Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    buberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Varadero
    Ne güzel doğum günü hediyesiymiş o öyle yaa! Zaten dosta gidecek motor değildi; kardeşe gidecek motordu hiç şaşırmadım

Doğum günümü kutlayanlara da ayrıca teşekkürlerimi fışkırttım..
    dolar 10 lirayı geçecekmiş.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    bu arada doğum günlerini kutlamayı unutmuşum...aslında yazmıştım ama şu süre kısıtlama meselesi yüzünden post edememiştik gitmemiş..şimdi farkettim...

Selamlar, ağalar beyler, yine bir acemi, yine bir kararsız siz ankaralı dostlarından yardım istiyor. geçen yıl bu zamanlar yine bu sayfadan ehliyet tavsiyesini hallettikten sonra biraz para denkleştirinceye kadar bir yıl geçti. ehliyet cepte motor için 4000-4500 arası para cepte. malumunuz ankara'da yukarıdaki arkadaşların bahsettiği gibi motor bulma sıkıntısı da var. ben size şu motoru sormak istiyorum. almaya niyetlenmiş ya da ulusan'dan alışveriş yapan bu motoru gören inceleyen ya da aramızdan bir arkadaşın motoru mudur?.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...79036901/detay

fiyat yorumunuz/başlangıç için model seçimim/ ya da sizin tavsiyeniz bir motor var mı?

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu arada doğum günlerini kutlamayı unutmuşum...aslında yazmıştım ama şu süre kısıtlama meselesi yüzünden post edememiştik gitmemiş..şimdi farkettim...
    o değilde erhan sen 657 değilmisin arkadaş ne mesaisi yapıp duruyorsun beyav?

Alıntı misguided adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar, ağalar beyler, yine bir acemi, yine bir kararsız siz ankaralı dostlarından yardım istiyor. geçen yıl bu zamanlar yine bu sayfadan ehliyet tavsiyesini hallettikten sonra biraz para denkleştirinceye kadar bir yıl geçti. ehliyet cepte motor için 4000-4500 arası para cepte. malumunuz ankara'da yukarıdaki arkadaşların bahsettiği gibi motor bulma sıkıntısı da var. ben size şu motoru sormak istiyorum. almaya niyetlenmiş ya da ulusan'dan alışveriş yapan bu motoru gören inceleyen ya da aramızdan bir arkadaşın motoru mudur?.

fiyat yorumunuz/başlangıç için model seçimim/ ya da sizin tavsiyeniz bir motor var mı?
    zahmet edip 1-2 sayfa gerisine baksaydınız bu motor hakkında söylenenleri görürdünüz

Saygılarımla
    ANGARAJ

Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o değilde erhan sen 657 değilmisin arkadaş ne mesaisi yapıp duruyorsun beyav?

sorma la bizim işler böyle genelde...ayrıca bu ara işlerin tam çetrefilli olduğu dönemler, onun için kitleme oluyo sık sık..

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:33 ----------

beyler bu arada topcase çok elzem bişey mi, yani olmazsa keyif kaçar mı..nelerden mahrum kalırım, ikameleri nelerdir. 200-300 km lik günü birlik bir tura çıktığımda burnumdan gelir mi? sırt çantası ihtiyaç görür mü?

sağ olasın yunus hocam, takip ediyordum bu başlığı ama gözümden kaçmış. Ya nasip artık başkasına bakarız o zaman. İyi hafta sonları dilerim sizlere.

Motosikleti
    tracer 900
    sağ olasın yunus hocam, takip ediyordum bu başlığı ama gözümden kaçmış. Ya nasip artık başkasına bakarız o zaman. İyi hafta sonları dilerim sizlere.
    valla motorun kullanıcıları çok memnun...problem çıkaran da var...motorun sıfırları her ne kadar kasa olarak farklı olsada 7500 civarında sanırım...bunun da km si çok düşük...temiz de görünüyor..nebileyim bilemedim şimdi...

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    sorma la bizim işler böyle genelde...ayrıca bu ara işlerin tam çetrefilli olduğu dönemler, onun için kitleme oluyo sık sık..

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:33 ----------

beyler bu arada topcase çok elzem bişey mi, yani olmazsa keyif kaçar mı..nelerden mahrum kalırım, ikameleri nelerdir. 200-300 km lik günü birlik bir tura çıktığımda burnumdan gelir mi? sırt çantası ihtiyaç görür mü?
    erhan şöyle söleyim hacı ben benim as200 ü topcase'siz kullandım hani ısrarla al şuna bi topcase diyenler oldu ama sallamamıştım günü birlik 200-300km yaptığımda oldu aramadımda hiç allah var hatta sırt çantası bile almadım niye dersen diğer arkadaşların illaki topcaseleri yahut çapırcıların yan çantaları oluyordu yiyeceğimiz i,çeceğimiz malzemeyide zaten gittiğimiz yerden alıyorduk gayet rahattım. Ama ne zaman ki BMW'yi aldım hemen bi topcase aldım en ufağından rahatlık buymuş dedim çünki oraya buraya getirilecek götürülecek ufak tefek şeyer olabiliyor o zaman ızdırap olabiliyor yolculuk... Senin motor olayında yokmu bir gelişme?
    ANGARAJ

caneryavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ST Kanuni GT250R

Selam ben 2 hafta önce ulusan da idim motoru yakından inceledim gayet temiz motor görünüşü ve duruşu diri üzerinde çizik görmedim içine girerek incelemedim ama almak istersen gidip iyice incelemeni tavsiye edrim. Baktından sonra sana fiyat için aracı olmaya çalışırım yapacağı bir şeyler varsa, oradaki Kaan abi benim çok iyi tanıdığımdır.

