Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    davutyuksel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW 1100 Gs
    Biz MOgana gittik burada konuşulduğu üzere , iki kişi toplam 10 lira giriş ücreti verdik ama kimse yoktu .

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı davutyuksel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Biz MOgana gittik burada konuşulduğu üzere , iki kişi toplam 10 lira giriş ücreti verdik ama kimse yoktu .
    abi siz mühyeden geçerken yunusla biz arabada markete gidiyoduk....önde gökhan arkada sen gidiyodunuz...yunus gökhanla iletişim kurup yerimizi bildirdi size diye biliyorum ben...

Motosikleti
    BMW 1100 Gs
    Tüh desene 10 lira koparamadık : )

Zaten mogan'a giriş 3 liraymış ağabey

Motosikleti
    Naked :)
    Bu gezilere motor ne olursa olsun katılanabilir mi? Yoksa vrod u var bunun olmaz denebilir mi?

Motosikleti
    BMW 1100 Gs
    Alıntı nezih77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zaten mogan'a giriş 3 liraymış ağabey
    Desene orasını da tutturamadık : )

Alıntı davutyuksel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Desene orasýný da tutturamadýk : )
    Valla öyle oldu gibi

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Tiger250
    Alıntı luthier76 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu gezilere motor ne olursa olsun katılanabilir mi? Yoksa vrod u var bunun olmaz denebilir mi?
    katılırsanız gurubumuzun 2.harleyi olmuş olur bekleris

Redmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 500
    Alıntı trgy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet etkinlik haftasonu bosphorustaydı, tüm yeni modeller vardı ingiltereden gelmiş 0 km gıcır gıcır bir sürü demo bike, ben sportster iron 883 denedim çok merak ediyordum çünkü, sanırım başka bir etkinlik olmayacak ama yine bi arayıp sormak lazım, a2 ehliyeti olan herkes rezervasyon yaptırıp katılabiliyordu ödünç ekipman bile veriyorlardı , güzergah maslaktan sarıyer tarabya sahil yolu ve oradan tekrar dönüş 30-40 dakika civarı keyifli bir grup sürüşü,eskort ambulans v.s dahil .
    İşin tek kötü yanı aklım iron'da kaldı yoksa her şey çok güzeldi =)
    Süpermiş! çok özendim açıkçası, haberim olsa hiç üşenmeden giderdim ist.a, dyna ve rocker-c modellerini çok merak ediyorum, 48 de olur, hepsi olur

trgy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD xl 883
    Alıntı Redmoon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Süpermiş! çok özendim açıkçası, haberim olsa hiç üşenmeden giderdim ist.a, dyna ve rocker-c modellerini çok merak ediyorum, 48 de olur, hepsi olur
    Hepsi vardı fazla fazla=) İlk gün gittiğimde yağmur nedeniyle iptal olmuştu sürüş, kullanabilme şansım olsaydı ertesi gün için de kesin bir sürüş daha ayırtmaya çalışırdım herhalde =)
    cruiser'dan pek anlamamam ve old school tarz modellerden çok da hoşlanmamam nedeniyle yeni modellerin ağırlıkta olduğu bu deneyim benim için oldukça tatminkar oldu 48, iron, v rod v.b makineler oldukça etkileyiciydi ama benim için asıl sürpriz orada deneme sürüşüne gelen birinin Triumph Bonneville'siydi ,büyüledi beni halen aklımda , utandım çekindim bir tur kullanabilirmiyim diyemedim=)

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    Alıntı luthier76 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok olmaz Servet düşmaniyiz biz )

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:38 ----------

Alıntı chopperrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok olmaz Servet düşmaniyiz biz )
    Ha bir de buluşmaları big chef'te yapalım dersen sorun olabilir )
    TUĞR@ bunu beğendi.

