Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    davutyuksel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW 1100 Gs
    Bence semaveri kapin pazar gunu mavi gole gidip kahvalti edin. Hem birsuru para da bayilmamis olursunuz. Sonrasinda guzel bir mangal organizasyonu da guzel olur hem. Gecen sene kac defa kahvaltiya gittik ailecek motorlardan da para alinmiyor ustelik, tavsiye ederim. Ben size lojistik destek de saglarim. Grup suruste uyum saglarsa yaz gelmeden kibris kanyonu yapariz beraber, youtube dan bir bakin derim. Cennet gibi yer
    nezih77 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Davut ağabey bu pazar a.ö.f sınavları var arkadaşların.önümüzdeki hafta sonundan itibaren başlarız artık.bu hafta sonu biz eşimle bi mangal yaparız işi sınavı olmayan gelir.

davutyuksel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW 1100 Gs
    Nerde yapmayı düşünüyorsunuz olmazsa ortak program yapalım kahvaltı sonrasında mangalla devam edilir. Biz de epeydir mavi göle gitmeyi düşünüyorduk.

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Alıntı nezih77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aaa söylemeyi unuttum.emniyetten çıktıktan sonra bide köfteci idriste bi köfte yuvarladım
    darıldım gücendin vs. bizi adam yerine koyupda geldiğini yazmamışın bile abi demekki köfteci idris kadar yerimiz yok sende

Yok oraya değil de aklımda şöyle güneşli bir pazar günü brunch yapalım diyorum.açık havada bahçesi olan açık büfe bi pazar kahvaltısı???
    gölbaşı yahut davut abinin dediği mavi göl de olabilir ha aöf sınavı olanlar(For Example: Ben) sınavdan sonra çıkar gelirler dicem ama öleden sonraya kalabiliyo

Alıntı davutyuksel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence semaveri kapin pazar gunu mavi gole gidip kahvalti edin. Hem birsuru para da bayilmamis olursunuz. Sonrasinda guzel bir mangal organizasyonu da guzel olur hem. Gecen sene kac defa kahvaltiya gittik ailecek motorlardan da para alinmiyor ustelik, tavsiye ederim. Ben size lojistik destek de saglarim. Grup suruste uyum saglarsa yaz gelmeden kibris kanyonu yapariz beraber, youtube dan bir bakin derim. Cennet gibi yer
    Bak davut abide lojistik destek sağlıyor hem..
    Davut ağabey bu pazar a.ö.f sınavları var arkadaşların.önümüzdeki hafta sonundan itibaren başlarız artık.bu hafta sonu biz eşimle bi mangal yaparız işi sınavı olmayan gelir.
    Hayırlısı bakalımmm

Koray Sırıkla atlamada iyi değilimdir onda kapışabiliriz
    ANGARAJ

armani_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09 Tracer 🏍💨
    kızılcahamam a gidecek arkadaş ne yaptı gitti mi acaba?[/QUOTE]

Hava gayet güzeldi keyifli geçti , Gittim akşamda döndüm Erhan kardeş,sakin ve kimsenin olmaması temiz havanın keyfinin çıkarmama ayrıca etkili olmuştur İşletme çalışanı abi iyiki pazar günü gelmedin motordan arabadanb çoluktan çocuktan adım atacak yer yoktu dedi ,bende bildiğim için bunları hafta içi geldim dedim ;) bugün öğleden sonrada eymir planım var malüm önümüz 4-5 gün yağmurlu birde benim iş yoğunluğum olacak ,arzu eden olursa görüşmek üzere diyorum..

buberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Varadero
    Abi sınavı öğlene kadar olanlar kahvaltıya gelemesede öğlen gruba dahil olurlar bence

Bu arada sabah hakan ve ben bi taksici krizi yaşadık ama taksici hakanı yakalayamadı sabah sabah adranalinin doruklarındaydık
    Ayrıntıları hafta sonu
    dolar 10 lirayı geçecekmiş.

Taylan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR
    Alıntı armani_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kızılcahamam a gidecek arkadaş ne yaptı gitti mi acaba?
    Hava gayet güzeldi keyifli geçti , Gittim akşamda döndüm Erhan kardeş,sakin ve kimsenin olmaması temiz havanın keyfinin çıkarmama ayrıca etkili olmuştur İşletme çalışanı abi iyiki pazar günü gelmedin motordan arabadanb çoluktan çocuktan adım atacak yer yoktu dedi ,bende bildiğim için bunları hafta içi geldim dedim ;) bugün öğleden sonrada eymir planım var malüm önümüz 4-5 gün yağmurlu birde benim iş yoğunluğum olacak ,arzu eden olursa görüşmek üzere diyorum..[/QUOTE]

Güzel yapıyorsun da hafta içi çok zor dostum. Görüşmek dileğiyle...
    Bu arada ben ODTÜ'ye bugün motorla geldim, öğlen buralarda olan varsa görüşelim.

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı buberk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi sınavı öğlene kadar olanlar kahvaltıya gelemesede öğlen gruba dahil olurlar bence

Bu arada sabah hakan ve ben bi taksici krizi yaşadık ama taksici hakanı yakalayamadı sabah sabah adranalinin doruklarındaydık
    Ayrıntıları hafta sonu
    siz hakanla sürekli beraber misiniz?
    buberk bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda CBR600RR
    Bugün hava güzel, öğle arasını değerlendirmek gerekiyor.

Motosikleti
    Yamaha MT-09 Tracer 🏍💨
    Bu arada ben ODTÜ'ye bugün motorla geldim, öğlen buralarda olan varsa görüşelim.[/QUOTE]

Hafta içi evet zor ama denk gelirse neden olmasın :D ben biraz uyuyacagım öğleden sonra ancak orada olabilirim ,motor hangisi olacak ( Yamaha YZF600R/Hussar125/Honda CBR600F ) oralarda olursan göz gezdireyim etrafa ..

