Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim de hiç kullanasım yok da kaza yapanlar iyiki takmışım falan dedikçe tırstım alayım bari dedim

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:15 ----------

yok hocam nasıl giyilsin ya bu

http://www.webbikeworld.com/r3/motorcycle-shin-guards/
    erhan senin motor ne oldu??
    ANGARAJ

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

başlangıç motosikleti almak ne zor işmiş ...selamlar rüyamda motosiklet bayileri bana motosiklet bile satmıyordu... Sabah 6 gibi uyandım, gözüme uyku girmedi, mt ye girip bir iki mesaj attım. Sonra işe geldim, ama kafam hala rüyada... Kendi kendime bana 10000 TL verseler bu acıyı çekmem deyip, başlangıç motosikleti olsun isterse hepsi zarar olsun deyip Hondanın yolunu tuttum... Seneye öğrenince MOTOR DEĞİŞTİRME VİRÜSÜ bana bulaşacak nasılsa deyip sıfır en ucuz motosiklet CB125E + 2 adet koruma demirleri 3600 TL dediler, bende iyi dedim aldım.... .. Parayı bayılınca rahatladım walla, sonra korumalar için de shoei 1100 müydü ne + revit deri mont+dizlik +kaskın altına kafaya takılan şeyden aldım...toplam 2000 TL bunlara bayıldım. Satıcı adam abi bu motora bunlar fazla dedi ama bende kafa fazla çalışmıyor ama bir tane korumak lazım deyip aldım gitti, ayrıca motosikleti büyütünce yeniden almaya gerek kalmaz.......Şimdi BOT + pantolon (kot bakıyorum)+ bellik +eldiven eksik onlardan istediğim gibi bulamadım ulusanda ve honda da.....
    Sorularım 1) Plaka vs.. işlemlerini ben yapacam burada paylaşılmıştır ama birisi link atsa sevinirim..Bir de sigortacı telefon falan verirseniz sevinirim..
    2)Bu bot nasıl olmalı, (OLMALI MI) ?
    3) Dizlik yeter mi ? yoksa pantolon lazım mı ? kevlar kot pantolon bedeni ulusan da bana göre yoktu, yoksa öbür pantolonlardan mı almalı hani kot olmayanlardan
    (hüseyin bey walla sinirden korumaları spontene gelişti aldım gitti , size arama sözü vermiştim özür dilerim,umarım siz korumaları çoktan satmışsınızdır)

yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler...
    nezih77 bunu beğendi.

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    erhan senin motor ne oldu??
    pazar günü bakmaya gidelim yaw...belki cumartesi de olur..sen ne zaman müsaitsin...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Tiger250
    İncekte bir kavşağı geçtim hiçbirşey yok, 5 dk sonra dönüşte kaza olmuş.. Yine ben denk geldim mk..
    İncekte çok fazla motosikletli grup gördüm, biride bunlardı yaklaşık 5-6 motorculardı, cross sürücüsü düşmüş..
    Hiçbirşeyi yoktu neyseki, bilinci açık gülüyordu sadece kaval kemiğini tutuyordu..
    Kaza nasıl oldu bilmiyorum, motorcu arkadaş yol kenarındaki şarampole düşmüştü, golf kullanıcısının pişmanlığı kazaya karışmış olacağını gösteriyor..

