Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    Taylan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR
    Tugra, bunlar bence cok guzel. Bu gibi urunler hediye dukkanlarinda cok tutuluyor, gormussundur. Telden bukulerek yapilanlari da oluyor. Askerden donunce hobi ve kazanc amacli bu isi gelistirebilirsin.
    TUĞR@ bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Redmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 500
    Alıntı TUĞR@ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ıyı gunlerde bın hocam hayırlı olsun
    Saol kardeşim

Alıntı Taylan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Redmoon, cok guzel, masallah nazar degmesin. Kazasiz, belasiz...
    Saolasın, hep beraber inş!

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı RamuthRa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    boşuna uğraşma bizi birbirimize düşüremezsin tek silindirli supersport motor alacak arkadaşım shadowa uyuzum sadece
    arkadaşım piyasada tek silindir 1200 cc motorlar mevcut...kaldı ki geleneksel tek silindirlerden değil...teknolojisi değişik..

Motosikleti
    kawa zl 600/ ktm lc4/ kawa 636/R1/ szki gsxr1000
    arkadaslar su fotoları dırek msjda nasıl gosterılıyor lınk gorunmeden yardımmm
    --- ANKARA MT --- Hangi devirde yaşıyosun dedi? 18.500 devirde dedim. Sustu! ♥:bounce:

Motosikleti
    2011 Triumph Tiger 800
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım piyasada tek silindir 1200 cc motorlar mevcut...kaldı ki geleneksel tek silindirlerden değil...teknolojisi değişik..
    Yemişim öyle teknolojiyi. 1200cc tek silindir motor nedir la, olacağına hiç ihtimal vermiyorum ama yapanında kafası güzelmiş demekki supersport motor dediğim 4 silindir olur, ha olmadı iki silindir olur tek silindir nedir yaaa... Kim ne derse desin hondanın yaptığı sadece iki iyi motor var bi transalp bide cbr1000rr...

Motosikleti
    CBF 500
    Hayırlı olsun müdür nice nice nice mutlu yıllara, shadowda ne bulduğunuzu hala anlayamadım ama Hadi emir chopperdan anlamaz o bi hatadır yaptı, sen bari yapmayaydın
    Saol kardeşim, zevk meselesi işte, ben kafa olarak old-school bir adamım biraz, Honda da güzel bir custom yapmış çamurluklar falan, mesela VN800 de güzel ya da suzukinin şu yeni makinaları, o zaman da söyledim ya hepsi olurdu ama düşeş birşey bulamayıp belli bir paraya çıktıktan sonra alacağım tek motordu aga Shadow, gezerik artık bahçelilerde

Motosikleti
    2011 Triumph Tiger 800
    Alıntı Redmoon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Saol kardeşim, zevk meselesi işte, ben kafa olarak old-school bir adamım biraz, Honda da güzel bir custom yapmış çamurluklar falan, mesela VN800 de güzel ya da suzukinin şu yeni makinaları, o zaman da söyledim ya hepsi olurdu ama düşeş birşey bulamayıp belli bir paraya çıktıktan sonra alacağım tek motordu aga Shadow, gezerik artık bahçelilerde
    Ayıpsın dostum tabiiki gezeriz her zaman, shadowdan old school falan olmaz ama yeme beni şimdi :D Shadowu alacağın paraya volusia alırdın, çok güzel olurdu bence yaa =)

Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı TUĞR@ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar su fotoları dırek msjda nasıl gosterılıyor lınk gorunmeden yardımmm
    mesaj yazdığın panoda sağdan üçüncü kutuya tıkla, sana fotonun urlsini sorar..oraya gir url yi o kadar...

Yemişim öyle teknolojiyi. 1200cc tek silindir motor nedir la, olacağına hiç ihtimal vermiyorum ama yapanında kafası güzelmiş demekki supersport motor dediğim 4 silindir olur, ha olmadı iki silindir olur tek silindir nedir yaaa... Kim ne derse desin hondanın yaptığı sadece iki iyi motor var bi transalp bide cbr1000rr...
    valla vardı la ben de oha dedim..altın elbiseli adamdaydı..tekerleme gibi bi ismi vardı...olum ben çömüm ss olsun diye almıyom ben moturu...bundan sonra iki silindir bi naked ya da transalpe geçerim herhalde kısmet olursa ama bunu uzun süre kullanırım gibi geliyo...ss le ilgisi yok motorun kamuoyunu yanıltmayalım...

