Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    trgy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD xl 883
    erhan hocam hayırlı olsun motor en sonunda muradına erdin =) bende bugün sabah nette gezinirken motosiklet nakliyesi yapan bir firmanın bilgilerine denk geldim, yarım saat içinde adamların yola çıkacaklarını ve ankaraya da uğrayacaklarını öğrenmem ardından işyerimi aramam ve nakliye bedelini karşılayacakları müjdesine müteakip atlayıp motoru götürüp teslim etmem sonucu motorum şu anda ankarada garajımda mışıl mışıl uyumakta benden önce döndü yuvasına ,bende rahatlamış oldum oh be dünya varmış=)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı trgy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    erhan hocam hayırlı olsun motor en sonunda muradına erdin =) bende bugün sabah nette gezinirken motosiklet nakliyesi yapan bir firmanın bilgilerine denk geldim, yarım saat içinde adamların yola çıkacaklarını ve ankaraya da uğrayacaklarını öğrenmem ardından işyerimi aramam ve nakliye bedelini karşılayacakları müjdesine müteakip atlayıp motoru götürüp teslim etmem sonucu motorum şu anda ankarada garajımda mışıl mışıl uyumakta benden önce döndü yuvasına ,bende rahatlamış oldum oh be dünya varmış=)
    saolasın...nakliye işi iyi denk gelmiş...şirket nakliyeyi seni bi an önce uzaklaştırmak için kabul etmemiştir umarım...karşıladığına göre Ankara şubesine geçiyo olmalısın..yoksa yollarını ayırdığı birine böyle bi jest yapmaz herhalde...valla kafadaki sıkıntı gidince baya bi rahatlıyor insan...

Motosikleti
    HD xl 883
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    saolasın...nakliye işi iyi denk gelmiş...şirket nakliyeyi seni bi an önce uzaklaştırmak için kabul etmemiştir umarım...karşıladığına göre Ankara şubesine geçiyo olmalısın..yoksa yollarını ayırdığı birine böyle bi jest yapmaz herhalde...valla kafadaki sıkıntı gidince baya bi rahatlıyor insan...
    Aman abi uzaklaştırma falan naptın =) bölge müdürlüğüne geçiyorum biricik personellerine bi kıyak geçsinler bişey olmaz =) aslında kıyakta değil benim eşyam motorumdan ibaret ,nakliyemi de karşılamak zorundalar dolayısıyla,ama bu firma iyi denk geldi ,hatta bi link atayım belki lazım olur ihtiyacı olana ;
    http://www.aytekinnakliyat.com/

Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı trgy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aman abi uzaklaştırma falan naptın =) bölge müdürlüğüne geçiyorum biricik personellerine bi kıyak geçsinler bişey olmaz =) aslında kıyakta değil benim eşyam motorumdan ibaret ,nakliyemi de karşılamak zorundalar dolayısıyla,ama bu firma iyi denk geldi ,hatta bi link atayım belki lazım olur ihtiyacı olana ;
    http://www.aytekinnakliyat.com/
    hayırlı olsun diyelim tekrardan o zaman....

Motosikleti
    HD xl 883
    eyvallah abi , cümlemize kazasız belasız keyifli yolculuklar...
    haftasonu bir organizasyon olursa bende ankara asfaltına dönüş yapabilmiş olurum, çok özledim ankarada motor kullanmayı .

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Tiger250
    Arkadaşlar aygırı satıyorum, durumu toparlayıp 600f, 600fazer(98bg), en son ihtimal r6 ve zxr düşünüyorum..
    Soran duyan olursa pm lütfen, şimdiden saolun
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...4340975/detay/

bu arada limit 13bin tl max, önerilere açığım..

yunem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni gt 250 Naket
    Alıntı ali taş adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öncelikle erhan abi hayırlı uğurlu olsun

fotoları yükledim face bilginize sunarım

ayrıca bugün köşkün yanında 4 harley gördüm 3 ü custom dı

2 yeşil bi mavi bi siyah

asıl bomba şu yeşillerden birini kadın sürüyordu ve gayet iyi gidiyordu

CAhilligimi mazur görün ama bu faceden paylaştıgınız resimlere bi türlü ulaşamıyorum yardım lütfen

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Tiger250
    Alıntı yunem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    CAhilligimi mazur görün ama bu faceden paylaştıgınız resimlere bi türlü ulaşamıyorum yardım lütfen
    Mt Facebook grubumuzun linki; http://www.facebook.com/groups/162405583878884/

buberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Varadero
    Alıntı yunem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Faruk abi seni gruba ekledim ama yöneticinin onaylaması gerekiyormuş.
    dolar 10 lirayı geçecekmiş.

