Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı TUĞR@ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    erhan kardesım rehının kalkması ıcın 24 saat gecme olayı dogru kredısı odenmeden satısı yapamazsınız sımdı onda ıpotek vardır zaten satıs yapabılmenız ıcın cekılen kredının odenmesı gerekıyor benım bılgım boyle
    benim bilgim de öyle ama bu bi risk oluşturuyor değil mi...ben adamın yerine parayı ödüyorum ama devri üzerime sonra alıyorum...arada geçen zamanda da hiç bi hak talep edemem sanırım...doğrudan borçla birlikte motoru da üzerime alsam süper olmaz mı

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    kawa zl 600/ ktm lc4/ kawa 636/R1/ szki gsxr1000
    aynen kardesım satısı ertesı gun yapabılceksın oda paranı onceden verecegın ıcın sıkıntı hıc gırme derım ben bu ıse cok cetrefıllı ve belkı olurya sonunda uzulursun

Motosikleti
    tracer 900
    aynen kardesım satısı ertesı gun yapabılceksın oda paranı onceden verecegın ıcın sıkıntı hıc gırme derım ben bu ıse cok cetrefıllı ve belkı olurya sonunda uzulursun
    mersindeki motoru satın aldığı honda bayii ile görüştüm. motor zaten onlardaymış, alıcılar orada bakıyomuş. motor ilan sahibinin yeğeni. işe girdiğinde almış ama işten çıkınca ödeyememişler. ailesel mevzulardan da çocuğa motor bindirmek istemiyolar. (19-20 yaşında sanırım askere gitmemiş daha). honda bayisi de sıkışık olduklarını söyledi. Böyle durumlarda arada protokol imzalanıp yatırılan paranın bilmem ne plakalı motorun x tarihinde devri için yatırıldığı gibi bi belge imzalanıyomuş. ama konuştuğum kişi hukuki bağlayıcılığını bilmediğini yine de bir avukata danışmam gerektiğini söyledi..fiyat çok uygun

bunun dışındaki handikap ise bu aralar 2 günlüğüne mersine gidemem. tek gün neyse olabilir ama iki çok çok zor...

Motosikleti
    erhan fıyat uygun ama gıtmen gelmen orda konaklaman fılen ve sıkıntıya dusme olasılıgın var motor gıder dıe uzulme daha ıyısını bulursun bence cok fazla o makınayla baglanma gec olsun temız olsun sezon yenı acılıyo

Motosikleti
    tracer 900
    erhan fıyat uygun ama gıtmen gelmen orda konaklaman fılen ve sıkıntıya dusme olasılıgın var motor gıder dıe uzulme daha ıyısını bulursun bence cok fazla o makınayla baglanma gec olsun temız olsun sezon yenı acılıyo
    saolasın tuğra. konuyu anasayfaya taşıdım. riskli ve stresli bir süreç olmasının yanında iki gün mersine gidemem işlerin yoğunluğundan dolayı. esasında senet falan alınabilir ama nebileyim...daha iyisini bulursun diyosun da motor 650 km de ve 1000 piyasadan lira ucuz gelde sen bağlanma makinaya
    TUĞR@ bunu beğendi.

Motosikleti
    o konu zaten senı cezbeden ama dıgerlerınıde dusun kanka essegını saglam bagla dıkkat et yınede

Taylan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR
    Tuğra, sen nerede yapıyorsun askerliği?

trgy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD xl 883
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    saolasın tuğra. konuyu anasayfaya taşıdım. riskli ve stresli bir süreç olmasının yanında iki gün mersine gidemem işlerin yoğunluğundan dolayı. esasında senet falan alınabilir ama nebileyim...daha iyisini bulursun diyosun da motor 650 km de ve 1000 piyasadan lira ucuz gelde sen bağlanma makinaya
    1000 lira daha ucuz olmasının nedeni böyle sıkıntılı bir durumu olmasından kaynaklanıyor gibi sanki,bu kadar karışık bir işlemin içine dahil olma bence kafan rahat olsun ,yeni fırsatlar çıkacaktır önüne ,araştırmaya devam.
    TUĞR@ bunu beğendi.

Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı trgy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1000 lira daha ucuz olmasının nedeni böyle sıkıntılı bir durumu olmasından kaynaklanıyor gibi sanki,bu kadar karışık bir işlemin içine dahil olma bence kafan rahat olsun ,yeni fırsatlar çıkacaktır önüne ,araştırmaya devam.
    evet motorun 8000 lira borcu var ve o fiyata bırakıyo işte...neyse dediğiniz gibi sıkıntı stress...zaten nisan sonu maddi olarak tam hazır olucam...

Motosikleti
    antalya larada kardesım

Motosikleti
    Honda CBR600RR
    antalya larada kardesım
    Ooo, seninki askerlik değil tatilmiş. Yakınlarda olsam gelirdim, ama Ankara'dan uzak düşüyor biraz. Hayırlı tezkereler.
    TUĞR@ bunu beğendi.