http://www.yukleresim.com/di-NGPM.jpg
    http://www.yukleresim.com/di-OMJC.jpg

Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı sonhayat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    başlangıç motosikleti almak ne zor işmiş ...selamlar rüyamda motosiklet bayileri bana motosiklet bile satmıyordu... Sabah 6 gibi uyandım, gözüme uyku girmedi, mt ye girip bir iki mesaj attım. Sonra işe geldim, ama kafam hala rüyada... Kendi kendime bana 10000 TL verseler bu acıyı çekmem deyip, başlangıç motosikleti olsun isterse hepsi zarar olsun deyip Hondanın yolunu tuttum... Seneye öğrenince MOTOR DEĞİŞTİRME VİRÜSÜ bana bulaşacak nasılsa deyip sıfır en ucuz motosiklet CB125E + 2 adet koruma demirleri 4600 TL dediler, bende iyi dedim aldım.... .. Parayı bayılınca rahatladım walla, sonra korumalar için de shoei 1100 müydü ne + revit deri mont+dizlik +kaskın altına kafaya takılan şeyden aldım...toplam 2000 TL bunlara bayıldım. Satıcı adam abi bu motora bunlar fazla dedi ama bende kafa fazla çalışmıyor ama bir tane korumak lazım deyip aldım gitti, ayrıca motosikleti büyütünce yeniden almaya gerek kalmaz.......Şimdi BOT + pantolon (kot bakıyorum)+ bellik +eldiven eksik onlardan istediğim gibi bulamadım ulusanda ve honda da.....
    Sorularım 1) Plaka vs.. işlemlerini ben yapacam burada paylaşılmıştır ama birisi link atsa sevinirim..Bir de sigortacı telefon falan verirseniz sevinirim..
    3) Dizlik yeter mi ? yoksa pantolon lazım mı ? kevlar kot pantolon bedeni ulusan da bana göre yoktu, yoksa öbür pantolonlardan mı almalı hani kot olmayanlardan
    (hüseyin bey walla sinirden korumaları spontene gelişti aldım gitti , size arama sözü vermiştim özür dilerim,umarım siz korumaları çoktan satmışsınızdır)

hocam cinnet geçirmişsin sonunda...hayırlı uğurlu olsun...yeni başlayacağın dolayısı ile çok atraksiyona girmeyeceğin ve önümüz yaz olduğu için dizlik yeterli olur kanısındayım...

bot olarak da şu ikisi benim hoşuma gidiyo...

http://www.motomaxonlineshop.com/Uru...I-pmu1418.html
    http://www.motomaxonlineshop.com/Uru...OT-pmu210.html

scuderia06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tenere 700 ,Yamaha Wr250 R 2013
    honda cb125 e 4600 tl mi yuh diyorum yamaha ybr125 yeni kasa varken o motora o para şaka gibi, 200 300 km de cb125 e ler 3500 3200 tl felan
    Instagram: gezgin_endurocu
    https://www.facebook.com/gezginendurocu?pnref=story
    https://www.youtube.com/c/GezginEndurocu52?gvnc=1

hocam cinnet geçirmişsin sonunda...hayırlı uğurlu olsun...yeni başlayacağın dolayısı ile çok atraksiyona girmeyeceğin ve önümüz yaz olduğu için dizlik yeterli olur kanısındayım...

bot olarak da şu ikisi benim hoşuma gidiyo...

http://www.motomaxonlineshop.com/Uru...I-pmu1418.html
    http://www.motomaxonlineshop.com/Uru...OT-pmu210.html
    Aynen öyle oldu.... Allah size de gönlünüze göre versin....Kısa bot yeter mi sizce? dizle bilek arası için uzun bota gerek yok değil mi ROBOKOP gibi dolaşmaya....

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:52 ----------

3600 TL düzeltilmiştir...

Alıntı scuderia06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    honda cb125 e 4600 tl mi yuh diyorum yamaha ybr125 yeni kasa varken o motora o para şaka gibi, 200 300 km de cb125 e ler 3500 3200 tl felan
    3600 TL düzeltildi... uyarı için teşekkürler...

Motosikleti
    tracer 900
    Aynen öyle oldu.... Allah size de gönlünüze göre versin....Kısa bot yeter mi sizce? dizle bilek arası için uzun bota gerek yok değil mi ROBOKOP gibi dolaşmaya....

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:52 ----------

3600 TL düzeltilmiştir...

3600 TL düzeltildi... uyarı için teşekkürler...
    bence yeterli..dizlikler kaval kemiklerini koruyo zaten...ama satıcının da dediği gibi koruma olayını biraz abartmış olabilirsin

bence yeterli..dizlikler kaval kemiklerini koruyo zaten...ama satıcının da dediği gibi koruma olayını biraz abartmış olabilirsin
    abarttık galiba ... Erhan Bey korumalı olup bildiğimiz kot pantolona benzeyenlerden satan yer var mı? Ulusan da bana göre beden yok tu , honda da yok, başka yer var mı Ankara'da?

