Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı Taylan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet; şimdi aşağı mahalle-yukarı mahalle kavgası mı çıkaralım yani???
    doğru diyon çıkarmayalım ama aşağı mahalleden olanları da pek sevmeyiz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    motoriderrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6 N
    Ya arkadaşlar fuara gittik çekilişe katıldık ama sonuca bir türlü bakamadık. 9 Nisan tarihli fotomaç gazetesinde yayınlacaktı. Gazeteyi alan eden, kime çıktı bir bilen yok mu

Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı motoriderrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya arkadaşlar fuara gittik çekilişe katıldık ama sonuca bir türlü bakamadık. 9 Nisan tarihli fotomaç gazetesinde yayınlacaktı. Gazeteyi alan eden, kime çıktı bir bilen yok mu
    burda yayınlandı la..isimlerden taşkın tanıdık geliyo falan demiştim sen miydin yoksa acaba

http://www.motosiklet.net/forum/dige...aciklandi.html

KAYA28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    QM250
    ya abiler siz hangi motor tamircisine gidiyorsunuz. bi bilgi verin coşkun motor bana yakın kendileri nasıldırlar.

Koraycım.dün geldiğin için teşekkürler.biralar ve sohbet için.

Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı nezih77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vaay abi iyi muhabbetler

Sağolsun koraycım dün akşam geldi.dertleştik biraz.

trgy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD xl 883
    Alıntı KAYA28 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya abiler siz hangi motor tamircisine gidiyorsunuz. bi bilgi verin coşkun motor bana yakın kendileri nasıldırlar.
    Cengiz Coşkun ilgili, temiz, iyi bir arkadaş , ben de motorumu bir kere götürmüştüm tavsiye üzerine,sen de o civarda oturuyorsan gidebilirsin.

Motosikleti
    Rks Titanic 200
    Merhaba arkadaşlar. Mondial 150 MR motoruma Çakmaklık(yağmur koruması için plastik kapaklı) uygulaması
    ve telefon tutturma daha doğrusu telefon kamerasından çekim yapmak için
    gidon a bağlanan TUTACAk arıyorum. nerede bulabilirim ? nasıl yaparız ?

ayrıca başka bir sorum: Ruhsatımı kaybettim, Emniyetteki işlemleri neler, sigorta soruyorlarmı ( sigortasını yeniletmemiştim ) ve istenen parayı bilen var mı ?

Redmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 500
    Alıntı nezih77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne demek abi, lafı mı olur, sen bir alo de ben ordayım
    nezih77 bunu beğendi.

Motosikleti
    tracer 900
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...81653903/detay

valla çok sevdim bunu ama 125 cc...

Motosikleti
    CBF 500
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Erhan dostum sen şu an tıpta "the depression of model choosing for motorcycle beginner" denilen durumu yaşıyorsun bence balatayı yakmadan al birşey-bin, keyfine bak kardeşim

Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı Redmoon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Erhan dostum sen şu an tıpta "the depression of model choosing for motorcycle beginner" denilen durumu yaşıyorsun bence balatayı yakmadan al birşey-bin, keyfine bak kardeşim
    valla çok doğru..teşhis konuldu işte...bu ay sonu kısmetse yapcaz artık bişeyler...

Eline para geçince daha da zorlanacaksın seçimde.

Motosikleti
    CBF 500
    valla çok doğru..teşhis konuldu işte...bu ay sonu kısmetse yapcaz artık bişeyler...
    Abi daha öncede bahsettim ya, cebimde para-ne alsam derken sezon geçti resmen, motor aldım ama bu seferde havalardan ağız tadıyla binemedim, motorcu adam 3 e 5 e bakmaz herkes bilir bunu, paran belli-zevkin belli, düşür bir makina-yapıştır kardeşim ya, sen de benim gibi çok zor karar veriyorsun galiba