ali taş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6F

motoru gördüm diri duruyor oldukça siyahı da var yanında o biraz daha eski gibi ama seçimle ilgili yorum yapamam

bu arada hoşgeldin

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:00 ----------

alacağın eşyaya da bağlı aslında sırt çantası ağır olursa sıkıntı tabi ayrıca topcase racing in ruhuna aykırı bence

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Tiger250

Bende yok topcase, uzun gezilerde sırt çantasını seleye bağlayıp yada sırtıma takıp gidiyorum Hakan gibi sıkıntı olmuyor, şehir içinde kask bela oluyor Erhan abi..
    kask elimde dolaşıyorum heryerde, motorun üstüne de döndüğümde bulamazsam kafayı yerim düşüncesiyle bırakamıyorum (orta halli bi gdr 125tl) ..
    hele dizlik fln kullanacaksanız eksikliğini çok hissettirir..

Motosikleti
    tracer 900
    Senin motor olayında yokmu bir gelişme?
    ipotekli olayından vazgeçtim. ankara da iki motor var...nisan sonuna kadar satılammaları için dua edicem...daha önce almak istersem de nakit olayını çözmem gerekiyo...kuyum işine girilebilir

Alıntı ali taş adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    alacağın eşyaya da bağlı aslında sırt çantası ağır olursa sıkıntı tabi ayrıca topcase racing in ruhuna aykırı bence
    aykırı olduğu için tedirginim zaten..mecbur sırt çantası idare edicez...

ali taş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6F
    ipotekli olayından vazgeçtim. ankara da iki motor var...nisan sonuna kadar satılammaları için dua edicem...daha önce almak istersem de nakit olayını çözmem gerekiyo...kuyum işine girilebilir

aykırı olduğu için tedirginim zaten..mecbur sırt çantası idare edicez...
    aslında racing ler için soft yan çantalar var onlar daha şık spor duruyor

Redmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 500
    Koray Tam Vat is dı metriks çıkmışssın
    Aga aslında o arkada görünen Kamyon da gerçekte "yok" biliyorum, program hep

Dostum ben asla topcase takmam diyordum, hatta arkadaki demiri çıkarıp atacaktım ama bir zaman sonra elin-kolun doluyor, sonra çok da istemeyerek topcase aldım ve dünya varmış dedim bence süper icat fakat bana sorarsan cbr a olmaz! her makinanın bir yakışanı var değil mi ama

Motosikleti
    tracer 900
    topcase takılmadığı halde aparatı bile çirkin duruyo...ss ler hiç kaldırmıyo...neyse her gülün dikeni olayı...arkadaşlar imdadımıza yetişir artık en azından sırt çantası iş görür...

soa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 500
    Alıntı Taylan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mutlu yıllar diliyorum Berkay, yeni motorunla da kazasız güzel günler geçirmen dileklerimle...
    + Buğrahan, senin de doğum günün kutlu olsun kardeşim
    Teşekkürler dostum. hepimiz kazasız belasız ömür boyu süreriz inşallah..

---------- Post added at 20:59 ---------- Previous post was at 20:55 ----------

ooo buberkk buğra doğum günün kutlu olsn..Hepi pörtlek

O zaman bu parça hem sana hemde berkaya gelsin..

Koray Tam Vat is dı metriks çıkmışssın

Her eve lazım bi tane abi bizimkide 1 keresinde depoyu fullemişti benim ama sonradan pişman oldu olm bu kadar benzin alıyomuymuş len bu demişti hala aklıma geldikçe gülerim ya Nice senelere nice abinle uzun yollara gitmen dileğiyle
    Teşekkürler hocam inşallah öğrenince Ankarya da gelirim beraber de yol yaparız...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Tiger250

Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı qsTah adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    topcasi kullanmasan aparatı bile kötü geliyo bana...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Tiger250
    topcasi kullanmasan aparatı bile kötü geliyo bana...
    göz zevki olan çoğu racingciye öyle..
    kimisine plakalıkta kötü görünüyor.

buberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Varadero
    Erhan o motora topcase takarsan bir gece gelir lastiklerini keserim Ben bile naked motorumu alırken topkase senin olsun dedim adama. Geçen yazdan beri soft çanta alayım diyorum ama kısmet olmadı. Sırt çantası hafifken sırtımda geziyorum ama eğer fazla eşya koyacaksam file ile sabitliyorum arkaya sıkıntı olmuyor. Bi kaç gün önce bi gezi yazısı vardı forumda çok güzel duruyordu soft yan çantalar cbr 250'de
    dolar 10 lirayı geçecekmiş.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 122 kullanıcı var. (0 üye ve 122 misafir)

Bu Konudaki Etiketler