Motosikleti
    tracer 900
    abarttık galiba ... Erhan Bey korumalı olup bildiğimiz kot pantolona benzeyenlerden satan yer var mı? Ulusan da bana göre beden yok tu , honda da yok, başka yer var mı Ankara'da?
    motomax kalıyo geriye olabilecek...kot pantolana benzeyenler kevlar oluyo ama estetik açıdan bence berbat
    siyah yandan fermuarlı, normal pantolonun üzerine giyilebilecek bir modelden almanı öneririm. böylece giymesi çıkarması bait olduğundan sıkıntı çıkarmaz...

motomax kalıyo geriye olabilecek...
    Motomax internetten bakınca Ulusan veya 4.44 yazıyor...Motomax Yeri bunlar mı? yoksa başka bir yer mi?

Motosikleti
    pazar günü bakmaya gidelim yaw...belki cumartesi de olur..sen ne zaman müsaitsin...
    Cumartesi 6 ya kadar sıkıntı yok erhan.Pazarda benim motorun amortisör keçelerini değiştiricem bi sıkıntı olmazsa duruma göre haberleşelim olmazsa.İş çıkışı herhangi bi planın falan yoksa bi ara uğra benim evin arkasında motorlarla uğraşcaz nası olsa yakınsın..
    ANGARAJ

Bulent78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Motomax da kevlar destekli kot pantolonlar var, sezondan önce 100 liraydı, sezon gözükünce 14o a çıktı fiyatı. Ama pantolon tekbaşına korumalı falan değil, hertürlü dizlik kullanman lazım, yanlış hatırlamıyorsam koruma padleri için cepleri var sanırsam.

Hava da kapattı, bizim Ankara grubundan bugün için hiç ümidim kalmadı, bakalım yarın kimseden ses çıkacak mı?

Evet beyler Bülent kıvama gelmiş lütfen gerçeği açıklayalım artık....

Değilmi kenan?? emir üstad?? Hakan?? söyleyelim artık yeter çektiği....
    Biliyordum uleynnnn, alacağınız olsun, ben de tekbaşıma takılmaya devam ederim napayım, belki yarın bir arkadaşla Eymir e inebiliriz belli olmaz, sizden bana hayır yok arkadaş anladım ben onu

Motosikleti
    tracer 900
    Cumartesi 6 ya kadar sıkıntı yok erhan.Pazarda benim motorun amortisör keçelerini değiştiricem bi sıkıntı olmazsa duruma göre haberleşelim olmazsa.İş çıkışı herhangi bi planın falan yoksa bi ara uğra benim evin arkasında motorlarla uğraşcaz nası olsa yakınsın..
    valla iyi olurdu aslında ama işim var...ben elemanı arayım sana haber vereyim ne zaman gideriz diye...

Motosikleti
    valla iyi olurdu aslında ama işim var...ben elemanı arayım sana haber vereyim ne zaman gideriz diye...
    ok sıkıntı yok bekar adamız 7/24 arayabilirsin
    ANGARAJ

Motosikleti
    tracer 900
    ok sıkıntı yok bekar adamız 7/24 arayabilirsin
    yarın öğlen 12-1 gibi...gerçi bu akşam birisi motora bakmaya gidecekmiş...bakalım kısmet...olmazsa diğerine bakarız

buberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Varadero
    Vallaha bende bir tuz gölünü görüp geleyim hevesi var ama 20-30 km lik yere bile "orası bana uzak kalıyor yoksa gelirdim" diyen çıkıyor şaşırıyoruz. Bu yüzden gezi planı yaparken bile buraya yazmaya korkar oldum.

Not: bu sabah işe motorla gelme hevesim kursağımda kaldı. ne olduysa ya akü bitti yada sigorta da problem var o kadar vurdurdum falan çalışmadı yavur icadı Bu akşam halledip yarın binemezsem motorsuzlukdan ölecem..
    dolar 10 lirayı geçecekmiş.

Bulent78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    İyi ki bir uzak kaldı dedim arkadaş o sefer zaten geç görmüştüm yazdıklarınızı yahu, valla yarın ola hayrola, hoş ben sabahtan 4-44 e gidebilirim benzin şamandırası ve hatta zincir değişimi için, ama bu işler 1 gibi falan biter diye düşünüyorum, gözüm de kulağımda bu sayfada, facebook sayfasında olacak, haber verirseniz ordayım haberiniz olsun