Motosikleti
    tracer 900
    Abi daha öncede bahsettim ya, cebimde para-ne alsam derken sezon geçti resmen, motor aldım ama bu seferde havalardan ağız tadıyla binemedim, motorcu adam 3 e 5 e bakmaz herkes bilir bunu, paran belli-zevkin belli, düşür bir makina-yapıştır kardeşim ya, sen de benim gibi çok zor karar veriyorsun galiba
    kardeş biz millet olarak fiyat performans olayını maksimum seviyede tutmak uğruna zevklerimizden taviz verebiliyoruz çok rahat..hüseyin abi yeni başladığım için allah tan seçeneklerim sınırlı..zaten üst segmentleri tahmin bile edemiyorum..millet boşuna açmıyo o kadar karşılaştırma başlığını
    nezih77 bunu beğendi.

Motosikleti
    CBF 500
    kardeş biz millet olarak fiyat performans olayını maksimum seviyede tutmak uğruna zevklerimizden taviz verebiliyoruz çok rahat..hüseyin abi yeni başladığım için allah tan seçeneklerim sınırlı..zaten üst segmentleri tahmin bile edemiyorum..millet boşuna açmıyo o kadar karşılaştırma başlığını
    Herkesin içinde bir makina oluyor aslında, alabiliyorsan onu alacaksın bence, alamıyorsanda çok kafana takmayıp eldekiyle yetineceksin, temizz...

motoriderrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6 N
    burda yayınlandı la..isimlerden taşkın tanıdık geliyo falan demiştim sen miydin yoksa acaba

http://www.motosiklet.net/forum/dige...aciklandi.html
    Keşke haber verseydin Erhan. Bende Ducati Monster'ı Erhan'a başlangıç motoru diye hediye ederim diye içimden geçiriyordum

---------- Post added at 08:04 ---------- Previous post was at 08:02 ----------

Seninde içinde bir Enduro ruhu var bunu biliyordum

---------- Post added at 08:07 ---------- Previous post was at 08:04 ----------

Koray asıl ikinci motoru seçmek daha zor oluyor. Başlangıç motoru belli zaten 125cc olsun benim olsun gibi bişey. Gerçi Erhan'ın gözü yükseklerde adam 250 den başlıycam diye tutturdu. Bir sonraki motoru ne olur tahmin edemiyorum

Motosikleti
    2011 Triumph Tiger 800
    Alıntı motoriderrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Koray asıl ikinci motoru seçmek daha zor oluyor. Başlangıç motoru belli zaten 125cc olsun benim olsun gibi bişey. Gerçi Erhan'ın gözü yükseklerde adam 250 den başlıycam diye tutturdu. Bir sonraki motoru ne olur tahmin edemiyorum
    250cc de ne var la, bana kalsa pegaso 650 aldırırım erhana, cillop olur, onun içindeki endülücüyü biliyorum ;)

Derbi iyi makinadır bende motoru değiştireceğim zaman bakmıştım biraz ama 125cc derbi için azımsanacak bir değer değil, güçlü makinalar erhan ama iki zamanlı gibi hatırlıyorum tam emin değilim bi bu sıkıntı yaratabilir.

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Alıntı RamuthRa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    250cc de ne var la, bana kalsa pegaso 650 aldırırım erhana, cillop olur, onun içindeki endülücüyü biliyorum ;)

Derbi iyi makinadır bende motoru değiştireceğim zaman bakmıştım biraz ama 125cc derbi için azımsanacak bir değer değil, güçlü makinalar erhan ama iki zamanlı gibi hatırlıyorum tam emin değilim bi bu sıkıntı yaratabilir.
    2 zamanlı değil hacıabi bildiğin 4 zamanlı motur bunun üzerindeki 15hp bi alet bu yalnız aldıktan sonra nasıl satarsın bilmem artık erhan büyütmicem abi 5-6 sene binerim ben buna dersen eyvallah da öteki türlü biraz zor be piyasası yok yalnız hakkaten şekil bi alet lastik ebatları benimki ile aynı galiba...
    ANGARAJ

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 20 kullanıcı var. (0 üye ve 20 misafir)

Bu Konudaki Etiketler