Bulent78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Beyler, var mi bugun biryerlere gidesi olan, varsa ne zaman nereye?

Motosikleti
    Rks Titanic 200
    Arkadaşlar ben yenile kızılaya geldim. Gezi öğleden sonraya kaldı. Kimse gelmezse Çubuk tarafına gideceğim.

Öğleden sonra katılabilecek arkadaşlar saatini yazarlarsa sevirim. Katılacak arkadaşlar başka yer derlerse farketmez gidebiliriz.

öncesinde 4 44 e gidip reflektörlü yelek bakmayı düşünüyorum.

başlık: http://www.motosiklet.net/forum/moto...lanlamasi.html

eRRRen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R----Suzuki GSXR600
    Bende çok isterdim gelmek ama çalışıyorum ne yazikki ya

Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Hocam bugun 4-44 un kapali olmasi lazim, onceden bi ara istersen.

buberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Varadero

Nihayet ulaştık

Koyunlar Aliye hoşgeldiniz diyor

Gölü gören paçaları sıvadı

Aç motorcular gözleme siparişini beklerken..

Mustafanın rodaj da bitti sanırım

Ve buda eve dönüş pozu. Diğerlerini Alinin telefonu ile çektik.
    nezih77 bunu beğendi.
    dolar 10 lirayı geçecekmiş.

Motosikleti
    Rks Titanic 200
    @buğra güzel fotolar ;)

@bülent78 bugün olması şart değil. başka zamanda uğrarım. sen ne zaman müsaitsin ?

beraber gidelim aklında bir yer varsa ?

Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Ben bugun 1 gibi isten cikiyorum, arkadasin yanina gidicem benim devir gostergesini bir parcaliycaz bakalim belki bir umut son nefesini daha vermemistir diye. Sonrasinda is uzamazsa takipteyim, cikanlar olursa burdan yazarsaniz katilabilirim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:39 ----------

Gozleme masasinda Unal in yuzu temizlenmis hali gozukuyor, asil silmeden once cekecektik, tam firinci tipi vardi, surat bembeyazdi tabi Bugra nin boyaci pantolonunu da unutmamak lazim, eve bi yarim kilo tuz goturmustur o pantolon heralde
    Bir de Ali yi merak ediyorum, butun yol tisortle kullanip da hic mi carpilmadi arkadas ruzgara

Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı Bulent78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben bugun 1 gibi isten cikiyorum, arkadasin yanina gidicem benim devir gostergesini bir parcaliycaz bakalim belki bir umut son nefesini daha vermemistir diye. Sonrasinda is uzamazsa takipteyim, cikanlar olursa burdan yazarsaniz katilabilirim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:39 ----------

Gozleme masasinda Unal in yuzu temizlenmis hali gozukuyor, asil silmeden once cekecektik, tam firinci tipi vardi, surat bembeyazdi tabi Bugra nin boyaci pantolonunu da unutmamak lazim, eve bi yarim kilo tuz goturmustur o pantolon heralde
    Bir de Ali yi merak ediyorum, butun yol tisortle kullanip da hic mi carpilmadi arkadas ruzgara
    ben de birazdan evden çıkıp motomax a ordan da motorun yanına iş yerine gitcem..arkadaşın yakın bi yerlerdeyse gelebilirim. bu arada 4.44 de branda kilit falan satılıyosa 4.44 e de gidebilirim..var mı bilginiz...

Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Ben motomax a 2 dakikalik yerdeyim, arkadas ta yakin, 4-44 un bugun kapali olmasi lazim, branda gormedim ama bikac kilit vardi, motomax da da var, ulusan da yakin motomax a, motorla gelirsen oraya da bakabilirsin, motomax a gelirken ara istersen ben de 12:30 da cikicam orda bulusuruz.

Motosikleti
    Ybr125 olacak.
    @Erhan hayırlı olsun motorun,kazasız belasız kullanırsın İnşallah,fotoları bekliyoruz

Motosikleti
    tracer 900
    tamma o zaman ben de çıkıyorum birazdan yoldan arayım seni..orda motomax da görüşelim...1 e doğru orda olurum ben...

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:21 ----------

Alıntı TahirBey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @Erhan hayırlı olsun motorun,kazasız belasız kullanırsın İnşallah,fotoları bekliyoruz
    saolasın hocam darısı başına inşallah...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 27 kullanıcı var. (0 üye ve 27 misafir)

Bu Konudaki Etiketler