Motosikleti
    CBF 500
    Hepsi vardı fazla fazla=) İlk gün gittiğimde yağmur nedeniyle iptal olmuştu sürüş, kullanabilme şansım olsaydı ertesi gün için de kesin bir sürüş daha ayırtmaya çalışırdım herhalde =)
    cruiser'dan pek anlamamam ve old school tarz modellerden çok da hoşlanmamam nedeniyle yeni modellerin ağırlıkta olduğu bu deneyim benim için oldukça tatminkar oldu 48, iron, v rod v.b makineler oldukça etkileyiciydi ama benim için asıl sürpriz orada deneme sürüşüne gelen birinin Triumph Bonneville'siydi ,büyüledi beni halen aklımda , utandım çekindim bir tur kullanabilirmiyim diyemedim=)
    Ne diyorsun hocam, kafayı taşlara mı vuralım-napalım ben oldschool un hastasıyım, 48in kalın ön tekeri de çok hoşuma gidiyor, o kadar harley i bir arada görmek, hatta yarım saat kullanmak... çok güzel bir gün olmuş belliki, foto var mı?

trgy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD xl 883
    Ben çekemedim foto, ama belki kendi internet sitelerine koyarlar,çekim yapılıyordu çünkü sürekli,güzel geçen günde bir tek eksik vardı o da egzoz gürültüsü !
    motorlar ingiltereden geldiği için sanırım oradaki egzoz standartları gereği çok sessizdi motorlar, 8-10 tane motordan dogru düzgün bir ses çıkmıyodu,eskortluk yapan 1-2 tane Harley owners group tayfasının motorlarının sesi o kadar motoru bastırıyordu öyle diyeyim yani =)

Motosikleti
    CBF 500
    Ben çekemedim foto, ama belki kendi internet sitelerine koyarlar,çekim yapılıyordu çünkü sürekli,güzel geçen günde bir tek eksik vardı o da egzoz gürültüsü !
    motorlar ingiltereden geldiği için sanırım oradaki egzoz standartları gereği çok sessizdi motorlar, 8-10 tane motordan dogru düzgün bir ses çıkmıyodu,eskortluk yapan 1-2 tane Harley owners group tayfasının motorlarının sesi o kadar motoru bastırıyordu öyle diyeyim yani =)
    .uck the Euro 2!

Motosikleti
    tracer 900
    beyler sesiniz soluğunuz çıkmıyo....

Bulent78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler sesiniz soluğunuz çıkmıyo....
    Senin motor almani bekliyoruz Erhan Bugun sahibinden de bir cbf 500 un fiyatinin dustugu maili geldi bana, favorilerdeydi uzun zamandir, bosver 250 yi direk cbf 500 e gec demiyor mu seytan soldan soldan )

Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı Bulent78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Senin motor almani bekliyoruz Erhan Bugun sahibinden de bir cbf 500 un fiyatinin dustugu maili geldi bana, favorilerdeydi uzun zamandir, bosver 250 yi direk cbf 500 e gec demiyor mu seytan soldan soldan )
    o kadar cesur değilim ya..öyle olsa seçenekler çoğalıyo...gaz getirmeyin adamı ya

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o kadar cesur değilim ya..öyle olsa seçenekler çoğalıyo...gaz getirmeyin adamı ya
    cbf500 için ömürlük motor diyorlar yalnız altı yere yakın işte o sıkıntı yoksa hem hızlı hemi yüksek hemide 4 silindirli az yakan çok kaçan bi motor lazım amaaaaa
    ANGARAJ

Taylan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR
    Tuğra, hadi az kaldı. Şafak:22, di mi? Bu arada çiçeğin için teşekkürler Ahmet
    qsTah ve TUĞR@ bunu beğendiler.

Bu gün de havanın maşallahı var.
    Ahmetcim siyasal öğrencileri zengin etti o adamı.ama çok lezzetli yapıyor adam.ayran dahil tüm ekmek karışık ızgara 5 lira geçen hafta yemiştim de

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 92 kullanıcı var. (0 üye ve 92 misafir)

Bu Konudaki Etiketler