Motosikleti
    Honda CBR600RR
    ( Yamaha YZF600R/Hussar125/Honda CBR600F )
    Soldan sağa doğru; eskiden yeniye. Şu anda 600F.
    Müzenin karşısında. Beklerim efenim...

Motosikleti
    Yamaha MT-09 Tracer 🏍💨
    Alıntı Taylan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ( Yamaha YZF600R/Hussar125/Honda CBR600F )
    Soldan sağa doğru; eskiden yeniye. Şu anda 600F.
    Müzenin karşısında. Beklerim efenim...
    Bende cbr 600F olarak düşünmüştüm ama olur ya dedim görüşmek üzere dostum..
    Taylan bunu beğendi.

Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı Taylan adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Bu arada ben ODTÜ'ye bugün motorla geldim, öğlen buralarda olan varsa görüşelim.
    arada öğle yemeğine geliyorum odtüye havalar ısınınca...ortamı güzel oluyor

Motosikleti
    Honda CBR600RR
    Her zaman beklerim. Yaz/kış.
    erro bunu beğendi.

Ankara MT'den herkese selamlar,
    Ben Ankarada ikamet etmekteyim ve şimdiye kadar hiç motosiklete binmemiş bir motosiklet sevdalısı olarak...motosiklet sevdamı gerçek hayata geçirme planları yapmaktayım. Bu nedenle ikinci el YBR 125, CBF 150 vs.. gibi başlangıç motosikleti olabilecek motosiklet aramaktayım. (Duyduğuma göre çok riskli olan ikinci el motosiklet konusunda )bildiğiniz,duyduğunuz,ben olsam bu motosikleti alırdım diyeceğiniz SATILIK motosiklet tavsiyelerinizi bekliyorum.. İlginiz ve tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkür ederim..

Redmoon (Koray) Bey yanılmıyorsam geçen sayfalarda sizin motosikleti satacağınızı okudum sanki ?? Yanılıyor muyum, motosiklet satılık mı??

Yunuscum kusura bakma kardeşim.yazmayı unuttum senin yanına geldiğimi.
    EVET YUNUSUN YANINA GİTTİM DÜN
    Davut ağabey,pazar günü yağmur yağmayacak gibi olursa mavi göl güzel olabilir.mangal için.
    Sonhayat hoş geldin aramıza.koray motoru satmayacak.kardeşi kullanacak.bi önceki sayfada yazmıştı.

Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı sonhayat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ankara MT'den herkese selamlar,
    Ben Ankarada ikamet etmekteyim ve şimdiye kadar hiç motosiklete binmemiş bir motosiklet sevdalısı olarak...motosiklet sevdamı gerçek hayata geçirme planları yapmaktayım. Bu nedenle ikinci el YBR 125, CBF 150 vs.. gibi başlangıç motosikleti olabilecek motosiklet aramaktayım. (Duyduğuma göre çok riskli olan ikinci el motosiklet konusunda )bildiğiniz,duyduğunuz,ben olsam bu motosikleti alırdım diyeceğiniz SATILIK motosiklet tavsiyelerinizi bekliyorum.. İlginiz ve tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkür ederim..

Redmoon (Koray) Bey yanılmıyorsam geçen sayfalarda sizin motosikleti satacağınızı okudum sanki ?? Yanılıyor muyum, motosiklet satılık mı??
    korayın yerine cevap verebilirim sanırım, zira dün muhabbetini yaptık..koray motoru kardeşine verecekmiş, o yüzden satılık değil hocam...ama herkesin aklında bulunsun belki denk gelir...

Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    korayın yerine cevap verebilirim sanırım, zira dün muhabbetini yaptık..koray motoru kardeşine verecekmiş, o yüzden satılık değil hocam...ama herkesin aklında bulunsun belki denk gelir...
    İlginiz için teşekkürler...

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:04 ----------

Yunuscum kusura bakma kardeşim.yazmayı unuttum senin yanına geldiğimi.
    EVET YUNUSUN YANINA GİTTİM DÜN
    Davut ağabey,pazar günü yağmur yağmayacak gibi olursa mavi göl güzel olabilir.mangal için.
    Sonhayat hoş geldin aramıza.koray motoru satmayacak.kardeşi kullanacak.bi önceki sayfada yazmıştı.
    Ben o mesajı atlamışım ( Koray bey belki beni MANEVİ KARDEŞİ olarak değerlendirip belki satar motosikleti )

Motosikleti
    tracer 900
    beyler acil bilgiye ihtiyacım var;

şimdi motor mersinde koç finansta kredi ile alınmış. daha öncede belirttiğim gibi paranın yarısı nakit olarak elimde benim. ben bu motorun borcunu ruhsatıyla birlikte üzerime alabiliyor muyum?

bir sorun daha var; motoru almaya niyetlensem bile rehin yazısının kalkması için ödemeden sonra 1 gün beklemem gerekiyomuş, sistemde görünmesi açısından...mersin de koç finansın yeride yokmuş..off çok karışık ya...

Motosikleti
    kawa zl 600/ ktm lc4/ kawa 636/R1/ szki gsxr1000
    erhan kardesım rehının kalkması ıcın 24 saat gecme olayı dogru kredısı odenmeden satısı yapamazsınız sımdı onda ıpotek vardır zaten satıs yapabılmenız ıcın cekılen kredının odenmesı gerekıyor benım bılgım boyle

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 76 kullanıcı var. (0 üye ve 76 misafir)

Bu Konudaki Etiketler