Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı trgy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şasesini altın mı kaplatmış da 7.500 istiyomuş? 1,5 ay önce arkadaşıma 4.000'e 2006 modelini aldık comet'in .
    bende şimdi diğer fiyatlarına baktım da adam gerçekten abartmış biraz..davut abinin dediği gibi maksimum 6500 verilir sanırım...

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...80346322/detay

ilandaki cbr 8750 liraya (daha da inmez sanırım) yanında scorpion exo kask hediye ediyo (yaklaşık 300 lira ve kask almadım daha)...tabi kaskın olup olmayacağını bilmiyorum henüz ma muhtemelen olur...

hangisini tercih etmeliyim...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    şasesini altın mı kaplatmış da 7.500 istiyomuş? 1,5 ay önce arkadaşıma 4.000'e 2006 modelini aldık comet'in .
    bu enjeksiyonlu beyler ha o kadar edermi tartışılır gerçi...

---------- Post added at 14:45 ---------- Previous post was at 14:38 ----------

Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gaco oğlan, eline sağlık. Adam etmişsin bakıyorum da. Güzel görünüyor beyaz beyaz. Nerede kendisi şuanda acaba??

@erro
    Uuuvvvv Bu da kafa karıştırıcı

Aman bundan uzak durun, demedi demeyin
    Sizin ordamı oturuyo bu Ziyaa birde jawa konyada onu orda bıraktım gittiğimde tıntın takılmaya ama gidiyor alet ya..Yalnız daha bakılması gereken yerleri falanda var artık yaza...

Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    söylede bilelim neden uzak duralım...senin verdiğin link pek çekici gelmedi..km si de olmuş zaten...

valla fiyatı o kadara inerse bunu alabilirim muhtemelen cbr ye o kadar kasmaktansa...
    bende şimdi diğer fiyatlarına baktım da adam gerçekten abartmış biraz..davut abinin dediği gibi maksimum 6500 verilir sanırım...

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...80346322/detay

ilandaki cbr 8750 liraya (daha da inmez sanırım) yanında scorpion exo kask hediye ediyo (yaklaşık 300 lira ve kask almadım daha)...tabi kaskın olup olmayacağını bilmiyorum henüz ma muhtemelen olur...

hangisini tercih etmeliyim...

aklında naked varsa ilk etapda ona bak derim hatta dur ya ben arayım seni bi..
    ANGARAJ

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    söylede bilelim neden uzak duralım...senin verdiğin link pek çekici gelmedi..km si de olmuş zaten...
    Abi o motora ben taaa zamanında bakmıştım. Eleman istanbuldan getirtmiş. İlk bakışta ben pek anlamadım tabi geceydi de, sabahınan ustaya getirtmeye ikna ettim elemanı(zorla). Hemen geri gönderdik, meğer kafadan felan dağılmış motor, toplamışlar(ustanın adını vermeyim). Sonra forumu takip ederken birisi söyledi, eleman kafadan arabaya girmiş gözü önünde, motor 2.kez toplanmış tabi doğal olarak. Ve şimdi kırmızı renkte satıyor. Ben motora bindiğimde siyahtı. Plaka 34. Geçen sene yine bu kırmızı hali ile 4250ye satmaya çalışıyordu şimdi 5750 fiyat çekmiş. Km si nekadar düşmüştür sen tahmin et.

7500 TL lik motor da okadar etmez. Tamam temiz olabilir ama çok pahalı. Kimsenin günahını almayım ama millet km düşürüyor sonra motor da temiz duruyorsa işte "0'ı şukadar fiyat, 1000~1500 TL az ver gel bunu al" ayakları yapıyorlar. Bence 6500 TL üst sınır olmalı temiz bir GT250 için... İster enjeksiyonlu ister nükleer başlıklı olsun...
    erro ve buberk bunu beğendiler.
    #sürenadam

davutyuksel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW 1100 Gs
    Bence de 6000 teklif et verirse verir. Piyasa belli...

KAYA28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    QM250
    Alıntı davutyuksel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence de 6000 teklif et verirse verir. Piyasa belli...
    çok mantıklı eksozunda boncuk mu varmışda okadar fiyat istiyor.