Motosikleti
    kardesım 35 gunum kaldı donuyorum ankaraya gelınce goruselım bı tanısalım ...
    Taylan bunu beğendi.

Motosikleti
    tracer 900
    tuğra ankara da olmadığın halde mi ortalığı velveleye verdin gezi yok mu ankara mt uyuyo diye

Motosikleti
    onumuzdekı ay ordayım sıteyee yenı uye olmusum bılmyrm yapıyı en son gecen yılkı yazılanları goruyorum dedım bu mıllet nerde

drsteel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    tüm borçlar sana ait ise önceye bankaya gidilir kredi kapatılır. kredi kapatma ücreti olarak banka ekstradan keyfi bir miktar para alır.insaflı banka50 tl. paragöz banka 300 tl. sonra notere gidilir. noterden rehin kaldırılma yazısı alınır. notere her damgaya para verilir. alınan belge trafiğe götürülür rehin kaldırılır. yeni ruhsat istenmez. sonra notere gidilir devir alınır. tekrar notere para ödenir. hemen gidilir sigorta yapılır. sonra motor artık senindir. 15 gün sonra ruhsatın adresine gelir oh çekersin. ama bunları iki günde halledebilirmisin ben bilmem. ben bu işleri bir günde halletmiştim. ama mersini bilmiyorum.

Motosikleti
    Honda CBR600RR
    Hadi bakalim, safak az kalmis. Izmir (35), Istanbul (34) derken bir bakmissin tezkere. Tavsiyem, safak saymamaya calis. Gelince gorusuruz.

Motosikleti
    saymamaya calısıyorum ama bıraz zor o gelınce gorusruuz kardesım kesın ulascam sana ..
    Taylan bunu beğendi.
    --- ANKARA MT --- Hangi devirde yaşıyosun dedi? 18.500 devirde dedim. Sustu! ♥:bounce:

Motosikleti
    Ybr125 olacak.
    Alıntı davutyuksel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence semaveri kapin pazar gunu mavi gole gidip kahvalti edin. Hem birsuru para da bayilmamis olursunuz. Sonrasinda guzel bir mangal organizasyonu da guzel olur hem. Gecen sene kac defa kahvaltiya gittik ailecek motorlardan da para alinmiyor ustelik, tavsiye ederim. Ben size lojistik destek de saglarim. Grup suruste uyum saglarsa yaz gelmeden kibris kanyonu yapariz beraber, youtube dan bir bakin derim. Cennet gibi yer
    Motor olmadigi icin sadece ulasımı kolay yerlerdeki etkinliklere katılacagım sanırım.Eğer mavi göl de organizasyon olursa cok iyi olur Herkese kazasız belasız sürüsler..

Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı drsteel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tüm borçlar sana ait ise önceye bankaya gidilir kredi kapatılır. kredi kapatma ücreti olarak banka ekstradan keyfi bir miktar para alır.insaflı banka50 tl. paragöz banka 300 tl. sonra notere gidilir. noterden rehin kaldırılma yazısı alınır. notere her damgaya para verilir. alınan belge trafiğe götürülür rehin kaldırılır. yeni ruhsat istenmez. sonra notere gidilir devir alınır. tekrar notere para ödenir. hemen gidilir sigorta yapılır. sonra motor artık senindir. 15 gün sonra ruhsatın adresine gelir oh çekersin. ama bunları iki günde halledebilirmisin ben bilmem. ben bu işleri bir günde halletmiştim. ama mersini bilmiyorum.
    ipoteğin kaldırıldığını bildiren fek yazısının gelmesi (istanbuldan gelecekmiş, mersinde koçfinans yokmuş) 1 gün sürüdüğü için 2 gün minumum dedi bayii..değmez o kadar sıkıntıyı çekmeye...
    TUĞR@ bunu beğendi.

Redmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 500
    Alıntı sonhayat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Redmoon (Koray) Bey yanılmıyorsam geçen sayfalarda sizin motosikleti satacağınızı okudum sanki ?? Yanılıyor muyum, motosiklet satılık mı??
    Dostum saolsun arkadaşlar gereken bilgilendirmeyi yapmışlar ama ben yinede ikinci posta cevaplamış olayım, bütçemi artırmak amacıyla motoru satma planım vardı ama sonradan gerek kalmayınca o da iptal oldu, ama sana tavsiye olarak YBR125 i öneririm, doğru karizması yok ama kullanması gerçekten kolay ve risksiz bir makina, tam acemiler için, fakat ankarada temizini bulmak çok zor olabilir, imkanın varsa başka ilden al derim hatta o derece!!

Bu arada arkadaşlar yarın motorla Kocaeline gidiyorum kısmetse, ilk uzun yol deneyimim, 360 km dualarınızı esirgemeyin
    nezih77 bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 69 kullanıcı var. (0 üye ve 69 misafir)

Bu Konudaki Etiketler