serway - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT660Z Tenere
    başlangıç motosikleti almak ne zor işmiş ...selamlar rüyamda motosiklet bayileri bana motosiklet bile satmıyordu... Sabah 6 gibi uyandım, gözüme uyku girmedi, mt ye girip bir iki mesaj attım. Sonra işe geldim, ama kafam hala rüyada... Kendi kendime bana 10000 TL verseler bu acıyı çekmem deyip, başlangıç motosikleti olsun isterse hepsi zarar olsun deyip Hondanın yolunu tuttum... Seneye öğrenince MOTOR DEĞİŞTİRME VİRÜSÜ bana bulaşacak nasılsa deyip sıfır en ucuz motosiklet CB125E + 2 adet koruma demirleri 3600 TL dediler, bende iyi dedim aldım.... .. Parayı bayılınca rahatladım walla, sonra korumalar için de shoei 1100 müydü ne + revit deri mont+dizlik +kaskın altına kafaya takılan şeyden aldım...toplam 2000 TL bunlara bayıldım. Satıcı adam abi bu motora bunlar fazla dedi ama bende kafa fazla çalışmıyor ama bir tane korumak lazım deyip aldım gitti, ayrıca motosikleti büyütünce yeniden almaya gerek kalmaz.......Şimdi BOT + pantolon (kot bakıyorum)+ bellik +eldiven eksik onlardan istediğim gibi bulamadım ulusanda ve honda da.....

Motosikletiniz hayırlı olsun. Başlangıç motoru için çok çok uygun bir motor tercihi olmuş. Güle güle kullanın.

Motosiklet için ne kadar koruma, o kadar güvenlidir. Ancak unutulmaması gereken, aldığınız her şeyi kullanabilecek misiniz? Yoksa aldıktan sonra öylece kalacak mı?
    Benim düşünceme göre mont, kask, dizlik, eldiven olmazsa olmaz ekipmanlar. Bunun dışında kalan pantolon ise her zaman motor kullanacak, motordan inmeyecek birisi için kullanım kolaylığı sağlayacak bir şeydir. Yani her an motorla seyahat edecek, hiç üzerinden inmeyecekseniz bir tane pantolon bile size yetmeyecek, farklı model ve tarzda pantolonlara ihtiyacınız olacaktır. Eğer hobi kullanıcısıysanız, günlük kıyafetlerinizin üzerine takıp seyahat edebileceğiniz dizlikler işinizi fazlasıyla görecek, farklı giyimlerinizde ve farklı sosyal olrtamlarda gereksiz yere pantolonunuzdaki korumaları üzerinizde taşımanıza gerek kalmayacaktır.
    Ben dizlik kullanmanızı öneriyorum.
    Bota gelince; pantolon gibi, insanın üzerinde görünen bir ekipmandır ve her istediğinizde değiştirmeniz mümkün değildir. Sıcakta terletebilir. Soğukta üşütebilir vs... Motosiklet botu almadan önce bence motosikletle biraz tecrübe yaşayın. O zaman ekipman konusunda daha doğru kararlar verebilecek duruma gelebilirsiniz. Nitekim zaten kask ve monta verdiğiniz bütçe ile yeni başlayacak 3-5 kişi oldukça güvenli ekipmanlarla motosiklet ekipmanları ile tepeden aşağı donatılabilir Bu durumda bota da bir kişilik bütçe daha kaybetmeyiniz.
    Acele etmeyin derim ben. Zaten aldığınız motor, bisikletin motorlu hali Başlangıç için daha uygun bir makine olacağını düşünmüyorum. 120 kg lık bir makine için şimdilik sadece normal bir bot ve dizlik ile başlamanız ve tecrübe ettikçe ekipman kararlarınızı ona göre şekillendirmenizi öneririm. Buradan elde ettiğiniz bütçeyi de eğitiminize ayırabilirsiniz.
    Tekrar hayırlı olsun. Güle güle kullanmanızı dilerim.
    sonhayat bunu beğendi.

34 FL 5564 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Tvs Apache RTR....
    Arkadaşlar Tvs Apache İçin Xenon Arıyorum.Ankarada Elden Alabileceğim Bir Yer Varmı?
    Alan Kullanan Memnun Kalan Arkadaşlar Özelden Link,Numara,Adres Vs. Yollarsa Sevinirim.
    2008 Tvs Apache Km:70.0002011 Tvs Apache RTR Km:28.000 (Şimdilik)

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 13 kullanıcı var. (0 üye ve 13 misafir)

Bu Konudaki Etiketler