Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

*

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Taylan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR
    Alıntı Redmoon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum saolsun arkadaşlar gereken bilgilendirmeyi yapmışlar ama ben yinede ikinci posta cevaplamış olayım, bütçemi artırmak amacıyla motoru satma planım vardı ama sonradan gerek kalmayınca o da iptal oldu, ama sana tavsiye olarak YBR125 i öneririm, doğru karizması yok ama kullanması gerçekten kolay ve risksiz bir makina, tam acemiler için, fakat ankarada temizini bulmak çok zor olabilir, imkanın varsa başka ilden al derim hatta o derece!!

Bu arada arkadaşlar yarın motorla Kocaeline gidiyorum kısmetse, ilk uzun yol deneyimim, 360 km dualarınızı esirgemeyin
    Dikkatlice, bolca mola verip dinlenerek, sag-salim git insallah

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Dostum saolsun arkadaşlar gereken bilgilendirmeyi yapmışlar ama ben yinede ikinci posta cevaplamış olayım, bütçemi artırmak amacıyla motoru satma planım vardı ama sonradan gerek kalmayınca o da iptal oldu, ama sana tavsiye olarak YBR125 i öneririm, doğru karizması yok ama kullanması gerçekten kolay ve risksiz bir makina, tam acemiler için, fakat ankarada temizini bulmak çok zor olabilir, imkanın varsa başka ilden al derim hatta o derece!!

Bu arada arkadaşlar yarın motorla Kocaeline gidiyorum kısmetse, ilk uzun yol deneyimim, 360 km dualarınızı esirgemeyin
    hayırlı yolculuklar..

uzun yola çıkmak için ne kadar bir tecrübe gerekir acaba?
    bazen bu sıfır tecrübe ile şehir dışından motor getirebilirmişim gibi geliyo..

Redmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 500
    Alıntı Taylan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dikkatlice, bolca mola verip dinlenerek, sag-salim git insallah
    Saolasın, acelem yok zaten, sadece hava tahminlerinde kapalı gösteriyor, beni tek düşündüren yağmur açıkçası, keyif almacağım derken eziyet olmasın yeter...

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:20 ----------

Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı yolculuklar..

Ben kısa ve orata mesafeli sürüşler yaptım sadece fakat çevre yolları kesinlikle şehir içinden daha rahat onu söyleyebilirim, yol önünde uzayıp gidiyor, fakat rüzgar ya da yorgunluk daha fazla oluyor, mola vermeden devam etmek mümkün olmuyor bir zaman sonra, yarın göreceğiz bakalım, resimleri paylaşırım perşembe akşamı kısmetse

Motosikleti
    tracer 900

hayırlı yolculuklar..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Tiger250
    bence uzun yol yeni alınan motoru tanımak için en iyi fırsattır ilk deneyim, ilk motorsa bilemem..
    tek problem, motorda bir arıza, bir sıkıntı, ses fln çıkarsa nerden, nasıl geldiğini anlayamayız, ustayı aramak gerekebilir..

yolun açık olsun, kazasız belasız resimleri unutma

Dikkatli ol koray yanına yağmurluğun yoksa çöp poşeti al yağarsa bi nebze korunursun.
    Motoru mu almaya gidiyorsun.

Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı nezih77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dikkatli ol koray yanına yağmurluğun yoksa çöp poşeti al yağarsa bi nebze korunursun.
    muhtemelen vermeye gidiyo

ali taş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6F
    Alıntı Taylan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hava gayet güzeldi keyifli geçti , Gittim akşamda döndüm Erhan kardeş,sakin ve kimsenin olmaması temiz havanın keyfinin çıkarmama ayrıca etkili olmuştur İşletme çalışanı abi iyiki pazar günü gelmedin motordan arabadanb çoluktan çocuktan adım atacak yer yoktu dedi ,bende bildiğim için bunları hafta içi geldim dedim ;) bugün öğleden sonrada eymir planım var malüm önümüz 4-5 gün yağmurlu birde benim iş yoğunluğum olacak ,arzu eden olursa görüşmek üzere diyorum..