Motosikleti
    CBF 500
    Ayıpsın dostum tabiiki gezeriz her zaman, shadowdan old school falan olmaz ama yeme beni şimdi :D Shadowu alacağın paraya volusia alırdın, çok güzel olurdu bence yaa =)
    Dostum old-school değil de newage mi bana şimdi burada bir sürü ingilizce terim kullandırma

Motosikleti
    2011 Triumph Tiger 800
    Alıntı Redmoon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum old-school değil de newage mi bana şimdi burada bir sürü ingilizce terim kullandırma
    hiçbir old-school shadow gibi değildir, bana chopper öğretme newage dediğin motor night-rod dur tek kelimeyle. Shadow böyle arada kalmış, tuhaf birşey Old-school deyince bi vn800 driftera bak derim, böyle indian gördünmü seri üretim...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Tiger250
    Croiser ler hakkında Kenan abi kadar bilgim yok ama adam haylindeki motoru almış, kıyaslarmı hiç rakipleriyle

Motosikleti
    CBF 500
    hiçbir old-school shadow gibi değildir, bana chopper öğretme newage dediğin motor night-rod dur tek kelimeyle. Shadow böyle arada kalmış, tuhaf birşey Old-school deyince bi vn800 driftera bak derim, böyle indian gördünmü seri üretim...
    adamım ben VN800 den başka motora binmeyen adam da gördüm, dragstar hastası da... yani anlayacağın zevk işi bu, japon cruiserlarının birbirinden aman aman da bir farkları yok aslına bakarsan, bu tamamen kişisel birşey olduğundan aslında çok birşey söylemek de mümkün olmuyor, ben Shadow u ilk gördüğüm andan beri hastasıyım, dünkü bir olay değil ki benim ki

Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı qsTah adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Croiser ler hakkında Kenan abi kadar bilgim yok ama adam haylindeki motoru almış, kıyaslarmı hiç rakipleriyle
    heç anasını satayım, bu gece aramızda en heyecanlı yatağa girecek kişi koray

Alıntı Taylan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Redmoon, cok guzel, masallah nazar degmesin. Kazasiz, belasiz...
    Huseyin, cok erken oldu bu karar. Daha yeni almistin Dorado'yu ...
    Aslında ilk baştan yüksek cc li bi motor alacaktım.bunu aslında kendimi denemek amaçlı aldım.kazadan sonra trafiğe çıkabilirmiyim diye.evet sorun yok çıkıyorum.
    Artık yaz geliyor festival adamıyım ben artçımda var küçük motor olmuyor.nereye kadar tın tın.basınca gidecek motor lazım.onun için de uzun yola gelecek.bastımmı gidecek motor lazım.durum budur yani.

Motosikleti
    CBF 500
    heç anasını satayım, bu gece aramızda en heyecanlı yatağa girecek kişi koray
    Yanii, uğraşmayın la benle Şaka bir yana Kenan kardeşimin yeri başka hakkaten, adam sempatik arkadaş, kim kızabilir ki Kenan'a

Alıntı nezih77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aslında ilk baştan yüksek cc li bi motor alacaktım.bunu aslında kendimi denemek amaçlı aldım.kazadan sonra trafiğe çıkabilirmiyim diye.evet sorun yok çıkıyorum.
    Artık yaz geliyor festival adamıyım ben artçımda var küçük motor olmuyor.nereye kadar tın tın.basınca gidecek motor lazım.onun için de uzun yola gelecek.bastımmı gidecek motor lazım.durum budur yani.
    Abi ben her türlü yakışır diyorum, imkanlar el veriyorsa ertelememek lazım, hayat kısa
    nezih77 bunu beğendi.

Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı nezih77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlısı olsun abi...elbette er5 daha avantajlı olacaktır senin için..umarım en kısa zamanda kavuşursun...

koray motor aldı, sen coştun ben de çok pis gaza geldim ya...

ali taş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6F
    o değil de grupta küçük cc kalmadı hüseyin abi de er 5 alırsa ben de böbreği satarım artık alırım bir multistrada

hiç ilaç kullanmadım şimdiye kadar çok da içmem benim böbrek iyi para eder aslında

biz öğrenciler ayrı takılalım mı ya rahatsızlık olmasın

Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı ali taş adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o değil de grupta küçük cc kalmadı hüseyin abi de er 5 alırsa ben de böbreği satarım artık alırım bir multistrada

hiç ilaç kullanmadım şimdiye kadar çok da içmem benim böbrek iyi para eder aslında

biz öğrenciler ayrı takılalım mı ya rahatsızlık olmasın
    olum biizmki de 250 olacak olursa maksimum..bakarsın tvs bile olur belli mi olur...

ali taş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6F
    olum biizmki de 250 olacak olursa maksimum..bakarsın tvs bile olur belli mi olur...
    abi grupta herkes birbirini ateşliyor seni de kandırıp direk transalp aldırırlarsa şaşırmam hem cbr 250 çoğu chopperdan hızlı zaten yine yetişemeyiz yani

Motosikleti
    kawa zl 600/ ktm lc4/ kawa 636/R1/ szki gsxr1000
    bakalım kardesım askerden sonra fırsatımız olmaz bu kadar cok yogun bızım ıslerımız hafta sonları belkı burda bosuz aksama kadar
    --- ANKARA MT --- Hangi devirde yaşıyosun dedi? 18.500 devirde dedim. Sustu! ♥:bounce:

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 105 kullanıcı var. (0 üye ve 105 misafir)

Bu Konudaki Etiketler