Bulent78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi o motora ben taaa zamanında bakmıştım. Eleman istanbuldan getirtmiş. İlk bakışta ben pek anlamadım tabi geceydi de, sabahınan ustaya getirtmeye ikna ettim elemanı(zorla). Hemen geri gönderdik, meğer kafadan felan dağılmış motor, toplamışlar(ustanın adını vermeyim). Sonra forumu takip ederken birisi söyledi, eleman kafadan arabaya girmiş gözü önünde, motor 2.kez toplanmış tabi doğal olarak. Ve şimdi kırmızı renkte satıyor. Ben motora bindiğimde siyahtı. Plaka 34. Geçen sene yine bu kırmızı hali ile 4250ye satmaya çalışıyordu şimdi 5750 fiyat çekmiş. Km si nekadar düşmüştür sen tahmin et.
    Hah bak dediğim gibi cıktı iste Erhan, sana demistim ya gecen sene bir kırmızı Comet vardı diye, 4250 liraydı fiyatı ve uzun bir süre satamadı, sonra ortadan kayboldu, bu motor çıktı piyasaya, ikisi de Sincan dan olunca kıllanmıstım zaten, aletin boyandığı resimlerden bile belli oluyor. Demek o alet buymuş. Ama geçen seneki 4250 lira olan aletin şaşesi siyahtı, bu alet gri olmuş yine, kaç kere boyadılar bunu yaw?

Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı Bulent78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hah bak dediğim gibi cıktı iste Erhan, sana demistim ya gecen sene bir kırmızı Comet vardı diye, 4250 liraydı fiyatı ve uzun bir süre satamadı, sonra ortadan kayboldu, bu motor çıktı piyasaya, ikisi de Sincan dan olunca kıllanmıstım zaten, aletin boyandığı resimlerden bile belli oluyor. Demek o alet buymuş. Ama geçen seneki 4250 lira olan aletin şaşesi siyahtı, bu alet gri olmuş yine, kaç kere boyadılar bunu yaw?
    anlattıkların aklıma geldi zaten...tipinden bile kıllanmıştım... ama diğeri temiz duruyo...6000 e vereceğini hiç zannetmiyorum ama bi deneriz herhalde..

Redmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 500
    Erhan sen bildiğin yoldan git dostum, hiç kafanı karıştırma, işi öğrendikten sonra motor kullanmak hakkaten zor değil bence, arabadan bir kademe zor diyelim mesela, ama kendi adıma ufak motorla başlamasaydım büyük motorla kesin kaza yapmıştım! çok net söyleyebilirim bunu, düz yolda kaptırırsın ama özellikle ilk zamanlar 1-düşük hızdaki manevralar ve 2-ani frenler çok çok sakat! kaç tane tehlikeden kıl payı geçtim, aman diyim kardeşim, 250cc yi geçme sen, varsın 6 ay sonra değiştir ama sen motora bir ömür bin
    buberk bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Tiger250
    Alıntı Redmoon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Erhan sen bildiğin yoldan git dostum, hiç kafanı karıştırma, işi öğrendikten sonra motor kullanmak hakkaten zor değil bence, arabadan bir kademe zor diyelim mesela, ama kendi adıma ufak motorla başlamasaydım büyük motorla kesin kaza yapmıştım! çok net söyleyebilirim bunu, düz yolda kaptırırsın ama özellikle ilk zamanlar 1-düşük hızdaki manevralar ve 2-ani frenler çok çok sakat! kaç tane tehlikeden kıl payı geçtim, aman diyim kardeşim, 250cc yi geçme sen, varsın 6 ay sonra değiştir ama sen motora bir ömür bin
    işi çok iyi çözmüşsün ama koray hocam, ybr yi viraja senin kadar yatıranı pek görmedim diyebilirim

Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı Redmoon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bedava verseler almam zaten o kadar tavsiyenin üstüne...bi günde 3 kişi söyleyince şaşırdım birden...250 banko zaten...

Redmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 500
    Alıntı qsTah adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    işi çok iyi çözmüşsün ama koray hocam, ybr yi viraja senin kadar yatıranı pek görmedim diyebilirim
    YBR güzel motor be, aralardan güzel geçiyor namuzsuz

Bulent78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    bedava verseler almam zaten o kadar tavsiyenin üstüne...bi günde 3 kişi söyleyince şaşırdım birden...250 banko zaten...
    250 iyi bence de, daha fazlası seni yorar, hatta 250 lik cruiser ile bile başladığında ilk etapta seni yorar, beni yordu ordan biliyorum O yüzden bence Comet ya da senin meşhur cbr 250 biraz daha kolay olacaktır, en azından manevra açısından. Ben illaki cruiser istiyorum diyosan tabii GV 250 ile de başlayabilirsin ama dediğim gibi ybr cbf gibi makinalar şehir içi için biçilmiş kaftan, hafif, kıvrak, Koray ın dediği gibi nerdeyse her deliğe giriyor. Neyse, sen 250 yi geçmede ilk etapta, kafana, keyfine göre hangisini alırsan al Erhan. Zaten durum müsait olursa, ilerde motor büyütmek isteyenler genelde şehir içi günlük işler için bir de ufak motorları olmasını isterler.(örn. Koray) Sen bi kullanmaya başla da, sonra daha çoook kararsız kalacaksın bunlar ne ki, büyük cc de seçeneğin daha fazla olacak çünkü. Ben daha şimdiden seneye para olursa bunu da satabilirsem ne alsam ki acaba diye düşünürken buluyorum kendimi bazen Kararsızlık zor valla.
    Benim motoru 4-44 e bıraktım bu akşam, devir göstergesi çalışmıyordu aldığımdan beri, benzin göstergesi de çok iyimser, her daim dolu gösteriyordu psikolojik açıdan iyi olsa da yine de bir elden geçirmek lazım mantığıyla bıraktık bakalım. Kendimi şimdiden yalnız hissetmeye başladım arkadaş, virüsü fena kapmışım ben vallahi

Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı Bulent78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    250 iyi bence de, daha fazlası seni yorar, hatta 250 lik cruiser ile bile başladığında ilk etapta seni yorar, beni yordu ordan biliyorum O yüzden bence Comet ya da senin meşhur cbr 250 biraz daha kolay olacaktır, en azından manevra açısından. Ben illaki cruiser istiyorum diyosan tabii GV 250 ile de başlayabilirsin ama dediğim gibi ybr cbf gibi makinalar şehir içi için biçilmiş kaftan, hafif, kıvrak, Koray ın dediği gibi nerdeyse her deliğe giriyor. Neyse, sen 250 yi geçmede ilk etapta, kafana, keyfine göre hangisini alırsan al Erhan. Zaten durum müsait olursa, ilerde motor büyütmek isteyenler genelde şehir içi günlük işler için bir de ufak motorları olmasını isterler.(örn. Koray) Sen bi kullanmaya başla da, sonra daha çoook kararsız kalacaksın bunlar ne ki, büyük cc de seçeneğin daha fazla olacak çünkü. Ben daha şimdiden seneye para olursa bunu da satabilirsem ne alsam ki acaba diye düşünürken buluyorum kendimi bazen Kararsızlık zor valla.
    Benim motoru 4-44 e bıraktım bu akşam, devir göstergesi çalışmıyordu aldığımdan beri, benzin göstergesi de çok iyimser, her daim dolu gösteriyordu psikolojik açıdan iyi olsa da yine de bir elden geçirmek lazım mantığıyla bıraktık bakalım. Kendimi şimdiden yalnız hissetmeye başladım arkadaş, virüsü fena kapmışım ben vallahi
    benim motor hikayemede ilk göz ağrımdı gv 250..sonra 250 cometle flört edip tekrar ilk aşkıma döndüm...sonra tekrar aramıza soğukluk girdiği sıralarda lolita cbr çıktı karşıma...bugün eski tanıdık cometi birden görünce kanım kaynadı birden yine...ama lolita cbr de cilve yapıyo baya baya

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:56 ----------

bu arada ilk trafiğe çıktığım motor da intruder 250 idi...kiralık sayılabilir....bu hikayeye göre bu motora hangi sıfat yakıştırılabilir?

