürece birşey olmaz, yağmurda kullanmak ta enteresan bir zevk ve tecrübe oluyor.
    Katılmamak içten değil

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    yahu ne kadar da çok tatlı su motörcüsü varmış
    ahmetko66 bunu beğendi.
    ANGARAJ

Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    olum üzerimizde kumaş pantul içimizde ütülü gömlek var anasını satiim..altımızda kundura, içinde ipek çorap
    gittiğimiz yerde boş değil

tabi biz tatlı su moturcusu olacaz...

o değilde bugün asansörde öğle tatili dönüşü daire başkanı beni sırtımda mont ve elimde kaskla gördü karşısındaki elemanı dinlemeyi bırakıp beni baştan aşağı bi süzdü de konuşan elmanın sözünü kesmemek için bişey diyemedi...ilk fırsatta lafları sokmaya başlar...valla çok keyiflendim
    ahmetko66 bunu beğendi.

Motosikleti
    2011 Triumph Tiger 800
    He yaa yunuscum

Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Haci ben gv 250 ile bu kadar yağmurda geziyorum, bir de endülüm olsa var ya sağnak bilem işlemez peheyyyy

Bu arada hala akşam için planı olan mötörcular bulamadık, herkesin ayrı planları var sanırsam?
    ANGARAJ

Motosikleti
    2011 Triumph Tiger 800
    Haci ben gv 250 ile bu kadar yağmurda geziyorum, bir de endülüm olsa var ya sağnak bilem işlemez peheyyyy

Bu arada hala akşam için planı olan mötörcular bulamadık, herkesin ayrı planları var sanırsam?
    Ben km. zamazingomu değiştirmek için 4.44 e gideceğim, sonra içkinin gözüne vurmaya Pyro' ya geçerim.

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    o değilde bugün asansörde öğle tatili dönüşü daire başkanı beni sırtımda mont ve elimde kaskla gördü karşısındaki elemanı dinlemeyi bırakıp beni baştan aşağı bi süzdü de konuşan elmanın sözünü kesmemek için bişey diyemedi...ilk fırsatta lafları sokmaya başlar...valla çok keyiflendim
    Laf yedikçe keyiflenen motorcu profili... = Level 8 !!!

GaCCaLL bunu beğendi.
    #sürenadam

Countdown - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xt 600
    oğğğ üstadım merhabalar Bu sitedeki ilk mesajım sizeydi evet iyi hatırlıyorum hatta bana akü vermiştiniz elinizde fazla olduğu için sizi buralarda tekrar görmek çok güzel cidden çok sevindirik oldum şimdi yapabileceğimiz bir durum var ise herzaman burdayım hatta müsait bi zamanınızda görüşelim oturalım bir çay kahve içelim iki lafın belini kıralım!
    Aaa hatırladım çok selamlar Görüşürüz tabi artık ne demek.

Bu arada yarın bir büyük kortej duyurusu vardı facebook'da ama yattı mı ne oldu pek detaylı bilgi göremedim.Anıtpark'da saat 3 'de yazıyor sadece. Yağ kaçıra maçıra varsa bir ekşın katılayım ben de.

Motosikleti
    SUZUKİ VOLUSİA VL800
    Sanırım burdan bana da pay düştü Yunus ben Keyfine düşkün bir adamım napayımm )

Alıntı RamuthRa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    He yaa yunuscum
    Takılacak yer buldun di mi? olm haber versene ben de Tolga abiye bi bakıtayım diyodum

Üstad kimsenin çıkmaya niyeti yok sen şuraya gidiyom diecen biz de arkandan mekana gidecez

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Alıntı Countdown adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aaa hatırladım çok selamlar Görüşürüz tabi artık ne demek.

Bu arada yarın bir büyük kortej duyurusu vardı facebook'da ama yattı mı ne oldu pek detaylı bilgi göremedim.Anıtpark'da saat 3 'de yazıyor sadece. Yağ kaçıra maçıra varsa bir ekşın katılayım ben de.
    Benim eve yakın zaten Anıtpark Kimseden herhangi bir ses soluk çıkmadı bakayım bir duruma bağlı olarak bende anıtparka giderim yarın..

Bülent kimseden bir ses soluk çıkmadı baksanıza ipek çorap erhan'da ruhunu dizginlemek için yağmurda motöre binecekmiş
    ANGARAJ

Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    İpek çorap Erhan da tripod gibi yapışır bence hava süper valla, kimse bi yere gitmiy mi yaw, ben çıkıom işten 10 dakkaya. Valla hiçbiyer yok kafamda, ortak bir sinerji olsa da ben de gelsem diodum tam
    ANGARAJ

Motosikleti
    tracer 900
    Benim eve yakın zaten Anıtpark Kimseden herhangi bir ses soluk çıkmadı bakayım bir duruma bağlı olarak bende anıtparka giderim yarın..

Bülent kimseden bir ses soluk çıkmadı baksanıza ipek çorap erhan'da ruhunu dizginlemek için yağmurda motöre binecekmiş
    dur la yağmur falan çıkarma şimdi hava gayet iyi gidiyo..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 33 kullanıcı var. (0 üye ve 33 misafir)

Bu Konudaki Etiketler