Güzel yapıyorsun da hafta içi çok zor dostum. Görüşmek dileğiyle...
    Bu arada ben ODTÜ'ye bugün motorla geldim, öğlen buralarda olan varsa görüşelim.[/QUOTE]

selam hocam odtü de misin her zaman? öyleyse arada görüşelim toplantılara katılıyorsan da burdan birlkte gideriz

Redmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 500
    Alıntı nezih77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    muhtemelen vermeye gidiyo
    Her iki tahmin de doğru ufağı götürüp büyüğü getireceğim kısmetse fakat şansıma hava kapalı, dönüş planı bir hafta sarkabilir belki ama acelem yok...

Taylan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR
    Yoksa o videoda 9:00'daki sen misin Hüseyin?
    nezih77 bunu beğendi.

Motosikleti
    tracer 900
    günaydın beyler;

TSE nin önünde sürekli bi cross motor oluyodu..bugün siyah cbr 250 gelmiş bi tane...aramızda mı kendisi...?

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    hayırlı yolculuklar..

Şehirler arası yollar bence şehiriçinden çok daha tehlikesiz 100km de bir durarak çok güzel gelinebilinir

Alıntı qsTah adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence uzun yol yeni alınan motoru tanımak için en iyi fırsattır ilk deneyim, ilk motorsa bilemem..
    tek problem, motorda bir arıza, bir sıkıntı, ses fln çıkarsa nerden, nasıl geldiğini anlayamayız, ustayı aramak gerekebilir..

yolun açık olsun, kazasız belasız resimleri unutma
    Buna katılmıyorum zira ikinci el kmsi yüksek bir motor alınmış ise ve bir sıkıntısı var ise uzun yolda yolda kalmak motordan soğutur adamı aldığına pişman eder halbüki ufacık bir arızadır ama bulamazsın bilemezsin deli olursun

hayırlı yolculuklar..

erhan sakin ol sampiyon beraber getiririz dedik ya
    ANGARAJ

davutyuksel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW 1100 Gs
    günaydın beyler;

TSE nin önünde sürekli bi cross motor oluyodu..bugün siyah cbr 250 gelmiş bi tane...aramızda mı kendisi...?
    Erhan sen TSE de mi çalışıyorsun ?

Merhaba. Şehir dışından motosiklet alacak gibiyim. Ancak ben şehir dışına işlerim dolayısıyla çıkamadığım için orada bulunan arkadaşım alacak motoru. Ben ona vekalet verip motoru benim adıma alabilirmi? Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler

Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı davutyuksel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Erhan sen TSE de mi çalışıyorsun ?
    Yok abi ama çok yakınım

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:32 ----------

Alıntı ivb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba. Şehir dışından motosiklet alacak gibiyim. Ancak ben şehir dışına işlerim dolayısıyla çıkamadığım için orada bulunan arkadaşım alacak motoru. Ben ona vekalet verip motoru benim adıma alabilirmi? Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler
    vekalet değilde kendi adına alıp size satış yapsa sadece alış satış parası ödersiniz ekstradan...vekaletle aynı ücrete gelebilir...

yunus içim kıpır kıpır oluyo adamım napayım...

Arkadaşımı bende göremeyeceğim için vekaletle direkt benim adıma alması daha kolay olacak (tabi mümkünse). Diğer türlü uzun bir süre motor onun adına kalmış olur

Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı ivb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşımı bende göremeyeceğim için vekaletle direkt benim adıma alması daha kolay olacak (tabi mümkünse). Diğer türlü uzun bir süre motor onun adına kalmış olur
    bence mümkün..vereceğiniz vekalette neler yapabileceği belirtiliyo...zaten size sorarlar ne için olduğunu...

bence mümkün..vereceğiniz vekalette neler yapabileceği belirtiliyo...zaten size sorarlar ne için olduğunu...
    Teşekkür ederim cevaplarınız için.

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    @ivb aynı durumu ben yapacaktım fakat vekalet de aynı satış parasına geliyor ve yapılabiliyorda olabilir yani..

erhan
    ANGARAJ

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 94 kullanıcı var. (0 üye ve 94 misafir)

Bu Konudaki Etiketler