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:19 ----------

bu arada ilk trafiğe çıktığım motor da intruder 250 idi...kiralık sayılabilir....bu hikayeye göre bu motora hangi sıfat yakıştırılabilir?
    Bulent78 bunu beğendi.

buberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Varadero
    2009model nükleer başlıklı hyosunga 7.500 isteyen adama sorarlar bu neyin kafası diye bin lira daha verip pırıl pırıl cbr250 ye binilmezmi ya
    dolar 10 lirayı geçecekmiş.

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    erhan hocam senin motor alacağın yok bu gidişle =) şaka şaka eğer kararını vermediysen daha senin aklını iyice bi karıştırayım;
    benim de hastası olduğum cafe racer tarzının ülkemiz şartlarındaki en makul temsilcisi şu güzelliğe bakarmısınız yaa , alıp odama koyasım var o kadar tatlı bir şey =)
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...55829278/detay
    +1 vallahi çok güzel bişey bu. sürüşü nasıldır bilmem ama biraz köşede param olsa ikinci motor olarak alırım bunu keyifle de binerim
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

Motosikleti
    2011 Triumph Tiger 800
    La yeter la erhan nolur al şu motoru, forumu her açışımda senin motor muhabbetini duymaktan baydım ya laa yok düşük cc yok comet yok R yok CBR yok YBR la yeter git al artık şu motoru la hacı

P.S: Ama CRB alacağına gt250comet al la, çok daha şık çok daha güzel, V motor cillop

Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    anarşik anarşik konuşma )
    GaCCaLL bunu beğendi.
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

trgy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD xl 883
    Alıntı chopperrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    +1 vallahi çok güzel bişey bu. sürüşü nasıldır bilmem ama biraz köşede param olsa ikinci motor olarak alırım bunu keyifle de binerim
    Zamanında ithalatçı firma 12-13 motor siparişi verdiğinde bunlardan 1 tane hediye olarak verilmiş yurtdışından , o yüzden 2 yıl öncesine kadar 2.000 liraya sıfırını bulmak mümkünmüş ki yurtdışında 3.000 eurolara satılırken bu motor.
    Aynısının 150 cc olanı da var tabi burda yok, forumda da topic'i var motorun, hiçbir şikayeti olmamış kimsenin herkes keyifle kullandığını söylüyor, bu tarzda memlekette makine yok , geçtiğimiz günlerde triumph bonneville sahibi biriyle tanıştım aşık oldum motoruna o kadar güzel bir şey tam bir stil ve keyif işi şu cafe racer,ben biraz daha gaza gelirsem alıcam bu ufaklıklardan bu gidişle =)

Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    Zamanında ithalatçı firma 12-13 motor siparişi verdiğinde bunlardan 1 tane hediye olarak verilmiş yurtdışından , o yüzden 2 yıl öncesine kadar 2.000 liraya sıfırını bulmak mümkünmüş ki yurtdışında 3.000 eurolara satılırken bu motor.
    Aynısının 150 cc olanı da var tabi burda yok, forumda da topic'i var motorun, hiçbir şikayeti olmamış kimsenin herkes keyifle kullandığını söylüyor, bu tarzda memlekette makine yok , geçtiğimiz günlerde triumph bonneville sahibi biriyle tanıştım aşık oldum motoruna o kadar güzel bir şey tam bir stil ve keyif işi şu cafe racer,ben biraz daha gaza gelirsem alıcam bu ufaklıklardan bu gidişle =)
    kawasaki W800 modeline de bakabilirsin bu tarzı seviyorsan. triumpha göre daha makul fiyatı var ve en az onun kadar klas.

trgy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD xl 883
    Alıntı chopperrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kawasaki W800 modeline de bakabilirsin bu tarzı seviyorsan. triumpha göre daha makul fiyatı var ve en az onun kadar klas.
    Evet triumph bonneville ve thruxton,Moto Guzzi V7 serisi bir de kawa w800 var , ama bizi aşıyor hepsi maalesef =)

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 46 kullanıcı var. (0 üye ve 46 misafir)

Bu Konudaki Etiketler